چرا Crypto علاقه مندان فکر می کنم توییتر هک خوب برای بیت کوین تصویر


The photo shows a physical imitation of a Bitcoin.
هکرها با نفوذ افراد مشهور حساب به انتشار یک بیت کوین اومدی.
قانون مهاجرت و ملیت FASSBENDER/خبرگزاری گتی ایماژ

شما ممکن است فکر می کنم که بخشی از بدترین هک در توییتر تاریخ خواهد بود یک سوختگی برای بیت کوین و دیگر cryptocurrencies که در حال حاضر در ارتباط با کلاهبرداری grifts و کلی sketchiness. و یا اگر شما اتفاق می افتد به خود برخی از شما ممکن است آن را به عنوان یک دفاع.

در بعد از ظهر چهارشنبه یک هکر یا هکرها ربوده ده ها تن از پلت فرم برجسته ترین حساب—از جمله کسانی که متعلق به بیل گیتس, جف بزوس, باراک اوباما و Kanye West—به انتشار یک بیت کوین اومدی. برای ساعت, این, افراد مشهور, حساب های ارسال شده پیام امیدوار کننده به مردم می گرداند اگر آنها فرستاده $1,000 در بیت کوین به کیف پول. کلاهبرداری در نهایت مشبک هکرها $120,000 نسبتا محقر مجموع با توجه به تعداد و دید از حساب های که آنها قادر به دسترسی. اف بی آی تحقیقات به هک به عنوان ایالت نیویورک.

در پی هک—که ناشی از اختلالات گسترده تر در توییتر از جمله تعلیق موقت از تایید هر کاربر قابلیت پرینت به طوری که شرکت می تواند هرج و مرج—cryptocurrency جامعه شده است با دقت به قاب این حادثه به عنوان یک توییتر مشکل نیست یک بیت کوین یک. پرستون بایرن یک شریک در قانون شرکت اندرسون کشتن که تمرکز بر cryptocurrency اذعان دارد که این هک می تواند تعمیق بیت کوین را سایه دار تصویر عمومی اما او ادعا را بی اساس است. “واقعیت موجود این است که ارتکاب جرم با بیت کوین فوق العاده ایده احمقانه با توجه به این واقعیت است که هیچ معاملات خصوصی معین است auditable و ایالات متحده در اجرای قانون است که توانایی ردیابی این معاملات با درجه بسیار بالایی از دقت و صحت” بایرن گفت:, و اضافه کرد که این یک کلاهبرداری مالی است که می تواند ام درگیر هر نوع ارز. “کسی می تواند مرتکب آن با دلار آمریکا با چک در پست الکترونیکی. آن را فقط اتفاق می افتد که ما در زندگی در عصر دیجیتال پس از آن مرتکب شد در یک پلت فرم دیجیتال با digital پول است.” رسوایی در بیت کوین فضا مانند سرقت از 460 میلیون دلار از تن. Gox تبادل پلت فرم در سال 2014 پمپ-و-کمپرسی طرح های گمراه کننده cryptocurrency تبلیغات و استفاده از cryptocurrency برای فعالیت های غیر قانونی مانند خرید مواد مخدر را به دست آورده تکنولوژی اعتبار مشکوک حتی آن را به عنوان جلب توجه جریان اصلی موسسات مالی و Facebook.

آیا توییتر هک متعلق در لیست crypto lowlights? برخی از کارشناسان بررسی در این هفته گفت که در واقع آنها را دیدم برخی از مزایای این دوره از معروفیت. “متاسفانه آگاهی [برای بیت کوین] آمد و از یک هک از این افراد مشهور و برجسته کسب و کار و مقامات است که میلیون ها نفر از پیروان می گوید:” جو Vezzani بنیانگذار LunarCRUSH یک پلت فرم است که نظارت بر فعالیت های رسانه های اجتماعی در سراسر cryptocurrency. “اما بخش جالب در مورد آن این است: شما می توانید تصور کنید اگر یک تبلیغ می خواستم بپرسم همه این افراد به پست در مورد شرکت خود را در یک سقوط کرد از بین بردن? این امر می تواند غیر ممکن است خرید شما حتی نمی تواند خرید که بسیار در رسانه ها.”

بر اساس آن نظارت بر توییتر ق یوتیوب و متوسط LunarCRUSH یافت که وجود دارد بیش از 550 ، 000 پست های اجتماعی در مورد cryptocurrency در دوره 24 ساعته پس از هک رخ داده است, ضرب و شتم سوابق که پلت فرم قبلا ثبت شده است. در 6 p. m. EST در روز چهارشنبه تقریبا دو ساعت پس از هک وجود دارد بیش از 100 ، 000 نفر به طور همزمان ارسال و در مورد بیت کوین یک رکورد دیگر با توجه به LunarCRUSH. “همه مطبوعات است که احتمالا خوب را فشار دهید چرا که مردم در حال یادگیری در مورد آن” Vezzani گفت. “من فکر می کنم این یک نکته مثبت به طور کلی برای بیت کوین.”

برخی از cryptocurrency انجیل استدلال می کنند که فردی با هک همچنین برجسته کردن نقاط قوت این تکنولوژی مانند آن غیر متمرکز زیرساخت ها است. “آنچه در این داستان واقعا در مورد سازش از داشتن یک سرویس متمرکز می گوید:” Andreas Antonopoulos یک cryptocurrency کارآفرین و حامی که حساب توییتر بود که در میان کسانی که هک شده. “دلیل Bitcoin نمی تواند هک شده است چرا که باید یک نقطه از شکست مانند توییتر می کند.” (تمام رایانه های شرکت کننده در شبکه بیت کوین به طور مشترک روند معاملات به طوری که هیچ یک بازیگر بیش از حد قدرت.) مردم را به بیت کوین به سرقت رفته از cryptocurrency مبادلات هر چند این امر تا حد زیادی به ناامن کیف پول به جای معاملات خود را.

Antonopoulos همچنین ادعا می کند که خرید اینترنتی از هک صحبت می کند به حالت ارتجاعی از بیت کوین ، این cryptocurrency ارزش در حال حاضر در حدود $9,000 یک بیت کوین را به طور قابل توجهی در نوسان است به عنوان یک نتیجه از این هک. Antonopoulos معتقد است که این به سادگی است چرا که مردم متوجه شده اند که بیت کوین مفید است روش پرداخت و نمی توان به راحتی تحت تأثیر احساسی و عاطفی حوادث مانند این هک. “بیت کوین بستگی ندارد تصویب, شهرت, اذعان, تمجید, بازاریابی, احساس خوب, داستان های, یا, ارتقاء,” او می گوید. “این ابزار واقعی است و یک کار واقعی سیستم است که مقاوم در برابر انواع حملات از جمله حمله به شهرت خود را.” در حالی که بیت کوین در طول تاریخ تجربه کرده و نوسانات قیمت آن به تازگی تثبیت در 9000 دلار به 10.000 دلار.

Cryptocurrency کارشناسان امیدوارم که مقدار زیادی از توجه است که این هک به دست آورد خواهد شد کمک به افزایش آگاهی در مورد cryptocurrency کلاهبرداری و چگونه به آنها را نقطه. “بسیاری از اوقات مردم تشخیص این نوع از کلاهبرداری, چرا که آنها آن را دیده ام اما آنها احتمالا نمی توانستم باور چشمان خود را هنگامی که آن را در واقع آینده از تصدیق بررسی مشخص شده حساب برخی از این افراد می گوید:” Vezzani. “من فکر می کنم که واقعا چه مردم انداخت اما این قطعا در حال حاضر یک راه خوب برای محافظت از مردم در برابر چیزی شبیه به این. مردم هرگز ارسال پول به کسی که آنها نمی دانند که [پس از این هک].” Antonopoulos بیشتر اشاره کرد که هکرها اولین بار در زمان بیش از cryptocurrency مربوط به حساب های متعلق به شرکت های مثل Gemini دیجیتال ارز متعلق به تایلر و کامرون Winklevoss. اومدی تا به حال موفقیت های محدود در این مرحله که Antonopoulos ویژگی به این واقعیت است که افرادی که به دنبال cryptocurrency حساب به احتمال زیاد savvier وقتی که می آید به همراه کلاهبرداری است. این تنها زمانی بود که هکرها شروع به هدف قرار دادن افراد با گسترده تر موارد زیر است که آنها بیشتر از پول خود را.

Future Tense یک همکاری از تخته سنگ, جدید امریکاو دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>