چرا “اسب سیاه” و دیگر فیلم های در حال چرخش لنز خود را در تنهایی از زنان

سارا (Alison Brie) شخصیت از Netflix فیلم “اسب سیاه” قابل پیش بینی برنامه است. او به کار می رود در یک شهر کوچک هنر و صنایع دستی, فروشگاه او بازدیدکننده داشته است محلی اصطبل که در آن او به تماشای اسب او می رود برای زومبا و او unwound — تنهایی — هر شب با مورد علاقه او فوقالعاده برنامه تلویزیونی “برزخ.”

“من فقط فکر می کنم مثل او شاید نمی کردن” سارا اتاقی می گوید از او. “مثل اویختن با مردم زیادی دارد اما او خیلی خوب است.”

تبلیغات:

سارا انزوا نفوذ “اسب سیاه” در کوچک اما گفتن راه. مادر او درگذشت یک سال قبل و سارا صرف مقدار زیادی از زمان نشستن در سکوت در gravesite. او تلاش می کند به کار کردن شجاعت به درخواست برخی از زنان در Zumba کلاس به صرف تولد خود را با او اما در نهایت دچار تزلزل. پیوسته او تمرکز شیفت بیشتر و بیشتر به سمت داخل — به عنوان او obsesses بیش از اصل و نسب و شباهت غیر طبیعی به مادر بزرگ خود را — قبل از اینکه سارا به نظر می رسد برای فرار از واقعیت به طور کامل.

از وجود “اسب سیاه” تکامل می یابد به آرامی تیره تریلر روانی و سیمان خود را به عنوان بخشی از یک روند اخیر از فیلمسازان تبدیل لنز در چه تنهایی به نظر می رسد برای زنان به طور خاص این نوع است که از حذف عاشقانه انجمن.

من را دریافت نمی اشتباه. همواره وجود داشته است فیلم درباره زنانی که تنها هستند و پس از آن ملاقات یک انسان و یا در سبک Bette Davis’ “اکنون ویجر” یا آدری هپبورن “سابرینا” تحت یک تغییر است که اجازه می دهد تا آنها را برای دیدار با یک مرد که پس از درمان آنها را از احساسات خود را از شک و یا طرد اجتماعی.

تبلیغات:

اما فیلم هایی مانند “اسب سیاه” متفاوت هستند; این نوع از تنهایی نشان داده است که کمتر از یک گرسنگی عاشقانه است که نیاز به سیری ، به جای آن ثابت آرام احساس gnawing که در سمت چپ untended می تواند در خدمت به عنوان یک کاتالیزور برای تخیلی همدلانه (و گاهی نگران کننده) توصیفاتی از زنانگی و سلامت روان.

من فکر می کنم از فیلم ها مانند “Tully” یک سال 2018 فیلم کارگردانی شده توسط Jason Reitman و نوشته شده توسط دیابلو کودی. شارلیز ترون ستاره به عنوان Marlo یک حومه مادر است که در مورد تولد فرزند سوم. او شوهر, درو, فوق العاده است عشق اگر کمی clueless در مورد چگونه شدید مادری می شود. Marlo را ثروتمند برادر ارائه می دهد به استخدام “شب پرستار بچه” برای این زن و شوهر یک متخصص مراقبت از کودکان است که مراقبت از نوزادان در طول شبانه ساعت اجازه می دهد تا پدر و مادر خسته برخی بی وقفه استراحت.

در ابتدا Marlo کاهش می یابد; او نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن خانه خود و نوزاد مطابق با زمان با یک غریبه. اما او به عنوان بیشتر و بیشتر می شود مختصر و مفید — و شروع به احساس به طور فزاینده ای منزوی — Marlo باعث می شود تماس بگیرید. این زمانی است که Tully (Mackenzie Davis) می رسد.

تبلیغات:

Tully یک 26 ساله جنون پری رویای دختر بچه از انواع ساخته شده از منابع ادبی مبهم معنوی تفکرات و انرژی جنسی است. Marlo کشیده شده است به او به عنوان یک فرد اما بیشتر از هر چیزی کشیده شده است به آنچه که به نظر می رسد Tully در زندگی انجام. به عنوان Marlo خود نارضایتی جدا شدن از او استفاده می شود به می دانم که می آید به واضح تر تمرکز او — مانند سارا از “اسب سیاه” – به نظر می رسد جدا از واقعیت های فعلی.

“Tully” نیست بی عیب و نقص, اسکریپت. وجود دارد مانند زمانی که Marlo احزاب parejo wrecks ماشین خود را و اجازه می دهد تا Tully به داشتن رابطه جنسی با جلب کرد همه به ظاهر بدون نتیجه آن احساس می کند مانند جهان بینی این فیلم ممکن است بیش از حد خود شامل و که در آن اکتشاف پس از زایمان افسردگی بیش از حد ولرم.

تبلیغات:

اما پس از آن می آید این پیشنهاد که Tully نیست در واقع واقعی او است یا ساخته و پرداخته Marlo تخیل به طور کامل و یا شاید یک نسخه از Marlo خودش زن او را همچنان اگر خواسته های مادری را تا به حال ثابت می شود بنابراین جداسازی.

فیلم درام و راز لولا در چه دشوار است برای مقابله با خلیج فارس بین او و بقیه جهان است.

“گرتا” نیل جردن 2018 بازیگران فیلم Isabelle Huppert و Chloe Grace Moretz هیجان انگیز است که هدایت که مغاک را در راه های مختلف. Huppert ستاره به عنوان گرتا Hideg بیوه که فلج تنهایی زیر دخترش خودکشی جرقه او وسواسی تمایل به پیدا کردن یک جایگزین کودک است. او lures زنان جوان مانند Mortez را فرانسیس توسط “به طور تصادفی” خروج دستی با آدرس نوشته شده در داخل و اطراف شهر در امیدوار است که هر کس می یابد و آنها را احساس می کنید مجبور به بازگشت به آنها را.

تبلیغات:

هر سه این فیلم به تصویر می کشد که چگونه تنهایی می تواند جفت کردن با بیماری روانی — چگونه ممکن است اطلاع رسانی قبل و تغذیه دیگر. برای کسانی که تجربه نکرده یا این فیلم ها ممکن است احساس بیگانه و یا عصبی. اما برای بسیاری از آنها احساس آشنا و به عنوان فیلم بیشتر ادعا با آنچه تنهایی به نظر می رسد که آن را تحت تاثیر و نتایج آن — به خصوص در به طور فزاینده ای در دنیای دیجیتال که در آن وجود دارد بالقوه برای احساس عمیقا قطع از تعامل انسانی — پتانسیل بیشتر به ببینید که چه کسی در زندگی ما ممکن است در تلاش خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>