به همین دلیل است که بازار سهام افزایش در میان همه گیر? به دلیل تهمت و فکر می کند که ممکن است او را نجات دهد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست یک انسان هوشمند, اما او می داند که چگونه به دستکاری بازار سهام است. نه تنها او را به اتهام مشارکت در بازار دستکاری در حالی که رئیس جمهور اما آن را یک تهمت باهم می رود که در دهه های.

بازگشت در ماه اکتبر 2018 نیویورک تایمز منتشر شده یک برنده جایزه پولیتزر مشخصات تهمت گسترده مالیاتی طرح های تقلب و در این فرایند است که گزارش کشف یکی از راه تهمت پیچ با بازارهای مالی است. روزنامه نگاران دیوید بارستو سوزان کریگ و اهل Buettner گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول درگیر در کلاهبرداری شناخته شده در محاوره به عنوان “greenmailing.” آن درگیر مغلوب ساختن پیشی جستن, همراه با پدر خود فرد به عنوان “بال زدن” بهره برداری از رسانه های خبری به پمپ کردن قیمت سهام با کاشت شایعات ابداع شده توسط برگ برنده خود در مورد تصاحب. این امر درایو قیمت سهام فقط برای تهمت یا فروش و یا به تقاضای “سودآور امتیازات از هدف های شرکت را در او از بین برود.”

تبلیغات:

تمام گفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بیت از یک متخصص در blurting چیزهایی که نیروی بازار به خم شدن خود را. و او را از درگیر شدن در شبیه shenanigans در حال حاضر در حالی که آمریکایی ها در حال مرگ توسط هزاران نفر.

قبل از همه گیر و همراه با فاجعه اقتصادی ما ضربه آن را ممکن است در حالی که ثابت نشده است که تهمت را غیر قابل توضیح تجارت جنگ برای به دست گرفتن کنترل شاخص. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی جنگ تجاری با چین در اوایل سال 2018 هر زمان که او می خواهم اعلام اخبار خوب در مورد مذاکرات با پکن — که احتمالا دروغ — بازار افزایش خواهد بود. هر زمان که او می خواهم اعلام خبر بد در امتداد آن خطوط بازار را به سقوط. ما می توانید آن را در نمودار: پس از 2018 ما مشاهده شدید بی سابقه whiplash نوسانات توسط صدها نفر از نقاط در یک روز معاملاتی و بسیاری از کسانی که سود و یا کاهش ارتباط بودند به جنگ تجاری.

سال گذشته نمایشگاه غرور را ویلیام Cohan منتشر شده تا مورد است که از نزدیک به بررسی چند “هرج و مرج معاملات” و پیوندی بین مغلوب ساختن پیشی جستن blurts و جنبش S&P 500. مطمئن شوید که به اندازه کافی, کسی — یا متصل گروهی از دیگران — ساخت عظیم معاملات فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعیه در مورد تجارت جنگ است. وقتی که من می گویند “عظیم” من درک بزرگی از ثروت های بادآورده این معاملات تولید شده است.

تبلیغات:

این سوال ما همه پرسیدن که چرا جهنم بازارهای در حال انجام به خوبی در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس نه به ذکر است وجود یک رکود اقتصادی و رکورد بالا کسری بودجه. همانطور که من نوشتن این, روز دوشنبه, جولای 13, Dow است تا 452 امتیاز وجود هر چیز دیگری سقوط در اطراف ما. (در پایان روز داو بسته تا فقط 10 امتیاز با توجه به اخبار بد در مورد ویروس. بیشتر در مورد این در حال حاضر.) به طرز حیرت انگیزی داو صعود 8,000 امتیاز پس از آن همه گیر نقطه کم در مارس 23.

چرا ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت می خواهد به انتخاب مجدد این سقوط برای جلوگیری از محاکمه به ذکر خرد شدن در زیر بهمن ورودی پرونده های حقوقی. ریاست جمهوری به عنوان آخرین و بهترین سپر در برابر true پاسخگویی. او می داند که به عنوان به خوبی به عنوان کسی که اقتصاد تنها چیزی که نگه داشتن او از تصویب نظرسنجی میانگین در 20s کم و یک پیروزی برای جو بایدن در ماه نوامبر شبیه به باراک اوباما پیروزی قاطع در سال 2008. در نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن از بازگشت به برخی از کلاهبرداری های قدیمی خود را به سعی کنید به نگه داشتن بازار عمده شاخص های شاد, حداقل. تنها در این زمان ترفندهای خود را در حال تشدید این بیماری همه گیر و به معنای واقعی کلمه کشتن آمریکایی ها همه به خاطر انتخاب مجدد او.

تبلیغات:

بسیاری از بزرگترین حرکت صعودی روز به بازار آمده اند به عنوان یک نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر موعد مقرر بازگشایی اقتصاد یک فرایند او moronically لگد کردن در حالی که نرخ روزانه عفونت در آن نقطه بالا. پس غیر مسئولانه و catastrophically کشیدن ماشه راه بیش از حد به زودی به بازار منتقل بالاتر در هر زمان به نظر می رسد به عنوان اگر بازگشایی ادامه خواهد داد با وجود بدتر شدن coronavirus اعداد. خبر خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن. (نمونه: اینجا, اینجا, اینجا و اینجا.) برعکس زمانی که امکان دیگری برای خاموش کردن پدیدار بازار قرار می گیرند. (نمونه: اینجا, اینجا و اینجا.) و خبر بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عبارت دیگر تهمت را ثابت گل رز رنگی blurts در مورد اقتصاد و بازگشایی فرایند مصنوعی احیا بازار در حال حاضر کمک به تهمت سیاسی در حالی که ترک بقیه اقتصاد ،

تبلیغات:

روشن: هیچ بازار نیست اقتصاد است. اما نامتجانس افزایش در بازار از ماه مارس بوده است به اندازه کافی برای ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن با برخی از مقدار مورد نیاز برای سوخت های همیشگی مزخرف دستگاه اجازه می دهد او را به بارها و بارها لاف زدن در مورد “ضبط” ارتفاع شاخص نگه داشتن لبخند بر چهره هر کس با پوست در وال استریت بازی در حالی که مماشات خود aspirational malaysia است که فقط علاقه مند به پیروزی در هیچ مهم نیست که چه کسی می میرد.

صحبت که فدرال کسری بودجه می تواند به صعود به یک رکورد فوق العاده از 4 تریلیون دلار در این سال است. که بیش از $2.6 تریلیون دلار بالاتر از آن بود در سال 2009 در میان رکود اقتصادی ، در همین حال نرخ بیکاری 11 درصد و یا کامل نقطه بالاتر از آن بود که در طول 2008-2009 سقوط. حداقل 135,000 آمریکایی ها مرده بدون سقف در چشم همه با توجه به همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن آخرالزمانی پاسخ. در واقع همه چیز در حال تبدیل شدن بیشتر آخرالزمانی روز به روز با تهدید یکی دیگر از مستند ظهور در چند کشور بزرگ در حالی که بیشتر و بیشتر آمریکایی ها به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن اتشی سرب و طفره رفتن از استفاده از ماسک و سایر اقدامات ایمنی به معنای پایان بحران مسئولانه است.

در عین حال این بازار هنوز هم خوش نوردی با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های مرگ-برای-این-Dow. به عنوان طولانی به عنوان برگ برنده در ادامه این سیاست jacked up سفید در پایین منهتن را حفظ خواهد خرید. این فرومایه به افراطی.

تبلیغات:

هر چیز دیگری در آمریکا در حال نزدیک شدن است hellscape وضعیت و با وجود دستکاری بازار نیست از جنگل است. گرجستان به نظر می رسد در آستانه به طور کامل تعطیل دوباره با کشورهای دیگر از جمله تگزاس به زودی به دنبال. روز دوشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور بسته شدن تمام میله داخلی رستوران و تقریبا هر شکل دیگری از داخل ساختمان تفریح و سرگرمی. و چون زندگی تمایل به پیدا کردن یک راه این احتمال وجود دارد که کشورهای دیگر هنوز هم در پایان کم از منحنی را ببینید اعداد شروع به صعود دوباره.

تهمت می نامیده اند بیشتر محرک قانون برای حفظ اقتصاد شناور تا زمانی که عفونت منحنی کاهش یافته و به سمت صفر است. او می تواند گرفته اند مسئول مراحل بسته باقی می ماند در حالی که نگه داشتن اقتصاد بالا آب حداقل. او انجام داده است که این بیماری همه گیر شده اند ممکن است بیش از در حال حاضر و یا حداقل در رو به پایین مسیر. به جای او بدترین چیزی که ممکن است در بدترین زمان ممکن: او قربانی جان هزاران نفر به وال استریت گوشت-چرخ و اقتصاد ممکن است مجبور به تعطیل دوباره به هر حال. بیشتر whiplash در دست یک حرفه ای conman.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک زندگی واقعی پاتریک بیتمن فقط بی روح به اندازه کافی به میزان مورد خونین عواقب مخرب خود رفتار است. با نادیده گرفتن این بیماری همه گیر به خاطر داو و از این رو ناظران سیاسی او را به خطر می اندازند مجزا و خطر ناک امکان است که بیش از هزاران آمریکایی ها می میرند و یا رنج می برند از مادام العمر از قبل موجود شرایط همه را به خدمت خود blindingly غیر مسئولانه در انتخابات مجدد استراتژی و راه آن به نظر می رسد در حال حاضر او حتی ممکن است برنده شوید. از دست دادن انتخابات به هر حال با وجود به خطر انداختن تمام کسانی که زندگی در معرض خطر است او مایل به گرفتن. او مایل به تعادل نتیجه انتخابات در یک توده ای از آمریکایی جسد از جمله اجساد سربازان آمریکایی هدف خود را مامور پرداخت ولادیمیر پوتین ، آیا این رفتار از یک بنده از مردم این رفتار از یک نسل کشی مستبد که او حقيقت است. که دقیقا چگونه تاریخ باید به یاد داشته باشید او را پس از او رفته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>