چرا بازی رایانه رهبر نیست باید شانس خود را از بازمانده های اجتماعی تمرینات ما روز


A barbell with weights on it sits in an empty gym.

گتی ایماژ Plus

بسیاری از مردم تا به حال احساسات دل و روده خود در مورد بازی رایانه 20 سال پیر کاربردی تناسب اندام رژیم که الهام بخش, شدید, از خود گذشتگی در آن پیروان تایید این هفته است. از بنیانگذاران گرگ Glassman استعفا داد و در سه شنبه شب پس از BuzzFeed منتشر شده صوتی از خارج از ریل آخر هفته زوم تماس با یک گروه از سهامداران و صاحبان. در این فایل صوتی Glassman پیشرفت تئوری های توطئه در مورد جورج فلوید مرگ, تماس, اپیدمیولوژی یک “علوم اجتماعی” و توصیه بازگشایی ورزشگاه به می گویند که آنها در حال پیوستن به پروتکل های بهداشتی و سپس در ادامه با کسب و کار خود را. یک کلیپ از کمدین Janelle James’ 2018 ظاهر در Netflix بکشد کمدی صفاز یک بیت است که در آن او توضیح می دهد رایانه به عنوان یک “نژادپرستی اردوگاه آموزشی” پس از آن رفت و ویروسی و هر پاسخ به صدای جیر جیر آن را تایید او مشاهده: “که همیشه پرنیان کردم. … قطعا تا به حال قهر شبه نظامیان سبک احساس.” از روز جمعه بیش از 1000 ورزشگاه بود disaffiliated از رایانه با نام تجاری.

یک صدای جیر جیر از Glassman را در روز شنبه در تماس تلفنی با مفهوم نژادپرستی نظاممند “فلوید-19” نشان می دهد چگونه در هم تنیده این Floyd-الهام گرفته از تظاهرات و coronavirus خاموش شدن ناگهانی آنها در تحریک این بحران رهبری در رایانه. این گرگ Glassman بحران یک بحران همه گیر و تنوع بحران و آنها عمیقا به هم پیوسته. به عنوان Glassman طولانی-قسم خورده آزادی و فشرده در برابر COVID-19 مستندات و اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس—همانطور که همه ما در حال تلاش برای دیدار با خواسته های فکری از یک وضعیت پیچیده است که نشان می دهد همه ما چقدر سلامت مردم است و آنها تعیین می شود موقعیت اجتماعی و نه فردی خود تلاش—چیزی به نظر می رسد جامعی.

وجود دارد دیرین میل بین رایانه و آزادی. در سال 2013 از ویژگی های در, Inc., برت راس نوشت که کسب و کار ساختار “نه کاملا متعلق به زنجیره ای از سالن های ورزشی و یا حق رای دادن, اما هسته وسیع در سراسر جهان شبکه ای از کارآفرینان.” هلم شرح Glassman رهبری است prescient: “Glassman رفتار نمی کند راه او قرار است به. گاهی اوقات او شورشیان از حیله گری بار دیگر برای خالص زود رنج سرگرم کننده از آن است. اغلب آن را سخت به بگویید که. … Glassman نشسته است در بالای یک ترقه از یک شرکت.” “من هرگز نمی خواستم گفته شود چه باید بکنید … من فکر می کنم آن را ژنتیک” Glassman گفت: به راس.

به عنوان Glassman ساخته شده است بازی رایانه موفقیت هر غیر متعارف انتخاب او به نظر می رسد که تایید آورد. بنیانگذاران خود می بالد در داشتن لگد مختلف ورزشگاه در سانتا کروز کالیفرنیا به عنوان او در حال توسعه این روش به دلیل آنچه که او انجام شده بود رفت و در برابر استاندارد تغذیه ای و مشاوره تناسب اندام. او تجویز کوتاه, شدید, کاملا تخلیه تمرینات به جای طولانی اهسته نانامی به بازی بر روی بیضوی و بالا و پروتئین کم کربوهیدرات رژیم غذایی از این نوع است که در حال حاضر خیلی بیشتر جریان اصلی اما در زمان رفت و در برابر عقل متعارف. پیشگامانی بودند پلیس نظامی و ورزشکاران جدی اما Glassman و رایانه نیز آموزش دیده خارج از شکل و افراد مسن; بازی رایانه خود می بالد در حال بی نهایت “مقیاس پذیر” برای تمام بدن. در بازی رایانه موفق شده است با وجود رفتن در برابر غلات است.

این گرگ Glassman بحران یک بحران همه گیر و تنوع بحران و آنها عمیقا به هم پیوسته.

کسانی که درس به نظر می رسد به سمت چپ Glassman آمادگی برای واکنش به یک وضعیت مانند همه گیر است که نیاز فکری تواضع درجاتی از انطباق و فداکاری قابل توجهی در هزینه شخصی. در ژوئن 3, الهام Royse صاحب یک رایانه وابسته در سیاتل نوشت یک نامه طولانی به بازی رایانه HQ نقد رهبری پاسخ به COVID-19 و تظاهرات. اگر شما شنیده ام از این نامه آن را احتمالا به دلیل پاسخ Glassman فرستاده بود که کوتاه وحشیانه و عمیقا ناعادلانه به ویژه هنگامی که اندازه گیری در برابر رویز اندیشه: “من صادقانه بر این باورند قرنطینه کرده است منفی نهفته سلامت روان خود را. … شما فکر می کنم شما بیشتر با فضیلت تر از ما هستند. این منزجر کننده است. … شما در حال انجام بهترین خود را به نام تجاری ما به عنوان نژادپرست و شما می دانید آن را مزخرف. که باعث می شود شما واقعا انت فرد است. … من شرمنده از شما.”

اما نامه اصلی قرار می دهد انگشت خود را در یک شکاف ایدئولوژیک در درون یک جنبش است که جشن ساختمان فردی قدرت در میان یک بیماری همه گیر. Royse متصل, بازی رایانه شرکت, پاسخ به COVID و به تظاهرات علیه خشونت پلیس در یک بخش به نام “اخلاقی ابهام.” “شکست به آدرس COVID به عنوان پیچیده ترین چیزی است که آن را بر short-sightedness از رایانه و اسطوره آن فردیت” Royse نوشت. “بازی رایانه به نظر می رسد که به سادگی افتاده پشت در ‘چربی بد است شما بد اگر شما چاق, ما می توانیم شما.’ “(جای تعجب نیست رویز ورزشگاه پس از disaffiliated.)

در رسمی بازی رایانه سایت که در آن HQ طولانی ارسال شده WODs (“تمرینات روز”) و لینک شما می توانید پیگیری چگونه HQ پاسخ به COVID-19 توسعه یافته است. در مارس 22, سایت اعلان مجدد یک کپی از “شواهد بیش از هیستری—COVID-19” یک رسانه قطعه توسط “رشد هکر” هارون گین که توییتر زیستی شامل هشتگ “#عبادی #crossfit #keto.” نظر در پاسخ به این قطعه که متوسط بعد در زمان پایین با مخلوطی از تشویق و اندازه گیری نقد. در برخی از نقطه این استدلال به نظر می رسد که تغییر از “این یک چیز” به “این است که تنها چیزی که برای افرادی که نمی مناسب است.” در آوریل 16, CrossFit.com ارسال شده یک لینک به یک قطعه مورد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در شهر نیویورک اشاره کرد که “بیماران دیابتی و چاق هستند در معرض خطر بالا.” در آوریل 27, آن را به یک لینک به یک قطعه از دانشمند با عنوان “COVID-19 و فیل در اتاق” در مورد رابطه بین COVID-19 چاقی و دیابت نوع 2 است. (“بهداشت عمومی انگلستان باید گفت در حال حاضر بهترین زمان برای ترک سیگار” این قطعه را نویسنده Aseem Malhotra نوشت. “اما چرا همچنین درخواست عمومی برای ‘ترک فوق العاده-مواد غذایی فرآوری شده’?”) در مه 25, سایت اعلان مجدد یک قطعه با تیتر “بی تحرکی ناشی از COVID-19 مستندات خطرات بیماری مزمن سنبله.”

اما آن را یک زن و شوهر از فیلم ها ارسال شده در رایانه را در Facebook صفحه است که واقعا نشان می دهد که چگونه به تجزیه و تحلیل تکامل یافته است. در مارس 27, ویدیو “بیماری مزمن: کلید COVID-19 مرگ” از یک Glassman سخنرانی معلوم می شود او ادغام دیرین خود را علاقه به بیماری های مزمن و اعتقاد خود را در بازی رایانه توانایی “حل” آن را با تجزیه و تحلیل خود را از COVID-19 وضعیت. او توضیح منبع تمام بیماری های مزمن به عنوان دروغ گفتن در افراد عدم وجود اراده در مسائل مربوط به رژیم غذایی و ورزش: “دو آسیب شناختی رفتارهای دو زیان بسیار آسیب رفتارهای بودند که انتخاب.” “است که آن را عادلانه می گویند که مرگ اتفاق می افتد در اینجا به افرادی که در حال حاضر به طور جدی بیمار یا مسن؟” “من این را به عنوان بیماری مزمن و میر.” پاسخ تصویری به حال آن را بازی رایانه روش: “بازی رایانه رفع این دارو babysits آن است.” “شما نشستن در اختیار داشتن یک راه حل منحصر به فرد به جهان بزرگترین مشکل” یک May 13 تصویری ارسال شده در Facebook صفحه گفت: بازی رایانه وابسته به صاحبان دوباره ارائه Glassman ورزش روش به عنوان پاسخ به همه گیر.

Royse نیست تنها کسی که دیدم بازی رایانه HQ COVID-19 پاسخ به عنوان مخلوط با Glassman نظرات در Floyd. من با صحبت کریستینا اسپنسر صاحب یک رایانه وابسته در Junction City, Kansas, که گفت که او منتظر بود برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده در بازی رایانه HQ پس از Glassman خروج قبل از تصمیم گیری که آیا برای تمدید او وابستگی. (“من می خواهم برای دیدن بیشتر و متنوع HQ بیشتر نمایندگی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی” اسپنسر که سیاه و سفید است, گفت:, گوشی, توصیف اضافی نیاز برای بیشتر مردم از رنگ در میان سمینار کارکنان و مربیان برای برنامه های صدور گواهینامه. “دیدگاه من این است: من نمی تواند کمک کند را تغییر دهید اگر من را ترک کنند.”)

اسپنسر گفت که او تا به حال شده است در یک زوم تماس با Glassman و وابسته به دیگر صاحبان در ماه مارس و Glassman ابراز شک و تردید از این بیماری همه گیر را تهدید پس از آن. “من یک معلم علوم,” اسپنسر گفت. “من قصد دارم به این باور آنچه که CDC قرار داده و حتی در صورتی که تغییرات چرا که آنها به عنوان جمع آوری اطلاعات بیشتر و مدارک آنها در حال رفتن به درک بهتر و بهتر. من فکر می کنم برخی از مردم درک نمی کنند که چگونه به سرعت علم می تواند تغییر کند.” اما او گفت: وجود دارد بسیاری از مردم در اطراف او گفت: چیزهایی مانند که در مورد COVID-19 که در آن به نظر نمی رسد غیر معمول برای او در آن زمان است.

در برخی از نقطه این استدلال به نظر می رسد که تغییر از “این یک چیز” به “این است که تنها چیزی که برای افرادی که نمی مناسب است.”

اسپنسر اشاره من به مه 17 قسمت از پادکست IronMVMNTکه در آن او و او شرکت میزبان مصاحبه الهام Royse مورد May 13 تصویری. خط هایی که گیر کردن به هر سه سخنرانان بود که متوجه شدم بیش از حد زمانی که Glassman گفت: پرداختن به سهامداران صاحبان: “من مدیون نیست هر کسی هر همدردی مزمن بیمار. … نه با 15,000 وابسته نیست با شما انجام این کار شما در حال انجام است.” (این شد یک لحظه من rewound چند بار به مطمئن شوید که من آن را شنیده است.) صحبت در پادکست Royse استدلال کرد که خط تضعیف آنچه که او را دیدم به عنوان یک هسته وعده CrossFit—که آن را برای همه است. “آن بود که اساسا” شما رو شوهر شما اشتباه است شما باید یکی از گزینه های بهتر,’, ” او گفت:. “این است که بازار هدف ما” (از مردم که در حال حاضر به رایانه و ممکن است سود) “و شما در واقع فقط آنها را به نام چاق, غیر مسئولانه fucks.”

در این ویدئو پیام سه podcasters توافق, عوامل اجتماعی مؤثر بر توانایی فرد برای ارتکاب به رایانه—پول و زمان برای رفتن به ورزشگاه و پول و زمان برای خرید و تهیه نوع مناسب مواد غذایی با داشتن این نوع از بهداشت روانی و تجربه زندگی است که خون یک فرد به اتخاذ یک بدنام دقیق برنامه ورزش—سقوط توسط ایستگاه فرعی. “این است که داشتن تنوع و شمول در مقر خود در می آیند به خوبی” اسپنسر گفت. “اگر شما از افرادی که تا به حال این تجربه” بودن قادر به شروع ورزش به دلیل شرایط زندگی “شما را به حال کسی می گویند” این است که بسیار حاشیه. من می بینم آنچه شما در حال تلاش برای انجام این کار و که در آن شما در حال آمدن از, اما این است که چگونه آن را می تواند شنیده شود.’ ”

ورزشگاه صاحبان من صحبت کرد و گفت که در زمینه این بیماری همه گیر را نابرابر تاثیر در جامعه Glassman این پیام در مورد بیماری مزمن احساس به خصوص ، یکی دیگر از صاحب که disaffiliated هفته گذشته جیمز Shipman شارلوت کارولینای شمالی, که سیاه و سفید است (و می گوید او بدنسازی را از مشتریان است که 95 درصد سیاه) قرار داده و آن را در این راه بیش از ایمیل: “بسیاری از تناقضات در ایدئولوژی است که بازی رایانه راه حل برای مبارزه با بیماری های مزمن و بیماریهای … همان بیماری است که تاثیر سیاه و قهوه ای مردم به طور قابل توجهی در نرخ بالاتر است. شما فرض این جنبش خواهد فشار بیشتر نیاز به استفاده از رایانه با نام تجاری برای مبارزه با این مسائل در این جوامع خاص. در عین حال مخالف دقیق نشان داده شده است.”

نوح ابوت, یک بازی رایانه بدنسازی مالک از آستین تگزاس که disaffiliated این هفته توضیح داده شده در حال اجرا به عنوان حساب به اینکه بازی رایانه نام می کند و یا لطمه می زند و تلاش های خود را. “در بازی رایانه وجود دارد همیشه یک جریان پنهانی تحقیر برای مردم که نمی خواهند به عنوان مناسب به عنوان ما هستند. یکی از شعارهای اصلی از بازی رایانه بود ‘ما گرم است تمرین خود را.’ این ایده که می گه ما خیلی سخت تر از هر چیزی شما می توانید انجام دهید. … مانند چرا شما حتی راه رفتن را از طریق درب ما?” ابوت که سفید است اشاره کرد. “من همیشه فکر می کردم در مورد ‘این فقط تبدیل به دور از مردم من می تواند کمک کند در همان میزان که آن را معرفی کرده است تا مردم به من که من می تواند کمک کند؟’ کار من این است که برای کمک به مردم بیشتر مناسب است ؟ وجود دارد افرادی که در حال رفتن به شنیدن “بازی رایانه” و بگو: من هرگز فراموش که’?”

وقتی که من پرسید که ناتالیا Mehlman Petrzela یک مورخ است که مطالعات آمریکا تناسب اندام, فرهنگ, چه اتفاقی می افتد به تناسب اندام حرکات که خود را رهبران آنها مثال او می تواند فکر می کنم در یوگا: Bikram Choudhury و جان, دوست, خالق Anusara یوگا. هر چند بازی رایانه نیست به صراحت معنوی به این نمونه ها بودند وجود دارد چیزی در مورد راه رژیم بازدید افرادی که سقوط در عشق با آن که مشابه است. رهبران که ایجاد سیستم های جدید از جنبش مانند Bikram یا بازی رایانه Petrzela با اشاره به الهام بخشیدن یک نوع خاص از وفاداری. “بسیاری از مردم به حرمت این افراد واقعا صمیمی راه” او گفت:. “این که چگونه آنها پیدا کردن خود را در جامعه از طریق کار آنها را در بدن خود است.”

اما Petrzela گفت, تناسب اندام, حرکات مانند رایانه و Bikram نیز می تواند در مورد “قطع مردم از خود بزرگتر محل در جامعه آنها را فکر می کنم این همه در مورد آنها—چگونه سخت آنها مایل به کار چقدر درد آنها مایل به رنج می برند و چه مقدار از آنها در حال حاضر به ارتکاب.” به عنوان یک CrossFitter از حدود یک سال و نیم من نمی تواند انکار کند که این احساس قوی از فردی آژانس است یکی از درخواست های خود از این رژیم. در حال حاضر هر WOD دشوار است, اما هنگامی که شما انجام می شود شما احساس می کنید واپیچیدن و سعادتمند—مثل شما شناور در ابر خوب بودن. شما از دست دادن مزمن درد و درد; شما گرامی درد و پینه که جایگزین آنها شود. در سرزندگی و خستگی از آن کل تحول شما را به احساس می کنید که حتی به عنوان زمان طول می کشد عوارض خود را بر دیگران شما ممکن است برای همیشه زندگی می کنند—اگر شما نگه داشتن در انجام WODs.

البته همانطور که بقیه جهان خارج از چهار دیوار ورزشگاه به ما نشان می دهد که یک توهم است. برخی از سابق رایانه ورزشگاه که disaffiliated تاکید دارد که سلامت این گروه در انتخاب خود را از نام جایگزین “بازی رایانه” با “جامعه تناسب اندام است.” در وسط ما بحران کنونی که از یک نقطه خوبی گرفته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme