چرا مکزیک جمهور به مغلوب ساختن پیشی جستن یک عکس-Op در وسط یک بیماری همه گیر?


Side-by-side photos of López Obrador and Trump.
رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های هکتور Vivas/گتی ایماژ و تراشه Somodevilla/گتی ایماژ.

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار خواهد شد ارزش یک روز از جلسات با رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador رسما به جشن راه اندازی آمریکا-مکزیک-کانادا توافقنامه جایگزینی برای نفتا.

قابل توجه آن خواهد بود لوپز Obrador اولین سفر خارج از کشور یک سال و نیم به دولت او. سال گذشته او تصمیم به جست و خیز یک G-20 نشست و واگذار مهم مذاکرات بیش از این اعمال تعرفه ها و USMCA خود را. نه این زمان. با فقط چهار ماه برای رفتن تا زمانی که امریکا در روز انتخابات و ناامیدی از حزب دموکراتیک لوپز Obrador ملحق خواهد شد مغلوب ساختن پیشی جستن به توست معامله و “با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن برای خود همبستگی” در طول بیماری همه گیر.

جای تعجب نیست لوپز Obrador تصمیم به سفر به واشنگتن برای نشان دادن قدردانی خود را برای باراک اوباما رئیس جمهوری مکزیک در حافظه اخیر روبرو شده است با انتقاد شدید در مکزیک است. آن موجه است. سفر غیر ضروری است و بد به پایان رسیده است. این اتفاقی است که جاستین ترودو کانادا نخست وزیر تصمیم به جست و خیز این مناسبت است. با USMCA در حال حاضر در اثر وجود فشار دادن ماده به مذاکره کنند. این سفر گرفته شده در طول یک بیماری همه گیر که مردم در سراسر جهان در حال تشویق و یا مورد نیاز به حد غیر ضروری سفر صرفا نمادین است. علاوه بر این خشونت در مکزیک به تازگی افزایش یافته و همه گیر است مواج از کنترل خارج شده در هر دو کشور. این واقعیت است که لوپز Obrador—که 66 و دچار یک حمله قلبی در سال 2013—ممکن است با قرار دادن خود در معرض خطر باعث بازدید بیشتر آزار دهنده.

مکزیکی, رئيس جمهور, سفر به واشنگتن نیز خواهد بود که اوج شدید شخصی برگرد. پس از لوپز Obrador نشان داده است تقریبا مطلق تمایل به ملحق شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته در مهاجرت و تجارت است. خود را رضایت ساخته شده است که او را عزیزم از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید و دو مرد به نظر می رسد به یک باند خاص. لوپز Obrador به تازگی گفته مکزیکی مطبوعات او حتی می خواهم به صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد بیس بال یک ورزش مردان در جوانان خود را.

آن را همیشه در این راه. در واقع فقط سه سال پیش در حالی که هنوز یک نامزد لوپز Obrador بود کاملا متفاوت از نظر او در حال حاضر تماس با یک دوست. به طوری که او نوشت: یک کتاب در مورد آن: Oye تهمت (“گوش مغلوب ساختن پیشی جستن”).

منتشر شده در سال 2017, آن شامل یک سری از سخنرانی ها که لوپز Obrador بود که شهردار مکزیکو سیتی و فرار رئیس جمهور ناموفق دو بار قبل از او انتخاب شد در سال 2018 تحویل داده شده در طول یک multicity تور ایالات متحده جایی که او به یک گروه متنوع از مکزیک و جوامع مهاجر که به او وعده داده شده به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن nativist سیاست. آن است که تقریبا سورئال به بازگشت به آن را در حال حاضر.

لوپز Obrador نیست کلمات گوشت چرخ کرده. در این کتاب او تماس مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار “یک بنای تاریخی را به نفاق و ظلم و ستم” نشان می دهد که “تهمت و مشاوران او صحبت از مکزیکی ها به هیتلر و نازی ها با اشاره به یهودیان” و وعده که “ما نمی توانیم رضایت به سیاست های دولت است که موجب تضعیف عزت از منافع مشروع از مکزیکی ها و ملت است.”

او بارها و بارها پاکستان به دفاع از مهاجران و حق خود را به دنبال یک زندگی بهتر است. “ما دفاع خواهد کرد و بدون شرط حق هموطنان ما برای به دست آوردن یک زندگی” او می نویسد: با شور و شوق.

آن است که به خصوص تعجب آور به خواندن لوپز Obrador انتقاد از سلف خود, انریکه پنا نیتو, که بحث برانگیز میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در شهر مکزیک در طول مبارزات انتخاباتی 2016. “تبعیت از رئیس جمهور Enrique Peña Nieto به ایالات متحده نشان می دهد در مجموع عدم وجود دولت در مکزیک,” او می نویسد. لوپز Obrador می رود در رد از پنا نیتو را نا مناسب دخالت در امریکا در روند انتخابات. “آنها در اشتباه بودند به دخالت” او می نویسد: قبل از lambasting Peña Nieto خجالت: “با توجه به عدم اخلاقی و قدرت سیاسی و یا شاید به دلیل باج خواهی از نهادهای مختلف در واشنگتن Peña Nieto اجازه داده است ظالمانه اهانت به رئیس جمهور ایالات متحده در برابر هموطنان ما است.”

مردی که نوشت: این خطوط به واشنگتن سفر خواهد کرد در روز چهارشنبه به بحث بیس بال و تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن. سفر خود را نمی خواهد به دور بماند. “رئیس جمهور تهمت است hellbent در تحمیل ظلم و ستم در Latinos و مهاجران و قربانی ما جوامع سیاسی به دست آوردن” Rep. جقوین کاسترو رئیس کنگره اسپانیایی انجمن و معاون رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گفت: من به تازگی. “ایالات متحده-مکزیک رابطه بسیار مهم سیاسی بود.”

فقط چند سال پیش آندرس مانوئل لوپز Obrador خواهد توافق کرده اند. او باید شجاعت را به تهمت و گوش دادن در حال حاضر ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>