چرا رایان مورفی “هالیوود” نادیده گرفتن معلولان بازیگران در آن روایت?

رایان مورفی جدید سری محدود “هالیوود” است که در مورد تجسم یک سینمایی چشم انداز بیشتر نماینده واقعی مردم است. مورفی و co-فیلمنامه Ian Brennan تصور یک جهان که در آن هر کسی صرف نظر از نژاد و جنسیت یا گرایش جنسی می تواند رشد در سرگرمی. امید است که با تجدید نظر در تاریخ این باعث می شود بیننده فکر می کنم در مورد چگونه فیلم های مختلف (و گفتگوهای ما در مورد آنها) می شود.

و در عین حال وجود دارد بسیار مهم گروه که سهم هر دو در اواخر 1940s چشم انداز “هالیوود” است که در مجموعه و یا در مورفی بازنگری افسانه نیست اذعان کرد: معلولان. افراد معلول معمولا نادیده گرفته و از ورود مذاکرات پس متاسفانه این خصوص تعجب آور در این طرح بزرگ از چیزهایی است. آنچه تعجب آور است این است که مورفی که قرار داده شده معلول بازیگران در نقش برجسته های قبل نادیده واقعی گام های معلول بازیگران ساخته شده توسط 1947-1948 (سال است که در آن “هالیوود” می گیرد). و برای ایجاد یک بازنگری هالیوود که فاقد معلول است برای یک بار دیگر چشم پوشی از یک گروه که fairy tale ending حتی شروع به بحث گذاشته شود.

تبلیغات:

قبل از هر کسی می گوید “وجود ندارد غیر فعال هنرمندان” مورفی از قرعه کشی — که نفی فانتزی و شخصیت های داستانی در حال حاضر موجود در این مجموعه وجود دارد. در سال 1932 مدیر Tod Browning منتشر شده از فیلم ترسناک “انجمن” یک فیلم که هنوز دارای بزرگترین بازیگران غیر فعال هنرمندان در یک فیلم آمریکایی. داستان متمرکز بر خانواده از نوازندگان سیرک بود نه انتقادی و نه جوایز عزیزم در این زمان — در واقع این فیلم را استودیو MGM بهره برداری فیلم به نقطه گفت: آن را ناشی از یک زن به سقط خود به خودی — اما همچنان یک نقطه عطفی ویژگی در تصویر معلول بازیگران. آیا آن را نمی بزرگ شده است به صورت داستانی مدیر ریموند Ainsley (Darren Criss) به استناد این فیلم و تلاش برای غیر فعال بازیگر در فیلم سینمایی?

ادامه مطلب Hbo: ‘Brockmire’: Hank Azaria در سری آخر و خداحافظی به یک رویا نقش

از همه مهمتر 1947 اسکار, مراسم تجلیل از بهترین فیلم های سال 1946 به حال ارائه شده اولین اسکار برای یک بازیگر معلول است. هارولد راسل خدمت در ارتش ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم و از دست داد هر دو دست خود را پس از یک فیوز معیوب منفجر برخی از TNT او برگزاری است. با دو قلاب را در خود جای او گرفتار چشم از مدیر ویلیام وایلر که بازیگران راسل در جنگ جهانی دوم ویژگی “بهترین سال های زندگی ما.”

تبلیغات:

راسل به تصویر کشیده نیروی دریایی ایالات متحده ملوان هومر Parrish که در کنار سربازان همکار با بازی فردریک مارچ و دانا اندروز به خانه برمی گرداند به جهان تا حد زیادی تغییر کرده است. او در تلاش برای پیدا کردن یک شغل و حفظ یک رابطه با دوست دختر خود ویلما (Cathy o’donnell) که او نمیخواهد به بار با ناتوانی است. راسل کشیده دو وظیفه در این پروژه نه فقط بازیگری در ویژگی اما همچنین مشاوره در مورد چگونه یک جانباز و معلول خواهد بود با نزدیک شدن توسط دیگران است. سازمان دیده بان چگونه مارس و اندروز لرزش راسل مچ دست به جای استفاده از قلاب خود را به بسیاری از قوانین و مقررات ایجاد شده توسط راسل مشاوره.

ادامه مطلب Hbo: برنامه های نامزد اسکار دیگر می تواند رقابت برای Emmys

رو به رشد بازیگر خواهد برنده دو جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و افتخاری جایزه برای “آوردن امید و شجاعت برای همرزمانش بود.” (بله جایزه دوم شد و برای اینکه الهام بخش و شجاع استاندارد صفت ما افراد معلول زین با.) متاسفانه وایلر تشویق راسل به خارج از بازیگری یادآوری کرد که وجود دارد درست نیست بسیاری از نقش برای بازیگران بدون دست. در حالی که راسل رونق و رهبری یک زندگی شاد, آن را سخت به چشم پوشی از آن او گفت که او می خواهم در خدمت هدف خود و در جهان اقدام که قرار بود به انجام بیشتر با او. با توجه به “هالیوود” روایت حول بازیگران گفته بودن آنها را به پنهان کردن و یا که رنگ پوست خود را ممنوع کرده است و آنها را از رشد فراتر از کلیشه آن را دلگرم کننده برای دیدن راسل-esque شخصیت موفق شوند.

تبلیغات:

و حتی زمانی که “هالیوود” به پایان می رسد در سال 1948 وجود داشت دیگر بازیگر که داستان می تواند مشغول به کار شده اند ، بازیگر سوزان پیترز بود نه نام خانواده, اما او دارای تمایز یکی از اولین زنان معلول به عمل در هالیوود است. پطرس به طور تصادفی به ضرب گلوله در طول یک اردک-سفر شکار در سال 1945. فلج از کمر به پایین او با استفاده از یک صندلی چرخدار و تشویق دوستان خوب لوسیل بال و Arnaz انجمن برای حفظ, بازیگری او ستاره دار در فیلم سینمایی “نشانه ای از Ram” در سال 1948. متاسفانه پطرس شروع به رنج می برند از افسردگی بالینی و می میرند در سن 31. که در آن ناتوانی روایت بنابراین اغلب تمرکز بر مردان و مقاطعه در مورفی کار با زنان معلول آن می شده اند و شگفت انگیز برای دیدن پیترز برجسته در برخی از راه.

ادامه مطلب Hbo: اسکار 2021 اتفاق خواهد افتاد آکادمی می گوید اما ما نمی دانیم که

تبلیغات:

واقعا تمایل به دیدن معلول بازیگران ارائه شده در همه در یک بازنگری داستان قدیمی هالیوود انجام داده اند می تواند بسیاری نسبت اذعان چگونه به حاشیه رانده شده ناتوانی روایات هستند. این ناامید کننده است که حتی در یک فانتزی نسخه از بلوغ ژاپنی, قدیمی که کسانی که با معلولیت نیست دیده می شود. آن نیست که خود را چند سهم پاک هستند آن است که آنها سخن گفته و در نتیجه به عنوان هرگز اتفاق می افتد. برای مورفی به مشتری جلب کردن ورود او را به تمرکز بر روی هر گروه و آن را بزرگ برای دیدن چگونه معلول بازیگران تحت درمان قرار گرفتند در 1940s و چگونه مبارزات خود را ممکن است بهتر بوده است. حتی با ناتوانی در سینما باقی مانده و به حاشیه رانده شده در سال 2020 یک فانتزی است که بهتر از هیچ چیز است.

“هالیوود” است که جریان در حال حاضر در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>