چرا تهمت عشق به قطع با پایین-فیدر کج وکلا و انجمن ستاره ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است یک توسعه دهنده املاک و مستغلات یک برنامه تلویزیونی میزبان یک کازینو صاحب یک سیاستمدار و بیشتر. اما از طریق آن تمام شده است وجود دارد یکی ثابت: مغلوب ساختن پیشی جستن احاطه شده است خود را با sleazy شخصیت. به اندازه کافی عجیب, کسانی که دقیقا کسانی که کمک سوق دادن او برای تبدیل شدن به 45 رئیس جمهور ایالات متحده است.

این پایان نامه از کتاب جدید توسط برنده جایزه پولیتزر خبرنگاران مایکل Rothfeld و جو پلززلو عنوان درستی به اندازه کافی “به Fixers: پایین-فیدر کج وکلا Gossipmongers و ستاره پورنو که ایجاد شده 45 رئیس جمهور.” من با صحبت Rothfeld در یک قسمت از “سالن ایران” در مورد این کتاب یک دانشنامه واقعی از شخصیت های نا مشروع را ساخته اند که تهمت که او در کنار برخی از گزارش.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن ما امروز تحت تاثیر قرار بود و رو توسط شخصیت های مختلف به عنوان Rothfeld یادداشت های شروع با بدنام وکیل Roy Cohn — پس از دیپلم بهداشت ، جو مک کارتی — که تهمت رشد نزدیک به در سال 1970. وجود دارد یک خط مستقیم بین Cohn بی رحم حمله فلسفه و مغلوب ساختن پیشی جستن گرایش به هرگز اعتراف به تقصیر. فقط در مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک توییتر به صورت روزانه نمونه.

اما با وجود نقش کوهن در شکل دادن به تهمت هنگامی که مشخص شد او همجنسگرا بود و تا به حال به ایدز مغلوب ساختن پیشی جستن و فاصله خود را از مربی خود. در واقع پس از کوهن در سال 1986 درگذشت ایدز-عوارض مربوط به Rothfeld توضیح می دهد که تهمت دستور داد کارکنان در Mar-a-لاگو برای ضد عفونی کردن ظروف نقره.

تبلیغات:

که مغلوب ساختن پیشی جستن در ملخص کلام است. او را به استفاده از مردم به عنوان طولانی به عنوان فرد می تواند به او کمک کند و سپس آنها را دور بیندازید و یا بدتر رفتار و اهریمن جلوه دادن آنها. نگاه هیچ بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن fixer مایکل کوهن که به گفته وفادار بلانت ابزار برای مغلوب ساختن پیشی جستن از اواسط سال 2000. اما زمانی که کوهن کردم به مشکل جدی — ظاهرا برای در حال اجرا sleazy errands برای مغلوب ساختن پیشی جستن — رئیس جمهور پشت خود را بر روی دیرین خود را که در نهایت منجر به کوهن کار با مقامات این امید از کاهش حکم زندان خود است.

امروز به عنوان Rothfeld توضیح می دهد که به من تهمت را fixers هستند رودی جولیانی و دادستان کل لایحه Barr. اما با توجه به سابقه سوال این است که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز روشن آنها را چگونه به زودی.

سازمان دیده بان من “سالن ایران” قسمت با مایکل Rothfeld اینجا و یا خواندن یک متن مکالمه ما در زیر به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

تبلیغات:

شما واقعا یک شیرجه عمیق به مغلوب ساختن پیشی جستن پایین-تغذیه جهان است. آیا شما می خواهید برای نوشتن یک کتاب در مورد تمام شخصیت ها در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

ما احساس کردیم که هنگامی که ما تا به حال شکسته داستان Karen McDougal بود که پرداخت می شود برای مغلوب ساختن پیشی جستن توسط انتشارات National Enquirer و سپس Stormy Daniels بود که پرداخت توسط مایکل کوهن مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل. چگونه این اتفاق می افتد ؟ چگونه می توانم به شما یک رئیس جمهور که یک مرد پرداخت یک ستاره پورنو و مرد دیگری پرداخت Playboy مدل ؟ ما تصمیم به عقب نگاه کنید و ببینید چه الگوی اینجا بود که با رفتن دهه از چه تهمت بود و مردم اطراف او بودند که فقط نوع مایل به انجام کار کثیف خود را برای او. این که چگونه ما آمد تا با ایده نوشتن “Fixers.” این درز دار کوچک از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. این جهان است که اکثر مردم احتمالا در مورد نمی دانم اما که در آن شما باید muckrakers ، paparazzi, ستاره های پورنو و این همه, و آنها به او کمک کرد تا اصلاح تاکتیک که او به کاخ سفید است.

تبلیغات:

در تصویر بزرگتر آن را یک تصادف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احاطه شده است تمام این سایه شخصیت ها ؟ یا این که او خود را میبیند راحت ترین در اطراف ؟

من فکر نمی کنم آن را یک تصادف به دلیل آن می رود به روی کوهن که خود وکیل است. اولین دلال در کتاب ما بود و اراذل و اوباش وکیل و او مغلوب ساختن پیشی جستن بازی سیستم سیاسی در دهه 70 زمانی که او در آینده به عنوان یک توسعه دهنده. مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از این نوع افراد به انجام کار کثیف خود را, چیزهایی که او نمی خواهید به انجام خود را و است که اکثر مردم اگر آنها را خوب قضاوت نمی خواهد انجام این کار است. سپس شما را در آنچه اتفاق افتاده است در کاخ سفید که در آن او تلاش برای فشار جیم Comey برای محافظت از او. او می خواهد جف جلسات به recuse خود را. او یک خط-crosser, راست? اما او می خواهد دیگر مردم برای عبور از آن خطوط را برای او به طوری که او می توانید سعی کنید به نگه داشتن دست خود را تمیز. این واقعا ما را به جایی که ما در حال حاضر با استیضاح درست است ؟ چرا که او تا به حال رودی جولیانی انجام این کار برای او در اوکراین است. مغلوب ساختن پیشی جستن بدیهی است در مرکز استیضاح اما رودی است fixer که آن را انجام داد.

آن را برای تلفن های موبایل مانند تهمت است Walter White از آن همه است. او را هل دادن مردم به شکستن بد و برخی از آنهایی که بد هستند در حال حاضر از نظر اخلاقی مبهم بیایید کند. برخی از آنها مانند James Comey او در تلاش برای فشار به بد بود از نظر اخلاقی مبهم به مراقبت در مورد قانون یا اخلاق و انجام آنچه او می خواهد.

تبلیغات:

آره, آن را سخت تر برای او در کاخ سفید برای پیدا کردن صلح از آنجا که برخی از این افراد حرفه ای که به مشاغل قبل از آنها تا کنون ملاقات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما زمانی که او در کسب و کار او بود و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او دونالد او را به یک واقعیت بود ، مایکل کوهن صاحب تاکسی مدال او یک وکیل صدمه شخصی است و او می آید از لانگ آیلند تا رسیدن به محل کار برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و این فوق العاده ای افتخار برای او و او را به انجام هر چه تهمت می خواستم و او به حالت تعلیق در قضاوت خود را. او گفت که “هنر معامله” تنها کتاب او تا کنون دو بار خوانده. منظورم این است که نوع فرد است که او بود.

اجازه دهید بحث بیشتر در مورد Roy Cohn بدنام مافیایی وکیل. چقدر شما فکر می کنید او الهام گرفته از مغلوب ساختن پیشی جستن?

او مجموعه ای از مدل چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن اداره در طول دهه ها. وقتی کسی در برابر شما, شما باید یک حریف شما فقط حمله بیرحمانه شما هرگز اعتراف است که شما در اشتباه هستید. شما فقط می گویند آنچه شما می خواهید به درست شما را به واقعیت خود را. منظور من این چیزهایی که ما می بینیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام امروز. Roy کوهن انجام شد که برای او در ’70s و 80s. و مثلا ما شنیده ایم از مایکل کوهن در مورد چگونه تهمت می خواستم او را به مبالغه ثروت خود را. منظورم این است که ما می دانیم مغلوب ساختن پیشی جستن است اغراق آمیز خود ثروت و روی کوهن انجام شد که با او فوربس لیست را امتحان کنید به او به نظر می رسد بیشتر ثروتمند و مهم با ایجاد اسطوره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به طوری که تمام hearkens به روی.

تبلیغات:

هرگز اعتراف شما اشتباه اعلام پیروزی کامل این است که مغلوب ساختن پیشی جستن. این پسر ما در حال برخورد با حق در حال حاضر “تلفن تماس” ، او تنها در جهان است که نمرات تماس های تلفنی خود را مانند آنها کامل است. بیل کلینتون عذرخواهی کرد پس از استیضاح توسط مجلس. او گفت: “من ساخته شده است یک اشتباه است.” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر و سه برابر کردن.

این چیزی است که بیشتر مردم درک نمی کنند. این چیزی است که در جریان بوده است برای چند دهه و آن را بخشی از چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن از آن ساخته شده به ریاست جمهوری با استفاده از این تاکتیک است. اما پس از آن او را دور از این مردم اگر آنها را در دردسر. اگر تبدیل شدن آنها به دیگر مفید به او از شر آنها. Roy Cohn کردم بیمار مبتلا به ایدز و تهمت شد خجالت و یا نمی خواهید به مقابله با او. او هدایت موارد به دیگر وکلا به جای Cohn. کوهن بسیار وفادار به طوری که او نمی علنا شکایت در مورد آن, اما خصوصی او می گویند “دونالد دارای یخ در رگ خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است در Mar-a-لاگو درست قبل از سال نو در سال 2017 و او را نشسته در اطراف با یک دسته از مردم او را مسخره Cohn. او می گوید: “آخرین بار روی اینجا بود با ایدز درست قبل از مرگ او, پس از آن من تا به حال برای ضد عفونی کردن تمام ظروف و نقره.” یک روز تهمت او می تواند به خوبی و ستایش کسی و روز بعد او می تواند فوق العاده با معنی و دل سرد.

یکی دیگر از شخصیت شما در تمرکز در کتاب دیوید دماغ. به ما بگویید در مورد دماغ که تا به حال یک رابطه طولانی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نقش مهمی در کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن راه قبل از او برای رئيس جمهور در سال 2016.

تبلیغات:

در این کتاب ما را خوانندگان از طریق دیوید دماغ تربیت. او پسر یک داربست از برانکس. او واقعا خود ساخته ، پدرش درگذشت جوان و خواهر او بود بیمار روانی برادر خود را نیز تا به حال به دیابت است. دماغ به مراقبت از خانواده پس از او به پایان می رسد تا تبدیل شدن به یک حسابدار. در حالی که مشغول به کار در مراقبت از مادر و تنها بودن بسیار زرنگ و دانا خوب با اعداد و بسیار کسب و کار گرا او با این نسخهها کار راه خود را از طریق مجله جهان است.

او در بالای Hachette مجله که در آن او کار می کند برای فرانسه و سپس در نهایت او طول می کشد در بالا از رسانه های آمریکایی که صاحب National Enquirer در سال 1999. دماغ شد یک قاتل مرد در کسب و کار خود را حرفه ای و او cozied تا به افراد قدرتمند مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ران پرلمن سرمایه گذار زمانی که او در Hachette. او را کشته و یک داستان برای پرلمن که یک سرمایه گذار در سیاره هالیوود و اولین مجله. این در واقع مانند یک سابقه برای گرفتن و کشتن است که آنچه که او انجام شده است برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او ساخته شده دوستان با مغلوب ساختن پیشی جستن در ’90s در واقع. او انتشار یک مجله به نام مغلوب ساختن پیشی جستن ، آنها در حال حلق آویز کردن در دریا-a-Lago. او با داشتن جلسات. او فقط نوع می خواهد به بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن ، یکی از دماغ به بچه ها گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن که مانند ضدونقیض از قرن.” و دماغ او می گوید:, “اوه,, فقط, فروش گه نیک.”

اگر من به یاد داشته باشید به درستی انجام دماغ کمک مغلوب ساختن پیشی جستن توسط تقویت birther مبارزات انتخاباتی ؟

تبلیغات:

درست است. بود که در سال 2011 اما حتی قبل از آن در ’99 زمانی که دماغ اول می آید به National Enquirer آنها بوده است پوشش همه تهمت امور و مارلا افرای و Ivana. سپس در ’99 آنها متوقف شده انجام هر گونه مسائل منفی در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن است فکر در حال اجرا برای رئیس جمهور پس از دماغ منتشر یک صفحه کامل آگهی تماس با او مانند یک kajillionare. سپس در سال 2011 او معاشقه با یک اجرا برای ریاست جمهوری دوباره و دماغ اجرا می شود تمام این fronting داستان در مورد تهمت و همچنین ترویج مغلوب ساختن پیشی جستن birtherism.

ما را به این منجر به کمپین 2016 و گزارش خود را در Karen McDougal. شما برنده یک جایزه پولیتزر برای گزارش خود را با جو پلززلو خود را با همکاری نویسنده در مورد گرفتن و کشتن. ما باید به آمار این واقعیت است که آن را قبل از انتخابات که stuns من چون من به یاد داشته باشید آن است. آن را steamrolled.

آن شروع می شود در سال 2015 و دماغ و مایکل کوهن که همچنین می دانیم هر یک از دیگر در تهمت را با تهمت در آگوست 2015 و آنها در حال تصمیم گیری OK چگونه می توانید دماغ او کمک کند و بنابراین دماغ می گوید من می توانم با استفاده از, National Enquirer و من دیگر شایعات به اجرای خوب مقالات در مورد شما و حمله به مخالفان خود را مانند هیلاری کلینتون شش ماه به زندگی می کنند تد کروز ادعا امور پدر خود را درگیر در JFK کشتن. همچنین ما می دانیم وجود دارد که در حال رفتن به بیرون آمدن از چوب و برخی از این نکات در حال رفتن به می آیند برای ما چون ما National Enquirer. که در آن دیگری می خواهند به می آیند ؟ بنابراین زمانی که ما آنها را ما می توانید گرفتن و کشتن آنها. ما می تواند به مردم ما می توانید بطری های ما می تواند به جلوگیری از آنها را برای همیشه از دیدن نور روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “بسیار خوب انجام دهد و هماهنگ با مایکل کوهن.” به طوری که آنها انجام این کار است. پس از آن وجود دارد تعدادی از حوادث قبل از ما به Karen McDougal. برای یک وجود دارد این تصاویر که این رسانه ها پسر در می یابد که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مانند او به نشانه سینه یک زن در یک رویداد خیریه. پس آن مرد به ارمغان می آورد او را به دیوید دماغ و او در اصطبل او و آنها هرگز بیرون می آیند. پس از آن وجود دارد یک دربان در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ساختمان که دارای یک شایعه است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال عشق فرزند. آنها به پایان رسید تا او پرداخت $30,000 برای قفل کردن داستان و اگر او همیشه می گوید هر کسی که او را به آنها بازپرداخت $1 میلیون نفر است. بنابراین کشتن آنها که داستان. که در اواخر 2015.

سپس در اواسط 2016, Karen McDougal, the Playboy, مدل, او می خواهد به او بگویم داستان از داشتن رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن. او در واقع نمی خواهند به آن را بگویید اما او فکر می کند آن را برای رفتن به بیرون می آیند به طوری که او چهره او به عنوان ممکن است به خوبی برای آن پرداخت می شود. او در واقع می خواهد برای احیای او را مدل سازی حرفه ای. به طوری که آنها در نهایت برای اولین بار در, اما آنها مذاکره با او و آنها در نهایت تصمیم به او پرداخت. اما تهمت می رسد به دماغ و می گوید: “با سلام شما می توانید به من کمک کند مراقبت از این لطفا به من کمک کردن اینجا؟” او سپس رفتن به ABC اخبار و او را در برخورد با برایان راس و روندا شوارتز این تیم تحقیقاتی وجود دارد در زمان. آنها در حال رفتن به او را در درجه و درست در آخرین لحظه رسانه های آمریکایی در مراحل و آنها می گویند “خوب کارن ما به شما پرداخت 150.000 دلار به فروش ما حقوق به داستان خود را و ما به شما برخی از سلامت ستون و مجله را پوشش می دهد.” به طوری که اصلی گرفتن و کشتن که ما در گزارش وال استریت ژورنال چهار روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

نیز وجود دارد ضبط صدا مایکل کوهن مخفیانه ساخته شده و بعدا ما متوجه شدیم که در واقع تهمت و کوهن بودند درگیر با آن است. بعدا ما همچنین در مورد Stormy Daniels معامله شد که بسیار بیشتر از نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که کوهن پرداخت و او را از طریق یک شرکت شل.

اجازه دهید بحث در مورد مایکل کوهن او دیگر بزرگ fixer. کوهن جدید به تهمت جهان مانند بسیاری از این افراد است. او شده است در اطراف از محل سکونت هیئت مدیره در اواسط 2000s.

او مانند این مرد دگرجنسگرا, اگر چه او در واقع نه که دشوار است. او مانند یک upper-middle-class بچه از پنج شهر لانگ آیلند. او رفت و به یکی از بدترین قانون مدارس. او می خواهد برای قرار دادن در یک رابطه جنسی خشن نگرش است. او یک تفنگ را در یک جلد چرمی قرار دادن مچ پا. او مانند نشان دادن آن به اطراف.

چه! من نمی دانم که.

آره او استفاده می شود برای پوشیدن یک تفنگ. او در واقع در زمان آن را در یک نقطه و در یک میت رامنی جمع آوری کمک. او در واقع به این دو طرف از شخصیت او را. یکی او را دوست واقعا خوب و سخاوتمندانه به دوستان خود و پس از آن دیگر او می تواند فقط فوق العاده معنی لعن مردم است. مانند در طول مبارزات انتخاباتی او می گوید به این Daily Beast خبرنگار “شما نمی دانید که چه برو من قصد دارم برای انجام به شما اگر شما چاپ این داستان” بود که در مورد ایوانا مغلوب ساختن پیشی جستن وی از سوی مامورین که تهمت تجاوز او سال پیش.

او یک وکیل خوب, بنابراین او می شود این کار با مغلوب ساختن پیشی جستن و کمک به او برنده این هیئت مدیره محل سکونت مبارزه است. مغلوب ساختن پیشی جستن را استخدام و از آنجا که او یک وکیل بزرگ, تمام کسب و کارهایی که او می کند به نوعی با شکست مواجه, اما او در می یابد خود را در تو رفتگی در دیوار با مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع تهدید مردم است. شما می دانید که هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی نیاز دارد انجام می شود که هیچ کس دیگری می خواهد به انجام کوهن آن را ندارد. زمانی که Stormy Daniels سعی در فروش داستان او در سال 2011 از خواب با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2006 کوهن می نامد و می گوید: “اگر شما لعنتی چاپ این, ما در حال رفتن به سو گه از شما.” آنها از بین برود. او می کشد که. او موسیقی تند و زننده توییتهایی برابر Rosie o’donnell. او به تماس های فروشندگان و او می گوید: “ما قصد داریم به شما پرداخت و یا ما در حال رفتن به شما پرداخت کسری از آنچه شما ارزش.”

بعد او را به تقلب در انتخابات به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او را به انجام تمام این چیزها اما تهمت نمی کند واقعا به او احترام. او فکر می کند او نوع یک بازنده است. مانند در یک زمان او سعی کردم به او را اخراج او قطع پرداخت در نیم پس از آن کمی از یک رابطه آزاردهنده است.

شما شگفت زده کرد زمانی که مایکل کوهن بدبختانه در مغلوب ساختن پیشی جستن توجه او می دانست که همه چیز را در مورد او ؟ او قادر به آوردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را.

آن را خنده دار, بسیاری از مردم فکر می کردند که کوهن هرگز تلنگر در مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که او گفت: “من به شما وفادار خواهد بود به روز مرگ من.” او علنا گفت “من یک گلوله برای این پسر.” در واقع ما به عنوان گزارش در این کتاب که کوهن تحت بررسی بود او در دیدار با این دفاع وکلا و آنها می گوید: او تقریبا خودکشی. او می گوید: “من قصد ندارم به صرف یک f**king روز در زندان, من قصد دارم به انجام آنچه که من باید انجام دهید.”

کوهن می خواهد وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن اما تهمت نیست به او را دوست دارم که او می خواهد. او درخواست رودی در مورد گرفتن رضایت و کوهن نوع گرفتن قلم مو ، آنها نیکل-و-شدن ؛ تاری ؛ تار او خود را بیش از هزینه های قانونی. وقتی اتفاق می افتد که او عصبانی می شود و او فقط مانند آن است که من صحبت کردن.

در کتاب خود شما بحث در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شهادت به کمک Roy کوهن زمانی که او را برای رفتن به تجمع و از او پرسید: چگونه می توانم شما در مورد بحث روی Cohn? و او را مانند “وفاداری کلمه.” به نظر می رسد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایده وفاداری به او وفادار. شما باید وفادار به من 150% و اگر حتی یک ترک من به شما حمله خواهد کرد و سپس دور از شما.

که یک الگوی سازگار. آن را فقط با این بچه ها. منظورم این است که فقط مردم در سراسر تهمت و تمام حرفه ای که در آن او را پرتاب آنها را در دریا زمانی که آنها دچار مشکل می باشد. او تنها کسی است که مهم است. حتی در کاخ سفید است. رکس Tillerson جیم Mattis او استخدام این افراد در کابینه خود و آنها نمی علنا می گویند هر چیزی منفی اما آنها باید اختلافات. آنها را ترک و پس از آن برخی از مسائل بیرون می آید و سپس تهمت می رود در توییتر و حملات آنها است.
ما یک جو و میکا از MSNBC آنها استفاده می شود دوستان با مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس آنها از او انتقاد و او را به tweeting واقعا چیزهای تند و زننده در.آنها را در توییتر. پس هر كه در آن است, اگر شما در مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه اگر شما از صحبت کردن و سپس شما را تبدیل به هدف.

در حال رودی جولیانی و بیل بر مغلوب ساختن پیشی جستن fixers امروز ؟ جولیانی حتی اشاره کرد “اوه تهمت می تواند پس از من است. من مسائل در او.” نه شوخی. من فکر می کنم او از پاک کردن پیام از روی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, راست?

حق خود را بازمانده بیمه.

آیا لایحه Barr فکر می کنم که او باهوش ترین مرد در جهان است و آن را نمی خواهد اتفاق می افتد به او را ؟

آن را سخت می دانند. Barr شده است تحت فشار زیادی. مردم از او درخواست recuse خود را. رودی بدیهی است که در مرکز این استیضاح پرسش اما این واقعا بستگی دارد که آیا در واقع آنها را در دردسر. رودی را تحت بررسی در نیویورک برای لابی های خارجی به طور بالقوه, اما او را به اتهام دریافت? بدون شک برگ برنده خواهد گفت: “من چیزی برای انجام با آن.” که خود چیزی. مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی یک زمانی که او خواسته بودن در مورد Stormy Daniels پرداخت و تهمت را مانند “شما باید به درخواست مایکل کوهن. مایکل من وکیل است.” سپس بعد از او مانند “اوه مایکل نبود حتی وکیل من.”

هنگامی که شما نگاه در مغلوب ساختن پیشی جستن, آیا به نظر شما او پایین-فیدر در برخی از سطح? من در تلاش برای به دست آوردن یک حس مثل این است که او در واقع باهوش ترین مرد ؟ و یا این است که او فقط یک slimeball مثل بقیه fixers که او شده است با استفاده از ؟

او را در بالا اما او در پلیبوی و او را دوست دارد مدل های دوستیابی در طول سال و داشتن جشنوارههای زیبایی. این نوع از زندگی است که من فکر می کنم اکثر مردم احتمالا درک نمی شد از تهمت های جهان. برخورد با افرادی که ساکن این جهان که او چگونه تصفیه تاکتیک های خود را که او استفاده می شود.

این تقریبا مثل این کمدی تاریک از سیاسی ما سن, اما ما همچنین مسئول از آنجا که ما دامان آن همه درست است ؟ منظورم این تزریق, افراد مشهور, قدرت در رسانه ها که خراب شده ما سیاست است. ما باید با توجه به آن رأی. ما به تماشای “شاگرد” و ما آن را دوست داشتم وقتی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “شما از کار اخراج شدند.” ما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با کمک National Enquirer به او چه کسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی