قاضی جان رابرتز در روز پنج شنبه حاضر به عنوان خوانده شده یک سوال از ایالت کنتاکی که به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای خروج از خلاف کاران که شکایت در نهایت منجر به استیضاح بررسی است.

“افسر قاضی کاهش به خواندن این سوال که فرستاده شده گفت:” رابرتز بعد از پل ارائه شده نوشته شده است سوال.

پل پرس و جو با توجه به توییت او بعد نوشته با تمرکز بر رابطه بین یک کارمند در خانه کمیته اطلاعات و کسی که او ممکن است با کار در شورای عالی امنیت ملی نامگذاری دو افراد خاص است. او در ادامه برای اضافه کردن که او تا به حال هیچ “مستقل اطلاعات” در مورد کسی که موسس بود.

“من فکر می کنم این یک سوال مهم است که سزاوار به خواسته می شود. این باعث می شود هیچ اشاره ای به هر کسی که ممکن است یا ممکن است یک خلاف کاران” پل خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی. یکی از نام های او اشاره کرده مطرح شده توسط برخی از نشریات محافظه کار به عنوان پتانسیل whistleblower.

این دومین بار در آمریکا و دو روز پس از بازجویی که این سناریو ایفا کرده است از روز چهارشنبه رابرتز قانونگذاران گفت که او نمی خواهد خواندن سوالات است که می تواند شامل هویت یک خلاف کاران به ظاهر رد یک ارسال از پل با توجه به سیاست.

پولس در میان اعضای GOP ایم که مشتاق به استفاده از تمرکز بر خلاف کاران برای منحرف کردن توجه از سوء استفاده از قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن است به اتهام ارتکاب. “انجام کار خود را و چاپ نام خود را!” پل فریاد زد و مطبوعات در طول یک تظاهرات در پاییز گذشته.

در ماه های پس از استیضاح درخواست شده است در جریان جمهوری خواهان تحریک تهمت خود به دنبال سوال و اعتبار خلاف کاران به منظور تضعیف این که اتهامات مطرح شده علیه رئیس جمهور.

موسس اولین نگرانی در مورد 25 جولای تماس بین رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky و رئیس جمهور تهمت است که با تمرکز بر تحقیقات به Bidens از طریق شکایت بود که با جامعه اطلاعاتی بازرس کل مایکل اتکینسون در تابستان گذشته.

پل شده است یکی از سناتورهای بیشتر متمرکز بر کشف خلاف کاران هویت که برخی از قانونگذاران استدلال کرده اند مهم است زیرا آن را توضیح دهد بالقوه است که تعصبات فرد است.

دیگر دموکرات ها و جمهوری خواهان در ضمن استدلال کرده اند که حفاظت از خلاف کاران را از گمنامی حیاتی است تا اطمینان حاصل شود که مردم احساس می کنند قادر به جلو آمده و زمانی که آنها شاهد بالقوه تخلف در دولت است. افشای خلاف کاران است که یک عضو از جامعه اطلاعاتی نیز می تواند قرار داده و این فرد را در معرض خطر از حرفه ای قصاص و دیگر تهدیدات بالقوه.

در حالی که زمان whistleblower قوانین وضع حمایت از افراد به جلو آمده و آنها با ارائه یک محدود سپر اگر این افراد باد گرفتن در معرض.

خانه مدیران تاکید کرده اند که هویت whistleblower مهم نیست — اتهامات این فرد مطرح شده است تایید شده توسط منابع دیگر از جمله یک خلاصه ای که کاخ سفید منتشر شده از تاریخ 25 ژوئیه تماس نشان می دهد که تهمت درخواست برای تحقیقات به Bidens.

به دلیل رابرتز مخالفان پل نبود قادر به انجام شیرین کاری خود را در مجلس سنا در روز پنجشنبه و تا به حال به antics به توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی