چرا از آن زمان تا به شکست ساحل اقیانوس اطلس خط لوله


Protesters walk in front of the Supreme Court holding a banner with a picture of a pipeline on it saying "The Pipeline Stops."
آب و هوا و فعال گروه اعتراض در مقابل دادگاه عالی در فوریه. 24.
Mark Wilson/گتی ایماژ

ساحل اقیانوس اطلس خط لوله برنامه ریزی شده بود که بزرگراه زیرزمینی گاز طبیعی به معنای پوشش 600 مایل در سراسر جنوب. فعالان بودند بسیار نگران در مورد اثرات زیست محیطی این خط لوله پس از استراتژی آنها برای جلوگیری از هر تلاش برای به دست آوردن آن ساخته شده است. آنها سعی در نگه داشتن خطوط لوله و دور از آپالاچی نوین. آنها استدلال می کنند که ساخت این خط لوله قرار داده و گونه های در معرض خطر در خطر است. آنها شکایت. این همه کار کند خط لوله پایین اما آنچه که هیچ کس انتظار چیزی بود که اتفاق افتاد این آخر هفته: پس از شش سال از حقوقی دعوا دوک انرژی و سلطه انرژی شرکت پشت این خط لوله اعلام کرد که همه چیز لغو شد. چگونه این پیروزی اتفاق می افتد ؟ و می توان آن را تکرار?

در چهار قسمت از آنچه من صحبت کرد با Lyndsey Gilpin بنیانگذار و سردبیر Southerly یک سازمان رسانه ای پوشش محیط زیست و عدالت و فرهنگ در جنوب, در مورد افرادی که اختصاصی سال با موفقیت به تدوین اطلس خط لوله است. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: شما نوشته اید در مورد چگونگی در حال حاضر ایالات متحده آمریکا است که در این زمان رونق برای خطوط لوله. آیا می توانید توضیح دهید چرا که پس ؟

Lyndsey Gilpin: صنعت انرژی منتقل شده از اتکا به زغال سنگ به گاز و بخش عمده ای از این دلیل است که بازار جهانی برای زغال سنگ کاهش یافته است به عنوان گاز طبیعی و انرژیهای تجدید پذیر بدست ارزان تر است. دیگر بخشی از آن است و حتی عمده آب و برق در جنوب می گویند آنها می خواهند به کاهش انتشار کربن خود را.

چه این رونق نگاه مانند? چگونه بسیاری از مایل از خط لوله ما صحبت کردن در مورد ؟

اوه خدا. منظورم این است که ده ها و ده ها هزار نفر از خطوط لوله. این است که جدید نیست در هر حس به خصوص در جنوب. اگر شما نگاهی به نقشه لوئیزیانا برای مثال شما حتی نمی توانید ببینید که طرح دولت از آنجا که بسیاری از خطوط لوله عبور. و شما نیاز خطوط لوله و سعی کنید به حمل و نقل گاز. بسیاری از آنها بسیار کوچک هستند. من فکر می کنم تفاوت در اینجا است که وجود دارد تنها چند وجود دارد که 42 اینچ در عرض و گسترش طول ساحل اقیانوس اطلس خط لوله است. نکته دیگر این است که این یکی تراورس یک چشم انداز دیگر خط لوله را صرف.

به من بگویید در مورد چشم انداز اصلی برای اطلس خط لوله است. چرا لازم است ؟

بنابراین قلمرو و دوک گفت: آنها نیاز به افزایش مقدار گاز آنها را به مشتریان خود در ویرجینیا و کارولینای شمالی است. ایده این بود که اگر ما در ساخت این خط لوله از آنجا که ما در حال توسعه دهندگان و همچنین ما در حال خرید این خط لوله ما می تواند ارزان تر عرضه گاز به مشتریان ما.

پس از آن برنده است. آن را مانند ما در حال انجام این کار برای ما اما پس از آن ما نیز قادر خواهد بود به شما یک استراحت در انرژی.

راست. بنابراین راه آنها به این طریق بسیاری از شهرستان ها در کمیسیون ها و شوراهای شهر بود که گفت: در حالی که ما در حال ساخت این پروژه بزرگ است که شما را با انرژی ارزان تر, ما به شما ارائه هزاران نفر از شغل و در ساخت و ساز و به طور کلی آن را می تواند به مزیت اقتصادی برای منطقه. که نوع و چرا از آن به راحتی گذشت. آن را آسان فروش به رهبران.

به عنوان پروژه خط لوله رشد بیشتر پیچیده با تاخیر در ساخت و ساز و چالش های قانونی در هزینه های خود را تا این حد رواج. بنابراین وعده گاز ارزان به نظر می رسید مانند کمتر و کمتر از یک چیز مطمئن است. و در مکان های که در آن انرژی صنعت را ترک کرده بود زشت اسکار بر روی زمین و یا آلودگی هوا یا آب مردم بيشتر تردید از هر وعده از دوک و ملک مورد اقتصادی صعودی عظیم گاز طبیعی خط لوله است.

از آغاز این پروژه با مخالفت بیشتر مردم از این امر به طور معمول مخالف چنین پروژه ای در گذشته چون آنها را دیده ام چگونه زغال سنگ صنعت نابود این جوامع چگونه آن را ساخته شده است یک تن از ثروت خاموش آپالاچی جوامع و سپس به سمت چپ آنها را بالا و خشک با نرخ بیکاری بالا. آنها به سمت چپ افراد بیمار و در حال مرگ از آلودگی و بیماری های ریوی. بنابراین در حالی که آن را آسان فروش, مشاغل بخش بسیار کوتاه مدت است. منظورم این قلمرو به من گفت که همه چیز آن را ایجاد یک زن و شوهر از ده شغل دائمی. و قاب بوده است آن را به ارائه هزاران نفر از مشاغل ساخت و ساز. که درست است. ساخت و ساز شغل هستند ناچیز است. اما بخشی دیگر از آن است که بسیاری از ساخت و ساز مشاغل بسیار تخصصی. بنابراین بسیاری از مردم در مکان های من سفر شد و گفت این نیست شغل های محلی. آنها در حال در آوردن مردم از شرکت های خارج از منطقه است که می دانند چگونه به ساخت خطوط لوله جوشکار و یا افرادی که از سطح بالاتری از آموزش و پرورش و یا آموزش. بنابراین مردم محلی نیست در واقع گرفتن آن شغل که به آنها وعده داده شده بود.

شما در مورد صحبت های محلی مخالف به عنوان مخالف سیاسی پذیرش این خط لوله است. و شما در سفر تمام طول خط لوله پیشنهاد شده سعی کنید به درک که چگونه جوامع محلی بودند که در واکنش به این پروژه است. من تعجب اگر شما می تواند ما را به یک زن و شوهر از مکان شما بازدید.

یکی از نقاط رفتم به در ویرجینیا بود داخل شهرستان است که این محل به نام کمی دره است که این کوچک و باریک توخالی با این نهر در حال اجرا را از طریق آن. من با این زن و شوهر که تا به حال این زمین بود که در این خانواده برای صدها سال. این خط لوله که قرار بود به قطع حق در سراسر اموال خود را. من تو را دیدم قطعه است که در طول کل مسیر این بسیار کوچک و قابل پیوست به مناظر است که مردم تا به حال به خاطر خانواده خود رشد کرده بود وجود دارد. این است که یکی از آنها به نام خانه. آن را فقط ممکن است به نظر می رسد مانند کسی است, حیاط خلوت, به یک خط لوله شرکت. اما به مردم آن همه چیز بود.

در برخی از این جوامع می رفت به شما مردم واقعا جنگ بر سر خط لوله داشتن نظرات مختلف در مورد این که آیا این خط لوله باید در. شما می توانید من را در داخل یکی از این اختلافات?

“آنها را دیده ام چگونه زغال سنگ صنعت نابود این جوامع چگونه آن را ساخته شده است یک تن از ثروت خاموش آپالاچی جوامع و سپس به سمت چپ آنها را بالا و خشک است.” — Lyndsey Gilpin

من با یک زن و شوهر با برخی از زمین های کشاورزی در کارولینای شمالی. این خط لوله حق با اموال خود را. درست در کنار خانه خود بود کمی دیگر در کاخ سفید. شوهر زن گفت: که برادر من را در خانه و ما دیگر صحبت نمی کند. او عصبانی من برای مبارزه با این خط لوله. در عين حال ظاهرا شده برای این خط لوله از آنجا که او گفت این بود که توسعه اقتصادی فرصت است. من که زیادی است. وجود کلیسای جماعت بودند که بسیار تقسیم شده و بیش از این موضوع با این نوع از فریم شما در حال محیط زیست و شما برای توسعه اقتصادیاست که بسیار ساده و در روایت است که آنها در حال تغذیه توسط مقامات محلی و شرکت ها.

آن را ایجاد می کند این تقسیم که لزوما دقیق است. آن را ندارد به یک خط لوله و یا هیچ چیز. آن را ندارد به زغال سنگ و یا هیچ چیز نیست. اما این آسان مردم توضیح داده می شود. هنگامی که شما که همراه با این واقعیت است که تعداد بسیار کمی وجود دارد شغل و بسیاری از مشکلات با کمبود بیمارستان و کمبود منابع در کل هیچ آب پاک—بسیاری از اماکن مانند که یک پروژه مثل این وزن بیشتر از شما می خواهم تصور کنید.

فعالان شما صرف کمی وقت با کار کرده بود در کشورهای همسایه تلاش برای جوامع خود درگیر و صحبت کردن در مورد این خط لوله است. شما می توانید بحث کمی در مورد آنچه که انگیزه آنها را و به همین دلیل این بسیار مهم است برای آنها ؟

دو نفر از بهترین افراد من بودند گری گرانت و بلیندا جوینر. آنها برای چندین دهه بوده است مبارزه با پیشنهاد پروژه های صنعتی است که می تواند بهداشت عمومی خطرات و آسیب های زیست محیطی در جوامع خود را در این منطقه خاص از شرق کارولینای شمالی که عمدتا سیاه و سفید. که در آن کمک مالی از, در شهرستان هلیفکس منطقه عمدتا کشاورزی است. این بخشی از یک معامله جدید حل و فصل که در آن مردم سیاه و سفید داده شد و زمین به مزرعه و شروع به ساخت برخی از پول است. اما آنها به سرعت آب گرفتگی و خریداری توسط مهاجران سفید پوست. و آپالاچیا است که توسط صنعت ذغال سنگ. این بخشی از کارولینای شمالی است که واقعا تحت سلطه صنعتی کشاورزی عمدتا خوک و در حال حاضر مرغ. این مزارع باعث بسیاری از مسائل با بو و مواد زائد و بهداشت عمومی و نگرانی است.

Gary شده بود مبارزه با این همه برای یک زمان واقعا طولانی شده است و در تلویزیون و به نقل از روزنامه و به معنای واقعی کلمه هرگز متوقف شد. او متقاعد شده جوینر در مبارزه برای مسائل دیگر در جامعه خود را. جوینر ایجاد این گروه محلی و در زمان مانند هر پروژه صنعتی است که از طریق این منطقه در چند سال گذشته. این به ویژه مهم در این منطقه کارولینای شمالی به دلیل زیست محیطی عدالت حرکت آغاز شده از یک کشور است.

چگونه گرانت و جوینر تبدیل شدن به علاقه مند در خط لوله و شروع به سازماندهی مردم در اطراف آن ؟
آنها باید گوش خود را به زمین بر همه چیز است. آنها شنیده ام در مورد این خط لوله به دلیل وجود سه ایستگاه های کمپرسور که قرار است ساخته شود در طول مسیر کمک خواهد کرد که حمل و نقل گاز. آنها بلافاصله شروع به سازماندهی در برابر این خط لوله است. یکی از آنها شروع به آنها در ارتباط با افراد دیگر در شمال و شرق کارولینای شمالی بودند و همچنین مبارزه با ACP. که به کمک مالی و جوینر خیلی بیشتر شتاب از آنجا که بسیاری از جوامع در کارولینای شمالی که آسیب دیده اند و خط لوله عمدتا سیاه و مادری آمریکایی است.

یک قطعه از گزارش خود را متمرکز بود بر این واقعیت است که آن را فقط که این خط لوله که قرار بود از طریق این روستایی و سنتی در مناطق محروم. نیز این بود که آن را ساخته شده در اخبار, بیابان مکان های که در آن وجود دارد هیچ روزنامه های محلی. یا شاید روزنامه محلی بود تنها بیرون آمدن از یک بار در هفته یا یک بار در ماه و آن را نمی ممکن است کارکنان واقعا حفاری به موضوع خط لوله و تاثیر آن ممکن است در جامعه.

من آن را در زمان زمان طولانی برای قطعه ای که با هم. شما باید رسانه ملی است که تحت پوشش آن در ابتدا و سپس آنها به سمت چپ و آمد هنگامی که وجود دارد خبر—شاید زمانی که برخی از مجوز لغو شد و یا آن را به دیوان عالی کشور. اما این داستان واقعا نمی دهد زمینه به آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است. اگر شما فقط به عنوان خوانده شده گزارش گیری از آن توسط دولت و روزنامه های ملی آن را فقط به نظر می رسد مانند این پروژه هنوز در حال حرکت رو به جلو و برخی از مردم در برابر آن هستند در حالی که دیگران برای آن بسیار ساده روایت است. و من فکر می کنم که کمک به این واقعیت است که بسیاری از مردم احساس شکست در طول تمام این مثل وجود دارد هیچ چیز آنها می تواند انجام دهد.

بسیاری از مقالات در طول مسیر هستند و هفته نامه و بسیاری از آنها بسیار به وضوح pro-کسب و کار نرم افزار-صنعت است. بدون اخبار محلی شما متوجه چگونه به راحتی روایت اقتصادی در مقابل محیط زیست می تواند آشکار. این که شما چگونه این تقسیم در بسیاری از این اماکن است.

در گزارش شما فشار پشت این ایده که وجود دارد این اقتصادی در مقابل محیط زیست دوگانگی. به شما می گویند آن را یک انتخاب نادرست. اما که گفت: چیزی که به من ایستاده بود وجود دارد که مشکلات واقعی هر دو طرف در حال تلاش برای بیان و آدرس اینجا آن است که آیا جهان نیاز به انرژی بیشتر و یا جوامع محلی نیاز بیشتر مشاغل و مالیات بر درآمد. من تعجب می کنم که چگونه این گروه های محلی در حال فکر کردن در مورد پرداختن به آن دیگر نیاز دارد که شاید همسایه خود را در سراسر خیابان را می بیند و می ترسم در مورد: که اگر این انرژی مشاغل از بین برود وجود دارد نمی تواند هر چیزی در سمت چپ.

یکی از جذاب ترین مکالمات اتفاق می افتد در این منطقه در حال حاضر این است که چگونه برای انتقال در یک راه است که عادلانه و مقرون به صرفه برای همه. و همچنین چگونه به ترکیب, عدالت زیست محیطی به همه این تصمیمات. این تغییر در درک آنچه در آپالاچیا و دیگر مناطق روستایی می تواند مانند نگاه کنید. و چگونه است که عادلانه باشد.

یکی از طرفداران که می شده است تحت پیگرد بیش از ساحل اقیانوس اطلس خط لوله در بیانیه ای گفت: آنها پس از این پیروزی بزرگ که در حال حاضر زمان برای این شرکت های انرژی به محوری برای انرژی خورشیدی و باد است. وجود دارد هیچ نشانه ای این شرکت ها در حال برنامه ریزی برای انجام این کار ؟

من فکر می کنم که واقعا یک سوال بزرگ است. آنچه که واقعا در رفتن به آنها فشار است چه چیزی اتفاق می افتد در سطح دولت است. ویرجینیا گذشت واقعا تاریخی قطعه ای از قوانین به نام اقتصاد پاک عمل یک زن و شوهر از سال پیش که ملک به حرکت به جلو با انرژی پاک. کارولینای شمالی است که به نوعی در این مسیر بیش از حد. بنابراین شما می بینید جوامع محلی در حال حرکت به سمت این سریع تر, اما آن را به دولت در سطح کار به صورت نرم افزار را تغییر دهید چرا که آنها با انحصار در این مناطق است. به همین دلیل هر چیزی آنها واقعا سخت است برای مردم را به مبارزه چرا که آنها لازم نیست که انتخاب دیگری برای تولید انرژی. آنها نمی توانند خرید قدرت خود را از کسی دیگر در اکثر موارد.

من تعجب می کنم اگر شما نگاهی به این خط لوله و دیدن درس های زیست محیطی فعالان عدالت در جاهای دیگر که ممکن است فکر, من چگونه می توانم خودم را شنیده? چگونه می توانم تکرار کاری که انجام شده است در اینجا ؟

آن را به شما نشان می دهد چه مدت آن طول می کشد برای چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. آن زمان شش سال بود. شش سال از زندگی خود را داوطلبانه برای یک پروژه مانند این متوقف است مانند یک تعهد است. من می توانید ببینید که بسیار واضح است که چرا مردم احساس شکست چرا که آنها احساس می کنید مانند آن است که ارزش آن نیست. آن را فقط اتفاق نمی افتد اغلب شبیه به این.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>