چرا COVID-19 بیشتر موذی از دیگر coronaviruses

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه برای درک COVID-19 رمان coronavirus که آلوده بیش از 82,000 مردم در سراسر جهان و کشته 2,817 مردم که از پنج شنبه. در حالی که وجود بسیاری از ویروس های شناخته شده در همان کلاس از coronavirus به عنوان COVID-19 برخی از خصوصیات خود — از جمله عفونت آن — در حال گیج کننده محققان. در حال حاضر یک مقاله تحقیقی اخیر قابل مشاهده در تحقیقات چینی سایت Chinaxiv.org و قبلا گزارش شده در جنوب چین صبح پست اشاره می کند که جدید کروناویروس یک “اچ آی وی-مانند جهش” است که به آن رمان خواص.

“از آنجا که از این جهش های بسته بندی مکانیزم های 2019-nCoV ممکن است تغییر به اینکه بیشتر شبیه به کسانی که از MHV, HIV, ویروس ابولا (EBoV) و برخی از آنفلوآنزای پرندگان و ویروس ها” به زبان انگلیسی چکیده مقاله متحده است.

تبلیغات:

هر چند روی کاغذ است و هنوز به کارشناسی, دانشمندان درگیر تگرگ از Nankai Unviersity در تیانجین یکی از دانشگاههای برتر در جهان, پرجمعیت ترین کشور.

این مقاله می افزاید: به حیاتی بدن از تحقیقات در اطراف COVID-19 که هنوز هم شامل گمنام از knowns. در حال حاضر دانشمندان هنوز نمی دانند که COVID-19 منشاء هر چند گمان آن است زئونوز معنی آن احتمال شروع یک حیوان قبل از گسترش به انسان است. به عنوان مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) توجه داشته باشید خود به سایت, COVID-19 است “در حال ظهور بیماری” و بسیاری از آنچه ما می دانیم این است که “بر اساس آنچه که شناخته شده است در مورد مشابه coronaviruses.” اخیرا اخبار ظاهر امروز وجود دارد که موارد جدید در آلمان و کالیفرنیا است که در آن بیمار بود بدون عوامل خطر شناخته شده.

این Nankai محققان دانشگاه نشان می دهد که COVID-19 توانایی اتصال به سلول است تا آنجا که از 1000 بار بیشتر از سارس’ توانایی. مانند COVID-19 سارس نیز یک کوروناویروس. به عنوان توضیح داده شده در جنوب چین صبح پست سارس و رمان coronavirus سهم حدود 80 درصد از ساختار ژنتیکی. اما COVID-19 حملات یک پروتئین به نام شب — همان پروتئین است که توسط حمله ابولا و ایدز که نیست coronaviruses. یک 2014 مقاله تحقیق نشان می دهد که کلید برای پیدا کردن یک درمان برای ویروس ابولا وضع در درک پروتئین غربی.

تبلیغات:

با توجه به سازمان بهداشت جهانیسارس است که کشنده تر از COVID-19 اما رمان coronavirus تر است عفونی.

این پژواک جداگانه پیدا کردن از محققان در دانشگاه واشنگتن (UW) دانشکده پزشکی که تجزیه و تحلیل این ویروس سنبله معماری.

“سنبله است و تا آنجا که ویروسی ورود نگران است” دیوید Veesler نویسنده ارشد این گزارش و استادیار بیوشیمی در UW دانشکده پزشکی گفت: در بیانیه های رسانه ای. “آن مسئول نه تنها دلبستگی در سطح سلول میزبان بلکه از ترکیب ویروسی و میزبان غشای سلولی اجازه می دهد تا عفونت به شروع. سنبله نیز هدف اصلی از خنثی سازی آنتی بادی پس از آن بسیار مهم برای واکسن و درمانی طراحی شده است.”

تبلیغات:

در تجزیه و تحلیل خود را محققان دریافتند “یک شب رخ سایت در مرز بین دو زيرواحدهای از سنبله پروتئین در تازه پدید آمده coronavirus” با توجه به رسانه های آزاد است.

با توجه به آنچه ما می دانیم درباره رمان coronavirus’ آرایش ژنتیکی محققان repurposing داروهای مورد استفاده در درمان سایر عفونت های ویروسی مختلف بالینی به درمان COVID-19.

تبلیغات:

“کلی ژنومی طرح و به طور کلی تکرار سینتیک و زیست شناسی از MERS سارس و [SARS-CoV-2] ویروس ها بسیار شبیه به طوری تست مواد مخدر که هدف نسبتا عمومی بخش هایی از این coronaviruses است یک گام منطقی,” وینسنت مونستر رئیس ویروسی محیط زیست واحد در ایالات متحده موسسه ملی سلامت گفت: طبیعت.

آمریکایی ها نیروبخش به صورت بالقوه شیوع و یا حتی بیماری همه گیر. در ایالات متحده آمریکا CDC گفت: این مهم نبود اگر وجود خواهد داشت که مخل شیوع اما زمانی که. بازار در ایالات متحده کاهش یافته و شتاب در این هفته بیش از ترس از اقتصادی جهانی اختلال ناشی از COVID-19.

با وجود استفاده گسترده ترس بیش از COVID-19 آنفلوآنزای فصلی همچنان بیشتر خطرات بهداشت عمومی در ایالات متحده است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>