چرا نمی تواند از این ماراتن نیویورک اتفاق می افتد ؟ من فکر کردم که ما امن خارج!


runners

دوندگان در طول سال 2019 TCS ماراتن نیویورک در نوامبر 3, 2019 در شهر نیویورک است.

دیوید دی Delgado/گتی ایماژ

50 ماراتن نیویورک برنامه ریزی شده بود به محل در نوامبر 1st, 2020. امروز آن لغو شد. از یک طرف—البته بزرگترین مسابقه دو ماراتون در جهان با بیش از 50,000 دونده میله میله را در محل سابق ملی کانون اپیدمی در طول این فصل است که در آن ویروس ممکن است موج لغو شد. از سوی دیگر, نیست, خارج از منزل که در آن ماراتن اتفاق می افتد…مرتب کردن بر اساس از یک مکان امن می شود ؟

به عنوان کسی که تا به حال صرف مقدار زیادی از زمان و پول به دست آوردن ورود به ماراتن از طریق نیویورک جاده دونده’ ورود فرایند ممکن است-OK بودن بزرگ, هوای آزاد, گروه حوادث است که قطعا چیزی است که من تا به حال شده است برگزاری بر روی! هر چند به عنوان یک کار تمام وقت coronavirus خبرنگار سابق میزبان یک پادکست در مورد در حال اجرا, من واقعا می دانست که بهتر است به فکر می کنم که بزرگترین مسابقه دو ماراتون در جهان برگزار می شود با خیال راحت در ماه نوامبر. هنوز هم فقط در مورد من شده بود و مرتب سازی از طریق آموزش گزینه های طرح. من مخفیانه تصویر یک مسابقه با گفتن شروع مبهوت بار اجتماعی-فاصله ایستگاه های آب و مردم با سوت برای ضربه به در مورد هر کسی بیش از حد نزدیک به یکدیگر است. آن را فقط بیش از حد جذاب به در نظر نمی. اما واقعیت این است که امروز را لغو تأکید است: غول پیکر, هوای آزاد, رویدادهای ورزشی از هر نوع شامل یک مقدار عظیم از تعامل فراتر از غول پیکر, هوای آزاد, رویداد ورزشی خود را.

ماراتن اساسا شامل تبدیل شهر نیویورک به یک ورزشگاه از انواع به عنوان مکالمات است که من تا به حال هر دو قبل از coronavirus و امروز با نژاد مدیر جیم هایم روشن ساخته شده است. حدود 20 مایل از خیابان به علاوه پنج پل تعطیل برای دوندگان; تنها گذشته کمی از مسابقه اتفاق می افتد در یک پارک. ماراتن است قبل از همه شب تقلا برای راه اندازی موانع کمک های اولیه-ایستگاه های که در آن دوندگان می گرفتن آب و مواد غذایی و شروع ایجاد کرد که در آن دوندگان جمع قبل از رفتن به ایستادن شانه به شانه در “corrals.” قبل از دوندگان حتی شروع مسابقه آنها ممکن است با استفاده از یکی از صدها و صدها نفر از porta-potties; در حالی که این نمی خیط و پیت کردن و در نتیجه کمتر قادر به پرتاب احتمالا-coronavirus مملو از مدفوع ذرات به هوا…تنفس و دفع در کوچک جعبه های پلاستیکی که چند ثانیه پس از ترک شخص دیگری خواهد شد عجله به صدا ایده آل است. آه و قبل از همه کهدونده باید برای رسیدن به جزیره استاتن که در آن مسابقه شروع می شود از طریق کشتی و سپس یکی از 800 اتوبوس.

همه از این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا یک نسخه امن از نژاد غیر ممکن خواهد بود به جلو و خارج از مسابقه به طور منظم در حال حاضر بسیار دشوار است به جلو. هایم این باورند مثلا که آنها می خواهم که به چهارگانه حمل و نقل به همه برای شروع در حالی که همچنین فاصله آنها. و او اشاره کرد که در طول مسابقه وجود دارد صدها نفر از کارکنان پزشکی به علاوه 50 خصوصی آمبولانس ایستاده. نه تنها خواهد کمک های اولیه مراقبت با توجه به آسیب های در حال اجرا زور مردم را به شکستن اجتماعی فاصله اما بسیاری از منابع به قرض گرفتن غیر قابل پیش بینی در طول یک بیماری همه گیر او اشاره کرد. پس از آن انبوه جمعیت از تماشاگران. همچنین بسیاری از دونده ها در حال اجرا هستند در واقع از نیویورک که به معنی برخورد با یک هدف در حال حرکت از سفر و قرنطینه محدودیت.

بخشی از آنچه که سوخت شخصی من توهم که مسابقه دو ماراتون نیویورک اتفاق می افتد ممکن است این واقعیت است که وجود دارد برخی از نژادها در رفتن در حال حاضر. تعطیلات مسابقات آغاز شده است انجام چند در شخص “گروه کوچک” مسابقه مربوط به اصلاح دروس و unstaffed کمک های اولیه ایستگاه. آنها در درجه اول در مرده شب. وجود دارد هیچ تماشاگر و به طوری که آنها ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله دونده همین حالا شروع همه در یک بار, اما در گروه 50. ظاهرا در آن طول می کشد یک افتضاح بسیاری از تغییرات را به فعالیت در فضای باز و امن از جمله از بین بردن بسیاری از جنبه های مانند رقابت و پس از احزاب ساخته شده است که در حال اجرا یک مقصد مسابقه بسیار جذاب در وهله اول.

این خنده دار به تصور بسیاری از کسانی که تغییرات در بزرگترین مسابقه دو ماراتون در جهان است. اگر مسابقه دو ماراتون نیویورک اجرا مبهوت شروع می شود از گروه های بسیار کوچک “ما می شود شروع دونده برای یک هفته یا بیشتر به آنها را در سراسر خط می گوید:” هایم. اما حتی کوچکتر روروک مخصوص بچه ها در حال تلاش برای فکر می کنم از طریق چه اصلاح نژاد می تواند حس برای آنها. “چگونه ما حفظ روح از مسابقه در حالی که این رویداد با خیال راحت؟,” می پرسد من همکار مگ Wiegand. او هماهنگ کننده داوطلب از شیطان سگ یک سری فوق العاده ماراتن که در حال حاضر “penciled در” برای این دسامبر در حالی که Wiegand و دیگران سعی کنید برای حل کوچک-مقیاس نسخه از آنچه ماراتن نیویورک نمی تواند حل کند. “من منطقی می دانید آن را به سختی به یک مسابقه در این سال می گوید:” Wiegand “اما من امیدوار است که اگر ما فقط به ضرب و شتم این قطعه پازل را به ارسال تمام قطعات را به محل سقوط.”

ادامه لغو مسابقات از مسابقه دو ماراتون نیویورک به آنهایی که برگزار شد در جنگل انفجار بسیار خاص توهم برای من به عنوان کسی که در می یابد در حال اجرا بسیار مهم است: من فکر کردم ما ممکن است به اندازه کافی پیشرفت با این ویروس این است که ما می تواند به رویدادهای ما مجبور به رها کردن. همانطور که ما یاد بگیرند همه چیز در مورد ویروس ما خم اعمال ما ما مجموعه یو پی اس و سنت های ما به جای یک استاندارد جدید ایمنی; من حفظ امید است که ما قادر خواهیم بود که در حالی که همچنین جهش آنها را به نقطه ای که آنها دیگر قابل تشخیص (ماراتن در حال حاضر خواهد شد مجازی که نه همان). در نیویورک ما در یک مرحله از دوباره باز کردن که در آن ما باید یک بار دیگر باید آرایشگر مغازه ها و رستوران ها, البته اصلاح آن را آرام به الهه شعر و موسیقی است که همه چیز ممکن است پیشرفت خطی از اینجا به فکر می کنم در مورد برنامه های من می توانید شروع به ساخت اگر آنها را انجام داد. من می دانم که از کشورهای دیگر سنبله در coronavirus موارد به عنوان چیزهایی که بازگشایی پیشرفت همواره غرفه (و بازگشایی خوبی می تواند اسلاید بازگشت به نیویورک فرماندار در حال حاضر در معرض تهدید). من می دانم که برخی از چیزهایی که در حال حاضر به سادگی بیش از حد پر از تدارکات که در موارد عادی در سال آینده خواهد شد بسیار سخت-برنده (یا بسیار پرداخت شده) استثنا. اما آن است که هنوز هم بسیار سخت به احساس آن به خصوص وقتی که می آید به نگه داشتن امید برای چیزهایی که من دوست دارم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>