چرا همه اما من یک sunburst آینه ؟

به انجمن خوش آمدید متوجهکالا’ روند طراحی ستون. شما می دانید که چیزی که شما شاهد بوده ام همه جا ؟ اجازه می دهد تا ما را به آن را توضیح دهید.

آنها چه هستند: کوچک دایره ای آینه با اشعه و یا میله های گسترش در تمام جهات. اغلب چسبیده به دیوار به عنوان یک قطعه مستقل بالای تخت mantels یا کنسول آنها بیشتر استفاده می شود به عنوان صرفا تزئینی و نه کاربردی.

جایی که آنها هستند: در هر نقطه در غیر این صورت یک دیوار خالی. داخل خانه های سراسر کشور در هر, ویژه, glitzy رسمی یا boho شیک فضا و دیوار هنر بخش از صفحه اصلی فروشگاه از هدف به علم غرب.

چرا شما از دیدن آنها در همه جا در حال حاضر: شما احتمالا شاهد بوده آنها در همه جا و برای تمام عمر خود را هر چند که آیا شما متوجه شده ام آنها را یا نه پایین می آید به چه مقدار مراقبت از شما در مورد نسبتا inoffensive دکور دیوار. در حال حاضر که ما همه خیره در هر یک از خانه های دیگران از طریق زوم, شما ممکن است به تازگی دیده می شود glimmering, تند و تیز چیز در پس زمینه از یک همکار منتزع ، که sunburst آینه!

برای من توجه به آنها آغاز شده و با زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک است. ما در کارول Radziwill سوهو انبار که شامل باور نکردنی, قدیمی, ببر چاپ کوچ شناور پله و چند حیوانات کوچک که همه آنها را به نام “Baby.” بیشتر از هر زن خانه دار, Carole آپارتمان بود سردبه همین دلیل است که من وحشت زده شد برای دیدن برخی objet d’art بر روی دیوار.

کارول Radziwill و sunburst آینه.
براوو

این یک آینه بیش از حد کوچک برای استفاده با یک عدد بیانتها و معتنی قطب فلزی بیرون آمدن از آن و من متوجه شدم که من تا به حال شده است خالی از سکنه شده توسط این چیزها برای من تمام زندگی. من خواهر های مختلف demi-مشاهیر مقرون به صرفه صفحه اصلی مجموعه و بر روی هر دیوار که باید به حال یک نقاشی و یا قاب عکس یا ساعت یا چیز دیگری حتی اندکی از شخصیت و یا معنی, اما در عوض تا به حال زشت جعلی خورشید.

نیست خود را functionlessness که مرا اذیت — قشنگ چیزهای غیر ضروری هستند ، — این واقعیت که اغلب آنها به نظر می رسد مانند یک جایگزین برای چیزی جالب است. آنها اگنوستیک به سلیقه و سبک; شما آنها را فقط به عنوان اغلب در فضاهای مدرن به عنوان شما را در آنهایی که سنتی آنها را احساس می کنم مثل یک چاره اندیشی موقت یک دایره به شکل چیزی برای قرار دادن در بین تمام مستطیل شکل همه چیز. آنها فضای پرکننده.

اما به من گفته sunburst آینه ها خسته کننده نیست اما کلاسیک و نه عاری از طعم و مزه اما همه کاره و قادر به آزمون زمان ایستاده. من به شما اجازه دقیق مردم توضیح دهد.

مدونا با فرزند و دو و فرشتگان Paolo di Giovanni, فی, مادر 1380s.
Pha ها/جهانی تصاویر گروه/گتی ایماژ

در حالی که وجود دارد برخی از زیبایی رابطه به قرون وسطی هنرمندان به تصویر می کشد خدا و پرستاران با هاله اغلب تلطیف با اشعه طلایی منشا خورشید به شکل آینه می تواند تا حدی توان به خورشید پادشاه لویی چهاردهم. لوئیس که حاکم در فرانسه از سال 1643 تا 1715 هرگز هر گونه واقعی sunburst-شکل آینه اما مرد معروف هر دو عاشق خورشید موتیف و خود را انعکاس هزینه های معادل میلیون ها دلار در ورسای’ تالار آینه.

عتیقه جات فروشنده لوئیس Bofferding گفته وال استریت ژورنال در سال 2010 که او مشکوک sunburst آینه به عنوان یک اتفاقی ناشی از انقلاب فرانسه. “انقلابیون حمله می شد توقیف و حتی نابود صومعه صومعه ها و کلیساها. در میان لوت از اراذل و اوباش بودند طلاکاری aureoles سماوی اشعه است که تا به حال haloed نمایندگی از خانواده مقدس و پرستاران در محراب” او گفت:. “آن را نمیگیرد طولانی برای مشاغل نمایندگی مجاز و فروش عتیقه جات و جمع به خرید آن خالی sunbursts برای یک آهنگ لغزش آینه به حفره و راه اندازی آنچه که تبدیل شدن به یک مد در قرن 20 است.” (کلیسای کاتولیک همیشه یک trendsetter.)

مجموعه طراح تونی Duquette را در بورلی هیلز خانه در سال 1950.
شرلی C. بار/Conde Nast/گتی ایماژ

دلیل واقعی آنها در رواج اما امروز به احتمال زیاد منشأ در هالیوود ریجنسی, the 1930s سبک تزئینات است که ترکیبی از glitzy ناز و نعمت و گلچینی — فکر می کنم مبلمان با شکوه در پر جنب و جوش گوهر تن و درخشان فلزی سخت افزار. خیلی از این سبک می توان به افسانه ای مجموعه طراح تونی Duquette با توجه به الیزابت Muir, یک متخصص طراحی در حراج کریستی. Duquette طراحی داخلی برای فیلم هایی مانند Ziegfeld Follies فرانک سیناترا و شرلی MacLaine-چراغ می-تواند و اصلی Camelot در برادوی است. “اتاق خود را بیشتر شبیه به صحنه مجموعه” او توضیح می دهد. “Duquette استفاده می شود [sunburst آینه] به عنوان یک تئاتری عنصر آن جلب چشم خود را.”

در دهه 1960 آنها شد همه جا به صورت کاملا متفاوت دلیل: ما وسواس ملی با ناسا و تمام چیزهایی که بیرون از این جهان است. “اگر شما در حال تماشای یک قسمت از Mad Men, شما ممکن است یکی از این چیزها را — که اتمی عصر فضا پدیده” توضیح می دهد که دانیل Blundell, صفحه اصلی مدیر در آپارتمان. حتی طراحی گرافیک از 1950s و ’60s اغلب برجسته starburst نقوش اشاره به فوتوریسم. یک دهه بعد و طراحان با استفاده از الیاف طبیعی مانند حصیر به ایجاد شبیه خورشید به شکل آینه. (آنها از مد افتاد در ’80s — به عنوان Blundell توضیح میدهد: “اشکال بودند خیلی بیشتر از لوله. من فکر نمی کنم خورشید یک موتیف در آن دوره زمانی است.”)

یک sunburst آینه در سال 1968.
H. آرمسترانگ رابرتز/گتی ایماژ

Blundell نظریه که چرا sunburst آینه شروع به آمده به عقب در ’90s است که با witchy زیبایی از آن زمان که مصادف با پذیرش بیشتر از اعتقادات عصر جدید. “من تا به حال یک sunburst آینه های رو به رشد در حمام,” او می گوید. “آن آسمانی با مضمون آن این بود که اولین ضربه کوچک طالع بینی. من فکر نمی کنم آن را واقعا harking به لویی چهاردهم, من فکر می کنم آن را فقط مانند, ” وای, ستاره سرد هستند. فضا سرد است.'”

زیبایی شناسی طالع بینی در رواج در حال حاضر بیش از حد. اما Muir نشان می دهد ما علاقه در اشکال sunburst یک واکنش شدید به ما دهه love affair با مینیمالیسم. “ما در حال حرکت به دور از سوئد مدرنیسم,” او می گوید. “من مردم بیشتر مایل مواد و واقعا می خواهید که نقطه کانونی دوباره. این یک بازگشت به maximalism.” و به عنوان خیزران مبلمان در ادامه به بیش از فضاهای باز (یا فضاهای به معنای احساس مانند آنها در خارج از منزل) دهه 1970 الهام گرفته از sunburst آینه در حال حاضر shoppable در غرب علم و Urban Outfitters.

پایین کلید sunburst آینه در یک boho شیک فضا.
گتی ایماژ

به نظر می رسد علاقه رو به رشد در sunburst آینه — با توجه به Google Trends ما در وسط یک شکوفایی در جستجو. این امکان وجود دارد که آن را نیز می تواند مربوط به موقعیتی اثرات قرنطینه — صفحه اصلی نوارایی شده است محبوب راه برای عبور زمان و sunburst آینه نیز بسیار DIY-قادر ساخت آنها را یک پروژه سرگرم کننده را به یک بعد از ظهر.

Muir مانند هر طراحی و فضای داخلی متخصص من به صحبت کرد یا در مورد خواندن آنلاین را دوست دارد sunburst آینه. “من فکر می کنم آنها فقط یک تکه بزرگ برای جلب توجه به یک اتاق و واقعا در یک اتاق” او می گوید.

نه تنها آنها لادن با تاریخ هنر اما Blundell استدلال می کند که sunburst آینه در واقع انجام خدمت یک تابع در یک اتاق. “آن را هماهنگ و چشم نواز شکل, و آن را همیشه خوب به یک دایره یا شکل سرگرم کننده چرا که آنها رسم چشم و کمک به آنها ایجاد یک چشم به راه در سراسر فضا. شما همیشه رفتن به پرتاب نور در اطراف فضای پس از آن ممکن است آن را مانند به نظر می رسد شما بیشتر از نور طبیعی و فضای خود را احساس می کنید کمی بزرگتر.”

یک قسمت از کشور درمان با جف لوئیسکوتاه عمر براوو نشان می دهد از 2012 به 2013.
ایزابلا Vosmikova/براوو/NBCU عکس بانک/NBCUniversal/گتی ایماژ

معلوم می شود که sunburst آینه هستند و در واقع خوب و شیک و مفید و دارای سابقه نیست که کاملا خسته کننده. برخی از آنها حتی به نوعی زیبا! اما من هنوز هم فکر می کنم اول فکر می کردم من باید این دفعه من یک sunburst آینه (که احتمالا نمی تواند برای چند ماه به عنوان هیچ کدام وجود دارد در آپارتمان من) این است که آنها وجود دارد به فراموشی سپرده شود. که نیست جرم من حدس می زنم.

در واقع این چیزی است که Blundell می گوید باعث می شود آنها را به طوری پایدار. “[Sunbursts] در حال شکل جالب اما آنها نیز آشنا است. اما آنچه که بهترین چیز این است که در بسیاری از اوقات,” او می گوید. “این یکی از چیزهایی است که مادر من و من می تواند به توافق برسند. آنها فقط قشنگ می دانید؟”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>