چرا J. K. Rowling بنابراین با وسواس ترانس ،


Black-and-white photo of J.K. Rowling.

J. K. Rowling در لندن در سال 2018 است.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از جان فیلیپس/گتی ایماژ.

این پست بخشی از بیرونتخته سنگ را پوشش LGBTQ زندگی فکر و فرهنگ است. اینجا بیشتر بخوانید.

در چهارشنبه, جوانان, رمان نویس, J. K. Rowling منتشر شد مقاله جزئیات باورهای مردم تغییر جنسیت و انتقادات از ترانس جنبش حقوق. این نظرات را به عنوان جای شگفتی نیست به هر کسی آگاه از رولینگ توییتی پشتیبانی برای مایا Forstater (یک زن انگلیسی که ادعا کرد که حق misgender ترانس مردم چنان مطلق است که یک کارفرما نمی تواند آن را به حساب زمانی که تصمیم گیری که آیا برای تمدید قرارداد سالانه و در نهایت از دست داده و پرونده او در دادگاه). این مقاله را فراهم می کند روشن حساب نویسنده را ترس و تصورات غلط در مورد ترانس مردم و همچنین به عنوان یک جزئی و خود خدمت تاریخچه از افراط گرایی در این منطقه است. برای کسانی که تعجب می کنم چرا رولینگ خواهد بزحمت راه رفتن در این مسیر در همه جای ماندن آرام و تعداد هری پاتر پول او داستان را فراهم می کند یک پنجره به خزنده پیشرفت نفرت transphobic احساسات است که تبدیل به جریان اصلی در انگلستان بیش از چند سال گذشته است.

بسیار از مقاله گرفته شده است تا با شکایت در مورد ترانس فعالان خواستار رولینگ نام آنلاین. یکی از این نامها “TERF” یا ترانس انحصاری رادیکال فمینیستی. رولینگ در بسیاری از نادرست ادعا می کند می گوید که این اصطلاح ابداع شد و توسط ترانس و فعالان است. (در واقع آن ابداع شد توسط یک cisgender رادیکال فمینیستی به یک خنثی توصیف). رولینگ در ادامه ادعا می کنند که “[TERFs] حتی trans-انحصاری—آنها عبارتند از ترانس مردان در فمینیسم چرا که آنها متولد شدند ،

آن را به ارزش مکث به معطل شدن در این. رولینگ نیست ادعا می شود یک TERF یا به صحبت می کنند برای TERFs; اما او در می یابد این دفاع—که ترانس مردان شامل در TERF فمینیسم موجب شود misgendered و کافر قانع کننده به اندازه کافی به ارزش انتقال به خوانندگان خود. که در آن می تواند او را بدست این ؟ قطعا از ترانس که با تعریف نیست علاقه مند که شامل یک گروه از زنان که حاضر به دیدن آنها را به عنوان آنها هستند. در مقابل این نوع از چیزی که تنها کسی است که صرف زمان زیادی را در اطراف افرادی که بحث در مورد ترانس مردم در حالی که به استثنای ترانس صدای از این بحث می تواند پیدا کردن قانع کننده است. این را باید نوعی از trans-به استثنای افرادی که هم نظر خود را به طور ایستاده تا برای حقوق زنان …

خوب خوب من آن را می گویند: کی رولینگ باید صرف زمان در یک TERF اکو مجلسی برای TERFs. که تنها دلیل من می توانید تصور کنید که برای چیزی به عنوان پوچ به عنوان “ترانس مردان نیست که از مطالعه خارج شدند چرا که آنها زنان بیش از حد” آن را به مقاله او فکر می کند کمک خواهد کرد تا توضیح دهد که خودش را به افکار عمومی. در حالی که رولینگ نمی ممکن است بخواهید به فکر به عنوان یک TERF در این نقطه ما موظف به می دانم که او توسط این شرکت او را نگه می دارد.

عنوان مقاله ادامه رولینگ به طور خلاصه و مبهم صحبت می کند ترانس فعالیت داشتن یک اثر در زنان و کودکان سازمان های خیریه توسط “هل دادن به تضعیف حقوقی تعریف و جایگزین کردن آن با جنسيت.” او نمی جزئیات آنچه در این اثر خواهد بود و یا حتی به صراحت می گویند که آنها منفی خواهد بود—وجود دارد کنایه و دست تکان دادن اما هیچ ماده است. و حتی بیشتر به طور خلاصه به او نشان می دهد که او را به نوشتن این است چیزی برای انجام با آزادی بیان. سپس او شروع به نوشتن در مورد ترانس مردان است. و پسر او همیشه در نوشتن بسیاری در مورد ترانس مردان است.

می گویند که J. K. Rowling وسواس با ترانس مردان ممکن است صدا مانند یک اغراق است اما در نظر بگیرید که او صرف زمان بیشتر بر نگرانی در مورد زنان به اشتباه انتقال و تبدیل شدن ترانس مردان از هر موضوع واحد در مقاله خود را. او شروع می شود این بخش در ترانس مردان با گفتن این است که در آن همه چیز شروع به گرفتن واقعا شخصی برای او و بعد از آن تا حدودی plaintively به ما می گوید: “من نمی باید واقع بینانه امکان تبدیل شدن به یک مرد پشت در 1980s.” در مجموع او اختصاص داده است بیش از 1200 words—حدود یک سوم از این مقاله به این ترس او در مورد ترانس مردان است.

این ایده که زنان جوان اختصاص داده مردم قادر به می دانم که خود را کلاسیک جنسیتی.

رولینگ معتقد است که زنان به اشتباه انتقال به دلیل زن بودن سخت است. او نمی ارائه هر گونه مدرکی که یک ترانس مرد راحت تر از زن بودن یا که مردم پشیمان ترانزیت به مردان در اعداد بزرگ هر چند او گمان می کند که او ممکن است دگرگون اگر او می خواهم به دنیا آمد و 30 سال بعد. او همچنین اشاره می کند که تعداد ترانس مردانه جوانان دیده می شود در جنسيت درمانگاه به طور چشمگیری گسترش یافته (این درست است و وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا آن ممکن است) و ادعای درصد زیادی از جنس ملال نوجوانان رشد از خود بیقراری. این یکی از آخرین است, صراحت نادرست. اگر چه رولینگ می دهد بدون استناد نزدیک ترین چیزی که او می تواند اشاره به یک تعداد انگشت شماری از مورخ desistance مطالعات که در اکثر موارد دیده می شود جوان بودند جنسیتی nonconforming پسران که بالغ گی مردان (جالب اینجاست که این مطالعات نشان داد که اقلیت زنان اختصاص کودکان دیده می شود به مراتب کمتر احتمال دارد به دست برندارند). معیارهای تشخیصی برای بیقراری جنسیتی به روز شده اند از آن زمان و کلینیک های بهبود یافته و هنوز هم بهبود در توانایی خود را برای تشخیص عدم انطباق جنسیتی از فراجنسیتی هویت.

ما می دانیم که رولینگ ایده های در مورد ترانس مردان نه بر اساس یک بررسی دقیق از تحقیقات به این دلیل که تحقیقات ما هر چند پر از لکه و مسلما ناکافی منجر به منجر به این نتیجه رسیدند که desistance نرخ ها کاهش و زن-واگذار شده جوانان کمتر احتمال دارد به دست برداشتن از نر-اختصاص جوانان هستند. تا جایی که این ترس است که زنان جوان به دروغ شناسایی به عنوان trans مردان در اعداد بزرگ و یک روز پر از پشیمانی از آمده است ؟ به عبارت ساده: می آید از باورهای جنسیتی طنين انداز در TERF اکو اتاق که رولینگ به نظر می رسد که خودش غوطه ور در.

TERFs بر این باورند که ترانس مردان زنان هستند که آنها قربانیان ترانس ایدئولوژی و که هر روز در حال حاضر یک پاک کننده موج detransitioning ترانس مردان را رفت و برگشت از طریق جمعیت است. به جای دادن زنان آژانس و یا توانایی خود می دانم ذهن آنها توضیح ترانس مردان با تکیه بر یک روایت از قربانی که طنین انداز با قربانی احساس می کنند همه زنان تجربه به دست مردان و زنان ترانس. نه تنها زنان امن نیست در های حمام و سرویس بهداشتی با ترانس آنها حتی نمی تواند امن باشد از ترانس زنان نفوذ بر ذهن خود را.

این ایده که زنان جوان اختصاص داده شده به مردم هستند و منحصر به فرد آسیب پذیر به راحتی led و قادر به دانستن و یا برای خود صحبت می کنند که البته کلاسیک جنسیتی. رولینگ اتحاد درونی جنسیتی این لنز به نقطه ای که او حتی معتقد است که او خودش ممکن است به اشتباه دنبال انتقال اگر او می خواهم متولد شده است چند دهه بعد.

این غیر قابل قبول است برای ما به نقاشی به عنوان قربانیان منجر به گمراهی فرا ایدئولوژی در این راه است. ترانس مردان مستقل افراد را در انتخاب و تصمیم گیری است. ترانس مردان صحبت می کنند برای خودمان و ما به شما گفتن: ما مرد هستند. ما نه زنان. ما لازم نیست افرادی که نفرت و رفتار ما به ما بگویید که چه چیزی برای ما خوب است چرا که آنها فکر می کنم ما زنان و زنان نمی توانند برای خود فکر می کنم. اگر رولینگ تصویر ترانس مردان اجازه داده شد برای تبدیل شدن به غالب درک این امر نه تنها حذف ترانس مردان توانایی به صحبت می کنند برای خودمان بلکه تضعیف حقوق زنان و دختران خود را به منظور تعیین سرنوشت خود—بسیار حقوق که رولینگ معتقد است او برای مبارزه است. اگر زنان می توان اعتماد کرد به فکر کردن و تصمیم گیری برای خود و سپس آنها به سادگی در گسترده خطر اشتباه شدن ترانس مردان—و هر کسی که باعث می شود یک اشتباه انجام داده است تا صادقانه و از توافق خود را. به این باور در غیر این صورت ناسازگار است نه تنها با ترانس حقوق اما با فمینیسم وکالت برای زنان و حقوق زنان نیز هست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی