چرا coronavirus موارد متفاوت است شدید بین ایالات متحده

دولت فدرال نامنسجم پاسخ به همه گیر اتحاد چپ بهداشت عمومی در دست دولت. فقط به عنوان گسترش coronavirus متفاوت فوق العاده در میان کشورهای مختلف متفاوت سیاست و سیاست بیش از حد است و این قابل رؤیت میان ایالات متحده است.

تا کنون بیش از 124,000 اند از COVID-19 در کشور ما (بیشتر از آمریکایی ها که در جنگی در طول جنگ جهانی اول) هر چند اعداد نیست متناسب. مثلا از صبح روز جمعه, نیوجرسی, نیویورک و کانتیکات و ماساچوست تمام بيشترين سرانه نرخ مرگ و میر در حالی که در هاوایی و آلاسکا مونتانا و وایومینگ کمترين سرانه نرخ مرگ و میر. به طور مشابه موارد coronavirus به نظر می رسد کاهش در ایالات مریلند و رو به افزایش در ایالات آریزونا تگزاس و اوکلاهما و فلوریدا. به عنوان یک اقدام احتیاطی نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات در حال اجرای سیاست ها نیاز به 14 روز از quarantining برای بازدید کنندگان از کشورهای که در حال حاضر عفونت نرخ بالاتر است.

تبلیغات:

ظاهرا این تفاوت های آشکار باید نشان دهد که چه کار می کند و چه چیزی نیست از بهداشت عمومی و حکومت نبوده است. و در برخی موارد ناکارآمد (یا تابعی) دولت به نظر می رسد به تمام تفاوت را.

سالن رسیده به دکتر راس بیکر یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه راتگرز به مقایسه عملکرد سه کشور همسایه — مریلند و نیوجرسی و پنسیلوانیا است. به عنوان نمونه از چگونه متحده به طور کلی باید در پاسخ به این بحران چگونه آنها را جمع کردن ؟

“در سه کشور شما در حال صحبت کردن در مورد من فکر می کنم که وجود دارد بوده است تعدادی از شباهت,” بیکر توضیح داد. “من فکر می کنم قطعا فرماندار نیوجرسی [Phil مورفی] گرفته تهاجمی ترین موقعیت در چیزهایی مانند اجتماعی فاصله, اصرار, تست و پوشیدن ماسک صورت و غیره.” او استدلال کرد که در نیوجرسی وضعیت منحصر به فرد است چرا که از “شدت همه گیر و یا تعداد قربانیان در نیوجرسی. نیوجرسی تا به حال از این سه کشور بیشترین تعداد مرگ و میر و من فکر می کنم به طور کلی عوارض نرخ بسیار بالاتر نیز هست. بنابراین من فکر می کنم که واقعا به حساب گرفته شود.”

تبلیغات:

در مقابل بیکر اشاره کرد که در پنسیلوانیا تا به حال نسبتا کمتر جدی مخمصه. “در حالی که فیلادلفیا قطعا تا به حال تعداد زیادی از COVID-19 بیمار موارد مرکزی و غربی پنسیلوانیا تا به حال نرخ نسبتا پایین. فرماندار [تام] گرگ شده خیلی تهاجمی از لحاظ اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن.” به مریلند بیکر مشاهده شده است که رژیم صهیونیستی. لری هوگان — که بر خلاف مورفی و گرگ است که یک جمهوری خواه — “تا به نوعی از سقوط در خط با فرمانداران دموکرات در شمال شرقی در نظر گرفتن یک فعال تر در موقعیت نسبت به اقدامات حفاظتی بسیار تهاجمی تر در تلاش برای دریافت تست انجام می شود. من فکر می کنم که مشترکات بین سه کشور در شرایط عمل انجام شده توسط دولت بوده است و بسیار شبیه است. تفاوت واقعا حوادث coronavirus قربانیان در نیوجرسی و مرگ و مير.”

با وجود فرماندار گرگ مهاجم بهداشت عمومی اقدامات در پنسیلوانیا وجود اختلاف در دولت سطح. به تازگی دولت رهبران جمهوری خواه پنهان است که دولت تشکر. اندرو Lewis, همکار جمهوری خواه تشخیص داده شده بود با کروناویروس — حتی اگر بسیاری از دموکرات ها شده بود در تماس با او و پس از او قرار گرفت.

“بدیهی است که وقتی داستان را شکست که همکار شده بود آزمایش مثبت برای COVID-19 و جمهوریخواه رهبری نیست به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با مسئولین… [ما فکر] آن را ظالمانه” دولت Rep. باب فریمن حزب دموکرات گفت: سالن. “این واقعا غیر مسئولانه عمل می کنند در بخشی خود را. عضو در سوال بود با حضور تعدادی از دولت جلسات کمیته است که بسیار فعال کمیته به عنوان شما می توانید تصور کنید که در طول زمان همه گیر. بسیاری از قوانین شده است رفتن را از طریق این کمیته و کمیته اتاق بزرگ نیست. آن را به سختی تمرین های اجتماعی فاصله است که می تواند بسیار تنگ است.”

تبلیغات:

او افزود: “او در نزدیکی ما دموکراتیک رئیس که دارای دو بچه های کوچک. او در مجاورت نزدیک به دو دموکرات که بی سر و صدا خود قرنطینه بعد از آنها پیدا کردن که تشکر. اندرو لوئیس حال آزمایش مثبت برای COVID-19.” پنسیلوانیا دموکرات بودند بنابراین خشم است که “به آنها اجازه دهید این برای تقریبا دو هفته بدون اطلاع مسئولین که یکی از همکاران ما تا به حال آزمایش مثبت است و می تواند به خوبی در معرض بسیاری از اعضای.” در عین حال فریمن اضافه شده بود وجود دارد یک پوشش نقره ای به این ابر تیره: “آن را در نهایت مجبور جمهوریخواه رهبری برای آمدن به میز ما با رهبران دموکرات که پیشنهاد از ماه مارس نیاز به پروتکل های خاصی در نظر نحوه تعامل اعضای داخل اتاق.”

دکتر راسل, Medford, رئیس مرکز بهداشت جهانی نوآوری و بهداشت جهانی بحران هماهنگی مرکز با اشاره سالن به بنیاد کافمن به عنوان پایه ای برای تجزیه و تحلیل خود را در مقایسه با سه متحده است. (تجزیه و تحلیل خود را بر اساس اطلاعات به عنوان آن به نظر می رسد در ماه ژوئن 9.)

تبلیغات:

اگر یکی به نظر می رسد در دولت های مختلف سیاست بین مریلند و نیوجرسی و پنسیلوانیا, برخی از تفاوت وجود دارد — اگر چه وجود دارد بسیاری شباهت ها بیشتر از تفاوت وجود دارد حداقل در مناطق کلیدی تا آنجا که من می توانید بگویید” مدفود توضیح داد.

او گفت که در میان معیار مهم “یک کاهش در مورد روند. این چیزی است که روزانه مورد شمارش شبیه به بیش از هفت روز در حال اجرا به طور متوسط. در مورد نیوجرسی آنها واقعا تا به حال شاید یک روز… همه چیز در کمتر از هفت روز است. ما در حال تلاش برای گرفتن بیش از 14 روز به عنوان بخشی از عمده ارشاد.” پس از اشاره به این که مریلند در “پنج روز” و پنسیلوانیا “است و دو روز در شرایط سازگار روز در یک ردیف قابل توجه کاهش می یابد در COVID-19 تشخيص موارد” او به این نتیجه رسیدند که “آنها بسیار قابل مقایسه است.”

یکی دیگر از عوامل عمده او شناسایی مثبت تست سرعت. “به عنوان نرخ, تست مثبت نرخ پایین می رود به این معنی است که شما در حال گرفتن بیشتر و بیشتر بیماران در جمعیت است که ممکن است این بیماری” مدفود توضیح داد. “و شما در حال گرفتن به آنچه به نام surveilling و هدف ما چیزی است که وجود دارد کمتر از 5% مثبت نرخ. پس خبر خوب وجود دارد که در مریلند است که در هشت درصد آن بالا است هنوز اما بهتر است به این دلیل که روند پایین است. نیوجرسی در حال حاضر زیر دو درصد نظر مثبت نرخ است که نشان می دهد به من که آنها در حال آزمایش یک تعداد زیادی از مردم در حال حاضر و گرفتن یک دسته بهتر است که نظارت فعال بیماری است.” پنسیلوانیا در ضمن در حدود 5.6 درصد است گرفتن وجود دارد که پنج درصد است.”

تبلیغات:

او نتیجه گرفت: “من فکر می کنم هر سه متحده در حال پیشرفت از نظر مقدار تست تشخیصی و مثبت رای که بدان معنی است که شما در حال گرفتن بهتر نظارت و پوشش شهروندان خود دولت است.”

مانند بیکر, Medford با اشاره به اینکه نیوجرسی تا به حال به طور قابل توجهی بالاتر مرگ و میر و نرخ بالاتر از سرانه عفونت. “وجود دارد یک مجموعه ای از دلایل که اما ما پیش بینی است که این بیماری رفتار در مد محلی در این کشور” مدفود توضیح داد.

از نظر متحده چگونه باید عمل رفتن به جلو سابق مریلند رژیم صهیونیستی است. مارتین اومالی گفت: سالن که “اگر ما می تواند این تماس ردیابی مسائل را و تبدیل به یک بسیار سریع تر و مهارت در شناسایی جداسازی و حاوی آینده شیوع بیماری” ساکنان هر دو از دولت او با استفاده از سرب و بقیه از آمریکا می تواند مطمئن باشند. وی با تاکید بر اهمیت گوش دادن به دانشمندان و پایگاه سیاست گیری از نتیجه گیری های خود اگر چه او همچنین گفت: سیاستگذاران باید همدردی با مردم که رنج می برند از لحاظ اقتصادی.

تبلیغات:

“احساس من این است که مردم در نهایت به اتهام درست است؟” اومالی توضیح داد. “من مطمئن هستم که وجود دارد مقدار پیامدهای سیاسی و بلافاصله به هر حال برای فرمانداران که در حال بازگشایی. که من حس: افراد مضطرب سعی کنید زندگی خود را به عقب و از دست دادن خانه خود و کسب و کار خود رفتن دوباره.”

او با اشاره سالن به مقاله اخیر که او نوشت: “تماس با ردیابی: یک مسابقه به پایان” که در آن او هل بلافاصله استخدام و آموزش قرارداد ردیاب ایجاد سلامتی, سیستم نظارت با استفاده از 911 و 311 سیستم به بررسی ارتباط و هشدار در شیوع بیماری های جدید و استفاده از تلفن همراه محل سکونت تکنولوژی برای سرعت بخشیدن به تماس با ردیابی.

این ضروری است اومالی استدلال کرد چرا که “تمام علوم به نظر می رسد برای نشان دادن وجود خواهد داشت یک آینده شیوع.”

اومالی است که نه تنها در میان دولت دموکراتیک مدیران که هل برای استقبال از علوم در پاسخ به این بیماری همه گیر. واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee — که فرار رئیس جمهور در سال 2020 در یک کمپین است که به ترتیب اولویت پرداختن به گرمایش جهانی و ایجاد یک سبز معامله جدید و با استفاده از علم برای حل مشکلات سیاست — به شدت انتقاد تهمت عدم استفاده از علم در سیاستگذاری و استدلال کرد که واشنگتن در پاسخ به همه گیری متمرکز شده انجام دقیقا همان است که.

تبلیغات:

او همچنین احساس وجود تشابه بین چگونه سیاستگذاران پاسخ به مشکل تغییرات آب و هوایی و چگونه آنها در حال دست زدن coronavirus بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم وجود دارد تعداد زیادی از غیر عمدی شباهت در این چالش ها” Inslee گفت: سالن. “و هنگامی که من می گویم غیر عمدی آنها نه آنهایی که هر کسی برنامه ریزی شده یا پیشنهاد شده اما آنها فقط حقایق هستند. درست است که یک شکست به دنبال علم و محرومیت از روشن علم بسیار خطرناک است. آن را خطرناک در COVID-19. زمانی که رئیس جمهور در تلاش است تا مردم را متقاعد کنند این یک مشکل نیست و ما نیست که به انجام هر چیزی در مورد آن است که خطرناک بود. و تلاش خود را برای انکار بحران آب و هوا که بسیار خطرناک است. بنابراین وجود شباهت در این راستا است.”

او افزود: “همچنین یک شباهت که علم نیز می تواند ما را نجات. ما امیدواریم که که علم ما خواهد بود رستگاری با نهایی واکسن و ما بر این باوریم که می توان آن را نجات ما در حال توسعه یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک. بنابراین دلیلی برای خوش بینی در هر دو چالش نیز هست.”

از نظر واشنگتن در واکنش به بحران Inslee گفت که “ما برای اولین بار سعی در بسیج ما جامعه علمی به عنوان علمی با سواد به عنوان ما می تواند بسیار به سرعت. ما اعلام شرایط اضطراری. ما ساخته شده تصمیم گیری در مورد بسته شدن مدارس. ما تصمیمات اتخاذ شده در مورد ممنوعیت تجمعات. ما ساخته شده تصمیم گیری در مورد واقعی انجام می دهند در خانه بمانند منظور نزدیک غیر ضروری کسب و کار.” او این باورند که با انجام آن چیزهایی که نسبتا در اوایل “ما شده ایم نسبتا موفق در خم منحنی. اما من نمی خواهم به تکرار است که ما تا کنون از بودن در خارج از جنگل در حال حاضر.” Inslee احساس کردند که سیاست های جدید نیاز به اجرا از جمله “تشویق مردم برای ماسک کردن و جدا با موفقیت بیشتر” و با تمرکز بر نیازهای مردم در دولت های کشاورزی مناطق شده اند که به خصوص ضربه سخت.

تبلیغات:

“این است که یک لحظه به اعلام پیروزی. ما حتی نیم انجام می شود در عین حال” Inslee گفت.

هنگامی که صحبت کردن به سالن در هفته گذشته در مورد تهمت عملکرد دولت خود را Inslee گفت که رئیس جمهور “کاملا شکست خورده و یا تا حد زیادی شکست خورده در تعهد خود را برای کمک به دولت واشنگتن از طریق COVID-19 بحران و ایالات متحده است.” (سالن رسیده به کاخ سفید برای پاسخ خود را و نه شنیده بازگشت.)

سالن نیز با صحبت سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی بود که نزدیک به انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان معاون رئیس جمهور و می گوید او باقی می ماند به طور منظم در تماس با رئیس جمهور. (کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای تایید این.) کریستی همچنین تجربه برخورد با بحران های غیر منتظره: هنگامی که طوفان شنی زده خود دولت کریستی عملکرد ناشی از تصویب خود را رتبه به افزایش به 74 درصد حتی به عنوان او گرفتار توپخانه ضد هوایی از بسیاری از جمهوری خواهان برای همکاری نزدیک با حزب دموکرات رئیس جمهور, باراک اوباما. خود را پست و شنی محبوبیت نقش بزرگ در کریستی بودن رای با بیش از 60 درصد از آرای مردمی و همچنین به عنوان یک اکثریت Latinx رای و 21 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار رای دادن. کریستی طوفان شنی پاسخ پس از آن مواجه انتقاد اما لغزش گشتند نشان می دهد که کریستی می داند که چگونه به لحاظ سیاسی موفق شوند در طول یک بحران عمده… در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب اعتبار یک ضربه گرفته اند و او خود را میبیند در پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در پای صندوقهای رای است.

کریستی انتقادات خود را از ناروا گفتن سالن که “آنها کمی آهسته به این ویروس به طور جدی به عنوان آن باید گرفته شده است” و این که صدمه دیده تهمت سیاسی است. کریستی اضافه شده است که او احساس یکی دیگر از دلایل مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی هرگز رسیده کریستی شنی-دوره سطح “در اندازه های بزرگ به دلیل درگیری با رسانه ها و آن را به یک خیابان دو طرفه است.” کریستی در تقابل مشاهدات خود را در مورد تهمت و دموکرات ها با خود ارتباط سازنده با اوباما گفت که “تفاوت شما را دیدم با اوباما و من” بود که حتی اگر هم در مردان می دانستند 2012 انتخابات ریاست جمهوری بود که کمتر از دو هفته دور, آنها که خود را کنار بگذارند و با هم کار می کرد.

تبلیغات:

“من فکر می کنم که آمریکا در حال حاضر باید بسیار تهاجمی در مورد بازگشایی مجدد” کریستی توضیح داد. “این زمان برای محافظت از تمام زندگی زندگی قربانیان coronavirus و زندگی قربانیان خاموش شدن است.” پس از اشاره به آمار مربوط به نحوه خاموش کردن گرفته شده تلفات در آمریکا در سلامت روان او استدلال کرد که “مردم آمریکا هرگز انتظار می رود برای زندگی بدون خطر است. آنها قرار داده تا با خطر اقتصادی در آغاز به پهن کردن منحنی بود اما نه برای نگه داشتن ما خاموش تا زمانی که وجود دارد یک درمان است. آن را به پهن کردن منحنی به مطمئن شوید که ما در سیستم بهداشت و درمان بود نه ضعف. ما انجام داده ایم که در حال حاضر است.” این قابل بحث است; منحنی است و دیگر پهن و در واقع موارد به سرعت در حال افزایش در بسیاری از ایالت ها در حال حاضر از جمله کالیفرنیا و تگزاس.

کریستی اضافه شده که این امر می تواند “بی پروا” را به بازگشت به راه چیزهایی که قبل از ماه مارس و اصرار داشت که مردم ماسک دریافت درجه حرارت خود را چک قبل از رفتن به دفتر و ساختمان و عمل اجتماعی فاصله اغلب خود را با دست بشویید و به طور منظم تمیز کردن سطوح سخت است.

دکتر جاشوا journal club, معاون دین برای سلامت عمومی عمل و تعامل جامعه استاد از عمل در دانشگاه جانز هاپکینز ساخته شده یک نقطه کاملا متفاوت از کریستی.

در کل من فکر نمی کنم آنها در حال شروع به بازگشایی بیش از حد به سرعت” journal club گفت: سالن که در مورد خواسته متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را. “مریلند گرفته است تعدادی از مراحل است که باید قابل ملاحظه ای کاهش می یابد گسترش coronavirus و در حال حاضر دولت شروع به باز کردن و ما در حال رفتن به ببینید که چگونه موثر این استراتژی این است که” journal club اضافه شده است.

Journal club همچنین استدلال کرد که ایالات متحده باید “به مقیاس دسترسی به تست به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است” و همچنین “مجموعه تماس ردیابی موثر اگر این چیزی است که واقعا کند می کند کردن گسترش ویروس.”

سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریستین تاد ویتمن یک جمهوری خواه که در خدمت تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش به عنوان رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست تکرار اومالی و Inslee در این استدلال که ما نیاز به تمرکز بر علم است.

“من بسیار محکم در اردوگاه, ‘گوش دادن به دانشمندان و گوش دادن به کارشناسان.’ این زمانی است که ما می دانیم آنچه که ما نباید انجام آنچه که ما باید انجام دهند” ویتمن توضیح داد. او همچنین لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن و گفتن سالن که “این یک بازی فوق العاده سخت برای فرمانداران از آنجا که ما نمی باید سازگار پیام از بالا. ما هنوز هم نمی کنند.”

او نیز احساس می شود که یکی از چالش های عمده ای برای پرداختن به این بحران این است که تهمت و همکار خود را جمهوریخواه سیاسی مهم بهداشت عمومی سیاست.

“Somehow و آن را به من می زند که چگونه این تبدیل به یک مسئله حزبی” ویتمن گفت. “این که آیا یا نه به پوشیدن یک ماسک است به نحوی پارتیزانی موضوع است. آن را فراتر از درک من است ، و بنابراین شما باید مردم در مصرف این نوع از اقدامات احتیاطی است که هر کس به این معنی هر کس از پزشکان و افرادی که می دانند گفت: “این آن چیزی است که واقعا می تواند تفاوت را. این چیزی است که ما نیاز به انجام این کار و اجتماعی فاصله.”

او افزود: “من درک می کنم تب کابین و من درک می کنم شغل از دست رفته اند و چه دشوار و وحشتناک است که برای مردم زمانی که آنها پیدا کردن خود را بدون اینکه قادر به کسب یک زندگی بدون اینکه قادر به پشتیبانی از خانواده های خود. این وحشتناک است. اما از سوی دیگر ما از اولین سنگر نشده است. اگر ما حتی بزرگتر تجدید حیات و ما باید برای انجام کاری به عنوان شدید به عنوان نزدیک کردن دوباره که واقعا مجموعه اقتصاد وضعیتی وخیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>