چرا اتحادیه های کارگری مردم را کمتر نژادپرستانه

در مقایسه با غیر اتحادیه کارگران و اعضای اتحادیه باید دستمزد بالاتر و کوچکتر جنسیتی و نژادی و نابرابری دستمزد. در حال حاضر یک مقاله تحقیقی جدید نشان می دهد که قوی تر اتحادیه های کارگری باید ضد نژادپرستانه عوارض: سفید اعضای اتحادیه کمتر احساس تنفر نژادی علیه سیاه پوستان از خود را غیر اتحادیه همتایان.

مقاله منتشر شده در مجله آمریکایی علوم سیاسی به نام “اتحادیه های کارگری و سفید نژادی و سیاست” نوشته شده بود توسط اساتید پل Frymer از دانشگاه پرینستون و یعقوب Grumbach از دانشگاه واشنگتن است. “عضویت در اتحادیه را کاهش می دهد نژادی و تنفر نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار” آنها را بنویسید. دلیل آنها بر این باورند که تا حدودی به دلیل رهبران اتحادیه “نیاز به استخدام کارگران از رنگ به منظور دستیابی به اکثریت عضویت در دلیل تنوع نیروی کار بخش” و در نتیجه “باید ایدئولوژیک و استراتژیک مشوق برای کاهش تنفر نژادی در میان رتبه و فایل در تعقیب سازمانی نگهداری و رشد است.”

تبلیغات:

Frymer و Grumbach توجه داشته باشید که چگونه اتحادیه رهبری به طور فزاینده ای جعلی اتحاد با حقوق مدنی گروه های شروع با ظهور رئیس جمهور فرانکلین روزولت در آمریکا در دهه 1930 که تمایل نامتناسب تعدادی از اتحادیه ها برای حمایت از حقوق مدنی باعث شده است ادامه داد: پس از آن زمان.

“اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت حمایت بیشتر از سفید اعضای اتحادیه نسبت به قبل انتخابات ریاست جمهوری نامزدهای افزایش بود و نه منحصر به فرد برای اعضای اتحادیه,” Frymer و Grumach نیز بنویسید. “مشروط بر متغيرهای دموگرافيک اتحادیه عضویت منفی در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی می کند.”

آنچه تغییر کرده این است که حزب دموکرات — که شده است تراز وسط قرار دارد با اتحادیه حرکات برای بیش از یک قرن را متوقف کرده است و با تمرکز بر جعل یک ائتلاف بین نیروی کار و حقوق مدنی گروه بر اساس متقابل اقتصادی و اجتماعی خود بهره. به جای دموکرات ها به طور فزاینده در عمل به عنوان اگر برنده بیش از طبقه کارگر سفید رای دهندگان نیاز به آنها را به چشم پوشی از نیازهای اقلیت نژادی. این روند تشدید چگونه عضویت در اتحادیه کاهش یافت در ایالات متحده پس از زايمان شروع به کاهش در اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970.

تبلیغات:

“اغلب شما شنیدن آنچه که من فکر می کنم یک دوگانگی کاذب,” Grumbach گفت: سالن. “حزب دموکرات و چپ-از-مرکز سیاست نیاز به انتخاب بین نژاد یا کلاس. شما از شنیدن این سیاست انتخاباتی و punditry دموکرات ها بعد از سفید طبقه کارگر (به طور معمول سابق اتحادیه) کارگران و یا رفتن برای زنان و مردم رنگ که در واقع طبقه کارگر است که اکثریت مردم از رنگ و زنان و افراد جوان در نظر گرفته دموکراتیک پایه است.”

او افزود: “این مقاله نشان می دهد که غفلت از جنبش کارگری کمک کرده است و بیشتر در امتداد این رود از سفید سیاست هویت و توانایی جمهوری خواهان برای جذب رای دهندگان با هویت و تنفر سیاست است.”

Frymer تکرار Grumach را مشاهده مورد ارزش کار حرکات در کمک به ایجاد ائتلاف مترقی.

تبلیغات:

“جنبش کارگری بسیار خوب متقاطع سازمان” Frymer توضیح داد. “من فکر می کنم جنبش کارگری بوده است از دست داده و پس اساسا اواخر دهه 1960 به عنوان یک سازمان از تغییر است که تقاطع کلاس و نژاد. اتحادیه نمی شرکت در این به اندازه کافی برای بسیاری از دهه ها و اتحادیه های کارگری تا به حال بسیاری از خود تبعیض مشکلات برای چند دهه. اما قطعا پس از 1990s و 2000s کار است که واقعا یکی از بزرگترین و اگر نه بزرگترین سازمان دفاع از حقوق مدنی در کشور است که باید به رسمیت شناخته شود. بیشتر اتحادیه های کارگری نیاز به ترویج و ترقی خواهان نیاز به آن را تشخیص دهد. “

Grumbach همچنین در مورد اینکه چرا سفید طبقه کارگر رای دهندگان می تواند متقاعد به مخالفت اقتصادی خود را در منافع خود را به منظور آزار اقلیت نژادی.

تبلیغات:

“W. E. B. دوبوا خواهد تماس آن” روانی دستمزد سفیدی,’ است که یک عامل در طول تاریخ آمریکا” Grumbach توضیح داد. “چرا سفید پوستان فقیر حمایت از برده داری وقتی که درایو پایین قیمت رایگان سفید کار ؟ چرا آنها حمایت از پایان بازسازی و افزایش sharecropping اقتصاد عملا بردگی رفتن به جلو ؟ و دوبوا می گویند روانی دستمزد که وجود دارد این ضمنی قرارداد شده است که تحت فشار قرار دادند او سفید و سرمایه داران به طبقه کارگر سفید مردم احساس که آنها غنی تر از آنها هستند چرا که آنها احساس می کنید نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار.”

او افزود: “نمی شود در پایین ترین پله در نردبان به نظر می رسد جذاب تر از بلند کردن اجسام تا کل پایین نردبان.”

Grumbach نیز صحبت به سالن خود را در مورد سابقه شخصی و چگونه است که تحت تاثیر علاقه خود را در تقاطع بین کار سیاسی و حقوق مدنی.

تبلیغات:

“من مدت طولانی است که علاقه مند به کار مسائل به خصوص تقاطع کلاس و نژاد در آمریکا” Grumbach توضیح داد. “در حال رشد در شهرستان شما می بینید که مردم به حاشیه رانده شده توسط نژاد و طبقه تمایل به محروم از بیمه درمانی و آمریکا خیلی ضعیف دولت رفاه. تمام این چیزهایی که در سن جوانی بودند بسیار آشکار است.” وی همچنین با اشاره به پیشینه خانواده اش گفتن سالن که پدربزرگ مادری او “سردبیر شیکاگو مدافع برجسته سیاه و سفید, روزنامه بود و واقعا علاقه مند بود و گزارش از دعوا به ادغام اتحادیه های کارگری و واقعا دیدم یک نژادهای مختلف جنبش کارگری به عنوان کلیدی برای حقوق مدنی و کلیدی برای پیشرفت اقتصادی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>