چرا کاخ سفید با استفاده از این ملت همه گیر کارشناسان ؟


Three men in suits standing shoulder to shoulder.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس و مدیر تجارت و تولید سیاست پیتر ناوارو در 2 آوریل. آنها می تواند استفاده از برخی از مشاوره در حال حاضر.

مندل فا نگن/گتی ایماژ

در فوریه. 28 کاخ سفید از سیاست علم و فناوری خواسته ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی به ایجاد یک کارشناس کمیته مشورتی—کمیته دائمی در حال ظهور بیماری های عفونی و 21st Century تهدید سلامت—”به عنوان یک نقطه کانونی برای بحث در مورد چگونه به ادغام علم به ملی آمادگی و واکنش نسبت به تصمیم گیری برای کشف درس های آموخته شده و بهترین شیوه را از قبل آمادگی و پاسخ تلاش و در نظر گرفتن استراتژی برای پرداختن به اطلاعات غلط.”

که جدید کمیته برگزار شد به سرعت برگزار شد و اول آن (مجازی) جلسه در تاریخ 11 مارس. آن است که به ریاست هاروی Fineberg در حال حاضر رئيس جمهور از گوردون و بتی مور بنیاد و رئیس جمهور از موسسه پزشکی (در حال حاضر آکادمی ملی پزشکی) از سال 2002 تا 2014. Fineberg همراه است 19 سایر کارشناسان با تخصص در پزشکی و همه گیر پاسخ با پس زمینه در بخش های دولتی و خصوصی.

تا کنون NASEM کمیته آمده است نه به انجام آن بالقوه است. در 40 روز پس از ایجاد آن را برگزار کرده است یک جلسه عمومی و در پاسخ علنی به هشت و درخواست از کاخ سفید است. تازه ترین درخواست در مورد خواسته ویروس بقا “در رابطه با دما و رطوبت و پتانسیل های فصلی کاهش و تجدید حیات موارد است.” این کمیته در پاسخ 7 آوریل با پنج صفحه بررسی ادبیات مربوطه بود که در نهایت مبهم در نتیجه گیری خود را. سوال دیگر فرستاده شده از کاخ سفید متمرکز بر بقای ویروس در سطوح و امکان جهش ژنتیکی ویروس.

این فروتنانه مطالبات در NASEM کمیته منعکس کننده یک فرصت از دست رفته.

فقط این هفته اختلاف ریخته به بیش شواهد علمی مربوط به اثربخشی درمان های حمایت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اختلاف بازمی گردد, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس Coronavirus نیروی کار در برابر پیتر ناوارو, کاخ سفید مدیر تجارت و تولید سیاست. ناوارو یک اقتصاددان است که در نیروی کار و Fauci تنها عضو از نیروی کار است که نه سیاسی منصوب بنا به گزارش استدلال بر اثر مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 دارویی است که مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک “بازی تعویض.”

اختلاف سرعت شد گزارش به عنوان یک ماده از شخصیت ها و کاخ های فتنه بالقوه تغذیه و تقویت در حال حاضر به شدت سیاسی, پاسخ به همه گیر. آن را ندارد به این راه.

Coronavirus نیروی کار است نه یک متخصص مشاوره بدن و نباید انتظار داشت به حکمیت مجتمع فنی و یا مسائل علمی. با این حال ملی در آکادمی کمیته است فقط مانند یک نهاد مشورتی است. آن خواهد بود که هر دو ساده و مناسب برای کاخ سفید به درخواست این کمیته برای ارائه قضاوت خود را نه تنها در دولت از درک مرتبط با هیدروکسی کلروکین اما در هر درمان بالقوه که در حال حاضر در حال تحقیق است.

که کاخ سفید نمی خواست راهنمایی در مورد هیدروکسی کلروکین اختلاف است گیج کننده; است که آن را با مشورت کارشناس کمیته تنها هشت بار پس از آن تاسیس شد حتی بیشتر از آن. داده می شود که چگونه سریع این بیماری همه گیر در حال تحول است و کاملا نقش مرکزی از اطلاعات مدل و طیف گسترده ای از تازه تولید شده پزشکی اجتماعی و سیاست های تحقیق و فکر می کنم که دولت خواهد نظر این کمیته به عنوان یک منبع ضروری در توسعه استراتژی خود را برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

قابل توجه است که پیش بینی شده به عنوان بسیاری از 240,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 اما نه به اشتراک گذاشته پایه و اساس علمی برای این طرح. با توجه به مقاله واشنگتن پست “تقریبا به طور کامل از آنچه می داند در مورد مرگ طرح ارائه شده در یک اسلاید در یک جلسه سه شنبه از کاخ سفید coronavirus نیروی کار. یک نماینده مجلس گفت: وظیفه نیروی عمومی منتشر شده از مدل های آن درو از از احترام به محرمانه بودن افسران.”

ایالات متحده در حال حاضر فاقد متمرکز سازمان و یا نهاد مشورتی برای کمک به سیاست گذاران در درک طیف گسترده ای از اپیدمیولوژیک مدل های تولید شده توسط سازمان های دولتی و دانشگاه ها و مشاوران داخل و خارج از کشور. که بدان معنی است که سیاست های ساخته شده در سطح فدرال و در سراسر ایالات متحده بر اساس انواع بدون شک پیچیده اما ناهماهنگ و اغلب مات مدل. به عنوان یک مقام سابق در دولت اوباما مشاهده “این معلوم نیست دقیقا همان چیزی است که کاخ سفید در حال انجام است ، به عنوان یک نتیجه شما باید هر دولت در تلاش برای ایجاد خود را مدل برای پیش بینی نیازهای خود را.”

این امر می تواند ساده و مناسب برای کاخ سفید به درخواست ملی آکادمی کمیته به فروشگاه مدل های موجود و ارائه راهنمایی های خاص در استفاده از آنها به خصوص در مورد چگونه مقامات دولت فدرال و در سراسر متحده ممکن است در مقابله با بزرگ ابهامات و مناطق از جهل است که در حال تحول است و هر روز. چنین به اشتراک گذاشته بدنه دانش را تسهیل سیاست هماهنگ و برنامه ریزی و همچنین کمک به ایجاد اعتماد عمومی از طریق شفافیت در روش و شواهد و باز بودن در مورد محدودیت از دانش است.

استفاده بهتر از این کمیته نیز کمک جداگانه مشاوره از تصمیم گیری است. در حال حاضر به نظر می رسد که Coronavirus نیروی کار ارائه شواهد انتخابی برای توجیه و یا دفاع از این طرح از روز است. در یک دموکراسی مقامات منتخب را هر راست را انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه که شواهد آنها تکیه می کنند اما دموکراتیک پاسخگویی همیشه با این نسخهها کار بهتر است زمانی که می بینید پایه شواهد است که به اطلاع کسانی که انتخاب.

ملی آکادمی کمیته نیاز به خود بازی بیش از حد. در مارس 21 کمیته در پاسخ به کاخ سفید درخواست در مورد “اطلاعات لازم عناصر منابع داده ها و شکاف در مجموعه و پیشنهادات خود را برای داده های سیستم طراحی و یکپارچه سازی به منظور بهبود مدل سازی و تصمیم گیری برای COVID-19” با چه اکثرا مبهم کلیات جای خاص سیاست مربوط به هدایت است. برای مثال این کمیته برشمرده “هشت نکته اساسی از دیدگاه” مانند “استفاده از پایگاه داده های موجود و با تمرکز بر دسترسی به قابلیت همکاری و مقیاس پذیری منجر خواهد شد با سرعت بیشتری به اطلاعات عملکردی سیستم از تلاش برای ساخت سیستم از ابتدا.” که پاسخ این است که به طوری کلی به عنوان بی فایده است.

کاخ سفید درخواست داده اند دشوار است برای پاسخ بیشتر با ویژگی. این کمیته باید شناسایی داده های خاص مورد نیاز برای بهبود مدل سازی دقیقا همان جایی است که داده ها را می توان یافت چه اقداماتی می تواند انجام شود به جمع آوری اطلاعات از دست رفته و نهادی جایگزین برای مسکن و اشتراک گذاری اطلاعات. در مقابل دولت بریتانیا همه گیر مدلسازی کمیته مشورتی در سال 2018 منتشر شده یک لیست طولانی از متغیرها که برای آن داده خواهد نیاز به در دسترس ساخته شده به صورت زمان واقعی همه گیر مدل سازی. ایالات متحده نیز بسیاری از واجد شرایط خوبی کارشناسان است که می تواند کمک به NAS کمیته به اطمینان حاصل شود که پاسخ خود را به طور مستقیم مربوط به سیاست های فعلی.

برایتان وجود دارد بدون شک بسیاری از ارزیابی, از, استفاده, سوء استفاده و nonuse از تخصص علمی در طول بیماری همه گیر. اما در حال حاضر کاخ سفید بلافاصله باید بهتر استفاده از کارشناسان که این impaneled که ایستاده و آماده به توصیه سیاست گذاران و هنگامی که گفته می شود در NASEM کارشناسان نیاز به ارائه مشاوره است که مفید به طور مستقیم به سیاست های فعلی نیاز دارد. تا کنون نقش مشاوره در دولت ایالات متحده در پاسخ به همه گیری کاهش یافته است به مراتب کمتر از آن بالقوه است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>