چرا محیط زیست باید در آغوش اساسی جهانی درآمد

اگر شما اضافی $1000 در ماه چه کار می کنید ؟

این سوال بسیاری از آمریکایی ها شروع به تعمق پس از کارآفرین اندرو یانگ پیشنهاد شده که فقط زمانی که او شروع به پریدن کرد به 2020 ریاست جمهوری.

یانگ ایده “آزادی سود” — پرداخت از $1000 در ماه برای تمام بزرگسالان ایالات متحده — به طول انجامید در مورد زمانی که نامزدی خود را. اما ایده اساسی جهانی درآمد (UBI) آن را به عنوان معمولا به نام نه رادیکال و نه جدید. اصول پشت ایده — دوره پرداخت نقدی با هیچ رشته های متصل — تاریخ برگشت حداقل تا آنجا که توماس پین در اواخر دهه 1700 و ترویج شده است توسط رهبران حقوق مدني از جمله مارتین لوتر کینگ جونیور

تبلیغات:

بیش از 40 سال گذشته ده ها تن از اساسی جهانی درآمد برنامه ها تست شده اند در سراسر جهان در کشورهایی مانند فنلاند, نامیبیا, برزیل و هند و کانادا و اسپانیا. در حال حاضر کوچک پروژه های آزمایشی در حال اجرا در ایالات متحده در استاکتون کالیفرنیا و جکسون می سی سی پی.

انگیزه پشت جهانی درآمد برنامه های مختلف متفاوت است اما به طور گسترده هدف آنها برای کمک به اطمینان حاصل شود که هر کس به یک استاندارد مناسب زندگی.

یانگ پیش بینی خود برنامه می تواند در کاهش فشار اقتصادی از افزایش اتوماسیون از مشاغل که با قرار دادن آمریکایی ها کار می کنند. بیش از سال های دیگر کارشناسان و سیاستمداران باید حمایت UBI به عنوان یک راه برای مقابله با نابرابری اقتصادی و رشد ثروت شکاف. اخیرا خواستار جهانی درآمد اولیه را افزایش داده اند به عنوان راهی برای کاهش اثرات افزایش نرخ بیکاری موجب توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

تبلیغات:

اما می تواند آن را نیز یک ابزار مفید برای پرداختن به دیگری بزرگتر مشکل ؟ است که تغییرات آب و هوایی و تلاش های مربوط به انتقال به یک اقتصاد پاک?

سبز جدید مقابله, برای مثال, پیشنهاد فقط انتقال از یک اقتصاد سوخت فسیلی و مجموعه ای از برنامه های اجتماعی به فضاي پشتیبانی که گذار.

می تواند جهانی درآمد اولیه کمک گریس کسانی که چرخ? و اگر چنین است, چرا بیشتر از محیط زیست حمایت UBI طرح?

تبلیغات:

فلسفه

بسیاری از مردم بلخ در ایده دادن پول برای هیچ چیز. اما جیم Pugh مؤسسین جهانی درآمد پروژه یک سازمان به منظور بالا بردن آگاهی در مورد UBI می گوید آن را ندارد مانند دیگر اجتماعی-رفاه برنامه هایی که پایه آنها تعیین یک فرد را درک و یا سزاوار نیاز دارید.

تبلیغات:

“وقتی که شما شنیدن یک سیاستمدار می گویند که هیچ یکی که با این نسخهها کار تمام وقت باید در فقر زندگی میکنند ناگفته بیانیه این است که اگر شما کار تمام وقت آن را OK شما در فقر زندگی می کنند” او می گوید. “چه ما در حال تلاش برای فشار است این ایده که در یک کشور با ثروت به عنوان آنجا که ایالات متحده, است, هیچ کس نباید در فقر زندگی می کنند.”

طرفداران می گویند مزایای UBI در حال رسیدن به دور و که یک منبع پایدار درآمد می تواند کمک به بلند کردن مردمی از فقر; اجازه می دهد مردم را به تعادل بهتر مسئولیت ها مانند مراقبت از اعضای خانواده و یا دنبال مدرک; تشویق به آزادی شخصی; ارائه امنیت برای خود اشتغالی و به سادگی اجازه می دهد مردم را به کار کمتر است.

مطالعات تجزیه و تحلیل پروژه های آزمایشی نشان داده اند که مردم “اکثریت صرف [پول] در آنچه آنها نیاز دارند می گوید:” Pugh. “آنها ممکن است خرید مواد غذایی و پرداخت بدهی و یا دنبال نوعی از آموزش و پرورش قادر به موقعیت خود را برای یک شغل بهتر.”

تبلیغات:

مزایای بالقوه

چگونه می UBI نفع محیط زیست ؟ وجود دارد بسیاری از نظریه ها.

بیشتر درآمد برخی از کارشناسان می گویند که می تواند کمک به مردم برای خرید طولانی مدت و سازگار با محیط زیست محصولات از جمله تولید پایدار مواد غذایی که در حال حاضر از نظر مالی خود برسد.

تبلیغات:

آن را نیز می تواند رایگان مردم از نامطلوب شغل در صنایع آلاینده و یا آنهایی که شامل طولانی دود زا اتومبیل رفت و آمد می گوید Pugh.

و آن را می تواند به مردم این منابع برای افزایش بهره وری انرژی از خانه خود و یا خرید بیشتر سوخت وسایل نقلیه است.

“من فکر می کنم آن را فوق العاده سخت برای تعیین کمیت اما اگر شما در واقع می تواند به مردم آزادی مالی به گزینه های بیشتر به طور کلی پس از آن من فکر می کنم که وجود دارد این است که حداقل این فرصت است که شما می توانید مردم را بیشتر سازگار با محیط زیست مسئول انتخاب” او می گوید.

یک بیت از شواهد اخیر می تواند حمایت کند. ضد فقر برنامه در اندونزی ارائه شده است که پرداخت های نقدی به فقرا منجر به 30 درصد کاهش جنگل زدایی. بسیاری از مردم دیگر مجبور به توسل به قطع جنگل ها در سراسر جوامع خود را دریافت کنید. و چه تعجب محققان بیشتر شد که “رها کردن در جنگل زدایی دیده می شود در اندونزی شد و مورد مشابه به عنوان کسانی که دست سیاست در کشورهای دیگر به طور خاص طراحی شده برای حفاظت از محیط زیست توضیح داد:” یک داستان در مورد این برنامه در E&E News.

تبلیغات:

در سمت تلنگر,

یک پتانسیل منفی زیست محیطی نتیجه UBI است که درآمد بیشتر به معنی بیشتر مصرف که در نوبت به معنی بیشتر انتشار گازهای گلخانه ای. مطالعات نشان داده اند که مشکلات زیست محیطی با افزایش درآمد سرانه.

“اگر یک UBI اجرا شده است بدون در نظر گرفتن اثرات زیست محیطی ناشی از افزایش مصرف از افزایش ناگهانی تقاضای کل آن را بسیار محتمل است که مشکلات زیست محیطی بدتر خواهد شد و که — بدون نوآورانه مقررات حکومت است که محافظت بحرانی زیست محیطی و سیستم های ترویج مخل تغییرات تکنولوژیکی — این ممکن است کاهش در طول زمان” نوشت: محققان در یک 2019 مطالعه در MDPI رهبری رالف Hall of Virginia Tech.

و پس از آن وجود دارد بالقوه برای استفاده از UBI برای تشویق صنایع استخراجی دیده ایم از یک مقیاس بزرگ ایران است که در جریان چند دهه. آلاسکا دائمی صندوق سود ساکنان فراهم می کند با سالانه کاهش سرمایه گذاری از دولت را به درآمد نفت است. در دهه گذشته این پرداخت باید در محدوده مورد $1 ، 000 تا 2 ، 000 $در سال است.

تبلیغات:

عدم وجود اطلاعات

اما وقتی که می آید به درک که آیا UBI خواهد, در واقع می تواند خوب یا بد — برای محیط زیست بسیار وجود دارد بتن داده نشده است.

در حالی که بیش از 1000 مطالعات ردیابی های مختلف اقتصادی و اجتماعی از معیارهای UBI تعداد بسیار کمی — کمتر از 1 ٪ در حقیقت باید نگاه شاخص های زیست محیطی با توجه به مطالعه led توسط دانشمندان علوم اجتماعی تیموتی MacNeill و کهربا Vibert, از دانشگاه Ontario Institute of Technology.

که به احتمال زیاد به دلیل حجم از پروژه های محققان گمان. “پس از خلبانان تمایل به بسیار کوچک و با طراحی محدود به تنها برخی از فقیر اعضای جامعه خود را به طور کلی اثرات زیست محیطی دشوار یا غیر ممکن است برای اندازه گیری” آنها بنویسید.

تبلیغات:

موثر بر سبز, سیاست

هنوز هم وجود دارد به سوالات پاسخ داده شود اما بسیاری از آنها فرض است که درآمد اولیه برنامه می تواند یک سنگ بستر لازم که ما نگاه به آینده به حساب آب و هوا در افق ما.

UBI می تواند یک بازی به خصوص نقش مهم وقتی که می آید به تهدیدات آب و هوا-تقویت بلایای طبیعی به عنوان خبرنگار سارا لازار نوشت: در این دوران: “تضمین شده جهانی درآمد را فراهم می کند وسیله ای برای زنده ماندن خشکسالی و سیل و superstorms به مردم به طور مستقیم تحت تاثیر قرار در [ایالات متحده] که در آن 11.1 درصد از مردم مواد غذایی نا امنی و 40 درصد نمی توانیم 400 اضطراری است.”

و ما به عنوان نگاه به انتقال به پاک تر و فقط اقتصاد UBI می تواند یک مکمل به پیشنهاد سبز معامله جدید است. تعمیرات اساسی اقتصاد نیست و به احتمال زیاد یک فرآیند بدون درز. در حالی که شغل جدید ایجاد خواهد شد با انتقال برخی از مردم ممکن است قادر به باز آموزی به سرعت به اندازه کافی برای استفاده از آن موقعیت و دیگران به سادگی ممکن است قادر به انجام کار جدید.

“اگر تغییرات رادیکال سبز جدید معامله قرار نیست به مجازات کارگران در زمان سوخت فسیلی وابسته به اقتصاد دادن این افراد که به احتمال زیاد خواهد شد از دست دادن شغل خود را تضمین جایگزین را ایجاد پشتیبانی برای انتقال و مطمئن شوید که کسانی که بیشتر در معرض تغییرات پیشنهادی دریافت نمی پشت سر گذاشت” نوشت نظریه پرداز سیاسی Fabian Schuppert از دانشگاه کوئین در بلفاست در گفتگو.

و در حالی که همه این ممکن است صدای خوب در تئوری سبز گروه انجام نمی دهد بسیار پورنو با یک گروه پشتیبانی برای برنامه های UBI.

Pugh می گوید که به احتمال زیاد به دلیل عوامل سیاسی.

بسیاری از برنامه های در قرارداد جدید باید حمایت عمومی اما سیاستمداران/سازمان حمایت از تلاش هنوز در تلاش برای حذف قوانین تبعیض آمیز گسترده سیاسی پشتیبان گیری. و تا همین اواخر UBI نسبتا ناشناخته بود و با احتیاط در نظر گرفته است. اضافه کردن UBI به سبز جدید معامله شد به احتمال زیاد تلقی بیش از حد مخاطره آمیز Pugh theorizes.

“من فکر می کنم که وجود دارد قطعا در حال ملاحظات سیاسی و مردم شده اند و ترس که از جمله درآمد اولیه را که فشار [برای سبز معامله جدید] سخت تر می گوید:” Pugh.

هنوز هم او امیدوار است UBI می تواند بخشی از دراز مدت و گسترده تر از بحث در مورد سبز جدید مقابله پیشنهادات در آینده است.

“من فکر می کنم اگر شما نگاهی به آنچه در واقع برای تبدیل جامعه ما به یک جایی که ما نه تنها به محیط زیست و عدالت بلکه همه اشکال دیگر از عدالت به عنوان به خوبی نژادی, اقتصادی, اجتماعی — سپس آن را به نظر می رسد بسیار طبیعی به UBI بود بخشی از آن را,” او می گوید. “اما این که تا کنون حذف از روز به روز سیاست است. من فکر می کنم آن است که اغلب دشوار است برای ایجاد فضاهای به کسانی که مکالمات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>