چرا مردم سریع برای لنت?

لنت رمز و راز به بسیاری از مردم است. بسیاری از مردمی به طور کلی آگاه است که آن را رعایت مذهبی اتفاق می افتد که هر بهار و به نوعی شامل افرادی که خاکستر آغشته بر روی پیشانی خود را و/یا از دست دادن شکلات و یا مشروبات الکلی و یا Facebook تا عید پاک. اما مانند بسیاری از شیوه های ریشه در مسیحیت, راه مردم, مشاهده, لنت, و یا اینکه آیا آنها رعایت آن در همه شدید متفاوت است بسته به میراث خود, خاص سنت مذهبی و تنظیمات.

هنوز هم وجود دارد برخی از قوانین و دستورالعمل ها که علامت رعایت لنت برای مسیحیان است که رعایت این فصل است. و به طور فزاینده حتی nonreligious مردم در حال چیدن مراسم. در اینجا یک نمای کلی.

لنت بزرگترین و جدی ترین دوره روزه در کلیسای مسیحی تقویم منجر به جشن مسیحیت بزرگترین جشن روز عید پاک.

ساده ترین راه برای درک تقویم کلیسا است که به عنوان یک نوع از زندگی همهجانبه تئاتر طراحی شده برای reenact زندگی عیسی مسیح هر سال از کریسمس (تولد) به عید پاک (قیامت). در آن زمان در خوانش سنتی کلیساها دوباره داستان از انجیل است که تمرکز در آن وقایع در عیسی مسیح زندگی. (پس از عید پاک است که 50 روز “فصل عید پاک” به اوج خود رسید در پنطیکاست و پس از آن یک فصل به نام یا پنطیکاست نجومی یا “زمان عادی” که طول می کشد تا ظهور آغاز می شود در اطراف پایان ماه نوامبر.)

به عنوان ظهور است که فصل پیش بینی منتهی به روز جشن بزرگ کریسمس, لنت فصل است که قبل از این بزرگترین جشن روز عید پاک که مارکس آن روز که مسیحیان جشن عیسی را رستاخیز و پیروزی بر مرگ است.

در زبان انگلیسی لنت رو نام آن از کلمه انگلیسی len(c)دهکه به معنی “فصل بهار.”

لنت مشخصات فنی طول می کشد برای 46 روز.

دوره یک آینه از 40 روز که عیسی صرف در بیابان روزه, دعا و وسوسه شیطان و قبل از اینکه او شروع به وزارت های عمومی خود را. عیسی رفته بود به صحرا برای آماده سازی روح خود را برای شدید سه سال دوره درمانی مردم موعظه و خادم در پایان که او مصلوب شد توسط امپراتوری روم و رهبران مذهبی.

مفهوم پشت لنت است که هر سال, مسیحیان را تقلید عیسی اقدامات در بیابان. لنت گاهی اوقات به نام “بزرگ سریع است.” این یک دوره از زمان که در آن مسیحیان به معنای رها کردن برخی از آسایش و یا اتخاذ برخی از تمرین های معنوی است که منجر به سؤال از توبه از گناه و در نهایت تجدید روح همه در انتظار بیشتر تعهد به خدمت به دیگران و خدا در سال آینده است.

Indian Christians Celebrate Ash Wednesday
کاتولیک جشن چهارشنبه طی یک توده در بانوی ما از لورد کلیسا Malad (W) در 6 مارس 2019 در بمبئی هند.
Satyabrata Tripathy/Hindustan Times via Getty Images

ظهور دوره منتهی به کریسمس نیز گاهی مشاهده شده به عنوان سریع. اما در این مورد, این دوره است که به منظور تقویت احساس انتظار قبل از جشن تولد عیسی مسیح است.

لنت در مقابل بیشتر در مورد به رسمیت شناختن و پذیرفتن یکی از ميزان مرگ و مير و اذعان دارند که نشانه زندگی دنیوی است. پس از مسیحیان معتقدند که عیسی رستاخیز حاکی رستاخیز و تجدید تمام جهان در پایان روز لنت هم به نوبه خود به دور از گناه سوگواری مرگ و شکنندگی و پیش بینی یک روز هنگامی که جهان شکسته خواهد شد و شفا.

چون هر هفته سریع قطع شده است یکشنبه — شش در همه.

در سنتی مسیحی آموزش در هر جمعه خود را در یک روز جشن یک مینی یاد عیسی را رستاخیز اتفاق می افتد که هر هفته. بنابراین مسیحیان که رعایت لنت گفت: برای شکستن خود را در روزهای پرهیز و روزه سریع در روز یکشنبه و جشن جشن. شیوه ای که در آن آنها را شکستن که سریع متفاوت بوده و بسته به سنت است.

(این آینه یهودی تدریس ممنوع است که روزه در روز سبت به جز در سال زمانی که یوم کیپور روز کفاره می افتد در روز سبت.)

آن را پیچیده و آن بستگی به تاریخ عید پاک.

در مقابل به کریسمس که در مسیحیت غربی (بیشتر پروتستان و کاتولیک رومی) است که همیشه جشن در دسامبر 25, عید پاک, متحرک تعطیلات که ریش در اطراف تقویم. اما آن را همیشه می افتد و از روز یکشنبه در نیمکره شمالی بهار.

به عنوان با بسیاری دیگر از تعطیلات شهدای در مسیحیت, تاریخ عید پاک-تاریخ-تنظیم است و نه طولانی و پیچیده کشش پشت هزاران سال و در تعامل با تقویم استفاده شده توسط مردم در جهان باستان است.

اما پس از تقریبا اولین شورای از Nicaea در 325 م زمانی که رهبران کلیسا مجموعه ای از قوانین و رویه ها و دستورالعمل ها برای بسیاری از جنبه های عبادت مسیحی عید پاک بوده است بیشتر یا کمتر محاسبه محل اولین ماه کامل زیر 21 مارس تقویم میلادی. و این که چگونه این تاریخ محاسبه می شود توسط غربی کلیساها امروز. مسیحیان ارتدوکس با استفاده از یک کمی متفاوت سیستم — که بدان معنی است که هنگامی که ارتدوکس عید پاک (گاهی اوقات به نام Pascha) زمین در همان روز به عنوان عید پاک غربی به عنوان آن را در سال 2017, آن را تصادفی.

در این سال از غرب عید پاک است در آوریل 12 و ارتدوکس عید پاک است در آوریل 19.

President Donald J. Trump Easter Egg Roll
کودکان در کاخ سفید رول تخم مرغ عید پاک در سال 2019.
Jabin Botsford/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

به عنوان کریسمس مسیحی از تعطیلات عید پاک به تصویب رسید در جریان اصلی به عنوان یک سکولار تعطیلات و بسته بندی شده به عنوان یک محصول تجاری — به طور سنتی با تخم مرغ های شکلاتی و پر خرگوش. که سکولار نسخه از این جشن در تاریخ مسیحیت غربی برای عید پاک.

(سالانه کاخ سفید رول تخم مرغ عید پاک برگزار می شود, دوشنبه عید پاک روز پس از عید پاک یکشنبه سنت قدمت آن به سال 1878 زمانی که Rutherford B. Hayes صدور یک فرمان اجازه می دهد کودکان به رول تخم مرغ عید پاک بر روی چمن است که بعد.)

پس از این تاریخ برای عید ثابت است, همه شما باید انجام دهید برای محاسبه روز دیگر از رعایت است که سقوط در طول روزهای پرهیز و روزه دوره — از جمله چهارشنبه, نخل, پنج شنبه, پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی و جمعه خوب — است که شمارش رو به عقب. روز جمعه است و جمعه قبل از عید پاک و پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی است که روز قبل از آن. هر دو آن روز به طور سنتی مشخص شده با ویژه خدمات کلیسا.

یکشنبه ها یک هفته قبل از عید پاک است که به نام یکشنبه نخل در یاد عیسی ورود به بیت المقدس یک هفته قبل از مصلوب شدن او به عنوان جمعیت دست تکان داد نخل شاخه. شاخه های مورد استفاده در کلیسا جشن ذخیره شده مورد استفاده قرار گیرد را به خاکستر برای سال آینده چهارشنبه رعایت.

چهارشنبه اولین روز از لنت می افتد 46 روز قبل از عید پاک است. روز قبل از آن است که گاهی اوقات به عنوان جشن قبل از چهارشنبه توبه شنبه, چاق, سه شنبه یا مردی گراس بسته به نوع که شما در حال صحبت کردن به.

چهارشنبه اولین روز از لنت در غرب مسیحی تقویم سقوط 46 روز قبل از عید پاک است. در سال 2020 چهارشنبه آبشار در فوریه 26.

Ash Wednesday Celebrations In Krakow
کاردینال استانیسلاو Dziwisz منجر چهارشنبه 2019 جشن در Wawel کلیسای جامع در کراکوف.
عکس آرتور Widak/NurPhoto via Getty Images

در رعایت, روز, نخل, شاخه, بودند که به برکت در پالم یکشنبه از سال گذشته در حال سوخته به ایجاد خاکستر و مورد استفاده قرار گیرد به علامت نمازگزاران’ پیشانی در خدمات کلیسا. به طور سنتی وزیر با استفاده از خاکستر می گوید: “توبه کنند و بر این باورند در انجیل” یا “به یاد داشته باشید که شما در حال گرد و غبار و گرد و غبار بازگردانده می شوید.”

دومی عبارت سرچشمه در پیدایش 3:19 زمانی که خدا کست آدم و حوا از بهشت پس از آنها نافرمانی او و به آنها می گوید آنها باید کار را برای مواد غذایی خود را از آن لحظه تا زمانی که مرگ آنها. آن است که تکرار در سراسر کتاب مقدس و اشاره به این ایده است که انسان را از گرد و غبار از زمین و در بدن تبدیل به گرد و غبار با فروپاشی پس از مرگ است.

شما می توانید از فکر می کنم چهارشنبه به عنوان مسیحی چرخش memento mori سالانه یادآوری است که زندگی ما را یک روز به مرگ ختم. این شروع یک فصل به معنای یادآوری ناظران در احشایی راه — از طریق انکار خود را به راحتی از مواد غذایی و یا برخی دیگر از چیزی — که انسان محدود است و باید بستگی خدا برای خود زندگی است. آن روز برای فروتنی.

در سال 1930 پس از خود را تبدیل به مسیحیت, T. S. Eliot انتشار یک شعر معروف به نام “چهارشنبه” که شامل این خطوط است که نشان دادن نگرش که رعایت چهارشنبه است به معنای بیرون کشیدن:

و دعا به خدا به لطف و رحمت
و دعا می کنم که من ممکن است فراموش
این مسائل که با خودم من بیش از حد بحث
بیش از حد توضیح
چون من امید نیست به نوبه خود دوباره
اجازه دهید این کلمات پاسخ
برای آنچه که انجام شده نیست دوباره انجام می شود
ممکن است قضاوت نمی شود بیش از حد سنگین بر ما

چرا که این بال دیگر بال پرواز
اما صرفا وانت به ضرب و شتم هوا
هوا است که در حال حاضر به طور کامل کوچک و خشک
کوچکتر و خشک تر خواهد شد
آموزش ما به مراقبت و مراقبت
آموزش ما را به نشستن هنوز.

دعا کنید برای ما گناهکاران در حال حاضر و در این ساعت از مرگ ما
دعا کنید برای ما در حال حاضر و در این ساعت از مرگ ما.

(این دو خط آخر شعر از “Hail Mary” نماز اشکال که در حال دعا توسط کاتولیک Anglicans و برخی از Lutherans و دیگر فرقه های پروتستان.)

در برخی از نقاط جهان روز قبل از چهارشنبه جشن گرفته است به عنوان مردی Gras یا سه شنبه قبل از چهارشنبه توبه و می تواند شامل هر چیزی از پنکیک و خودآزمایی به مهمانی وحشی (گاهی اوقات به علامت پایان کارناوال). این آخرین هورا قبل از فصل از توبه آغاز می شود.

New Orleans Holds Annual Mardi Gras Celebration
اعضای Krewe رکس پادشاه کارناوال رژه پایین St. Charles خیابان مردی Gras بعد در مارس 05, 2019, New Orleans, Louisiana.
Photo by Sean Gardner/گتی ایماژ

اکثر مردم می دانند لنت به عنوان یک زمان به سرعت از چیزی شکلات, الکل, و رسانه های اجتماعی در حال تمام گزینه های محبوب در ایالات متحده است.

نه همه روزه در طول لنت — بسیاری از کلیساهای پروتستان نیست به طور سنتی مشاهده تقویم کلیسا هر چند این عمل به رشد بیشتر محبوب در آمریکا در چند سال گذشته است. LifeWay پژوهش که به بررسی موضوعات مورد علاقه به churchgoers و شبان یافت که در سال 2017, 61 درصد از کاتولیک های برنامه ریزی شده به سرعت در طول لنت در حالی که 28 درصد از پروتستان های انجیلی در نظر گرفته شده ، (در سال 2014 همان مطالعه نشان داد که تنها 16 درصد از پروتستان های انجیلی برنامه ریزی شده به سرعت در طول روزه.)

برخی از افرادی که رعایت لنت نمی سریع در همه انتخاب به جای اضافه کردن یک تمرین معنوی در طول 40 روز مانند کلیسا به طور منظم حضور, نماز, دادن به صدقه یا انجام خدمات اجتماعی.

Archbishop of Washington Cardinal Wuerl Celebrates Ash Wednesday Mass At DC's Cathedral Of St. Matthew The Apostle
یک چهارشنبه در St. Matthew, رسول, در واشنگتن, DC.
عکس برنده McNamee/گتی ایماژ

مسیحیت غربی به طور معمول اجازه می دهد تا ناظران را انتخاب کنید هر آنچه که آنها می خواهند به سرعت از (به عنوان مخالف به سختگیرانه تر روزه مشاهده توسط دیگر مذاهب و ادیان بر اساس یک فرد درک درستی از آنچه زمینی راحتی منحرف کردن اذهان آنها را از عبادت و یا عصا که جلوگیری از آنها را از به طور کامل درک خود را دارند. پروتستان ها به ویژه تمایل به اجتناب از خاص کلیسا موظف به شیوه وقتی که می آید به روزه (ما می تواند احتمالا با تشکر از مارتین لوتر است) بنابراین شیوه های مختلف متفاوت است به طور گسترده ای.

برخی از کاتولیک ها نگه داشتن سخت تر از نسخه سریع. قابل توجه ترین و شناخته شده عمل است که پرهیز از خوردن گوشت در روزهای جمعه و گاهی علاوه بر از دست دادن چیزی دیگری برای وام. این رعایت متفاوت است به طور گسترده ای توسط parish و از فردی به فرد — برخی از کاتولیک ها سریع از گوشت هر جمعه در طول سال در یک مینی رعایت عیسی مرگ در هر هفته.

اما حتی کمتر سخت کاتولیک ممکن است سریع از گوشت در روزهای جمعه در طول روزه و در همه کاتولیک ها را تشویق به جست و خیز گوشت در روز جمعه. (ماهی مجاز است به دلایلی که جذاب هستند و تا حدودی محرمانه است که چرا کسانی که رفت به مدرسه کاتولیک اغلب بزرگ خوردن ماهی در ناهار روز جمعه و به همین دلیل کلیسا به میزبانی ماهی frys محبوب جمعه وقوع در طول روزه. اساسا با جهان باستان مفهوم از ماهی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از دیگر دلایل عملی — اگرچه خوردن ماهی در زمان سیاسی به نوبه خود در زمان هنری هشتم.) نماز و زكات (دادن پول اضافی به فقرا) نیز تاکید کرد در طول کاتولیک لنت رعایت.

ارتدوکس مسیحیت به مراتب سخت تر در مورد سریع. در واقع سخت ارتدوکس ناظران سریع از گوشت و ماهی و تخم مرغ و محصولات لبنی و روغن زیتون و الکل هر پنج شنبه و جمعه. در طول لنت نسبتا پیچیده سریع مشاهده شده است: هر روز هفته, مسیحیان ارتدوکس پرهیز از همه آن دسته از محصولات.

علاوه بر این در طول هفته اول از لنت نمازگزاران ممکن است سریع به طور کامل از صبح روز دوشنبه از طریق شنبه شب و پس از آن رعایت دقیق سریع بقیه هفته و در طول روزهای پرهیز و روزه دوره است. شراب و روغن اضافه می شوند و در تعطیلات آخر هفته در دوم از طریق ششمین هفته. و ارتدوکس نمازگزاران ممکن است سریع از سه شنبه شب قبل از عید پاک است. (رعایت می تواند از فردی به فرد.)

جالب, روزهای پرهیز و روزه شیوه های در حال چرا ما باید تخم مرغ عید پاک — وفادار خواهد پرهیز از تخم مرغ و لبنیات در طول لنت اما در روز قبل از تبرید لبنی و سپس از بین بردن خواهد بود. تخم مرغ نگه داشتن تازه بسیار طولانی خواهد بود و هنوز هم خوب خواهد بود وقتی که آن زمان برای شکستن سریع.

Easter charity festival in Moscow, Russia
نقاشی تخم مرغ عید پاک در طول عید پاک هدیه جشنواره خیریه در مرکز مسکو.
ویاچسلاو Prokofyev\TASS via Getty Images

هیچ. اما هدف خود را برای روزه احتمالا متفاوت بسته به انگیزه خود را برای شرکت در.

مسیحیت است که به سختی و تنها دین است که در آن روزه است بخشی از سالانه رعایت. مسلمانان رعایت یک ماه از طلوع به غروب آفتاب روزه گرفتن در ماه رمضان و یهودی ناظران نیز ممکن است علامت تعطیلات با روزه به خصوص یوم کیپور. روزه است که بخشی از آیین هندو و آیین بودا و بسیاری دیگر از سنت های مذهبی.

چرا روزه? برای بسیاری از مردم مذهبی خود با ایمان و عمل است در مورد بیش از روانی موافقت به یک لیست از اعتقادات — آن را در مورد کل تجربه انسانی است که شامل بدن. روزه برقرار بدن به احساسات و ذهن و روح اغلب با قطع ما حالت خلبان اتوماتیک و شناخت راه ما خود درمانی است که ممکن است مخرب برای روح ما است.

که احتمالا به همین دلیل حتی برخی از nonreligious مردم را برداشت تا در Lent. نوشتن در Talking Points Memo در سال 2015 نویسنده مونیکا Potts توضیح داد که چرا او مشاهده لنت حتی اگر او دیگر مذهبی:

اگر همه جشن لنت راه آنها جشن کریسمس, آن را فقط می تواند به نظر می رسد مانند یکی دیگر از راه مسیحیت است که مصرف بیش از. اما من فکر می کنم عروقی جان می سپارند بازپس بهترین قطعات از سنت های مذهبی می کند مخالف و reestablishes آمریکا, اخلاق, خارج از دین سازمان یافته.

من هنوز هم دهیم تا شیرینی برای وام در هر سال و گاهی الکل یا گوشت. من همیشه آن را به تمام راه را از طریق, اما من نمی رفتن در اطراف شکستن لنت willy-nilly. من آن را به طور جدی. بخشی از این راه را امتحان کنید به jumpstart پست-زمستان کاهش وزن است. اما چیزی وجود دارد بیشتر به آن برای من یک حس ارتباط با خود من گذشته و با دیگران در من حاضر است. من نگاه به جلو به آن را تا آنجا که من خورشید ذوب برف. و زمانی که یکشنبه عید پاک می آید مارس 5, اسم حیوان دست اموز شکلات من خرید خواهد شد طعم و مزه بهتر از آن را باید.

این احساسات است که تکرار همه از ملحدان به شیوه زندگی, وبلاگ نویسان که رعایت لنت — بدون جنبه های مذهبی — مفید برای توسعه کنترل خود و هدف قرار دادن دکمه تنظیم مجدد به شیوه ای مشابه به رعایت قطعنامه های سال جدید. (که آن را سقوط خیلی نزدیک به سال جدید است که بخشی از درخواست تجدید نظر: این یک زمان مناسب را انتخاب کنید تا کسانی که شکسته قطعنامه دوباره.)

که گفت:, برای مسیحیان به طور خاص لنت نیست به معنای زمان برای بهبود خود (هر چند که ممکن است یک محصول جانبی). در واقع ایده استفاده از لنت به بهبود خود را — حتی معنوی خود را در زندگی در نظر گرفته شده است مخالف لنت هدف.

لنت به طور خاص طراحی شده برای از بین بردن خودخواه ایده های ما گاهی اوقات باید در مورد خودمان به شناسایی مکان هایی که در زندگی ما که در آن ما رشد کرده متکبر و یا راضی به یاد داشته باشید که ما در حال رفتن به روزی می میرند و به توبه و تجدید وابستگی ما به خدا. لنت به معنای ناراحت کننده است. و آن را به معنای پایان در سپاسگزاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>