چرا Instacart را تحویل مواد غذایی کارگران در حال اعتصاب امروز

ترک آن را به جهانی همه گیر را نشان می دهد که کارگران کاملا حیاتی برای بقای ما. که لیست کوتاه از کارگران ضروری شامل کسانی که کار برای Instacart, یک مواد غذایی تحویل شرکت که نیروی کار تجسم بر روی تقاضا متزلزل قرارداد کار که مترادف با صنعت فن آوری. Instacart را پیمانکار ارتش که انتخاب کنید تا مواد غذایی بر اساس سفارش ساخته شده در برنامه و سپس آنها را رها کردن در مشتریان خانه گرفته اند ضروری بهداشت عمومی نقش مهمی در این بیماری همه گیر اقتصاد — کار ساعت های طولانی برای تحویل مواد غذایی به کسانی که نمی تواند انجام خرید مواد غذایی خود را و یا ترس از قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus.

در حالی که سرمایه اجتماعی از Instacart را بر روی تقاضا کارگران است بسیار افزایش یافته است در چند هفته گذشته ملموس حمایت — از جمله حمایت های اساسی یا حقوق — از کارفرمای خود است. تحقق این شغل به طور فزاینده ای خطرناک همراه با طولانی احساس برداری باعث شده است تا بسیاری از این کارگران برای راه اندازی دیجیتال اعتصاب امروز تبدیل Instacart برنامه خاموش به طور نامحدود تا زمانی که خواسته های خود را برآورده.

تبلیغات:

با توجه به شرایط کار و لزوم Instacart نیروی کار به ادامه تابع تمدن یکی ممکن است تمایل به مشاهده و خواسته های خود را به عنوان متوسط. لیست از خواسته ها شامل ضد عفونی کننده دست/اسپری و صابون بدون هیچ هزینه ای برای کارگران; خطر پرداخت افزایش اضافی 5 دلار در هر سفارش; تغییر به طور پیش فرض در برنامه نکته به میزان حداقل 10 درصد از کل منظور گسترش پرداخت برای کارگران نهفته COVID-19 به هر کسی که به خود قرنطینه به دلایل دیگر و یا از قبل موجود شرایط و به گسترش مارس 8th, مهلت درخواست برای این منافع است.

به تازگی Instacart ارائه شده تا دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی به کارگران, اما تنها در صورتی که تست مثبت برای رمان coronavirus. این اصطلاح را تنها طول می کشد تا 8 مارس.

در یک نامه سرگشاده به قلم Instacart کارگران و فرفره کارگران جمعی سازماندهی گروه کارگران می گویند که Instacart است “این بیماری همه گیر به یک کمپین روابط عمومی.” هفته گذشته Instacart موسس و مدیر عامل شرکت Apoorva مهتا نوشت: متوسط پست که در آن او اعلام کرد این شرکت قصد استخدام 300,000 سرویس کامل خریداران “برای پاسخگویی به افزایش تقاضای مشتری” و ستایش فعلی خریداران “که به شدت به خانواده قهرمانان در طول این زمان.”

تبلیغات:

Dspite مهتا کلمات ستایش برای پیمانکاران Instacart خریداران صحبت کرد که به سالن گفت: آنها نبوده است درمان مانند قهرمانان در همه.

“من یک pop-up در برنامه من است که می گوید:” آه شما یک خانواده قهرمان.’ که بزرگ Instacart اما چرا شما را به این کلمات قرار داده و آنها را به عمل؟” سارا Polito یک 28 ساله Instacart خریداران در شهر نیویورک گفت: سالن. “ما نشان می دهد چگونه ما هستند که خانواده قهرمان و آنچه شما در حال رفتن به انجام این کار برای ما در طول این بحران است.”

Polito گفت: کار برای Instacart در طول این زمان بوده است “خیلی ترسناک” و این که معده او “می رود به گره” هر بار که او پیاده می رود به یک فروشگاه مواد غذایی است.

تبلیغات:

“ما شاهد یک افزایش مانند سه گانه سفارشات که ما باید انجام دهید برای نرخ بسیار پایین و آن را فقط خسته کننده” Polito گفت. “ما به دنبال در واقع پول و انجام این کار, اما ما در حال رفتن به انجام آن برای پرداخت کم زمانی که ما حتی نمی گرفتن هر نوع خطر و یا اقدامات احتیاطی به ما داده برای انجام این کار چرا باید خطر آن را برای $7?”

برای هفته کارگران درخواست شده است برای دنده محافظ که در آنها ذکر شده در خواسته های خود چیزهایی مانند ضد عفونی کننده دست و بهداشت دستمال مرطوب برای ضد عفونی کردن چرخ دستی های خرید. Instacart در نهایت خطاب نگرانی های خود را بیش از آخر هفته بعد از اخبار را شکست که این اعتصاب در میان خریداران در جریان بود. در یک مصاحبه مطبوعاتی شرکت گفت: این کار با یک شخص ثالث تولید کننده را به خود ضد عفونی کننده دست برای خریداران. در همان اطلاعیه این شرکت اعلام کرد که آن را تغییر دهید نکته به طور پیش فرض برای مطابقت با یک مشتری قبلی نکته. “برای مثال اگر یک مشتری راهنمایی 15 درصد به خریدار خود را برای خدمات بعدی خود را Instacart سفارش به طور خودکار به طور پیش فرض به 15% نکته نیز در مقابل متخلف به قبلی 5 ٪ به طور پیش فرض نکته” آزادی مطبوعات اعلام کرد.

تبلیغات:

Polito گفت: ضد عفونی کننده دست است که ارائه شده است در یک “teeny tiny سفر بطری.”

“این رفتن به گذشته شما یک روز” او گفت:. “من sanitize دست من هر بار که من در داخل و خارج از ماشین من.”

سوزان Cuffaro یک Instacart خریداران در سن دیگو, کالیفرنیا گفت: سالن او را مجبور به پرداخت از جیب برای تجهیزات حفاظت شخصی.

تبلیغات:

“این دشوار است برای به دست آوردن در برخی شرایط و بسیاری از ما با استفاده از در خانه ضد عفونی کننده دست با الکل دست ما هستند بسیار خشن و خشک در حال حاضر” Cuffaro گفت. “یک جعبه دستکش, من قادر به تهیه هزینه $22 و اگر دسته ای است که برای یک 7 دلار پرداخت از Instacart خوبی که بسیار بزرگ بپرسید که من به خرید این دستکش برای محافظت از خودم و مشتری است.”

Cuffaro اضافه شده است که ضد عفونی کننده دست Instacart ارائه شده است برای اولین بار در قیمت خریدار جوشیدن فروشگاه با $6.99 قیمت….

“پس از مدت کوتاهی آن را به صفر و مدت کوتاهی پس از آن — ما در حال صحبت کردن در عرض چند دقیقه — آن گفت: “در دسترس نیست'” Cuffaro گفت.

تبلیغات:

این اولین بار نیست Instacart کارگران در اعتصاب رفته. قبلی کاهش دستمزد منجر به اقدامات مشابه به عنوان سالن گزارش قبل از. و آنها نه تنها کارگران را به شرکت در یک کار و عمل امروز. در استاتن آیلندآمازون انبار کارکنان راه می رفت خاموش شغل خود را. در لین ماساچوستجنرال الکتریک کارگران اعتراض در سکوت به تقاضا است که آنها محوری به ساخت هواکش. بهداشت کارگران در پیتسبورگ بسیج در هفته گذشته به تقاضا بهتر پادمان ،

در بیانیه ای به سالن سخنگوی Instacart گفت: این شرکت احترام به “حقوق خریداران به ما ارائه بازخورد و صدای نگرانی های خود را.”

“آن را به عنوان مربوط به امروز اقدامات ما دیده ایم کاملا بدون تاثیر به Instacart را عملیات” بیانیه ای گفت:. “امروز ما شاهد 40 درصد بیشتر خریداران بر روی پلت فرم به همان نسبت بعد و زمان آخرین هفته است. طی 72 ساعت بیشتر مواد غذایی فروخته شد در پلت فرم ما از همیشه قبل از. در هفته گذشته به تنهایی 250,000 جدید مردم امضا برای تبدیل شدن به Instacart سرویس کامل خریداران و 50000 تا از آنها در حال حاضر شروع به خرید بر روی پلت فرم.”

Polito گفت: سازمان از Instacart کارگران امیدوارم که این سابقه تنظیم برای همه فرفره کارگران است.

تبلیغات:

“ما در حال انجام این کار برای همه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>