Map of the United States with Iowa appearing excessively large.

تصویر توسط تخته سنگ.

در این هفته سیاسی Gabfest امیلی Bazelon جان Dickerson و دیوید Plotz مورد بحث و بررسی وضعیت فعلی دموکرات انتخابات ریاست جمهوری از رفتن به دریا. 3 آیووا قفقاز—گفتگو به پایان رسید که با این بحث مورد اساسی بی عدالتی از آیووا همیشه اول است. این متن مکالمه خود را ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

دیوید Plotz: هر زمان آیووا می آید در اطراف مردم بپرسید اگر آن را مفید به این غیر معمول حزبی فرمت که در آن به طور موثر وجود دارد یک فرم رتبه-انتخاب رای گیری به دلیل حامیان نامزدها که به کمتر از 15 درصد می تواند تغییر وفاداری خود را به نامزد دیگری که در آن هر کس برای جمع آوری و صرف یک شب با هم ساخت آن را سخت به رای دادن و گرفتن مقدار زیادی از زمان. و پس از آن وجود دارد این سوال که آیا آیووا حق است و دولت برای شروع هر چیزی در آن است به طوری روستایی آن را بسیار سفید.

من به عقب و جلو. بخشی از من فکر می کند این یک راه بسیار خوبی برای شروع مبارزات انتخاباتی به دلیل آن را مانند یک آزمون از شور و شوق و سازماندهی توانایی های منطقه ای در مبارزه. شما بالاتر-اطلاعات رای دهندگان که مایل به شرکت و این که یک سیگنال را می فرستد به کشور: بالاتر-اطلاعات مردم واقعا احساس می کنم مثل این مرد یا این زن است که بهترین نامزد است. که به نظر می رسد خوب است. آن بهتر خواهد بود اگر آنها این کار را در میشیگان یا گرجستان از در آیووا ولی در کل من کمی به نفع وجود خودم.

امیلی Bazelon: من پایین آمده واقعا سخت در طرف دیگر. از آن بدتر که آیووا نقش این نقش را سفید و روستایی, اما آن را نیز بدتر که همان دولت نقش آن را در هر زمان.

من خیلی خسته از نداشتن رای من حساب کند. هیچ چیز وجود دارد بهتر است در مورد مردم در آیووا و نیوهمپشایر نسبت به بقیه از ما. ما باید به نوبه خود ما یا آنها باید آن را انجام دهد در همان روز و یا چیزی. آن چنان به شدت ناعادلانه است.

Plotz: چرا آنها چرخش آن ؟ چرا از آن است که در آیووا و نیوهمشایر و در حال حاضر نوادا و کارولینای جنوبی دریافت این قفل ؟

جان Dickerson: این پیچیده تاریخی چیزی, اما آن را به عقب می رود به احزاب محلی و سنت های خود را. اگر شما در حال اجرا برای دفتر شما فکر می کنم شما یک فرصت در آیووا می خورد تا به, حزب, و شما می خواهید آیووا برای اولین بار. همچنین شما بوده ام مبارزات انتخاباتی برای نامزدهای دیگر در آیووا برای سال شما بوده ام به ساخت تراشه با بازی آن را به عنوان در حال حاضر بازی های برگزار شده; شما banked زیادی است.

من فکر می کنم آن را بزرگ خواهد بود اگر هر بار که آنها فقط برداشت دولت جدید به دلیل وجود بسیاری از ساخته شده است در مسائل در این کشورها که منجر به الگوهای رفتاری است که شما می خواهید به لرزش. شما نمی خواهید به محلی poohbah که واقعا مهم اند که قدرت زیادی است. شما می خواهم می خواهم یک جدید poohbah که تا به حال به تازه متقاعد.

Plotz: هر کس این را می داند. چرا برخی از نامزد که هر کس می داند که در حال رفتن به یک نامزد قوی می گویند ما در حال رفتن به آن لرزش و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد در کالیفرنیا برای اولین بار.

Dickerson: جان مک کین سعی کردم یک نسخه از آن زمانی که او بازی نمی کند در آیووا و نامزد دریافت جایزه بود به حزب با بازی در نیوهمپشایر. دیگران سعی کرده اند که. وجود ندارد به اندازه کافی قوی نامزد به تغییر سیستم. همچنین هنگامی که شما به اندازه کافی قوی شما می خواهم که به رئیس جمهور بود و پس از آن شما می کردم چیزهای دیگر به نگرانی در مورد.

این امر نیاز به رای دهندگان به نیروی حزب دموکرات برای انجام این کار. شما می خواهم که به اصلاحات حباب از طریق حزب دموکرات سیستم است که چگونه superdelegates رو سیراب.

همچنین مردم می توانند فقط قرار نیست خیلی وزن در آیووا. وقتی کسی نمره اول در بسکتبال, مردم, نمی, ترک ورزشگاه. آنها انتظار یک مسابقه که در آن مردم شلیک اضافی سبد و سپس در پایان بازی وجود دارد یک نمره.

Bazelon: من می خواهم برای رفتن به عقب به محبت خود را برای قفقاز دیوید. این یک ایده وحشتناک برای هزینه های شرکت کننده در دموکراسی است. شما را تا پایان با یک گروه کوچک از مردم و مطمئن شوید که آنها مرتکب شده و آنها در حال بالا اطلاعات, اما آنچه که ما باید یک دموکراسی است که باعث کاهش موانع به طوری که ما می شنویم از مردم به عنوان بسیاری که ممکن است.

وجود دارد بسیاری از تحقیقات از شهرستانها که نشان می دهد که هنگامی که شما باید گروه های محله, محلی, منطقه بندی جلسات افرادی که در حال بلندترین مردم بازنشستگان مردم ، یک دانشمند علوم سیاسی crunched یک تن از اطلاعات در ایالت نیویورک نشان داد که این مردم بودند که مسن تر و سفیدتر و محافظه کارانه تر از جوامع از آنها آمد. و آنها تا به حال قفل کردن در محلی روند چرا که آنها به این جلسات. که باید نه آزمون. که باید چه سیاست تصمیم می گیرد.

برای گوش دادن به قسمت کامل که در آن Gabfest میزبان همچنین در مورد سنا استیضاح محاکمه و مهم حکم دادگاه عالی از اوایل این هفته با کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی