“بزرگ bruh من این #StayWoke پیراهن برای بیست دلار!” گفت: شخص من خریداری من بخور از بیش از پنج سال در حال حاضر. فروشگاه خود را فقط یک کمی راه دور از محله من و او همیشه یک انتخاب خوب.

شخص صعود کالا, من به او پرداخت شود و اقدام به راه دور به او برداشت من آستین من hoodie برای نشان دادن خاموش جدید merch.

تبلیغات:

“من خوب فرض” به من گفت. “من واقعا بیدار شد!”

او خندید: “شما betta از خواب بیدار مرد این جنگل خارج وجود دارد! اقامت بیدار شد!”

من به ضرب گلوله یک نشانه صلح در او و سمت چپ فروشگاه.

همه بیدار در حال حاضر ، من تعجب می کنم که چگونه است که کار می کند ؟ اصطلاح “بیدار” اشاره به سادگی به حال نه در خواب و نه نادان به مسائلی که طاعون سیاه امریکا—نژادپرستی مدارس فقیر غذا بیابان کج پلیس ما شکسته عدالت سیستم ناعادلانه شیوه های استخدام و بانک ها که دفن ما را با باطل سیاه مانند مالیات ناعادلانه نرخ بهره در وام های مسکن. شما می دانید . . . موانع.

تبلیغات:

بیدار مردم می دانند که ریشه همه چیز است که لطمه می زند و مردم سیاه و سفید از سیاست های است که اجازه می دهد این سیستم به عملکرد و موثر ترین زبان که با توجه به فرصت برای توضیح این مسائل به طور عمده به صورت آنلاین و یا در طول تنفس در کلمه صحبت خوانش. بیدار مردم هوشمند هستند—آنها به طور معمول تحصیل با حداقل یک مدرک لیسانس خود را, نگه داشتن یک کپی از جیمز بالدوین یا زنگ قلاب کتاب خود فرد باید گذرنامه مسلط هستند در تمام اشکال رسانه های اجتماعی شده اند و به کوبا حداقل یک بار پس از اوباما برداشته تحریم.

بیدار مردم می پوشند locs یا کودک fros و استفاده از روغن نارگیل و روغن زیتون و کنف صابون. آنها وبلاگ آنها را با نام تجاری آنها قرار دادن خود را در حنا یا رنگ جنگ در جشنواره حتی اگر آنها به ندرت درگیر شدن در یک جنگ فیزیکی اگر آنها تا کنون تعامل در همه.

بیدار مردم باید بهترین گرافیک تی شرت و catchiest هشتگهای. آنها شغل های بزرگ و یا هیچ کار از آنجا که خانواده خود را می توانید استطاعت به شناور آنها برای اولین بار به پاپ تا در اعتراض به بهترین ویروسی تصاویر و اجرا خانه به بحث در مورد آن در اینترنت. های تغییرات از همان تصویر را بارها و بارها. در اینجا برخی از مورد علاقه های شما:

تبلیغات:
  • گروه selfie در اعتراض
  • جیغ در پلیس آنها هرگز لمس
  • قطعا که تصویر نمادین که در آن یک گروه کوچک می کند, سیاه, مشت قدرت پمپ
  • انفرادی, تصویر, انجام, سیاه, مشت قدرت پمپ
  • و اگر شما خوش شانس هستند شما که اخبار کلیپ شایسته از خود دستگیر فریاد “مبارزه قدرت” را به عنوان شما بروید به بازداشت برای سه ساعت

من به دو تظاهرات قبل از من متوجه آنها نیست برای من. این بیدار جمعیت به نظر می رسید و من نمی دانم چرا. من حدس می زنم آن را احساس مثل همه صحبت شد به یک گروه از مردم که گوش دادن نیست. آن نیست تا زمانی که دونالد استیونسون واقعی فعال نشستن در مخاطبان در پنل من نشسته در جنوب شرقی DC شکست آن را که من نمیفهمیدم.

من در این مرحله با دو نویسندگان شناخته شده است و رهبران جامعه re-entry متخصص تونی لوئیس جونیور و هنرمند هارون Maybin. ما صحبت در مورد جامعه ما کار را به یک جمعیت های موفقیت و شکست و به مردم بگویند که چه کار می تواند به ما کمک کند اگر آنها می خواستند به بخشی از تغییرات مثبت اتفاق می افتد در سی و, Baltimore, فراتر از تظاهرات. آن نور بود و من فکر می کنم برخی از مردم الهام گرفته شد. سپس این loudmouth شخص در یک linty ژاکت با جلوه و پا گسترده ای شلوار لباس barged در فریاد “خانواده سیاه زندگی توجه مردم نیست میخوام از آمدن به محله من و به من گفتن که چگونه به آن را اجرا کنید!”

تبلیغات:

من خندید به نگه داشتن از کوه در می رم در شخص. من تا به حال خلق و خوی کردم بهترین من در یک پنل قبل و من نمی خواهم به خودم شرمسار و یا سازمان.

“Aye مرد ما مدیون شما عذرخواهی. شما می دانید که من و کار من” تونی گفت. “ما همه با هم کار کنند برای ایجاد DC بهتر برای همه است و این برادران در حال انجام کار بزرگ در بالتیمور پس بنشینید. شما صدای احمقانه!”

لباس-شلوار پسر واقعی تبدیل شد فروتن واقعی سریع—من نمی تواند متوقف خنده. اما خشم خود را برانگیخته بزرگتر گفتگو در مورد سیاه و سفید روایت به طور کلی.

تبلیغات:

یک زن در ردیف جلو منتقل گفتگو. “خانواده فقط بحث در مورد قتل پلیس, آنچه در مورد این همه سیاه در سیاه جرم که مشکل واقعی! سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که ما در کشتن خود ما!”

استیونسون در پاسخ از مخاطب: “اعتراض همواره پاسخ از طبقه متوسط آفریقایی آمریکایی ها به بی عدالتی. یک پاسخ است که طول می کشد یک معامله بزرگ از برنامه ریزی استراتژیک و منابع و آموزش و پرورش در مورد مسائل مختلف. سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, متفاوت نمی باشد. در حالی که در مقابل پاسخ فقیر آفریقایی آمریکایی است که بیشتر در خود صورت مستقیم و غالب مراجعه کننده به عنوان دشمن مقاومت یا ناگهانی رفتار آشوبگرانه.

“یکی پرسید:” از کجا این اعتراض زمانی که سیاه پوستان کشتن دیگر سیاه پوستان?’ اجازه دهید من به شما نشان می دهد. آن را می توان در تعداد بی شماری از نقاشی های دیواری (پیاده رو و دیوار) در بر داشت در جامعه; های بی شماری درختان پوشیده شده با خرس عروسکی و بطری های مشروب; خصومت نسبت به پلیس در جامعه هستند که قسم خورده به محافظت و خدمت و کسانی که همیشه در حال حاضر به جز در زمان بسیاری از حملات خشونت آمیز. آن را می توان در سرریز احساسات در مراسم ختم کشته شده در افراد جوان و با توجه به کمبود مثبت امن رسانه های غم و اندوه و از دست دادن مشاوره و miseducation موثر مکانیسم های مقابله ای را اغلب منجر به خود دارو به سرکوب این احساسات. منجر به نرخ بالای سوء مصرف مواد مخدر و اعتیاد به الکل. من می توانید بر روی بروید. بنابراین صادقانه همه “بیدار مردم’ با نام مستعار فقر/مبارزه دالالن خروج از سمت چپ.

تبلیغات:

“بیایید سکه یک عبارت جدید: ‘،’ به ‘خواب’ برای بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار به نظر من معادل ” سفید گناه.’ معمولا اطراف پرتاب شده و توسط فرزندان از نخبگان یا آیوی لیگ و یا معتبر HBCU grads افراد که هیچ سازگار روابط درونی-شهرستان آفریقایی جوامع که در آن بسیاری از مسائل مربوط به آنها افتخار در مبارزه برای به سادگی واقعیت روزمره برای کسانی که هیچ انتخاب دیگری جز تحمل.”

او خلاصه آن را. همه چیز فکر می کردم که در یکی از پاسخ و آن اعتبار تجربه من. من فورا شاهد تصاویری از این مراسم تشییع جنازه من شرکت کردم برای یک دوست به نام معشوقت یک هفته قبل—شخص بود بیست و سه و آن را بسته بندی دیوار به دیوار و خاله و مادربزرگ گریه مردم پرتاب کردن و عبور کردن. اشک در هر صورت.

استیونسون نقطه ساخته شده من فکر می کنم در مورد متوسط و بالا-وسط کلاس آفریقایی آمریکایی ها قادر به درک ضعیف و بالعکس. ما صحبت می کنند متفاوت اما جامعه ما را در همان گروه ما رنگ پوست. مثل همیشه مرفه تر این فرصت را برای کنترل این روایت که “بیدار” داغ است و خواهد بود تا زمانی که بقیه از آمریکا می شود ،

در حال حاضر من یک کتاب بیرون و من صدای. من سفر دیدار با “بیدار” مردم همه زمان و به آنها بگویید که آنها یک صدا نیست صدا اما صدای—اما این بدان معنی نیست که چقدر برای بهبود مردم ما اگر عمل است نه اضافه شده به این کلمات.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی