چرا کنگره و پنتاگون در حال کشتی جودو بیش از نیروهای نظامی آمریکا در غرب آفریقا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است بخواهید نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا که مبارزه شده است برای سال ها در غرب آفریقا به خارج. اما یک testy بحث بین ایران و اعضای کنگره بیش از آخر هفته نشان می دهد که انجام این کار می تواند از نظر سیاسی دشوار برای رئیس جمهور.

بازگشت در ماه دسامبر گزارش های متعدد حاکی از وزیر دفاع علامت Esper بود و وزن گزینه های برای کاهش و یا حتی یک عقب نشینی کامل از ما پرسنل خدمات در غرب آفریقا است. با توجه به ایالات متحده آفریقا فرمان سخنگو که در حال حاضر در حدود 1,200 ما پرسنل (از جمله پرسنل نظامی غیر نظامیان و پیمانکاران) در غرب آفریقا اکثریت در کشور نیجر است.

دلیل اصلی آنها وجود دارد برای آموزش نیروهای نظامی محلی برای مبارزه با گروه های تروریستی است. اما ما همچنین جمع آوری اطلاعات برای خود و برای به اشتراک گذاشتن با دیگران و همچنین انجام حملات هوایی علیه دشمنان زمانی که نیروهای آمریکایی آن را لازم بدانند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اگر دارای چشمان خود در “قدرت رقابت” به معنی آماده سازی ما نظامی و دیپلماتیک برای مقابله با روسیه و چین برای مسافت های طولانی. کمک به غرب آفریقا در مقابله با تروریسم مشکلات واقعا جا که تمرکز. این که چرا پنتاگون است فکر کردن در مورد که در آن بهتر است به جای نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا برای دیدار با آن و دیگر نیاز دارد.

“ما شروع به بررسی فرایند که در آن من به دنبال در هر تئاتر درک آنچه مورد نیاز است که ما مجموعه ای را برای مطمئن شوید که ما به عنوان کارآمد که ممکن است ما با نیروهای” Esper به خبرنگاران گفت: در ماه دسامبر.

“من می خواهم به قادر به متقاعد کردن رئیس جمهور تهمت است که مبارزه با تروریسم که او عمیقا متعهد در حال پخش است نیز در این منطقه” پاکسازی ادامه داد.

با توجه به ان بی سی نیوز قانونگذاران از هر دو طرف هنوز هم ارزش بسیار زیاد در حضور امریکا در غرب آفریقا است.

جلسه در طرف کنفرانس امنیتی مونیخ هفته گذشته سناتور ها و نمایندگان از هر دو طرف بنا به گزارش پاره به Esper برای در نظر گرفتن نیروهای نظامی کاهش. سناتور. لیندسی گراهام (R-SC) سرسخت متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش حتی تهدید Esper هشدار او می تواند “را [Esper را] زندگی جهنم” اگر ایران تصمیم به خروج تمام نیروهای آمریکایی از منطقه است.

گراهام را انکار می کند که او در این گفت و پنتاگون سخنگوی الهام فرح که در حال حاضر در این جلسه همچنین اعلام کرد این بود که گفت: هرگز. نشست “بود که سازنده هر دو حزب, محلی بحث و گفتگو در آنچه که در آینده حضور ایالات متحده در آفریقا خواهد بود” فرح توییتی شنبه.

اما گراهام ساخته شده است که هیچ راز مخالفت خود را به از بین بردن نیروهای ایالات متحده از غرب آفریقا است. در ژانویه گراهام و سناتور. کریس Coons (د-د) با ارسال نامه ای به Esper “به بیان ما نگرانی جدی در مورد گزارش یک تصمیم ممکن است به طور قابل توجهی کاهش و یا به طور کامل عقب نشینی نیروهای مسلح” از غرب آفریقا است.

سناتور گفت که اگر چه آنها حمایت از دولت را “تمایل به انجام کار بیشتر تمرکز ما در نزدیکی نظیر رقبا” مانند روسیه و چین “[w]e باید فراموش نکنید ادامه داد: تهدید از خشونت افراطی [sic] به منافع ما و میهن ما.”

ادامه شکاف بین کنگره و کاخ سفید برجسته یک بار دیگر چقدر سخت است برای رئیس جمهور برای پایان دادن به نظامی آمریکا تعهدات. ما شاهد این همان پویا بازی برگشت در سال 2018 زمانی که تهمت سعی در عقب نشینی نیروهای ایالات متحده از سوریه است. گراهام و دیگر قانونگذاران در هر دو طرف راهرو نیز خودداری کردند که در آن با گراهام هشدار داد که می تواند “منجر به عواقب مخربی برای کشور ما در منطقه و سراسر جهان است.”

آن را نیز می گوید چیزی مهم مورد بحث بر سر اینکه آیا حفظ ما حضور نظامی در غرب آفریقا است که ارزش این هزینه و هم از نظر زندگی و پول صرف نظر از کوچکی است که حضور ممکن است.

“ماموریت است که ارزش آن” امیلی Estelle های آفریقا تیم منجر به بحرانی تهدیدات پروژه در آمریکا سرمایه گذاری موسسه به من گفت. تهدید “در ساحل عاج در حال رشد بوده است و حتی با این ماموریت اما آن را قطعا بدتر به سرعت بیشتر و اگر این ماموریت به پایان می رسد.”

پس حداقل جورج دبلیو بوش دولت ایالات متحده کار کرده است با دولت در غرب آفریقا برای مقابله با گروه های افراطی اسلامی فعال در آن منطقه است. اما ما حضور نظامی وجود دارد ramped تا بطور قابل توجهی تحت دولت اوباما که ارسال نیروهای ویژه به آموزش و کمک به شرکای محلی در مقابله با القاعده و داعش گروه های فعال در منطقه است.

در اینجا فقط چند دلیل: در سال 2012 القاعده در مغرب اسلامی (AQIM) در زمان بیش از بخش هایی از شمال مالی ، و در سال 2013 بوکوحرام تحت فشار قرار دادند مانور نظامی و مقامات از 10 دولت محلی مناطق در نزدیکی مرز نیجر چاد و کامرون — منطقه مورد اندازه مریلند. این و دیگر حوادث منجر به هزار نفر کشته و میلیون ها نفر آواره.

فرانسه, راه اندازی مستقیم, مداخله نظامی در مالی در سال 2013 چه بود, شناخته شده به عنوان عملیات Serval. هدف این بود برای جلوگیری از AQIM و متحدان آن که در آن نقطه گرفته شده بود در حدود نیمی از Mali خاک از به دست آوردن قدرت بیشتر. ما ارائه حمل و نقل و ارتباطات از راه دور پشتیبانی به مانند سوخت گیری هواپیما و عبور همراه هوش.

ما را حفظ کرده است و یک حضور در ساحل زمان تا کنون بیشتر حمایت اروپا و شرکای آفریقایی برای مبارزه با تروریست ها هر چند فرانسه بصورتی پایدار و محکم در سرب و پوشش بسیاری از هزینه های. مقامات در پاریس به مدت طولانی گفت: آنها انتظار دارند که ما را به ادامه ارائه اطلاعات تدارکات و سوختگیری هوایی پشتیبانی می کند. فقط در این ماه به ما اضافه شده یک مرکز لجستیک در غنا است و نزدیک به تکمیل یک پایگاه هواپیماهای بدون سرنشین در نیجر.

نظریه اساسی همه از این ماموریت این است که آن را ارزان تر و کمتر مخاطره آمیز و موثر برای آموزش و تجهیز نیروهای محلی برای مبارزه با بیش از تکیه بر نیروهای آمریکایی عامل دور از خانه در زمین ناآشنا” ما از کارشناسان نظامی فیلیپ کارتر و اندرو Swick توضیح داد: برای بورسی در سال 2017.

این آشکار است در امریکا 800-حضور قوی در نیجر می گوید رضا Lyammouri از هلند موسسه روابط بین المللی. او به من گفت که آموزش نیروهای نظامی نیجریه کمک می کند تا آنها را بهتر مبارزه با القاعده و داعش وابسته, اما همچنین می دهد که ما یک پایه برای پیگیری داعش با هواپیماهای بدون سرنشین در صورت لزوم.

امریکا دخالت نمی آمد و بدون خطر است. در اکتبر سال 2017, مهمترین, چهار, نیروهای ویژه اعضای درگذشت, در یک کمین در نیجر. وجود دارد و حتی نگرانی هایی است که ما (و فرانسه) عملیات ممکن است منجر به تلفات ملکی.

با وجود آن Lyammouri معتقد است که وضعیت در این کشورها می تواند بدتر شوند اگر ما و یا حتی فرانسه را ترک کنند چرا که گروه های افراطی می تواند به گسترش نفوذ خود را به کشورهای ساحلی غنا و ساحل عاج.

به همین دلیل در ذهن ما ماموریت در غرب آفریقا است که از یک هسته امنیت ملی در اولویت است. “این به نفع ما به صبر کنید تا زمانی که چیزهای بد اتفاق می افتد,” Lyammouri گفت. “این مسئولیت ما را برای حمایت از این کشور در مبارزه با گروه هایی که به دنبال بی ثبات کردن آنها.”

آمریکا سازمانی موسسه Estelle اضافه شده وجود دارد دیگر از دلایل ما برای اقامت درگیر هستند که نزدیک به خانه.

اول هر چند منطقه ای گروه های تروریستی در حال حاضر با تمرکز در درجه اول در مبارزه محلی دشمنان برخی از کارشناسان ترس آنها می تواند به نوبه خود توجه خود را نسبت به حمله امریکا پایین خط. حضور نیروهای آمریکایی بر روی زمین در این مکان تنها افزایش می دهد که احتمال.

دوم Estelle می گوید: نگه داشتن نیروهای نظامی آمریکا در غرب آفریقا کمک خواهد کرد که پنتاگون فشار علیه روسیه و چین است. مسکو افزایش فروش اسلحه و امنیتی توافق با سازمان ملل و چین است و با توجه به ساخت دومین پایگاه نظامی در سنگال. “این یک دوگانگی کاذب می گویند که ما باید حرکت نیروها از آفریقا برای مقابله با چین و روسیه” استل به من گفت. “چین و روسیه در حال رقابت در آفریقا است.”

اما ما واقعا نمی توانیم بگوییم که حضور خود را تا حد زیادی بهبود وضعیت امنیتی. “این منطقه دارای تجربه ویرانگر افزایش حملات تروریستی علیه غیرنظامیان و اهداف نظامی” محمد بن چمبس رئیس دفتر سازمان ملل متحد برای غرب آفریقا و ساحل عاج گفت: در 8 ژانویه. او اشاره کرد که بیش از 4000 مرگ و میر گزارش شده در سال 2019 به تنهایی در بورکینافاسو و نیجر در مقایسه با حدود 770 مرگ سه سال پیش از آن.

که ممکن است دقیقا به همین دلیل ما از نمایندگان مجلس می خواهند سربازان به چوب در اطراف: این وضعیت ممکن است اما آن را می تواند در کل خیلی بدتر اگر آنها را ترک. یا نه پنتاگون موافق با آن ارزیابی خواهد شد و مبنای قانونی-اجرایی مبارزه برای هفته آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی