چرا Weinstein داوران بر این باورند Annabella Sciorra?


Actress Annabella Sciorra walking into the courthouse during Weinstein's trial.

Annabella Sciorra می رسد در منهتن دادگاه جنایی در Jan. در 23 سال 2020 در شهر نیویورک

یوهانس Eisele/گتی ایماژ

Annabella Sciorra شهادت در برابر Harvey Weinstein در دادگاه تا حدودی به این دلیل که مورد دادستان منطقه منهتن را ساخته بود در برابر استبدادی Miramax honcho بود هر متعارف قانونی حساب دیفرانسیل و انتگرال ضعیف است. قبل از محاکمه و محکومیت احتمالی این نگرانی بود که Weinstein اصلی شاکیان جسیکا مان و میمی هیلی حال انجام چیزهایی که اصلا مناسب مشترک تصورتان در مورد چگونه قربانیان تجاوز جنسی باید عمل کند. هر دو مثلا نگه داشته برقراری ارتباط با Weinstein و موافقت در داشتن رابطه جنسی با او را پس از حمله کردند. این نیست به خصوص غیر معمول; تجاوز به عنف کارشناسان در تلاش بوده اند که برای سال ها به آموزش های عمومی در مورد چگونه قربانیان تجاوز جنسی در واقع رفتار نسبت به آنها حمله و آن را همیشه با مخالفت قاطع. (نباید خیلی سخت یک مفهوم به کمك با توجه به اینکه زناشویی تجاوز به رسمیت شناخته شده به عنوان یک جرم و جنایت در هر ایالت در سال 1993 و با توجه به ما در درک بهتر از نحوه سوء استفاده از دینامیک غالبا به نوبه خود قربانیان به appeasers.) اما کارشناسان درک بهتر از چگونگی بازماندگان رفتار نشده بود ما نفوذ سیستم عدالت. هر نیویورک تایمز “این نادر است برای تعقیب چنین مواردی به گفته مقامات پلیس دفاع وکلا و قربانی طرفداران در سراسر کشور است. دیرینه فرض این است که هیئت منصفه را پیدا خواهد کرد که شاکیان کمتر از معتبر یا پویایی بیش از حد پیچیده برای محکومیت.” این فرض در حال حاضر لغو شده است; اعتقاد به کنار تصمیم به تعقیب در وهله اول ممکن است بزرگترین شاخص و در عین حال که صفحه تکتونیکی تغییر از من بیش از حد خواهد شد برخی از تداوم. و راه این فرض است لغو شده است تعجب آور است چرا که این مقدار به وارون از عقل متعارف. Annabella Sciorra حساب بود ساده و بدون ابهام و تجاوز و در عین حال از آن بود و نه معتقد بود—و یا قانع کننده نیست به اندازه کافی برای داوران را محکوم به روز جدی تر شارژ از درنده تجاوز جنسی—در حالی که کمتر از موارد ساده آورده شده توسط خود را دو شاکیان شد.

Sciorra حساب متناسب تر به راحتی به مسن تر و باریک تر درک از تجاوز به عنف و چگونه بازماندگان رفتار در پس. Sciorra ادعا کرد که دادند نشان داد تا در خانه او پس از رها کردن او; او شده است می خواهم آماده شدن برای به رختخواب زمانی که او barged در دوخته سلاح های خود را بالا و تجاوز ، آن را بسیار “کتاب” حساب و بنابراین همخوانی شهادت او ناشی از تروما است. Rosie Perez شهادت دادند که Sciorra به او گفت “من فکر می کنم من raped” در سال 1993 در مدت کوتاهی پس از این حمله است. Sciorra در نهایت نشان دادند هویت به پرز. Sciorra دوست کارا جوان شهادت دادند که Sciorra به نظر می رسید مختلف در پی—ناراحت و عصبی بود و کاهش در قسمت بالای ران. او اعتراف کرد او می خواهم شروع به برش ، حتی شاهدان دفاع به معنای impugn Sciorra اعتبار به نظر می رسید برای تقویت مورد: تولید کننده پل Feldsher شهادت داد که Sciorra, کسی که با او مدعی شده اند دوستان نزدیک به او گفته بود او “را یک دیوانه چیزی که با هاروی” که او می خواهم به عنوان تفسیر مبنی بر “فریب دهد در اطراف.” در بازجویی در آن پدید آمده است که او هرگز به حال شناخته شده Sciorra دوستان و یا بازدید از خانه او و در واقع به حال شده است در تماس منظم با Weinstein (به آنها Feldsher به نام Sciorra “تشکر” و پیشنهاد کرد که او را “تجاوز به عنف نسخه” و بعد فورا رفت واز او یک عامل). بهترین Weinstein دفاع وکیل دانا Rotunno می تواند انجام دهد نشان می دهد که Sciorra, یک بازیگر, اقدام شد: Rotunno بازی یک کلیپ قدیمی از Sciorra گفتن David Letterman او دوست داشت به را تشکیل می دهند داستان کمی برای مطبوعات است.

در مقایسه با Sciorra را Jessica مان مورد به نظر می رسید سخت تر برای اثبات: نه تنها او در ادامه به ارتباط با Weinstein اما سابق خود را دوست و هم اتاقی Talita Maia (با آنها مان در حال سقوط بود) شهادت دادند که مان به نظر نمی رسد مختلف پس از دو نوبت که در آن او گفته بود حمله. مان مورد سخت تر بود برای توضیح به یک هیئت منصفه و سخت تر به رعایت تحت بازجویی. آن را به طور کامل به او اعتباری است که او غلبه برخی بسیار قدرتمند فرهنگی روایت در ایستاده و جواب داد: چرا شما فقط ترک ؟ به هیئت داوران رضایت. داوران کردم به گوش او سعی کنید به بیان احساسات متناقض او او خشم و رقابت تمایل خود را برای تصویب و حتی به عنوان او در برخورد با خود تکرار تلاش ها برای تحقیر او. ساخت آن پویایی خوانا به کسی که خارج از رابطه—اجازه دهید به تنهایی 12 غریبه—آسان نیست. “این یک اعتبار مسابقه” آیا گروبر سابق دفاع وکیل گفت Buzzfeed. “عشق پست-رویداد رفتار می شود یک سوال آیا شما باور دارید؟”

داوران انجام داد. پس چرا آنها بر این باورند Sciorra?

برخی پیشنهاد کرده اند که این اشتباه فریم. ماهور برک گفت: به همان اندازه در مصاحبه با دموکراسی در حال حاضر پس از صدور حکم خوانده شد:

من نمی دانم که ما می توانیم فرض کنیم که آنها را باور نمی کند او را به عنوان آنجا که آنها نمی تواند به جایی که آنها نیاز به او را محکوم به از آن جرم است. و من فکر می کنم آن را واقعا خطرناک برای قرار دادن این روایت است که او بر این باور درست است ؟ چون او آمد و از او شهادت در مورد این واقعا وحشتناک چیزی را که فرض می فرستد یک پیام به بازماندگان است که ما نیازی به ارسال که اگر شما جلو آمده که مردمی نمی خواهد باور شما. قوانین بسیار باریک …

اما دلیل مخلوط حکم است که تفسیر به عنوان یک قضاوت در Sciorra شهادت است که اتهامات ساختار شدند به طوری که باور Sciorra, به طور خاص, را تشدید اتهامات عنوان شده علیه. از اتهامات عنوان شده علیه Harvey Weinstein او تنها می تواند به اعدام محکوم و دو. در پایان هیئت داوران او را محکوم کرد کمتر جنایات: جنایی عمل جنسی در درجه اول برای وادار کردن دهان در هیلی و سوم-درجه تجاوز خود را برای حمله مان. تا به حال همه آنها پذیرفته Annabella Sciorra شهادت به عنوان یک اضافی نمونه از تجاوز داوران را محکوم و او را از قلمزن شارژ. به عنوان هیات داوران بررسی شد Sciorra شهادت (و او را دوست پرز) که داوران خواسته اند به عنوان خوانده شده بازگشت.

اما به عنوان برک نشان می دهد, داوران مذاکرات نیست فقط در مورد اعتقاد است. آنها در مورد سازش تقریبا به ناچار و آن را بیش از ممکن است که گرانش Sciorra مسئول تنظیم شرایط احتمالی توافق داوران رسیده است. همانطور که در کمتر اتهامات قادر به حل و فصل شود چرا که Sciorra شهادت (و بالقوه جمله زندگی) مجموعه نوار بسیار بالا برای شروع با. به عنوان وکیل دبرا کاتز قرار داده و آن را به خبرنگار هالیوود پس از حکم “[Sciorra را] شهادت بدون شک مجموعه ای از تن … هیچ کسی شنیده قدرت Annabella را شهادت می تواند دور با هر چیز دیگری است. داوران شرکت در انواع اسب-تجارت. ما نمی دانیم دقیقا آنچه را که آنها در هیئت منصفه ، ما را به دانستن بیشتر در روزهای آینده.” ما در حال حاضر می دانم که کمی بیشتر: داور شماره 2 صحبت کرد و به داخل نسخه در روز سه شنبه و یک حواس پشت سر او مراقب تعبیر که برخی از توافقات در واقع رخ داد. “ما نمی بست” او گفت: “ما فقط نمی خواهید به … برخی از افراد تغییر ذهن خود را.” آن را نمی خواهد در همه غیر معمول برای برخی از زیر مجموعه هیئت منصفه به احساس مشترک ضربه به انکار یک نوع خاصی از هیولا—به نفع شک حتی به مردی که تبدیل به eponymous با بدترین من بیش از حد ،

من امیدوارم که Sciorra ندارد را با این نتیجه به عنوان یک رد مورد خود او بلکه به عنوان یک تظاهرات چگونه قدرت داستان او که از بسیاری از دیگران کمک کرده اند تنظیم مجدد انتظارات ما است. Sciorra به نظر می رسد بسیار آگاه از راه زنان شهادت را به عنوان جزئی با تجارب انباشته به عنوان تراشه برای استفاده احتمالی در مذاکرات است. او گفت: نیویورکر در سال 2017 است که او می خواهم به جلو آمده هر دو تنفر و ترس راه Asia Argento و دیگر زنان تحت درمان قرار گرفتند—به طور خاص راه به شدت از تجربه خود مورد بحث قرار گرفت و عنوان. “O. K. شما می خواهید تجاوز ؟” او گفت:. “در اینجا لعنتی rape.” او که دوباره برای مان و هیلی که تجارب فرار از خطر به طور مشابه کاهش یافته است. همکار من کریستینا Cauterucci مشاهده شده در این روز حکم آمد که حتی ” ‘گاییدن تجاوز نبود تجاوز به عنف به اندازه کافی.” این درست است: Sciorra شهادت نیست در نتیجه محکومیت در تشدید شارژ. اما زمانی که او با صدور بیانیه ای پس از این حکم خواستار شهادت او را “دردناک اما ضروری” او repackaged راه بازمانده شهادت است درمان شود به طوری که آن را به یک اثر چند برابر به جای آن از یک جزء به جزء یکی. “من صحبت کرد و برای خودم و با قدرت 80-به علاوه قربانیان Harvey Weinstein در قلب من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>