به همین دلیل می توان آن را سخت به بگویید اگر شما Covid-19

چه نشانه هایی به شما شده است با آلوده Covid-19 coronavirus? که تبدیل به یک جای تعجب سوال روی حیله و تزویر برای پاسخ به, و آن را مانع مبارزه با این بیماری است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گزارش می دهد که علائم اصلی این بیماری عبارتند از تب و سرفه و تنگی نفس ظاهر می شود بین دو و 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

با این حال برخی از بیماران مبتلا به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 را تجربه کرده و کاملا متفاوت از علائم مانند تهوع و از دست دادن طعم و بوی. برخی از مردم Covid-19 علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از بیماری های دیگر مانند آنفلوانزا ساخت این عفونت سخت به تشخیص بدون تست. و برخی از بیماران آلوده را گزارش کرده اند بدون علائم در همه.

“این بیماری همه گیر آشکار آن را تبدیل شدن به بسیار روشن است که علائم Covid متفاوت بسیار زیادی از فرد به فرد و وجود دارد بسیاری از علائم است که ما قبلا آن را درک نمی شد مربوط به Covid گفت:” اندرو چان استاد ایمونولوژی و بیماری های عفونی در دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت عمومی. “به عنوان یک نتیجه, آن را واقعا ما را پشت در توانایی ما برای شناسایی افراد با Covid عفونت و احتمالا منجر به بسیاری از مردم راه رفتن در اطراف با Covid و نه دانستن آن است.”

ساخته شده است که در پاسخ به بحران همه بیشتر خسته کننده و گیج کننده برای مقامات بهداشتی به خصوص در ایالات متحده, که در آن آزمایشات ویروس باقی می ماند کمیاب است. علائم ظاهری نشانه ای از بیماری و در خرج کردن می تواند به عنوان یک پروکسی برای تست است. بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر گفتن بيماران مبتلا به Covid-19 علائم به فرض آنها به ویروس و به خود منزوی و حتی تست برای تایید وجود ویروس.

خوشه ای از علائم می تواند برجسته ظهور hotspot برای ویروس در یک جمعیت. اما بدون تصویر روشنی از نحوه Covid-19 آشکار آن را دشوار است به حتی تقریبی میزان واقعی این بیماری همه گیر. و بدون یک حس از آنچه به دنبال آن سخت است برای سلامت کارگران به اقدامات احتیاطی مناسب و ارائه درمان مناسب به بیماران خود را.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از جوامع شده اند مجبور به توسل به بی پرده و پتو و مخل اقدامات برای مهار این بیماری همه گیر مانند پناهگاه در محل سفارشات. آرامش این محدودیت نیاز به یک تلاش عمده برای تست عمومی برای ویروس ردیابی حرکات و ساخت تا مراقبت های بهداشتی با ظرفیت تخت هواکش و ماسک و کارگران است. هنوز در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا است که در عین حال به اعمال حتی این خام اقدامات برای محدود کردن گسترش Covid-19.

با این وجود محققان می آیند تا با راه های جدید برای ردیابی ویروس رفتن به سوابق بیمار برای دیدن آنچه که علائم مرتبط با بیماری. آنها همچنین درخواست از مردم برای خود گزارش علائم خود را و پیگیری آنها را با یک برنامه تلفن همراه. آنها پیدا کردن که برخی از خفیف به راحتی براق کردن علائم در واقع می تواند یک منادی از این بیماری است. این دانش می تواند کمک به سرعت همه گیر و آشکار کردن روش های جدید برای مبارزه با ویروس.

بسیاری از دستورالعمل ها برای Covid-19 علائم بر اساس آنچه دانشمندان آموخته اند که از موارد گذشته بویژه چین که در آن ویروس پدید آمده و به سرعت در حال گسترش در ژانویه و فوریه. سازمان جهانی بهداشت به عنوان مثال نگاه بیش از 55 ، 000 تایید Covid-19 نفر در چین است. آنها در بر داشت در ماه فوریه که شايعترين علايم تب (87.9 درصد از موارد تایید شده) و سرفه خشک (67.7 درصد) — و به دنبال آن خستگی (38.1 درصد) خلط [خلط] تولید (33.4 درصد) تنگی نفس (18.6 درصد) گلو درد (13.9 درصد) و سردرد (13.6 درصد).

اما بیماران مبتلا به آنها نگاه نمی لزوما نماینده از هر کسی که تا به حال این ویروس وجود دارد — فقط آنهایی که دریافت تست و درمان است. در این مطالعه حدود 80 درصد از بیماران خفیف تا متوسط بیماری 13.8 درصد بیماری شدید و 6.1 درصد در وضعیت بحرانی است.

این احتمال وجود دارد که بسیاری از بیماران آلوده با بسیار جزئی یا بدون علائم بودند دستگیر مطالعه که به معنی علائم خود را (و یا فقدان آن) بودند کمتر در آن آمار است.

مطالعات دیگر نشان داده اند که علائم مانند مشکلات گوارشی می تواند نشانه بیماری است. اولیه عدم مطالعه کارشناسی از 204 نفر در چین یافت می شود که بیش از نیمی از آنها تجربه علائمی مانند اسهال و استفراغ و درد شکم.

یکی دیگر از مطالعه مقدماتی این بار از آلمان یافت می شود که برخی از Covid-19 بيمار علائم بیشتر شبیه سرماخوردگی مانند آبریزش بینی. محققان در ایتالیا همچنین گزارش شده است که احساس ناراحتی و بی قراری ارتباط بودند با Covid-19. و پزشکان در آمریکا را شرح داده علائم عصبی مانند گیجی و تشنج در برخی از Covid-19 بیماران به خصوص در افراد مسن.

این مبهم و گاهی اوقات متناقض علائم ممکن است نشان می دهد که چگونه این ویروس در تعامل با شرایط اساسی در برخی از بیماران مانند دیابت و فشار خون بالا و یا فقط تفاوت در حساسيت. این نوع از تغییرات یک پدیده است و پزشکان در حال حاضر دیده می شود در عفونت های دیگر.

“برای مثال برای آنفلوانزا اکثر مردم نشان خواهد داد تا با تب و بدن درد و بی قراری. اما یک زیر مجموعه کوچک تر از مردم را نشان می دهد تا با اسهال و استفراغ” به گفته دیوید غرور مدیر دانشیار میکروب شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو در یک ایمیل. “آنچه ما در حال تجربه با Covid-19 احتمالا فقط انعکاس آنچه ما می بینیم در تعدادی از بیماری های دیگر که در آن آن را تحت تاثیر قرار زیر مجموعه ای از مردم در راه های مختلف.”

نیز وجود دارد یک طیف عظیمی در نحوه شدید Covid-19 را می توان حتی در برخی از زیر گروه ها. وجود دارد بیماران مسن که شانه ای بالا انداخت ویروس. کودکان وجود دارد که باید از آن درگذشت.

بسیاری از این گزارش کمتر-علائم شایع هنوز هم نیاز به گسترده تر اعتبار سنجی قبل از آنها می تواند به عنوان دستورالعمل های بالینی. اما آنها نشان دادن که چقدر گیج کننده می توان آن را برای بیماران و پزشکان برای پیگیری Covid-19 بدون کافی تست.

در هفته های اخیر وجود داشته است مورموری که anosmia از دست دادن حس بویایی و ageusia یک دست دادن حس چشایی می تواند سیگنال Covid-19 عفونت است. یوتا جاز بازیکن رودی Gobert که آزمایش مثبت برای این ویروس گفت: در توییتر بود که یکی از قابل توجه ترین علائم است. پسر انگلستان گوینده ورزشی گری است و من quaffed سرکه و آب لیمو در Instagram برای نشان دادن خاموش خود را از دست دادن طعم و پس از اخذ Covid-19.

پزشکان در بریتانیا Rhinological جامعه گفت: در ماه مارس آنها متوجه “یک به سرعت در حال رشد تعداد گزارش ها از افزایش قابل توجهی در تعداد بیماران ارائه با anosmia در صورت عدم وجود علائم دیگر.” نوشتن در BMJ محققان در دانشگاه نیوکاسل گفت: “[T]در اینجا این است که در حال حاضر شواهد کافی به این علامت بسیار جدی تر.”

محققان در انگلستان اخیرا با تقویت این ایده که با داده ها. با استفاده از یک Covid symptom tracker app برای گوشی های هوشمند راه اندازی شده در مارس 24, دانشمندان, پولد گزارش های روزانه از بیش از 1.5 میلیون کاربر از علائم خود را و یا فقدان آن است. آنها دریافتند که عجیب و غریب از دست دادن طعم و مزه و یا بوی قوی بود لینک کلیک کنید برای آزمایش مثبت برای Covid-19.

“قوی ترین ارتباط بین هر یک از این علائم و داشتن یک تست مثبت بود با از دست دادن بو یا طعم” گفت: Tim Spector استاد اپیدمیولوژی مولکولی در کالج کینگ لندن و محقق در مطالعه است.

در این مطالعه 579 برنامه کاربران گزارش آزمایش مثبت برای Covid-19. و 59 درصد از کسانی که گفتند خود را از دست داد حس بویایی و یا چشایی. که یک نرخ بالاتر از Covid-19-مثبت برنامه کاربران گزارش شده و در صورت تب یا علایم دیگر.

احتمال ساز در اینجا با چگونگی SARS-CoV-2 ویروس کار می کند. محققان در آمریکا و انگلستان گزارش شده در یک مطالعه مقدماتی که حملات ویروس ها سلول های مرتبط با بو در معابر بینی در هر دو موش و انسان است. که “می تواند منجر به anosmia یا سایر اشکال اختلال در بویایی” محققان نوشت.

Spector هشدار داد که قادر به طعم قهوه خود را و یا بوی گلهای وحشی قطعی نیست نشانه ای از Covid-19. از دست دادن طعم و بو است که در ارتباط با دیگر دستگاه تنفسی فوقانی عفونت به عنوان به خوبی به عنوان برخی از آلرژی است. در بسیاری از موارد از دست دادن این حواس نیست دائم.

به همین دلیل Spector تیم خود استفاده برنامه اطلاعات برای ساخت یک مدل از چه ترکیبی از علائم بود که نزدیک ترین ارتباط را با مثبت ویروس آزمون به جای بررسی هر فرد نشانه است.

با استفاده از مدل Spector و تیم خود را محاسبه می شود که در میان 400,000 برنامه کاربران که گزارش خود نشانه اما در یک Covid-19 آزمون در تمام حدود 50000 تا از آنها به احتمال زیاد با این ویروس آلوده.

در مکان هایی که فاقد کافی تست Spector گفت: این نوع از علائم ردیابی می تواند در برخی از نقطه در خدمت به عنوان یک علامت هشدار دهنده از افزایش موج Covid-19 — و اجازه می دهد تا به طور بالقوه افراد آلوده به اقدامات احتیاطی مانند انزوا. و از آنجا که آنها در بر داشت که از دست داد چشایی و بویایی می تواند قبل از دیگر علائم هفته می تواند به سلامت کارگران دیگر هم منجر شود به پیش بینی افزایش بازدیدکننده داشته است بیمارستان. “ما می دانم آن را به یک رادار” Spector گفت.

این تحقیق هنوز در مراحل اولیه است و ممکن است مناسب برای تصمیم گیری درمان برای فرد فرد مردم است. اما علائم مانند anosmia احتمالا می تواند اضافه شود به دستورالعمل ها است که تعیین می کند چه کسی باید آزمایش Covid-19 یا اقدامات احتیاطی.

Spector همچنین اشاره کرد که داده ها از نرم افزار است که به صورت اریب به سمت افرادی که می گویند آنها بین 20 تا 60 سال است. افراد مسن تر که ممکن است به طور معمول با استفاده از گوشی های هوشمند در کمتر داده. بنابراین مردم در مناطق روستایی انگلستان (این برنامه فقط راه اندازی در ایالات متحده در این هفته).

اما همانطور که بیشتر مردم برای ثبت نام در این برنامه هر دو کسانی که بیمار هستند و کسانی که به خوبی محققان می توانید یک تصویر بهتر از همه گیر و پاسخ به سوالات مهم در مورد خطرات ناشی از این ویروس که بیشتر در معرض خطر و چگونه به بهترین حد خود را گسترش.

Spector نیز همکاری با دانشگاه هاروارد چان و محققان دیگر در نشانه-پیگیری برنامه. چان گفت که یکی از مزایای کلیدی گسترده علائم ردیابی است نه لزوما پیدا کردن علائم خاص اما قادر به شناسایی ناگهانی افزایش علائم هر چه آنها ممکن است.

“اگر آن را فقط یک نفر احساس می کند که این راه را ما نمی دانیم که آنچه را که” او گفت:. “اما اگر بسیاری از مردم احساس به همان شیوه با ظریف علائم پس از آن که چیزی است که واقعا ارزش نشستن و گرفتن اخطار در مورد.”

یکی دیگر از عوامل پیچیده در مورد Covid-19 است که مردم می تواند گسترش ویروس قبل از آنها علائم است که می تواند تا دو هفته به نظر می رسد. و بنابراین مردم می توانند در انتقال بیماری به دیگران ندانسته. برخی از ویروس پخش ممکن است همیشه احساس بیمار در طول کل عفونت است.

با توجه به CDC و مرگ و مير گزارش هفتگی از 1 آوریل سال 2020 بدون علامت انتقال “را افزایش می دهد چالش های COVID-19 مهار اقدامات است.” تاکتیک های مانند انزوا و یا قرنطينه بستگی به تشخیص زود هنگام عفونت بالقوه بنابراین بدون نشانه های ظاهری بیماری تبدیل شدن آنها بسیار کمتر موثر در کاهش این بیماری است.

همچنین هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم خارج وجود دارد گسترش این ویروس بدون علائم قابل توجه. چان گفت که ممکن است این مورد است که بسیاری از ادعا بدون علامت فرستنده در واقع برخی از علائم اما آنها آنقدر خفیف است که آلوده نمی نقطه اتصال بین تجارب و Covid-19.

“احتمالا وجود دارد برخی از افرادی که واقعا بدون علامت معنی آنها عفونت اما احساس می کنم کاملا خوب” چان گفت. “اما وجود دارد احتمالا افرادی که بسیار ظریف تر علائم و یا آنها فقط ممکن است فرض کنیم که آن را مربوط به چیز دیگری است.”

برای پیدا کردن مردم انتقال ویروس بدون علائم محققان نیاز گسترده تست برای تایید موارد Covid-19. فراتر از زمان آزمون ژنتیکی که برای شناسایی عفونت فعال و دانشمندان نیز به دنبال تست سرولوژی که می تواند نشان دهد که قبلا مبتلا به این ویروس (و ممکن است در حال حاضر به آن ایمنی). این اطلاعات می تواند به دانشمندان کمک کند ببینید اگر بیماران نادیده گرفته هر بالقوه دیگر نشانه ای از عفونت است.

این امر نیاز به مقامات بهداشت عمومی به آزمون بیش از بدحال یا سلامت کارگران در خط مقدم; آنها نیاز به مراتب گسترده تر تست از جمعیت بزرگ را واقعا شروع به دست آوردن زمین در برابر Covid-19 بیماری همه گیر.

علاوه بر تست با خیال راحت بلند کردن بیماری همه گیر اقدامات کنترلی مانند اجتماعی فاصله خواهد نیاز به یک تلاش هماهنگ شده برای آموزش سلامت کارگران به جمع آوری اطلاعات برای ردیابی تماس با ویروس و به تولید تمام تجهیزات لازم است. این امر نیز نیاز به هوشیار باقی می ماند در مورد پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل تا آن زمان و برای حفظ بهداشت خوب از طریق تاکتیک های مناسب مانند شستن دست.

اما در حال حاضر ما هنوز در حال مبارزه با گسترده تست نمایند. وجود دارد نه به اندازه کافی تست کیت برای رفتن به اطراف و همچنین کاهش منابع, ماسک, لباس و دیگر تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران جمع آوری نمونه ها و همچنین پزشکان و پرستاران.

این بدان معناست که مقامات بهداشت هنوز هم به تصمیم گیری های دشوار در مورد کسی که برای تست و آنها خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند در تاریکی در مورد دامنه واقعی این بیماری همه گیر به عنوان موارد و مرگ و میر در ادامه به کوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>