چرا جف بزوس را 100 میلیون دلار کمک مالی به بانک های مواد غذایی نمی خواهد خود را برآورده منتقدان

جف بزوس دادن 100 میلیون دلار برای کمک به امریکا گرسنه در طول coronavirus بحران یک هدیه است که یکی از بزرگترین توسط tech رهبر در پاسخ به این بیماری همه گیر. اما آن را نیز می آید در میان نصب نگرانی در مورد چگونه بزوس درمان کارکنان خود را در روز خود را به عنوان مدیر عامل شرکت آمازون است.

بزوس روز پنجشنبه اعلام کرد که او را ساخت کمک مالی به تغذیه امریکا, یک سازمان غیر انتفاعی است که در خدمت به عنوان یک تهاتری برای توزیع پول به بانک های مواد غذایی در سراسر کشور است. هدیه ای است غیر انتفاعی بزرگترین-همیشه تک اهدا بزوس سوم-بزرگترین تعهد به تاریخ گره خورده است برای تک بزرگترین coronavirus تعهد به تاریخ از فناوری خیر با 100 میلیون دلار متعهد بیل و ملیندا گیتس.

هدیه هایی از این مهم و مورد نیاز در طول یک بحران مانند این. اما میلیاردرهای ” انسان دوستی است به طور فزاینده ای تحت آتش به عنوان یک حواس پرتی از معتبر انتقاد از این که چگونه این همان میلیاردرهای کسب پول خود را. بزوس مثلا کشیده شده موشکافی برای حفاظت از انبار و تدارکات کارگران به اندازه کافی از شیوع کروناویروس. هدیه ای اعلام شد در حدود همان زمان معاون خبر گزارش داد که بزوس نشسته بودند در جلسات که در آن آمازون رهبری به دنبال راه هایی برای اسمیر یک کارگر که صدا زنگ در مورد نگرانی های ایمنی و بهداشت در یکی از بزرگترین انبارهای Staten Island, New York.

و هنوز هم حتی با این زمینه و مثبت روابط عمومی آن را بوجود امدن این کمک مالی می تواند یک تفاوت واقعی.

100 میلیون دلار “ما را قادر به ارائه مواد غذایی بیشتر به میلیون ها نفر از همسایگان ما در مواجهه با مشکلات در طول این بحران گفت:” تغذیه امریکا در بیانیه ای گفت. “زندگی های بی شماری تغییر خواهد کرد چرا که از سخاوت است.”

تغذیه امریکا یکی از بزرگترین سازمان های خیریه اجرا می شود یک شبکه از حدود 200 بانک های مواد غذایی. صندوق آن ایجاد شده برای مقابله با کروناویروس — که در اصل به حال فقط $2.7 میلیون نفر در آن — توزیع لوازم اضطراری به بانک های مواد غذایی در سراسر کشور است. فقط در روز چهارشنبه این گروه پیش بینی کرد که بانک های مواد غذایی خواهد نیاز به $1.4 میلیارد دلار طی شش ماه آینده به خوراک گرسنه.

“من می خواهم برای حمایت از کسانی که در خط مقدم کشور ما بانک های مواد غذایی و کسانی که با تکیه بر آنها” بزوس گفت: در یک Instagram پست اعلام کمک مالی (از آن جایی که او به نظر می رسد به همه شخصی خود را در اطلاعیه این روزها).

پس از سالها انتقاد خود را نسبتا ناشی از خست عمومی بشردوستانه دادن بزوس باز کرده است کیف پول خود را بطور قابل توجهی در طول دو سال گذشته اعلام سه بزرگترین هدیه به تاریخ. در حال حاضر ثروتمندترین فرد بزوس پس از سال 2018 نیز متعهد 2 میلیارد دلار برای خیریه تلاش متمرکز بر کمک به بی خانمانی و در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش همراه با 10 میلیارد دلار آب و هوا-تغییر صندوق در اوایل این سال است.

برخی از منتقدان از میلیاردر های بشردوستانه و سریع به اشاره است که این همه بسیار کوچک درصد از بزوس خالص ارزش. این در واقع فقط 0.08 درصد از $120 میلیارد دلار دارایی. اما با توجه به این که این یکی از بزرگترین coronavirus مرتبط با هدیه و در عین حال به انتقاد از بزوس هدیه ای است به انتقاد از اندازه از تمام کمک های بشردوستانه در میان یک بحران جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>