چرا Fauci باور ندارد او را از دست دادن شغل خود را


Side-by-side photos of Trump and Fauci
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ققنوس در ژوئن 23 و Anthony Fauci در سی آوریل 29.
Saul لوئب, مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

در حال حاضر شما احتمالا می دانید که دکتر Anthony Fauci است. و شما احتمالا می دانید که چگونه شما احساس می کنید در مورد او. بیش از نیمی از آمریکایی ها می گویند که آنها فکر می کنم Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که دست زدن به coronavirus هست. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چند از نزدیک ترین مشاوران خود را آغاز کرده اند زمزمه مورد Fauci طی چند روز گذشته برجسته راه آنها فکر می کنم دکتر تصادفا پس از این coronavirus شروع كردن. کاخ سفید داده است خبرنگاران ضد Fauci نقاط صحبت کردن و بالا مشاور رئیس جمهور به چالش کشیده Fauci در op-ed صفحات ایالات متحده آمریکا امروز. اما Fauci شده است ترس به صحبت می کنند تا در دفاع از خود. پس برای روز سه شنبه قسمت از آنچه ما به نام او به بحث در مورد سیاست و علم از این لحظه. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: نیویورک تایمز کل داستان گفت که پچ پچ در واشنگتن است که “چه چیزی اتفاق می افتد به دکتر Fauci?” شما که سوال به طور مستقیم ؟ آیا شما می خواهید برای پاسخ به آن ؟

Anthony Fauci: خوب, شما می دانید بسیاری از آنچه که شما شنیده اید در مورد یک سرمقاله که نوشته شده بود من فکر می کنم به نارضایتی بسیاری از مردم در کاخ سفید—

توسط پیتر ناوارو.

آره منظورم این است که یک دسته کامل از مزخرف که ما فقط نیاز به قرار دادن در کنار تمرکز بر این بسیار مهم است که در آن ما نیاز به کار با هم. بنابراین وقتی که من شنیدن و دیدن آن چیزهایی که شما به من اعتماد من سعی می کنم به پرداخت توجه کمی به آن که من احتمالا می تواند.

نقش خود را در coronavirus پاسخ منتقل شده در طول دوره این بیماری همه گیر. می تواند به شما راه من را از طریق یک روز در زندگی شما در حال حاضر ؟

برای مثال ما’;re دوشنبه. من در واقع شده است در دفتر من مشغول به کار با تیم من در توسعه واکسن و در درمان و تشخیص است. این بعد از ظهر به زودی پس از پایان این بحث من عجله مرکز شهر به کاخ سفید که در آن من خواهد شد صرف زمان با Coronavirus نیروی کار. ما خواهید بود با انجام یک فرمانداران’ تماس به کمک فرمانداران آنها به عنوان کار و راه خود را از طریق این وضعیت دشوار است. را در کاخ سفید به احتمال بسیار زیاد من هم به چت قابل ملاحظه ای با معاون رئیس جمهور و سپس بازگشت و همچنان به انجام این کار در اینجا. پس از آن بسته بندی شده.

با توجه به تمام عقب و جلو بیش از این دوره از هفته گذشته, آیا شما از ترس برای کار خود را در همه ؟

نه ، این بستگی به این دارد که چه چیزی شما منظور من “کار.” منظورم اینه که کار من به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. من هیچ ترس در همه چیز در مورد کار من از اینکه یک عضو از Coronavirus نیروی کار. من شده اند با تضمین رئیس جمهور و توسط هر کس در کاخ سفید است که ما خوب هستند. من فکر می کنم که همه پچ پچ که شما می شنوید. من فکر نمی کنم که هیچ دلیلی برای کسی که به می خواهید به حذف من از Coronavirus نیروی کار. اگر آنها من را ترک و بازگشت به کار در روز که در تلاش است به منظور توسعه یک واکسن و درمان در برابر COVID-19.

“من هیچ ترس در همه چیز در مورد کار من از اینکه یک عضو از Coronavirus وظیفه نیروی.” — Anthony Fauci

این احساس مانند این امور عمومی مسابقه کشتی با های مختلف مردمی صحبت کردن. قابل توجه میچ مک کانل بیرون آمد و گفت: ایمان شما این است که “کل” است که یک چیز بزرگ. اما پس از آن ما شاهد این تصاویر از مک کانل در کاخ سفید با رئیس جمهور و هیچ یک از پوشیدن ماسک. من تعجب می کنم زمانی که شما تصاویر را ببینید که اگر شما فقط بانگ سر خود در برابر دیوار.

هیچ اگر من ضرب دیده سر من در برابر دیوار برای همه چیز من نفرت یا که زحمت من نمی خواهد صحبت کردن به شما در حال حاضر. من بسیار صریح و روشن در مورد این واقعیت است که من احساس می کنم ماسک ها واقعا مهم است. و هر کس باید یک ماسک زمانی که آنها در خارج در تماس با مردم است. فاصله است که احتمالا به عنوان مهم یا مهم تر از هر چیزی. من این فرصت را به می گویند که ما واقعا باید تاکید فیزیکی فاصله و ماسک استفاده است.

ما در حال صحبت کردن در دوشنبه, جولای 20. چگونه شما را توصیف وضعیت بهداشت عمومی در ایالات متحده در حال حاضر ؟

ما در حال به چالش کشیده در حال حاضر. منظورم این است که اگر شما نگاهی به تعداد آنها دروغ نمی. ما یک وضعیت به ویژه در ایالت های جنوبی که بیش از چند هفته گذشته تا به حال قابل توجهی تجدید حیات از موارد به تعداد رکورد. موارد که در نهایت منجر به افزایش بستری شدن در بیمارستان است که در نهایت منجر به افزایش مرگ و میر. این چیزی است که ما در حال شروع به دیدن حق در حال حاضر.

شما صدای نگران.

این چیزی است که ما نیاز به آدرس. برخی از ایالت ها آنهایی هستند که بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار, قطعا, باید برای قرار دادن مکث در بازگشایی و شاید یک یا دو گام به عقب و نگاهی به چیزهایی که ما باید انجام دهید. و آن این است: هیچ جمعیت نزدیک میله, ماسک, فیزیکی, فاصله. بدون شک وجود دارد از اطلاعات علمی که ما و کشورهای دیگر جمع شده اند بیش از این تلاش مدت چند ماه است که اگر شما انجام این کار, ما می توانیم آن را به نوبه خود در اطراف. ما نباید ناامیدی پرتاب دست ما و می گویند اوه خدای من این از کنترل خارج شده است. ما می توانید آن را تحت کنترل. ما فقط نیاز به انجام برخی از چیزهای اساسی.

من می خواهم به عقب نگاه کمی به دلیل چند ماه پیش با شما صحبت کرد و به خبرنگار نیویورک تایمز در مورد چگونه تمرکز خود را در باز کردن راه راست. شما مانند ما می دانم که اگر ما باز ما میخوایم دیدن موارد بالا برود و بنابراین ما باید برای آن آماده. اما من در زمان انتظار و خطوط تست در مکان هایی مانند فلوریدا و تگزاس و من فقط فکر می کنم, آیا کسانی که آماده سازی اتفاق می افتد ؟

این یک سوال بسیار خوبی است. اگر شما نگاه کنید در نتیجه از آنچه که ما می گویند که چیزی نیست برو سمت راست. زمانی که من فکر می کنم در مورد چیزهایی که به من گفت: هنگامی که ما انجام روزانه کاخ سفید در کنفرانس های مطبوعاتی و ما صحبت در مورد باز کردن امریکا دوباره هنگامی که ما برای اولین بار معرفی معیارهای مراحل شما می توانید به یاد بیاورید و نگاهی به ضبط آنچه من گفتم. به من گفت: مهم است که همه ما شروع به حرکت به سمت بازگشایی این کشور, گرفتن اقتصاد عقب اشتغال به عقب. اما من همچنین گفت این مهم است که ما آن را در یک اندازه گیری محتاطانه راه است. و حتی زمانی که ما این کار را به درستی ما به همکاری از شهروندان از شهرهای ایالات متحده و از مناطق که ما در حال برخورد با. شما نمی توانید به یک وضعیت که در آن شما در حال تلاش برای محتاطانه باز و سپس شما را به دیدن تصاویر و فیلم و کلیپ از آنچه ما دیده ایم, مردم, تجمع, در, جمعیت, در, میله بدون ماسک فیزیکی ندارد فاصله. منظورم این است که فقط دستور به نوع مشکل ما رو بدست به.

آن نیست که پیام آنها نیز واقعا گیج و گیج کننده است به طور بالقوه?

این امکان وجود دارد بله. من فکر می کنم ما نمی تواند انکار است که وجود دارد برخی از جنبه های مخلوط, پیام های شما در حال گرفتن از رهبران محلی و رهبران ملی. اما ما باید برای غلبه بر آن است. ما باید سعی کنید به بهترین شکل ممکن.

من تعجب می کنم اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و در حال فکر کردن در مورد سقوط در آنجا بوده است این ایده که این ویروس می تواند فصلی و اگر ما در حال نگه داشتن عفونت رای بالا, پس از آن ما در حال رفتن به واقعا walloped هنگامی که آن را سرد.

که قطعا قابل تصور. یکی از مسائل در این کشور شده است که در خصوص مشکل این است که اگر شما نگاه کنید ما منحنی و مقایسه آن با منحنی بیایید می گویند اتحادیه اروپا به طور کلی در آن موارد راه رفت ، اما زمانی که آن را آورده و موارد آن را آورده و آنها را به اصل یک پایه که بدان معنی است که ده ها و شاید صدها نفر از موارد نه هزاران و ده ها هزار نفر از موارد. اگر شما نگاه کنید ما در حال حاضر در تابستان پایه ما هرگز پایین 20,000 در هر روز است. و پس از آن در طول هفته های اخیر به عنوان شما را به خوبی می دانم که ما رفته ایم تا حتی 70,000 موارد است.

با توجه به تمام آن چه باید پاییز نگاه مانند? ما در حال صحبت کردن خیلی در مورد مدارس در حال حاضر به دلیل پدر و مادر به دنبال چهار تا شش هفته تا زمانی که آنها به طور معمول خواهد بود فرستادن کودکان خود به مدارس.

زمانی که شما در مورد مدارس شما را مجبور به قرار دادن برخی از اصول کلی در محل. و سپس شما رو به مد آن را به چه محلی بر روی زمین وضعیت است. من فکر می کنم این مهم است که به بهترین توانایی ما در عرصه ایمنی و با توجه به سلامت و رفاه کودکان و معلمان ما باید سعی کنید تا آنجا که ممکن است سعی کنید برای به دست آوردن کودکان به مدرسه و مدارس باز است. با این که ما در یک بسیار بزرگ کشور است که بسیار ناهمگن وجود خواهد داشت و شهرستانهای مناطق شهرهای کشور ما که در آن وجود دارد بسیار کمی فعالیت و یا ویروسی پخش شده است. بنابراین شما می تواند با مصونیت از مجازات باز کردن مدارس وجود دارد با هیچ مشکلی. اما وجود دارد در حال رفتن به مکان هایی با تعداد زیادی از موارد در حال حاضر در حال منتقل می شود. وقتی رخ می دهد که شما ممکن است نیاز به نگاه دوم و می گویند: در حال حاضر یک دقیقه صبر کنید اگر ما می خواهیم برای باز کردن ما هم به چنین شکل بد است که ما می تواند باز نمی شود و یا اگر ما می رویم به باز ما رو به خلاقانه شکل یک راه برای کاهش خطر انتقال.

من به شنیدن آنچه که شما می گویید. اما آن را انجام می دهند که در راه معرفی بنابراین فضای زیادی برای خطا از آنجا که شما درخواست فردی مناطق آموزش و پرورش و مديران و superintendents به این بهداشت عمومی تماس بگیرید. این است که عادلانه است ؟

در واقع شما را به یک نقطه خوب است. و این دلیل است که CDC است دستورالعمل برای که. من صحبت کردم به بسیاری از مدرسه های منطقه superintendents و اصول مورد انواع کارهای خلاق آنها انجام می دهد و می توان آنها را با کمک سی دی. یکی از چیزهایی است که ترکیبی: شما باید بخشی از روز برای یک کلاس دیگر بخشی از روز را نه برای کلاس. جایگزین فیزیکی است جدا در کلاس. من می دانم که این مشکل لجستیکی برای انجام این کار گاهی اوقات اما سعی کنید برای جدا کردن میز به کودکان به پوشیدن ماسک بسته به سن خود به برخی از این کودکان به صورت آنلاین و انجام آموزشهای مجازی و دیگران در کلاس. اما بالاتر از همه چیز باید از ایمنی و رفاه کودکان و معلمان.

وجود دارد برخی از گزارش در نیویورک تایمز به دنبال در چگونه ما به اینجا رسیدیم, چگونه ما باید این افزایش در موارد چگونه کاخ سفید یک تصمیم برای دادن قدرت بیشتر به ایالات متحده و اجازه دهید آنها را به انتخاب خود. ما می توانید ببینید در حال حاضر است که برای بسیاری از کشورهای عواقب ناشی از این نیست که نگاه بسیار زیبا. اما شما در حال بحث در این مقاله از آن صحبت در مورد این واقعیت است که هر شب شما صفحه اصلی و تماس با مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور به آنچه اتفاق می افتد جایی که شما هستند. شما این اپیدمیولوژی خود را و می خواهم بدانم که چرا شما فکر می کنید که مهم بود.

به همین دلیل من احساس می کرد که مهم است این است که من اساسا یک پزشک و دانشمند. من شده اند در ترانشه. من شده اند در اتاق های اورژانس درمان بیماران. من تحت درمان بیماران ابولا در NIH. من صرف چند دهه در اوایل زندگی حرفه ای من در درمان به شدت بیمار آلوده به اچ آی وی افراد است. بنابراین من نه تنها کسی نشسته در یک اتاق در واشنگتن opining در مورد همه چیز. من می دانم آنچه در آن است. بنابراین من احساس کردم که آنجا است که من تجربه زندگی به من اجازه بیرون رفتن تماس بگیرید تا مردم من می دانم در نیویورک و نیواورلئان, لس آنجلس, d. C., سیاتل, سان فرانسیسکو و پیدا کردن وجود دارد هر گونه قطع در چه خبر است در برابر آنچه که ما درک می گذرد که ما نشستن در واشنگتن ؟ و من در بر داشت که گاهی اوقات این نقطه نمی توانید متصل شده و شما رو به کمی تلاش اضافی از آنجا که بسیاری از مردم به من گفتن که حتی اگر وجود دارد بسیاری از تست چه چیزی اتفاق می افتد این است که گاهی اوقات شما باید صبر کنید چند روز برای دریافت نتایج. و هنگامی که شما در حال انجام تماس ردیابی است که اگر شما باید چند روز صبر کنید و سپس شما تقریبا خنثی هدف از تماس با ردیابی. آنچه که من می خواستم برای پیدا کردن آنچه که تاثیر واقعی که تست ؟ که دلیل من به نام مردم. من هنوز هم با کسانی که تماس های تلفنی.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort