به همین دلیل است که رسانه ها به مایک بلومبرگ یک پاس رایگان?

مطمئنا آمریکا و رسانه های خبری است راه بیش از حد در بالای بازی خود را به دست یک شهر نیویورک میلیاردر — با یک نام تجاری جهانی و کمی نژادپرستانه و چمدان — اجرای تصاحب یکی از احزاب عمده سیاسی و تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

درست است ؟

اما آنها در سال 2016 با مغلوب ساختن پیشی جستن. و غمگین می گویند ما در حال راه اندازی یک تکرار — و آن است که به احتمال زیاد مردمی در newsmedia را عصب به ما بگویید یک بار دیگر که هیچ کس می تواند آن را دیده اند در حال آمدن است.

تبلیغات:

در حال حاضر فوق میلیاردر مایکل بلومبرگ است جاری شدن سیل در رسانه های شرکت های بزرگ با صدها میلیون دلار در پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری. در ضمن, اخبار رسانه های myopically تثبیت شده در جلسه بحران در آیووا و آینده شنبه شب اولیه در نیوهمپشایر که در آن مهر است و نه در انتخابات.

این “شدن در اواخر بازی” پوشش داستان بلومبرگ کمپین با استفاده از بهانه گرفتن و کثیف در شام و بازارهای کک نیوهمپشایر و فقط پرواز نمی کند.

اگر شما را دیده اند بلومبرگ بسیار قادر به خدمه از نزدیک در عمل در روز و روز را به عنوان من به عنوان یک خبرنگار برای WNYC در طول بلومبرگ سال در دفتر شهردار, شما می دانید که او زیردستان را دقیق هستند.

تبلیغات:

آنها شده اند حفاری این مسابقه برای سال. این یک مراسم شما می توانید تعداد در هر چهار سال به عنوان بلومبرگ بالا عمل کوین Sheekey به طور معمول شناور داستان در مورد شهردار مایک گام به اجرا برای رئيس جمهور.

خود درخشان استراتژی مجوز بلومبرگ به ماندن در بالای فرای در حالی که او با استفاده از ثروت عظیم برای راه اندازی یک بی سابقه ملی آگهی خرید که قالب درک عمومی از شهردار مایک. این انجام شده است و بدون اجبار نامزد به بالا خطر ابتلا به عرصه می آید که از نزدیک را فشار دهید تا بررسی نامزدها باید به در آیووا و نیوهمشایر.

من انجام داده اند منجر پیشرفت برای انتخابات ریاست جمهوری در نیوهمپشایر و می توانم به شما بگویم که این رای دهندگان هستند که حداقل از یک نامزد نگرانی. این خبرنگاران به تماشای خود را نامزد تعامل با رای دهندگان و با کارکنان که واقعی خود نگران باشید.

تبلیغات:

مایک خواهد شد که هیچ کدام از آن با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

زمانی که زندگی خود را کسب و کار شما کمك آهار تا ریسک و پاداش مانند مردم عادی نفس بکشد.

و با تشکر از بلومبرگ جهانی رسانه های خرید وجود دارد صعودی دیگر در نیوهمپشایر به عنوان او می تواند امتیاز با امکان نوشتن-ins.

تبلیغات:

در ضمن مبارزات انتخاباتی خود را انتخاب دولت است که برای آنها کار می کند زمانی که آنها یک دسته کامل از محلی شهرداران به تایید او برای حمایت خود را از تفنگ قانون اصلاحات تغییر آب و هوا یا برای حمایت آنها از بلومبرگ است انسان دوستی.

آنها شدیدا این نسخه از گاهی دو بار در روز در حال حاضر. در حال حاضر وجود دارد قابل ملاحظه پاسی از مقامات منتخب شهرداران سابق شهرداران فرماندار و برخی از اعضای کنگره راهپیمایی با مایک. و زمانی وجود خواهد داشت و صدها نفر دیگر در حرکت برای شهردار مایک.

فقط به عنوان برگ برنده را در سال 2016 او را بزرگ پا فرایند در چنین راهی است که یک بار دیگر ما را ببینید که چقدر عاری از ارزش های اصلی شرکت های بزرگ ماشین آلات از هر دو احزاب سیاسی هستند درست مثل شرکت های بزرگ رسانه ای آنها را پوشش.

تبلیغات:

در کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) جمهوری خواه کمیته ملی و رسانه های شرکت های بزرگ در حال تمام کشتی های که در رنگ و رنگ از پول که ریخت و به آنها. چه چیز دیگری ما توضیح DNC تغییر قوانین در مورد اینکه چگونه می شود دسترسی به بحث مرحله اواسط مسابقه به نفع میلیاردرهای — بعد از همان “روند” حذف کردن سناتور کوری بوکر سناتور کامالا هریس و مسکن سابق و وزیر جولیان کاسترو?

اما وجود دارد خیلی بیشتر به اجازه میلیاردرهای اجاره ما سیاست است.

صرف صدها میلیون دلار به خارج خود را پیام سیاسی به معنی آنها را وادار به کنترل این روایت کاملا با کمی ورودی دیگر به اطلاع رای دهندگان چگونه است که ممکن است مشکل ساز باشد. مطبوعات آزاد — مصاحبه با خبرنگاران —چه کسی نیاز به آن زمانی که شما می توانید با صرف صدها میلیون نفر در آگهی های تلویزیونی به فشار خود روایت به طور مستقیم به رای دهندگان ؟

تبلیغات:

مورد در نقطه خواهد بود که مجموعه ای جدید از تبلیغات بلومبرگ راه اندازی کرده است که نشان می دهد او به عنوان جسمی نزدیک به رئیس جمهور سابق اوباما به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن تا کنون بود.

در حال حاضر اگر یک خبرنگار به حال دسترسی به بلومبرگ در گوشت در نیوهمپشایر خانه او و یا او می پرسید “آقای بلومبرگ همه دیدم که آگهی خود را در حال اجرا با شما و رئیس جمهور اوباما. آیا این درست است که به عنوان شهردار نیویورک شما صحبت کردن در برابر تلاش های خود را برای اصلاحات وال استریت در پی رکود اقتصادی که باعث چندین میلیون آمریکایی به از دست دادن خانه های خود را؟”

و سپس در لحظه ترسناک از یک unscripted, بورس, خبرنگار می تواند درخواست پیگیری سوال در مورد زمانی که آقای بلومبرگ برنامه ریزی شده در عموم آزاد خود را مالیات چیزی است که او حاضر به انجام در طول دوازده سال به عنوان شهردار در شهر نیویورک است.

رسانه ها قدرت که می شود تهیه شده است برای سال 2020 پوشش پس از انتخابات گذشته و هنوز آنها را به طور کامل بحباله نکاح در اوردن, به tick-tock از سال گذشته است. شبکه باید اجاره سالن های مسدود شده, اتاق, رزرو ماهواره کامیون و پوشش آیووا و نیوهمشایر و به همین منظور و به عنوان دیکته شده توسط تقویم اصلی.

تبلیغات:

در ضمن در یک جهان موازی واقعی آمریکا body politic نشستن در مقابل تلویزیون خود را در تمام پنجاه ایالت است گرفتن یک around-the-clock شهردار مایک تبلیغات خوراک.

با هر دو طرف و شرکت ما اخبار رسانه های خرید و پرداخت توسط میلیاردرهای ما از چپ به ما دستگاه های خود برای بیرون راندن یک نظام سیاسی است که به نظر می رسد به طور کامل طراحی شده برای تنها خدمت به آنها را در حالی که آنها سرکوب هر گونه تلاش برای upend سیستم که توسط آنها تداوم سلطه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی