به همین دلیل است که جناح راست flack و راجر سنگ متحد در شارژ دکتر Fauci برنامه?

هفته گذشته واشنگتن پست با انتشار گزارش با عنوان “Fauci است کنار کاخ سفید را به عنوان او را بی پرده صحبت در همه گیر” که نشان داد که رئیس جمهور تهمت بود نه به دنبال مشاوره از دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, در بیش از یک ماه است.

اما به عنوان برگ برنده دولت منحرف از مشاوره از بسیاری از دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی کاخ سفید نقل مکان کرد به حاشیه Fauci, scuttled برخی از برنامه ریزی حضور در تلویزیون و تا حد زیادی نگه داشته و او را از دفتر بیضی برای بیش از یک ماه حتی به عنوان coronavirus عفونت افزایش swaths بزرگ کشور است.

این از 2500 کلمه گزارش تنها به طور خلاصه لمس در این مقام چه کسی است که scuttling: مردی به نام مایکل Caputo یک سال 2016 تهمت کمپین aide شده است که به عنوان یک نظریه پرداز توطئه با مشاهدات نژادپرستانه است و از نزدیک با متحد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ.

تبلیغات:

روشن نیست که Caputo در زمان کنترل Fauci رسانه های تقویم. در یک مکالمه کوتاه با سالن او پاسخ داد: “هفته پیش.” پرسید: اگر او می تواند ballpark چگونه بسیاری از هفته بود که Caputo پاسخ داد: “نه.”

دولت استخدام Caputo به عنوان معاون مطبوعاتی وزیر بهداشت و خدمات انسانی زمانی در اوایل تا اواسط فروردین ماه coronavirus به “معجزه آسایی” ناپدید می شوند با توجه به رئيس جمهور.

در آن ماه است که گزارش در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن نارضایتی با Fauci شروع به سطح. Caputo حذف بیش از 1 ، 000 توییت در اوایل ماه آوریل که بسیاری از آنها شد گرافیک یا آشکارا توهین آمیز نشان می دهد او نه انتظار برای استخدام در آن زمان است.

تبلیغات:

مقامات پیشنهاد کرده اند به سالن در زمینه Fauci اخیر رسانه ها ظاهر که اگر HHS در واقع تلاش برای به سکوت دیرین بنده آن را انجام یک کار خوب از آن است.

آن را بعید است که دولت می تواند سکوت Fauci آشکار و بدون نقشه کشی شدید واکنش شدید عمومی اما Caputo است انتخابی محدود برجسته متخصص بیماری به ویژه هنگامی که او سياه و یا تضاد در کاخ سفید پیام. در هر پست:

تنش بین کاخ سفید و Fauci در صفحه نمایش کامل یکشنبه گذشته فردا میزبان مارگارت برنان گفت: میلیون ها نفر از بینندگان که “چهره ملت” سعی کرده بود به مدت سه ماه برای مصاحبه با او.

کاخ سفید ارتباطات مقامات که باید تصویب تلویزیون ظاهر مربوط به کروناویروس در پاسخ اجازه می دهد Fauci نقاط این هفته در PBS NewsHour, یک سی ان ان تاون هال با سانجی گوپتا و ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در طول نخست صبح روز یکشنبه حافظه با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت.

سپس Fauci پیوست Facebook Live رویداد روز سه شنبه با سن. داگ جونز (D-Ala.), ابراز مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات که کاهش مرگ و میر نشان داد که کشور را به پیشرفت در برابر این بیماری همه گیر. Fauci نام آن را “نادرست روایت” و هشدار داد “نمی توانید خودتان را به غلط خوشنودی است.”

Fauci نیست تا پایان ساخت هر یک از این حضور برنامه ریزی شده. کاخ سفید لغو شد آنها پس از سه شنبه اظهارات, با توجه به این فرد صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن مربوط به پشت صحنه مکالمات.

علاوه بر این Fauci خود insinuated که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سرکوب شد صدای او. یک صفحه اختصاص داده شده به خود را رسانه ای حضور خود را در وب سایت آژانس گم شده است در ماه مه و ژوئن به طور کامل.

تبلیغات:

Caputo گفت: سالن که او دسته همه Fauci رسانه و مطبوعات است و حرف آخر در رسانه های تقویم برای “شش پزشکان و دانشمندان” از جمله Fauci.

دکتر دبورا Birx CDC سر رابرت Redfield و جراح عمومی جروم آدامز نیز تحت HHS اجراء به عنوان معاون وزیر بهداشت و درمان Adm. برت Giroir و HHS وزیر الکس آذر.

تبلیغات:

زمانی که سالن خواسته Caputo در مورد ارسال گزارش است که او تا به حال خنثی برخی از Fauci تلویزیون ظاهر آن از جمله دعوت از MSNBC را Rachel Maddow, Caputo پاسخ داد که او به سادگی حدودا مقامات از طریق در چرخش است.

“ما شش دانشمندان و پزشکان است که ما با استفاده از” او توضیح داد. “ما دریافت درخواست از شبکه های مختلف و متفاوت را نشان می دهد و ما باید به مراتب بیشتر از فقط یک نفر ما با کار است. شما نمی توانید همه آنها را در همان زمان.”

“گاهی اوقات ما در حال استفاده از صداهای مختلف و متفاوت دانشمندان است. Fauci ویژه خوب,” او گفت:. “اما هر روز هر شبکه نمایش ارائه یک چالش متفاوت است و ما باید طیف گسترده ای از راه حل است.”

تبلیغات:

Caputo سپس پرسید اگر این داستان اجرا میکنه در حالی که Fauci را PBS مصاحبه پخش آخرین جمعه است. او گفته بود که نمی شد به یک هدف است.

“شما را نگاه واقعا بد اگر شما انجام,” او گفت: چگونه با تاکید بر “احمقانه” این امر می تواند برای اجرای یک داستان در مورد او مسدود کردن Fauci در حالی که Fauci بود در تلویزیون.

“من انتخاب Fauci برای PBS امشب” Caputo ادامه داد: تناقض پست گزارش می دهند که کاخ سفید به PBS سر اشاره کردن. “هر بوکر می پرسد برای Fauci. من به آنها کسی متناسب است.”

تبلیغات:

Caputo کاهش یافته است به nitty-ریگ دار از فرمول او برای تعیین که متناسب با آن خود را توضیح دهد روند. “من دستور تیم من برای ارائه خروجی و نقطه تماس, اما نه برای من زحمت با نام دانشمند یا پزشک,” او گفت:. “من می تواند انجام این کار است.”

اگر درست است پس از آن دروازه بان از دسترسی عمومی به اطلاعات حیاتی از مقامات بهداشت مراقبت می کند اطلاعات در مورد آنچه رسانه ها می خواهم. آن است که بسیار نامتعارف راه برای اجرای روابط رسانه ای در هر زمان به ذکر است در دولت فدرال بهداشت عمومی مرکز عصبی در وسط یک بیماری همه گیر.

روزنامه نگاران اغلب تماس با کارشناسان دولت دقیقا به این خاطر که آنها سوالات خاص برای خاص رسمی بر اساس رسمی که منطقه از پزشکی یا تخصص علمی. اما Caputo که هیچ پزشکی یا علمی پس زمینه پیشنهاد کرد که به نظر او چیزی فراتر از دسترس بودن و خود را غرایز روده.

(این پیام صوتی در HHS دفتر امور عمومی دستور نگاران به “لطفا نام خود, خروجی, درخواست و اطلاعات تماس.”)

تبلیغات:

پست گزارش پیچیده Caputo ادعا می کنند که او خواستار عکس ادعا که او ندارد و تصمیم گیری در مورد Fauci بدون مشورت با کاخ سفید:

بهداشت و خدمات انسانی, معاون وزیر امور عمومی مایکل Caputo دیرین تهمت متحد تصویب Fauci تلویزیون ظاهر با ورودی از کاخ سفید گفت: یکی از مقامات ارشد دولت افغانستان ، چندین کاخ سفید دستیاران مشاهده Fauci این مصاحبه به عنوان مدعی و می گویند که آنها در حال نا امید او ابراز علاقه کرده است در ظاهر شدن در برنامه هایی مانند MSNBC را “Rachel Maddow نشان می دهد” که خصمانه به دولت. که یکی رد شد.

سالن خواسته Caputo چرا معاون مطبوعاتی وزیر HHS بگویید کارکنان به “زحمت” او از جمله یک دانشمند نام.

“چه با نگرش شما؟” Caputo پاسخ داد. “آیا به من این — این نگرش است.”

سالن پاسخ داد که هیچ بی احترامی در نظر گرفته شده بود و Caputo دستور ما را امتحان کنید یکی دیگر از مطبوعات تماس با ما در این بخش است. (سالن تا به حال انجام شده است.)

تبلیغات:

سالن سپس پرسید Caputo دو بار که آیا او تا به حال صحبت در مورد راجر سنگ در هر زمان با HHS مقامات و یا با کاخ سفید استخدام رئیس جان McEntee یا با McEntee معاون 23 ساله جیمز بیکن.

Caputo گذاشت.

از نظر سخنگوی موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: “NIAID دفتر ارتباطات و روابط دولت مختصات مصاحبه های رسانه ای برای دکتر Fauci, مدیر NIAID. NIAID (بخشی از NIH) مانند همه سازمان ها بخشی از HHS است همیشه به دنبال HHS هماهنگی فرایند برای مصاحبه.”

این سخنگوی پاسخ نداده اند وقتی پرسید که آیا این روند در حال حاضر درگیر Caputo, و یا زمانی که او در زمان بیش از Fauci تقویم.

تبلیغات:

مایکل Caputo صرف بخش قابل ملاحظه از او زندگی رنگارنگ در روابط سیاسی و یا آنچه ممکن است به نظر می رسد روابط عمومی.

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در بوفالو, نیویورک, Caputo آیا روابط عمومی ارتش ، او در سمت چپ ارتش برای کالج و پس از آن او را ترویج رونالد ریگان دستور کار در مرکزی امریکا با سرهنگ سرهنگ الیور نورث. او نیز مشغول به کار روابط رسانه ای برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش از دست دادن 1992 مبارزات انتخاباتی.

جایی در وجود او دوست راجر سنگ و در زمان کارآموزی با استاد مدرن سیاسی هنرهای تاریک. در حالی که برای Caputo شد سنگ راننده.

پس از اتحاد جماهیر شوروی فرو ریخت Caputo نقل مکان کرد و به روسیه که در آن او کار می کرد برای ریاست جمهوری بوریس یلتسین و بعد از آن به عنوان یک مشاور به اتهام بازسازی ولادیمیر پوتین تصویر در ایالات متحده او ادعا کرد که او یک بار به ضرب گلوله در روسیه در طول یک مستی donnybrook.

زمانی که Caputo بازگشت به ایالات متحده بازگشت او به ایران با عمل جهان در سال 2007 در حال اجرا یک وب سایت طراحی شده به لام رژیم صهیونیستی. الیوت اسپیتزر از نیویورک است. اسپیتزر بود مجبور به استعفا شد و سال بعد در میان یک رسوایی.

در برخی از نقطه Caputo تا به حال دوست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در سال 2014 او تصور روابط عمومی طرح به امن مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای Buffalo Bills تیم NFL ایجاد جعلی سازمان و استخدام جعلی موسس — دو-معیوب سرطان بازمانده — به نوعی همدردی.

Caputo استفاده سازمان هماهنگ و موزون bare-knuckle کمپین اسمیر هدف قرار دادن تهمت ارشد رقیب برای Buffalo, تیم, Jon Bon Jovi که بعدها گفت که او نیاز “سال از درمان” برای دریافت بیش از آن.

Bon Jovi و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو خود را از دست داده مناقصه برای خرید صورتحساب.

در بهار 2016 Caputo پیوست تهمت مبارزات انتخاباتی بود اما مجبور به ترک در ماه ژوئن هنگامی که او را جشن گرفتند اخراج سابق مدیر کمپین کوری Lewandowski با به tweeting “دینگ دونگ جادوگر مرده است!”, اضافه کردن یک تصویر از جادوگر ستمکار از شرق از “جادوگر شهر از” او پای بیرون زده از زیر خانه است که خرد او.

یک ماه قبل هنگامی که Caputo هنوز با مبارزات او و راجر سنگ ملاقات با مهاجرت زندگی در فلوریدا به نام هنری گرینبرگ — نام اصلی او بود هنری Oknyansky — که ارائه شده به آنها را به فروش خاک بر هیلاری کلینتون ،

در سال 2018 واشنگتن پست به دست آورد و پیام های متنی بین Caputo و سنگ که در آن آنها به نام گرینبرگ “،” در اوایل شهادت به کنگره Caputo ادعا کرده است که او و سنگ نمی دانم گرینبرگ و/یا Oknyansky روسی بود.

که رسید او را ستایش بالا:

سابق مشاور ویژه رابرت مولر همچنین در مصاحبه Caputo در طول تحقیقات خود به انتخابات دخالت. Caputo تشبیه آن مصاحبه به proctology آزمون اضافه کرد که مولر می دانستم که “بیشتر در مورد مبارزات انتخاباتی بیش از هر کس که تا کنون مشغول به کار وجود دارد.”

مولر این تیم هرگز به اتهام Caputo با هر گونه جرم و جنایت, اما آنها متهم و محکوم کردن سنگ که Caputo تعداد از دوستان نزدیک به این روز است.

در طول مبارزات سنگ ارتباط برقرار کرده و با “Guccifer 2.0,” آشکار nom de guerre برای از مقامات امنیتی که قریب به سرقت رفته حزب دموکرات ایمیل به بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ. سنگ بعد از ابلاغ با آسانژ به طور مستقیم و گفته شد در شهادت توسط پل Manafort ریک گیتس و مایکل کوهن به گفته تهمت که ایمیل افسردگی آینده شد.

این تناقض ادعا می کند که برنده شده به مولر در قسم خورده نوشته شده است پاسخ.

در ماه ژانویه با سنا محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح لگد زدن به بالا دنده Caputo انتشار یک کتاب با عنوان “اوکراین جعل: چگونه چندین دهه فساد در شوروی سابق جمهوری منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن ساختگی استیضاح.”

ماه آینده به سنا تبرئه تهمت و سنگ محکوم شد به 40 ماه را در زندان فدرال برای مانع یک تحقیق کنگره به رئیس جمهور در میان دیگر جنایات.

آن است که هنوز روشن نیست که چگونه و یا چرا Caputo نام آمد قبل از HHS.

مدتی در آوریل کسی قرار می گیرد او در وزارت بهداشت و خدمات انسانی — اگر چه او هیچ پس زمینه در پزشکی و یا علوم و ایالات متحده در افتتاحیه هفته از بدترین بحران بهداشتی در یک قرن.

این ماه که تهمت پیشگویی خواهد “به طور معجزه آسایی” پیروز شدن جهانی coronavirus همه گیر و ماه هنگامی که Fauci آینده در دولت بود و برای اولین بار به طور جدی پرتاب به شک.

“نصب Caputo اجازه می دهد تا کاخ سفید برای کنترل بیشتر [Alex] آذر ارتباطات استراتژی” سیاسی گزارش شده در زمان. مقامات دولت بنا به گزارش ها بر این باور بودند که آذر این HHS وزیر شده بود نشت منفی داستان در مورد تهمت به مطبوعات به منظور حفاظت از رکورد خود را در همه گیر پاسخ.

آن را نمیگیرد طولانی برای Caputo را حذف توییتهایی به سطح.

در اواخر مارس, CNN, کشف بیش از 1300 توییتهایی بسیاری از آنها نژادپرستانه misogynistic ظالمانه و سرند با کروناویروس تئوری های توطئه است. Caputo نوشته شده بود توییتهایی بین فوریه و اوایل مارس صرف روز خود را در شبانه روزی در HHS نشان می دهد که او ممکن است خود را می رود به استخدام دولت و موقعیت.

در پاسخ به یک تئوری توطئه است که آمریکایی ها به ارمغان آورد coronavirus به چین Caputo توییتی در مارس 12 که “میلیون ها چینی مکیدن خون از هار خفاش ها به عنوان پیش غذا و خوردن کون, بیرون از anteaters.”

Caputo پیشنهاد شده در مارس 8, صدای جیر جیر که دموکراتیک “استراتژی شکست” مغلوب ساختن پیشی جستن مورد نیاز صدها هزار نفر از آمریکایی مرگ و میر. او اشاره James Hodgkinson, یک جناح چپ فعال با سابقه ای از خشونت خانگی است که به ضرب گلوله تشکر. استیو Scalise R-La., در طول کنگره عمل بیس بال در سال 2017.

“کروناویروس است که دموکرات ها’ جدید روسیه جدید اوکراین,” او اضافه شده است. “و هیچ کس نمی خواهد باور آنها جز خود را زامبی.”

“برای دموکرات 2020 پیروزی استراتژی به کار 100,000+ آمریکایی ها به مرگ” او ارسال شده در مارس 11. “برای دموکرات 2020 پیروزی استراتژی به کار, شما باید به این باور رسانه ها.”

چند روز پس از آن داستان را شکست, CNN, کشف هنوز هم بیشتر حذف شده توییتهایی این ردیابی بازگشت به 2019 و از جمله ننگین اظهارات در مورد زنان است.

در دسامبر 2019, Caputo ارسال یک پاسخ به سابق FBI کارمند لیزا صفحه یک هدف مورد علاقه رئیس جمهور با یک زمخت مرجع به دهان نوشتن “آنچه را که در چانه خود را.”

در دیگر او نوشت:

“من هرگز فکر نمی کردم شما را شکست قانون لیزا — خواب با مردان متاهل است و کاملا قانونی است. خود را از عقاید سیاسی نیز غیر قانونی نیست فقط غیر اخلاقی در کار بود و امور خود را. شما رو کشیده به این نفرت و عشق — نفرت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن و عشق خود را برای, خوب, شما می دانید.” او اضافه GIF از یک قطار به عنوان یک تونل.

در دیگر توییتهایی از این سال Caputo خواستار نگهداری زنان “dogface”: “در این نگاه dogface”; “من هرگز خواب با شما سگ-چهره”; “شما باید یک dogface.”

در اکتبر 2019 با استیضاح در نوسان کامل Caputo حمله كرد-معاون دادستان کل راد Rosenstein شلیک کردن یک سری از توییت او را خواستار یک “قطعه گه” یک “خائن” یک “scumbag” و “seditionist.”

سی ان ان است cached توییت در اینجا.

علاوه بر این Caputo ظاهرا بدهکار مبالغ قابل توجهی در بازگشت مالیات در نیویورک و فلوریدا. او یک بار شکایت کرده است که مولر تحقیقات تا به حال تقریبا ورشکست اما او به نظر می رسد ذخیره شده اند که از سرنوشت زمانی که خود منتشر GoFundMe صفحه کشیده شده در بیش از $350,000, outstripping هدف اعلام شده آن توسط $200,000.

حتی یک دولت حقوق و دستمزد در حالی که خرده است که قطعا سودآور و معاون دبیر مطبوعاتی موقعیت به طور معمول به تاریخ و یا بالا و آینده مقامات نه کهنه فعالان Caputo تجربه که کار را به خوبی به بوروکراسی و انتظار نداریم که به طور برجسته در اطراف.

پس از سالن تماس با Caputo یک HHS مسئول مطبوعات ارسال یک ایمیل ارائه به میدان دنبال یو پی اس سوال. ما را دنبال کنید تا ایمیل شد پاسخ داده نشده.

رسانه ها در صفحه تماس با ما در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی — آژانس Fauci به گروگان برای بیش از 35 سال — می گوید: “آخرین مطالب بررسی شده در 7 آوریل سال 2020 است.”

Fauci خود “در اخبار” صفحه نشان می دهد آشکار دو ماه فاصله در هوا ظاهر بین آوریل و ژوئیه است.

در ستیز 24 ژوئن تماس با خبرنگاران Caputo لعنتی پشت در سوال در مورد کاخ سفید را آشکار تلاش برای بی اعتبار Fauci یک مدال ریاست جمهوری آزادی honoree.

“به همین دلیل ما قرار داده این تلفن همراه به سرعت و به همین دلیل ما باید بیش از 75 خبرنگاران در این تماس است و از آنجا که شما بوده ام چرخید تا” او yawped پس از رفتن را از نزدیک به یک ساعت بدون اینکه چیزی بگوید.

“کسی به شما دروغ گفت:” Caputo که خود در حال گسترش coronavirus دروغ با لمس تحقیر فقط چند ماه قبل. “آیا شما را در درک ؟ من به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که آن در نظر گرفته شده نادرست به تضعیف اعتماد عمومی در نظام سلامت عمومی است.”

روابط عمومی جانباز بعد از آن در زمان بیشتر ظریف رویکرد است.

“ما ایمان بزرگ در ظرفیت همه ما دانشمندان و پزشکان در coronavirus گروه ضربت برای بیان لازم است بهداشت عمومی اطلاعات” Caputo در بیانیه ای گفت. “مردم مانند دریاسالار (برت) Giroir جراح عمومی (جروم) آدامز و دیگران در حال حمل این پیام ها بسیار موثر است.”

او اشاره نمی کند Fauci.

کاخ سفید و راجر سنگ نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر. Fauci نمی تواند نظر رسیده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>