چرا فلوریدا جلوگیری از Coronavirus فاجعه ؟


An aerial view of an empty beach, with the Miami skyline seen in the background.

ساحل میامی, فلوریدا روز دوشنبه دیده می شود. در حالی که بقیه دولت افتتاح شد کسب و کارهای سخت-آمار شهرستان در جنوب شرقی فلوریدا نگهداری می شود بسیاری از محدودیت های خود را در محل.

صخره هاوکینز/گتی ایماژ

فلوریدا به نظر می رسید به رهبری برای فاجعه: در اولین روز از بیماری کروناویروس در آمریکا کثیری از داد و بیداد کن spring breakers flocked به دولت در سواحل و میله های زندان است. دیزنی جهان که به تساوی بازدید کنندگان از سراسر جهان به نظر می رسید یک منحصر به فرد خطرناک زمین پرورش. و دولت جمعیتی نگران کننده شد با توجه به اینکه فلوریدا است مالامال از بازنشستگان در پرجمعیت جوامع ارشد (دولتی ران DeSantis به تازگی شوخی که فلوریدا است که “خدا را در اتاق انتظار”).

DeSantis بخشی از spouted کردن اطلاعات نادرست در مورد ویروس به عنوان او در برابر به طور فزاینده تماس های فوری از کارشناسان و رهبران محلی را به عمل آورند. او حاضر به شکستن بهار جمع آوری لکه های اجازه می دهد مقامات در جنوب فلوریدا به تصمیم گیری خود را در مورد رستوران و ساحل تعطیلی. او منتظر تا آوریل 1—دو هفته پس از کشورهای دیگر شروع به بسته شدن کسب و کار خود را—به موضوع “امن تر-در-خانه” سفارش. به عنوان فلوریدا گزارش اول مرگ و میر در ساحل شرقی آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسید که این کشور سومین دولت خواهد پیوستن به نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا به عنوان یکی از همه گیر را به هاب منطقه ای.

فاجعه نمی رسند ، فلوریدا را دقیقا نمی امان است و از روز شنبه آن را تا به حال بیش از 47,000 موارد و بیش از 2 ، 000 مرگ و میر. اما پیش بینی شده بود وخیم: 465,000 فلوریدا در بیمارستان بستری و تحت بدترین سناریو, اگر, اجتماعی, فاصله اقدامات نمی شد و به تصویب رسید. اگر شما رتبه بندی کشورها در تعداد موارد سرانه فلوریدا است 32—فقط بدتر از کالیفرنیا. (این 27th در لیست مرگ و میر سرانه.) با وجود بسیاری از نشانه های شوم در مورد فلوریدا را از دست داده و coronavirus دولت به نظر می رسد به انجام این کار, شگفت آور, OK.

این باعث شده است که مردم به حدس و گمان. بودند از ترس پر از شکوفه و DeSantis’ منتقدان اشتباه است ؟ می تواند از آن بود که فلوریدا هرگز در مورد نیاز به انواع اقدامات نیویورک در زمان? آن است که فقط آب و هوا ؟

نظریه 1: گرم و مرطوب آب و هوا

به گفته یکی از محبوب نظریه که ممکن است بخشی از آن: floridians تماس با شانس بهتر است چرا که از دولت آب و هوای گرمسیری. پس COVID-19 ظهور دانشمندان فکر کرده اید که اگر این ویروس را تجربه نوسانات فصلی فرو بردن در تابستان به دلیل آن گسترش می یابد و کمتر تحت شرایط گرم و مرطوب. برخی از خوش بینی بر اساس رفتار ویروس آنفولانزای که آشنا فصلی. به طور مشابه, دکتر جورج رادرفورد از بیماری های عفونی و جهانی بخش اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گفت که انسان آلفا coronaviruses—آنهایی است که می تواند باعث سرماخوردگی شایع—اوج در ماه های زمستان. اما کارشناسان ادعا کرده اند که در تابستان خواهد ما را نجات دهد.

تعدادی از مقالات کار نشان می دهد که coronavirus آیا فراموش بدتر تحت شرایط گرم و مرطوب. “SARS-CoV-2 احتمالا برخی از درجه حرارت آن را دوست دارد بهتر است,” گفت: دکتر لری چانگ از دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی است. اما او افزود: “هیچ یک از است که 100 درصد با شدت بهم زدن غوطه دادن قطعی.” آزمایشگاه آزمایشات نشان داده است که این ویروس گسترش می یابد و بیشتر و بهتر زنده می ماند در هوای سرد و خشک کنید. حتی با آنفولانزا و سرماخوردگی, ما واقعا درک مکانیسم های که باعث می شود ویروس ها به تلو تلو خوردن در تابستان. اما دانشمندان نظریه. SARS-CoV-2 است که در احاطه کت که ممکن است شکسته تحت گرما و یا رطوبت و یا در زیر نور ماوراء بنفش از خورشید معنی آن را دیگر نمی خواهد این ساختار نیاز به عفونی. این انحطاط نیز اتفاق می افتد زمانی که آن را در معرض صابون یا فقط وجود خود را در آن برای مدت طولانی به اندازه کافی.

رطوبت برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند نیز ممکن است کمک کند چرا که این ویروس انتقال از طریق قطرات زمانی که شما سرفه و نفس کشیدن و یا صحبت کردن. یک نظریه بر آن است که در هوای مرطوب ویروس مملو از ذرات با سرعت بیشتری سقوط به زمین است. نظریه دیگری می گوید که رطوبت کم می تواند بر دستگاه تنفسی را مژه های میکروسکوپی سازه های است که کمک به آنها را روشن از خاک و مخاط بنابراین ساخت ما را بیشتر مستعد ابتلا به برخی عفونت های ویروسی. به طور مشابه, آفتاب کمک می کند تا بدن تولید ویتامین D که ممکن است در ارتباط با سلامتی و انعطاف پذیری است.

وجود دارد یکی دیگر از عوامل است که به طور کلی کمک می کند تا تابستان آهسته گسترش بیماری: رفتار انسان. مردم به صرف زمان بیشتری را خارج از منزل در فصل تابستان و کمتر در فضاهای محصور با افراد دیگر. کودکان نیز از مدرسه در تابستان حل و فصل یکی از قابل اعتماد ترین روش های معمول آنفولانزا ویروس گسترش می یابد. (Coronavirus ممکن است به دنبال این روند است. ما می دانیم که کودکان می توانند آلوده شوند اما ما نمی دانیم که چه مقدار از آنها انتقال ویروس بنابراین ما نمی دانیم که چقدر از بازگشت به مدرسه تاثیر می گذارد اعداد. “با آنفلوانزا در مدارس ابتدایی عظیم کارخانه” رادرفورد گفت. “اما ما هیچ شواهدی از این که با این ویروس.”)

“Coronavirus بسیار متفاوت ویروس بنابراین ما فقط نمی دانم, هنوز,” دکتر گفت: دین وینسلو, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه استنفورد مراقبت های بهداشتی. او موافقت کرد که وجود دارد اتاق را برای امید اما نه بیش از حد و به او هشدار داد که ما باید مراقب باشید به هر مفروضات در مورد ویروس. “من فکر می کنم بسیاری از ما ساکت را بیش از حد گسترده ای از پیش بینی ها به دلیل این ویروس فریب خورده ما در بسیاری از مواقع,” او اضافه شده است.

و تست های آزمایشگاهی به شدت دشوار است به درخواست به زندگی واقعی است. رادرفورد به ذکر است که آنچه به نظر می رسد بیشتر قانع کننده از نظر عملی است که برزیل در حال عمده بیماری و حتی شیوع در حمام خانه ای در چین است. “بنابراین من فکر می کنم که اگر یک اثر آن را می شود کاملا متوسط,” او گفت:.

بنابراین اگر آن را در آب و هوا نه پس چه ؟

نظریه 2: حفاظت از سالمندان

DeSantis سعی شده است که به ادعای برخی از دولت را موفقیت خود را. او بارها و بارها اعلام پیروزی بر منتقدان خود را با توجه به نرخ بالا در حزب دموکرات کنترل متحده مانند نیویورک (ایالت DeSantis شده است مشتاق به هر دو مقصر ویروس و مقایسه خود علیه). در مصاحبه با ملی نقد و بررسی چهارشنبه منتشر فرماندار گفت: دولت موضع تهاجمی با توجه به خانه های پرستاری مجاز آن بیشتر سهل انگاری با عموم مردم.

این است برخی از حقیقت به آن است. فلوریدا ramped تا تست در دراز مدت مراقبت از امکانات و به کارگران در آن دسته از امکانات در اولویت قرار که آن را به شخصی دنده محافظ و دیگر منابع است. DeSantis دستور داد گارد ملی برای انجام در محل آزمون در مراقبت از سالمند و خانه و دستور داد همه کارکنان در مراقبت ارشد امکانات نمایش برای درجه حرارت و راه اندازی آزمایشگاه تست موبایل برای سفر به تسهیلات مراقبت دراز مدت. به طور قابل توجهی در اوایل ممکن است به او دستور داد بیمارستان برای آزمایش بیماران برای coronavirus قبل از انتقال آنها به امکانات مراقبت. نیویورک, مقایسه موظف است که خانه های پرستاری قبول نقاهت COVID بیماران به منظور آزاد کردن تخت در بیمارستان ها—تصمیم گیری شده است به شدت انتقاد کرد.

هنوز هم آن را به عنوان اگر DeSantis عمل به سرعت. میامی هرالد گزارش روز شنبه که دولت پنهان دانش خود را از تهدید بلندی در اوایل و به عنوان جدید احتمالی موارد شروع ستون تا وزارت بهداشت حاضر به انتشار اطلاعات در مورد آزمایش حتی به بیمارستان های محلی و ایالتی آغاز شد. اگر خانه های پرستاری بخشوده شد برخی از بدتر سرنوشت آن را نیز باید چیزی برای انجام با آن امکانات خود تصمیم گیری. پیش از آن در برخی از خانه سالمندان مدیران گفت: هرالد و خلیج تمپا بار است که آنها تا به حال اتخاذ اقدامات حفاظتی بیش از یک ماه قبل از DeSantis دستور داد آنها را. دولت تلاش های تست آنها گفته بودند “اما راه خیلی دیر” و عدم در دسترس آزمون در اوایل تا به حال ساخته شده آن را غیر ممکن است برای جلوگیری از شیوع بیماری.

DeSantis به تبلیغ دیگر تصمیمات سیاسی هستند که سختتر به بررسی. او ادعا کرده است که تصمیم خود را به نزدیک سواحل ایالت توجیه گردید. در حالی که سواحل به طور کلی در نظر گرفته شده مکان های امن برای مسئول تفریح و سرگرمی, پیتر Rebeiro استاد دانشگاه دانشکده پزشکی اشاره کرد که آن را دشوار است برای گفتن آنچه که اثر خود را خواهد بود اگر شما عامل بیشتر شلوغ و حزب گرا مکان هایی مانند ساحل جنوبی. به علاوه جنوب شرقی شهرستان ساخته شده خود در تصمیم گیری های خود به سواحل.

و می شود که در یکی دیگر از عوامل مهم. DeSantis دارای افتخار در مورد اجازه می دهد محدودیت های مختلف برای شهرستانهای مختلف است. “من گفت: از ابتدا ما بزرگ و متنوع دولت ملی گفت که نقد و بررسی. “این بیماری همه گیر است که نمی گذارد این حالت یکنواخت و مناسب در میامی و Broward ممکن است مناسب برای جکسون و یا تکدی.” اما بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی معتقدند که اقدام فوری در اولین روز از این بیماری همه گیر در آمریکا و حتی در مناطق روستایی را نجات جان هزاران نفر و Rebeiro گفت: اکثر کارشناسان بهداشت عمومی معتقدند که زودتر ایالت منظور در دولت به عنوان بزرگ به عنوان فلوریدا را در امان تعداد قابل توجهی از مرگ و میر.

خوشبختانه فلوریدا شروع به گرفتن این بیماری همه گیر به طور جدی قبل از اینکه به آنها گفته شد به انجام این کار. به عنوان مقامات دولتی dithered ساکنان سخت ترین ضربه شهرستانهای شروع ماندن در منزل در اواسط ماه مارس. خلیج تمپا بار نیز با اعتبار یک ماشین فرهنگ و بناهای شهری که نگه داشته ساکنان دور از بسته بندی حمل و نقل عمومی و تحليل دادهها در سطح ایالت داده های تلفن همراه برای پیگیری ساکنان’ جنبش:

میامی-Dade تا به حال بیشترین شیوع در فلوریدا. اما در این پنج روز قبل از شهرستان مارس 26 اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش از نیمی از گوشی های ردیابی توسط یکی از شرکت ها هرگز سفر بیش از یک مایل. که به نمایندگی از بیش از 80 درصد…از اواسط ماه فوریه تا اوایل مارس است. ساکنان از بزرگترین شهرستانهای شد سریعترین قرار اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل. اما این روند سازگار بود. …توسط مارس 3, هنگامی که DeSantis’ shutdown سفارش اثر در زمان نزدیک به نیمی از دولت شهرستانهای دیده بود 50 درصد قطره در ميانه جنبش برای حداقل دو هفته.

زمان در اینجا مهم—همه گیر ضربه شمال شرق برای اولین بار. بنابراین آن را فقط که فلوریدا شروع به ماندن در منزل در اوایل نسبت به رسمی خود را به منظور آن است که آنها شروع به ماندن در منزل در مراحل اولیه این بیماری همه گیر. هر کسی که شک است که دولت ساکنان خواهد بود مسئول دست کم گرفت فلوریدا.

نظریه 3: آن را نمی کند در واقع انجام این کار به خوبی

اما ممکن است که ما نیاز به سوال این ایده که فلوریدا در واقع انجام می شود و همچنین گفته است. هیچ سوالی وجود دارد که آخرالزمانی بدترین سناریو شماره نمی رسند, اما تعداد کسانی که قرار بود به نشان می دهد خطرات ناشی از انفعال. فلوریدا خوب به نظر می رسد اگر شما بررسی آن با سرانه اعداد اما “ایالت خلاصه روی حیله و تزویر در کشورهای که در آن وجود دارد یک تعادل بین مناطق پرجمعیت روستایی و مناطق کم جمعیت” Rebeiro گفت. “فلوریدا بسیار پرجمعیت اما همچنین بسیار بزرگ است. بنابراین وجود دارد اتاق را برای وجود بسیار متفاوت داده است.”

فلوریدا, پرجمعیت ترین شهرستان میامی-Dade, Broward و پالم بیچ—شد آن ضربه خوردهاند. میامی-Dade با 16,300 موارد و 578 مرگ و میر به نظر می رسد به طور قابل توجهی بدتر از اندازه مشابه دالاس کانتی در تگزاس که تا به حال 8,000 موارد و 196 مرگ و میر. مقایسه سخت ضربه متراکم شهرستانهای نیست بسیار عادلانه از راه نگاه کردن به یک دولت موفقیت, اما آن را به ارزش به خاطر سپردن است که دولت آمار خواهد شده اند تقویت شده توسط آن امتداد مناطق روستایی است.

نیز وجود دارد دلیلی برای زیر سوال یکپارچگی داده ها. چند فلوریدا انتشارات شکایت دولت بیش اولیه آن امتناع از دست داده در مورد خانه های سالمندان. و میامی هرالد با اشاره به دولت برگه اعداد متناقض در راه است. یک اختلاف بین دولت-گزارش آزمایش شماره و CDC اعداد کشف شد شنبه. روشن نیست که در آن است که شکاف می آید اما این افزایش نگرانی در حال حاضر مطرح شده در هفته گذشته زمانی که فلوریدا وزارت بهداشت اخراج اطلاعات مدیر پشت فلوریدا آنلاین coronavirus اطلاعات سایت به دلیل “تکرار دوره از نافرمانی.” زن, Rebekah جونز گفت: در یک ایمیل به CBS12 اخبار در تالاهاسی که او اخراج شده است چرا که او در اعتراض به دستور “به صورت دستی تغییر داده تا بر طبل حمایت از این طرح به بازگشایی شده است.” ایمیل های داخلی نشان داد که جونز از کار اخراج شد و پس از مقاومت در برابر سفارشات از کارفرمایان خود را به قطع داده به طوری که کاربران دیگر می تواند آن را دانلود کنید و برای حذف سوابق از علائم مثبت و آزمون های ارسال شده قبل از آنها به طور رسمی اعلام کرد. تمپا بی تایمز نیز گزارش داد که پس از رسانه ها درخواست اطلاعات در مورد او خواسته شده بود برای حذف زمینه نشان می دهد که بیماران را آغاز کرده بود دچار علائم. این خبر باعث شد بسیاری از منتقدان به نگرانی در مورد دولت تعهد به شفافیت است.

آن را به نظر می رسد بدون در نظر گرفتن که به تازگی موارد گزارش شده بودند از طریق کاهش آوریل است. اما در پایان ماه که نرخ شروع به پهن کردن و در روزهای اخیر آن را آغاز کرده است در حال حرکت دوباره. یک مدل جدید از PolicyLab در بیمارستان کودکان فیلادلفیا نیز هشدار می دهد که در جنوب شرقی فلوریدا به طور خاص باید بریس برای موج دوم از موارد در آینده چهار هفته پس از آن در اوایل تصمیم به بازگشایی کسب و کار.

بنابراین ما باید مراقب باشید زمانی که صحبت کردن در مورد فلوریدا موفقیت است. هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد DeSantis’ “پیروزی دامان” ما در حال صحبت کردن در مورد یک پیروزی بیش از وخیم بینی.

tinyurlis.gdclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>