چرا Harvey Weinstein گزارش استخدام “زندان مشاور”?


Weinstein's lawyer, left, and Weinstein, right, walk toward the camera. Weinstein is leaning on a walker.

Weinstein می رسد در منهتن دادگاه جنایی روز او به جرم تجاوز به عنف.

یوهانس Eisele/گتی ایماژ

پس از اینکه به جرم تجاوز به عنف در دوشنبه Harvey Weinstein در حال حاضر چهره یک جمله از پنج به 25 سال زندان. در ترس از این نتیجه Weinstein گزارش استخدام یک مشاور دو هفته پیش برای کمک به او حرکت حبس. در سال 2009 برایان پالمر در توضیح آنچه در زندان مشاوران در واقع زمانی که سابق New York Giants گیرنده گسترده Plaxico Burress استخدام یکی قبل از خود را دو سال حبس. در این مقاله اصلی این است که تجدید چاپ نمایید.

سابق New York Giants گیرنده گسترده Plaxico Burress استخدام یک مشاور قبل از آغاز دو سال حبس به اتهام اقدام جنایی در اختیار داشتن یک سلاح. چه زندان مشاوران انجام دهید ؟

آنها کمک به شما را به بهترین زندان و مشرق زمین شما در آن قوانین و آداب و رسوم. رفتن به زندان است کمی مانند رفتن به کالج. اولین قدم در پیدا کردن یک موسسه است که برای شما مناسب است. پس از آن وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب: شما چه کسی خواهد بود هم اتاقی? است که در آن کتابخانه ؟ چه ساعتی سالن ناهار خوری ، چگونه می توانم شما را به یک تصور خوب با مردم مسئول است ؟ شما را دوستان ؟ یک مشاور آدرس این نگرانی است.

این فرآیند که اداره زندانها تصمیم می گیرد که در آن به ارسال خاص محکوم است به نام تعیین و از آن زمانی آغاز می شود که افسر عفو مشروط تسلیم گزارش در آینده اهل بیت, جرم, پس زمینه, وضعیت خانوادگی و وضعیت پزشکی است. (این فرایند بسیار شبیه در نیویورک که در آن Burress گناه التماس کرد.) این اداره با استفاده از این گزارش برای تولید امنیت نقطه نمره خواهد شد که نقش مهمی در قرار دادن. متهم است حدود دو هفته نشان می دهد تغییرات به این گزارش و سود ممکن از کمی تفکر استراتژیک است. برای مثال اگر او به احتمال زیاد برای دریافت یک امنیت بالا نمره حساب گذشته و جنایت خشونت یک مشاور ممکن است توصیه او را به بازی یک بیماری در این گزارش پس او باید یک شات از فرود در یک مرکز پزشکی فدرال. از سوی دیگر نامزد حداقل امکانات امنیتی می خواهم برای جلوگیری از مراکز درمانی که به نگه داشتن زندانیان در تمام سطوح امنیتی. یک مشاور ممکن است همچنین نشان می دهد اضافه کردن جزئیات این گزارش که نگه داشتن متهم در یک موسسه است که نزدیک به خانه. (این ممکن است کمک به ذکر است پدر و مادر مسن که قادر به سفر است.) مشاور نیز می تواند لابی قاضی به توصیه خاص قرار دادن.

پس از متهم دریافت و انتساب خود را مشاور کمک می کند تا او را از طریق زندان پذیرش و جهت گیری دستی. این سند می رود از طریق هر جزئیات از زندان زندگی: برنامه فرصت های تفریحی, مشاغل, commissary, ساعت و قوانین ملاقات که در آن او می تواند یک روزنامه ، یک مشاور با تجربه می تواند همچنین استفاده از شبکه ای از مشتریان است که در آن موسسه برای دریافت راهنمایی در مورد آداب و رسوم و یا فرهنگ نیست مندرج در کتابچه راهنمای کاربر.

در نظر بگیرید یک مثال ساده مانند تلفن. مشاور اطلاع رسانی خواهد شد زندانی در مورد قوانین عمومی مانند 300 دقیقه در هر ماه و 15 دقیقه در هر تماس با استفاده از محدودیت ها و هزینه—23 سنت در هر دقیقه که می تواند پرداخت از اهل بیت دستمزد و یا یک کارت اعتباری برای پرداخت توسط خانواده اش. مشاور همچنین پیدا کردن در مورد اوج مصرف ساعت به طوری که اهل بیت می تواند در جلوگیری از صف های طولانی. پس از آن وجود دارد این قانون که بسیاری از یقه سفید مجرمان را با مشکل: هیچ کسب و کار بحث در زندان های همراه.

همانطور که برای رفتار در زندانها مشاور قانون طلایی است برای حفظ مشخصات پایین. فراتر از آن, مشاوره بستگی به مشتریان. برای مشهور زندانیان در حداقل و کم امنیت فدرال موسسات, آن مهم است به ماندن در سپاه زینت های خوب. افراد مشهور معمولا لازم نیست که مشکلات با همکاری زندانیان به جز گاه به گاه درخواست به داد و ستد کالا و خدمات مانند بستر سازی برای هنر پول—یک زندان بدون هیچ. مشاوران ممکن است همچنین پر کردن اهل بیت جدید اجتماعی تقویم با مشتریان در حال حاضر در این نهاد است. زندانیان رهبری برای متوسط و حداکثر امنیت و امکانات باید مشاوره در باندهای مختلف و نژاد روابط خود را در زندان است. هنوز هم حتی در این خطرناک تر تنظیمات روابط خوبی با ماموران اهمیت است.

شما لازم نیست که به یک یقه سفید کلاه بردار و یا یک هنرمند مشهور به استخدام یک مشاور. ثروتمندترین جنایتکاران به طور معمول شارژ ساعت با مجموع اسکناس در بیش از $10,000. کمتر قاچاقچیان مواد مخدر و خشونت مجرم ممکن است به استخدام یک ردیف دوم زندان مشاور—اغلب سابق اهل بیت فروش یک بسته از خدمات از $1000 به $5,000. زندان مشاوران انجام دهید گاهی اوقات pro bono موارد است.

مبین با تشکر هربرت Hoelter از مرکز ملی در موسسات و جایگزین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>