چرا Facebook, Netflix بکشد و تسلا در حال گرفتن آب و هوا-شرمنده سرمایه گذاران

در اواخر ماه مارس انگلیسی سیستم بانکی بارکلیز اعلام کرد آن جاه طلبی برای تبدیل شدن به یک شبکه-صفر بانک تا سال 2050. در حالی که چاپ خوب از اینکه چگونه یکی از بزرگترین وام دهندگان به سوخت های فسیلی شرکت خواهد این انتقال هنوز به طور مشخص یکی از کلیدی دیگر چالش های اساسی است که آن را غیر ممکن است برای بانک به انجام این کار در خود را دارد. آن را به نیاز هر شرکت آن را به lends به افشای اطلاعات خود کربن حسابداری.

یک عدد تعجب آور از شرکت های بیش از 8,400 — در حال حاضر گزارش این نوع از داده ها به CDP (که قبلا کربن افشای پروژه) بین المللی غیر انتفاعی است که اجرا می شود یک محیط زیست افشای پایگاه داده. CDP می پرسد شرکت ها به افشای اطلاعات در مورد اثرات زیست محیطی به نمایندگی از سرمایه گذاران که در مورد تغییر آب و هوا و مالی خطرات مرتبط با آن است. اما برخی از شرکت ها حاضر به شرکت حتی پس از درخواست های مکرر از سرمایه گذاران خود را.

تبلیغات:

در نشانه ای از چقدر جدی سرمایه گذاران را در این مورد در سال های اخیر CDP سرمایه گذار همکاران توافق کرده اند که برای انتشار یک نوع گه لیست تفرج شرکت ها تبدیل شده است که افشای آنها درخواست کردن. فهرست امسال شامل 1,051 شرکت ها از جمله سوخت های فسیلی غول مانند اکسون موبیل و شورون رسانه شرکت هایی مانند Netflix و Facebook و ظاهرا آب و هوا و دوستانه کسب و کار مانند تسلا. این شرکت در لیست انتظار وجود دارد که در مجموع منتشر می کنند بیش از 4,800 megatons از دی اکسید کربن معادل سالانه آن برابر است با میزان ساطع شده توسط ایالات متحده در سال 2017.

هر شرکت است که حاضر به افشای این است که در CDP لیست — تنها آنهایی که سرمایه گذاران می خواستم برای قرار دادن در کانون توجه است. امید است که این شرمندگی را خار شرکت بتواند در آینده است. از 707 شرکت های هدف در سال گذشته کمپین بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به افزایش خود را در افشای این سال است.

به نمایشگاه, افشای آسان نیست بپرسید. “هیچ شخص می تواند نشستن و انجام مشق شب خود را در آخرین لحظه” امیلی Kreps جهانی مدیر بازار سرمایه در CDP گفت گریست. CDP جمع آوری داده ها در سراسر سه دسته — تغییر آب و هوا جنگل زدایی و استفاده از آب. گزارش روند نیاز به رفتن به هر بخش از زنجیره ارزش شرکت از منابع مواد اولیه تمام راه را به پایان استفاده از محصولات آن است. Kreps گفت: افشای گزارش از CDP بالا-رتبه شرکت ها معمولا از آمدن به بین 60 تا 70 صفحه است. گاهی اوقات آن را طول می کشد چند سال برای یک شرکت برای دریافت اطلاعات با هم.

تبلیغات:

برخی از شرکت ها در CDP را عدم اطلاع از لیست استفاده می شود برای شرکت و متوقف شده است. اکسون به عنوان مثال فاش با CDP تا 2018. که در آن نقطه CDP خود را تغییر پرسشنامه برای شرکت نفت و گاز شامل سوالات خاص در اطراف سوخت ذخیره سطوح و موجودی و اکسون تصمیم گرفت آن را انتشار خود را افشای گزارش به جای. “این گزارش که اکسون قرار داده و خود را مفید است و لزوما در پرداختن به تمام زیست محیطی نقاط است که سرمایه گذاران به دنبال” گفت: Kreps.

بعضی از گزارش روند طراحی شده بود به چین با توصیه های یک گروه به نام کارگروه مربوط به آب و هوا مالی آشکار (TCFD) که آغاز شده بود در سال 2015 توسط مارک کارنی فرماندار سابق بانک مرکزی انگلستان و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. این TCFD فراهم می کند به طور گسترده ای قابل اجرا در چارچوب کمک های مالی-سازمان های بخش درک چگونگی شرکت در پرتفوی خود را ارزیابی مربوط به آب و هوا خطرات و فرصت ها. آن را نشان می دهد چهار حوزه برای افشای — راهبری استراتژی های مدیریت ریسک و تجزیه و اهداف — اما آن را نمی دیکته دقیقا چه چیزی را فاش و یا چگونه. چه CDP انجام داده است را TCFD را توصیه ها و ترجمه آنها را به یک 26-سوال گزارش ورق. “ما در حال تلاش برای استاندارد کردن شاخص ها و امتیاز داده است که مردم به دنبال سال پس از سال به پیگیری پیشرفت” گفت: Kreps.

Kreps تاکید کرد که آنچه مهم درباره CDP را افشا فرایند است که آن را کمک می کند تا شرکت ها در هر دو نگاه کنید خطرات و فرصت است. وجود دارد پول می شود ساخته شده در انتقال به یک اقتصاد کم کربن, او گفت:, و کسانی که فرصت های روشن شده توسط گزارش روند. اگر برخی از 1,051 شرکت هایی که اجتناب از افشای این سال تصمیم به در هیئت مدیره آنها می تواند سود در دراز مدت.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی