DURHAM, NEW HAMPSHIRE - FEBRUARY 11: Democratic presidential candidate Sen. Elizabeth Warren (D-MA) visits with supporters on the campus of the University of New Hampshire on February 11, 2020 in Durham, New Hampshire. Voters are at the polls today for the first-in-the-nation New Hampshire primary. (Photo by Scott Olson/Getty Images)

این امر بوده ام و سناتور.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

الیزابت وارن ریاست جمهوری امیدوار است به دنبال کم نور. پس از یک مقام سوم در پایان آیووا, قفقاز, او در حال رفتن برای دور چهارم در نیوهمپشایر با کمتر از 10 درصد از آرا. او مترقی رقیب برنی ساندرز است که منجر دموکراتیک اولیه و به نظر می رسد تحکیم حمایت از حزب چپ گرا. پیت Buttigieg و ctq در حال برنده شدن بیش کالج, تحصیل زنان, برش دور یکی دیگر از بخش های کلیدی از وارن پایه. در یک سخنرانی سه شنبه شب این سناتور از ایالت ماساچوست به نظر می رسید برای اطمینان از هواداران که او نمی خواهد رها از هر زمان به زودی. “ما ممکن است به عنوان یکی از کسانی که طولانی مدت اولیه دعوا که برای ماه گذشته. ما دو کشور در” وارن گفت. اما معلوم نیست چگونه دقیقا او می تواند یک گشت در این نقطه است.

این یک غم شرایطی به هیچ وجه برای یک بار کاندیدای امیدوار کننده به نظر می رسید که قادر به پل زدن حزب چپ و استقرار آن و چه کسی می تواند بیان مترقی چشم انداز برای کشور بدون چمدان با اشاره به خودش به عنوان یک سوسیالیست. او گذاشته جارو دستور کار و تزریق سیاست جسورانه ایده های مانند توده دانشجو بخشش بدهی ها و مالیات بر ثروت به مرکز این مسابقه است. او وحشت میلیاردرهای که گریستم در تلویزیون در فکر ریاست جمهوری خود را. این سقوط او به عنوان رسید به باریک منجر شود در نظر سنجی های ملی وارن به طور خلاصه به نظر می رسید مانند یک مشروع frontrunner. اما پس از آن در عرض چند ماه همه چیز به هم ریخت.

چه مشکلی پیش آمد ؟ تبعیض جنسی بود مسلما بخشی از این مسئله—وارن که در گذشته بوده است توهین به “hectoring” و “schoolmarmish,” مواجه ثابت سوال در مورد اینکه آیا او “دوست داشتنی” به اندازه کافی به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بخشی به دلیل بسیاری از نر رای دهندگان به نظر می رسید فکر می کنم او نمی شد (به نمایشگاه برخی از زنان موافقت کرد). نظرسنجی همچنین سوالات مطرح شده در مورد او electability; او تمایل به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سر-به-سر matchups اما کوچکتر از حاشیه ساندرز یا بایدن (هر چند بیش از Buttigieg).

اما بالاتر از همه وارن به نظر می رسید به گرفتار در سیاست های مراقبت های بهداشتی. به جای ایجاد خود پیشنهاد از ابتدا وارن اقدام به پیروزی جناح چپ حزب توسط صمیم قلب در آغوش برنی ساندرز’ مدیکر برای همه طرح است. اما در حالی که ساندرز آزادانه اعتراف کرد در طول بحث است که او را در بالا بردن طبقه متوسط مالیات به منظور پرداخت هزینه برای خود قانون وارن ناشیانه رقصید در اطراف این سوال از نحوه تامین مالی آن است. به عنوان یک نتیجه موضوع گل نشسته ، وجود دارد که cringey, Stephen Colbert, مصاحبه و رمیدن القا بحث عملکرد که در آن او را تنها می گویند که هزینه های کلی برای خانواده ها خواهد رفت پایین. در نهایت وارن منتشر شد یک برنامه ریزی دقیق برای نحوه پرداخت تک پرداخت کننده بدون هر طبقه متوسط مالیات افزایش اما تعداد کمی از کارشناسان و صاحب نظران آن را در بر داشت به خصوص واقع بینانه است. توسط اواسط ماه نوامبر او backpedaled به طور کامل منتشر شد و یک طرح جدید حذف تک پرداخت کننده در حمایت از بلند پروازانه عمومی-گزینه لایحه که او ادعا می کند “انتقال” در این کشور به مدیکر برای همه است. در میان تمام waffling های نظرسنجی شماره غرق و غرق شد.

چرا مدیکر برای همه مانند یک باتلاق برای وارن? ساده و واضح پاسخ این است که آن را خرد او هسته زمین به رای دهندگان. وارن قرار بود نامزد با برنامه ریزی برای رفع امریکا است. او عبارت بود در واقع “من یک طرح برای آن است.” به جز در مراقبت های بهداشتی—تنها مهم ترین موضوع سیاست برای بسیاری از دموکرات—او آشکارا نیست. این یک خودنمایی نظارت که سرخورده برخی از دموکرات ها و فرستاده او کمپین حرکت اولیه به توقف screeching.

کمی پیچیده تر پاسخ این است که وارن در تلاش بود به قطعه با هم یک ظریف ائتلاف و موفق به بیگانه هر دو بخش از آن را بیش از مراقبت های بهداشتی. از یک طرف او اقدام به دادگاه ترقی خواهان که ممکن است در غیر این صورت رای Sanders. بسیاری از آنها همیشه شک و تردید از او تعهد به تک پرداخت کننده و تا به حال شک و تردید خود را تایید کرد زمانی که او در حمایت از آن دور. از سوی دیگر او همچنین تبادل کالج-آموزش حرفه ای که ممکن است سرد در تک پرداخت کننده برای شروع با اما دوست داشتم ایده قرار دادن یک hyper-صالح wonk در کاخ سفید است. او به عنوان floundered در مدیکر برای همه, بسیاری از این رای دهندگان به نظر می رسید برای رفتن به پیت Buttigieg دیگری ظاهر خوش فکر نامزد حرفه ای-کلاس تجدید نظر که ماهرانه معکوس خود را در تک پرداخت کننده اولیه به اندازه کافی در مسابقه برای هیچ کس متوجه.

برخی پیشنهاد کرده اند که یک جنسیتی دو استاندارد شده اند ممکن است در بازی در مراقبت های بهداشتی پس از ساندرز هنوز نشده توضیح داد که دقیقا چگونه او را مالی تک پرداخت کننده و متوقف نشده او را از تبدیل شدن به حزب دموکرات حزب سوسیالیست. اما من فکر می کنم که نتواند کلید پویا. ساندرز دارای یک قفل بر روی رای دهندگان بر این باورند که عمیقا در مدیکر برای همه است که آنها اهمیتی نمی دهند که چگونه او قصد دارد برای آن پرداخت. وارن شد با تکیه بر یک متفاوت کمتر آمرزنده گروه از هواداران که از او مراقبت زیادی در مورد جزئیات یا حداقل مراقبت است که نامزد خود را به نظر می رسد به یک فرمان از آنها.

آن را یک راز چرا وارن در آغوش مدیکر برای همه—آن را به نظر می رسید لازم است به درخواست تجدید نظر به سمت چپ. اما این کمی نا امید کننده به تصور آنچه ممکن است اگر وارن انتخاب کرده بود متفاوت است. مترقی و دموکرات می تواند داشته روشن ایدئولوژیک انتخاب بین نامزدها—کسی که دستور کار محور در تک پرداخت کننده و دیگری که ارائه شده معتبر تحول دستور کار اما بستری که ملی مراقبت های بهداشتی نیست واقع بینانه است. ما به یک نامزد که یک دستور کار روشن در مراقبت های بهداشتی و کسی که طرح مبهم بود.

آیا وارن رفتن در حال حاضر ؟ او به احتمال زیاد خواهید نگه دارید تلاش دارد تا دیدگاه خودش به عنوان یک پتانسیل وحدت نامزد قابل قبول به وسیع ترین نوار دموکرات. “ما نیاز به یک نامزد که وسیعترین ائتلاف حزب ما خواهد پشت,” وارن روز سه شنبه گفت. مشکل این است که همانطور که از در حال حاضر وارن به نظر نمی رسد که خیلی از ائتلاف در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی