اگر شما صرف مقدار زیادی از زمان مصرف, اخبار, شانس خوب وجود دارد شما در حال انجام سیاست اشتباه است.

و شما در حال انجام آن اشتباه احتمالا شما نیز فکر می کنم شما آن را انجام حق که بدان معنی است که شما تقریبا قطعا همه چیز بدتر بود.

این پایان نامه از یک کتاب جدید به نام سیاست برای قدرت توسط Peter هرش یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه تافتز. کتاب نیمه زاری نیمه پاره. خود شناسایی لیبرال هرش در تلاش برای درک اینکه چرا سمت چپ متوقف شد و به دنبال قدرت و به جای آن شروع درمان سیاست بیشتر و بیشتر مانند یک تماشاگر ،

او سکه اصطلاح “سیاسی hobbyism” را به تصرف خود مشکل است. “ما از شرکت در سیاست توسط وسواسی اخبار-زیر و آنلاین slacktivism با احساس نیاز به ارائه یک را برای هر یک روزانه, سیاسی, flare-up, توسط emoting و استدلال و بحث تقریبا همه از این از پشت صفحه نمایش” هرش می گوید. بسیاری از ما فکر می کنم ما در حال فعال سیاسی — اما در واقع ما در حال انجام کمی بیشتر از سیگنالینگ که ما به افراد دیگر. ما ممکن است از لحاظ عاطفی سرمایه گذاری در سیاست اما ما در واقع متعهد به حل مشکلات است.

من به صحبت کرد هرش در مورد چگونگی سیاست شد صرف ورزش برای بسیاری از مردم به همین دلیل آن را به ویژه مشکل در چپ و آنچه که او فکر می کند مردم باید انجام دهید اگر آنها واقعا می خواهید به سازماندهی و تغییر جهان در اطراف آنها.

آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

Sean Illing

چه سیاست در واقع در مورد شما ؟

Eitan هرش

برای من سیاست است در مورد کار با افراد دیگر برای نفوذ در دولت است. و شما می توانید تاثیر دولت با متقاعد کردن مردم است که آنها باید برای رای دادن و یا با برقراری ارتباط با سیاستمداران و لابی آنها در هر صورت شما در حال گرفتن این که آیا آنها در حال سیاستمداران و یا شهروندان به گرفتن برخی از اقدام آنها نمی خواهد در غیر این صورت ،

مشکل این است که این درست نیست که چگونه بسیاری از افراد درگیر در سیاست است. این نوع از نقطه شروع از این کتاب است.

Sean Illing

شما حتی بیشتر از آن. شما استدلال می کنند که لیبرال ها در حال انجام سیاست اشتباه است.

Eitan هرش

واقعیت این است که افرادی که صرف وقت گیر ترین اخبار و استدلال آنلاین هستند نامتناسب کالج تحصیل سفید, مردم, و در حال حاضر که جمعیتی عمدتا دموکراتیک است. این است که می گویند که این نوع از رفتار نمی کند اتفاق می افتد در هر دو طرف, اما آن را عمدتا در سمت چپ.

در بسیاری از راه های من لیبرال اما پیام کتاب محافظه کار است به این معنا که این اولویت بندی محلی تعامل بیش از ملی تعامل. من فکر می کنم ما باید بیشتر نهادی تعامل با سازمان های مذهبی ، برخی از مردم که به عنوان یک محافظه کار پیام در حالی که من فقط فکر می کنم که چه ساختمان قدرت نیاز دارد.

Sean Illing

این موضوع در اینجا چیزی است که شما تماس بگیرید “سیاسی hobbyism” یک رویکرد به سیاست تبدیل شده است که غالب است. توضیح آنچه در آن است.

Eitan هرش

سیاسی hobbyist است یک اصطلاح کلی دیگری برای کسی که صرف مقدار زیادی از زمان مصرف اخبار و یا امضای دادخواست آنلاین و یا درگیر شدن با مردم در مورد این یا آن موضوع است. آنها این اشتباه به صورت واقعی سیاست, اما آن را نمی کند چرا که آن را کمک نمی کند به برق ساختمان.

Sean Illing

چرا که نه ؟

Eitan هرش

هنگامی که شما یک سرگرمی شما در حال یادگیری اطلاعات غلط و تمرین اشتباه مهارت. شما به طور معمول یادگیری در مورد بزرگ و ملی, اخبار و اغلب آن را فقط درام. بنابراین یک سرگرمی و ممکن است یادگیری تمام جزئیات مولر گزارش و احساس می کنم که مهم است که بدانید و به صرف ساعت ها و ساعت ها در آن است.

اما پس از آن اگر شما از او پرسید که چگونه او می تواند از درگیر شدن در برخی از مسائل از اهمیت خود را در جامعه محلی و یا در دولت یا در آن نقاط فشار در جامعه خود برای نفوذ در دولت او هیچ ایده. او فقط در اخبار ملی چرخه و او در واقع برای بهبود هر چیزی.

سرگرمی و نیز یادگیری اشتباه مهارت های سیاسی. آنلاین سیاست, همه چیز در مورد تحریک و سیگنالینگ خشم. اما تغییر ذهن مردم تبدیل رای خود را به بسیاری از آرا نیاز به همدلی و چهره به چهره تعامل. نه تنها شما نمی انجام این کار به صورت آنلاین و یا در هنگام تماشای اخبار تلویزیون شما در حال یادگیری دقیقا اشتباه مجموعه ای از مهارت های.

Sean Illing

چرا سفید, کالج تحصیل لیبرال ها به احتمال زیاد به شرکت در سیاسی hobbyism?

Eitan هرش

چند دلیل وجود دارد. کالج تحصیل هستند به احتمال زیاد در یک محیط اجتماعی که در آن آنها احساس می کنند این یک وظیفه مدنی برای شرکت در سیاست و مطلع است. آنها ممکن است پیدا کردن یادگیری حقایق سیاسی به نظر فکری لذت بخش است. در همان زمان وضعیت موجود برای سفید کالج تحصیل آمریکایی ها بسیار خوب است. آنها شغل خوب. آنها نیست که اجباری به سربازی مانند نسل های گذشته.

بنابراین تا آنجا که آنها ممکن است ضجه و زاری قطبش یا خوار شمردن این یا آن سیاستمدار نیستند حاضر به رول تا آستین خود را و ساخت قدرت سیاسی است. این تنها اگر شما نمی نیاز به قدرت بیشتر از شما در حال حاضر است که شما احتمالا می تواند تصور از سیاست به عنوان یک در خانه فعالیت های اوقات فراغت.

هیچ وقت بیشتری را صرف یادگیری حقایق و مصرف اخبار از کالج تحصیل سفید مردان است. اما تحقیقات در نامزدی — داوطلب شدن برای گروه ها و مبارزات — نشان می دهد که اکثریت زنان و نامتناسب سیاه پوستان و لاتین تبارها که در حال انجام کار واقعی از سیاست است. به راحتی با وضعیت موجود در میان کالج تحصیل سفیده به خصوص مردان به نظر می رسد به احتمال زیاد توضیح.

به همین دلیل این است که بیشتر از یک لیبرال مشکل از یک محافظه کار یک راست در حال حاضر سفید کالج تحصیل جمعیت بسیار دموکراتیک تر از حزب جمهوری خواه. البته وجود مقدار زیادی از hobbyism در هر دو طرف اما در حال حاضر این گروه تمایل به لاغر دموکراتیک است.

Sean Illing

اما وجود دارد که نمونه واقعی فعالیت در سمت چپ مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات و یا انقلاب و یا فرودگاه تظاهرات بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر. اینها تنها استثنا برای این قانون و یا آیا آنها از نظر سیاسی تاثیرگذار?

Eitan هرش

کسانی که همه در راه خود را بسیار مفید و معنی دار شد. گاهی اوقات تظاهرات استراتژیک هستند و گاهی اوقات آنها مسهل. این مسهل هستند سازمان به سرعت و هدف این است که عمدتا به اجازه خاموش بخار. اما بار دیگر تظاهرات واقعا استراتژیک در شرایط استخدام و یا بالا بردن سطح آگاهی از یک موضوع است.

من فکر می کنم پل تظاهرات به عنوان استراتژیک از نظر بالا بردن سطح آگاهی, اما آن را نیز فقط یک گام اول است. اهداف بلند مدت از این جنبش نیاز مردم به واقع درگیر در گفتگو با ادارات پلیس در مورد چه کسانی که در ادارات پلیس انجام می دهند و چگونه آنها در حال انجام آن است. و آن نیاز به کار بر روی زمین در هر کجا که شما زندگی می کنند به فشار دکمه سمت راست.

من می خواهم سیاسی سرگرمی برای مبارزه با این سوال که در حالی که نوشتن آن: اگر آنها با حضور در یک تظاهرات یا راهپیمایی, چه شد آن آنها است ؟ آن مسهل و یا آن را آغاز بتن ریزی ، اگر آن را سابق و سپس آن را فقط hobbyism. اگر این دومی پس از آن ،

Sean Illing

چه سیاسی علاقمندان از این نوع سطحی تعامل با سیاست ؟ رضایت عاطفی? در آن است در مورد سیگنالینگ که ما به افراد دیگر ؟

Eitan هرش

این یک میانبر برای نامزدی. شما را وادار به احساس متصل به یک حس اجتماعی و حس ماموریت بدون انجام هر گونه بلند کردن اجسام سنگین است که چرا بخشی از تعهد آنلاین است که به احساسات رانده. اگر شما احساس می کنید عصبانی چیزی از نیمکت خود را به شما احساس به نحوی متصل به آن را حتی اگر شما انجام داده اند هر چیزی.

Sean Illing

شما در حال موعظه چکمه بر روی زمین فعالیت و چهره به چهره تعامل ویژه با مردم در طرف دیگر. شما چه می گویند افرادی که بدبین هستند در مورد امکانات اجبار که احساس می کنید مانند شکاف آنقدر عمیق است که آن را دیگر نمی توان به تعامل با مخالفان سیاسی?

Eitan هرش

من حدس می زنم من می گویند که آنها در اشتباه هستید. بسیاری از مردم شما در تعامل با زندگی واقعی هستند نه در همه مانند کاریکاتور در سر خود را و یا آنلاین. بسیاری از مردم شما روبرو می شوند در محله خود و یا در یک گروه اجتماعی نیست سر الکس جونز پیروان. در واقع بسیاری از افراد به سادگی نیست که سرمایه گذاری و لازم نیست که عمیقا در سمتهای و آنها باز به اجبار اگر شما به نوع به آنها را.

Sean Illing

من کنجکاو هستم که چرا شما فکر می کنم سیاسی hobbyism تبدیل شده است. چه تغییراتی در فرهنگ سیاسی و رسانه های اکوسیستم را تحت فشار قرار دادند در این مسیر ؟

Eitan هرش

من می دانم که شما نوشته ام زیادی در مورد تغییرات در فناوری رسانه ای و من فکر می کنم که قطعا ساخته شده آن را آسان تر برای تعامل بیشتر shallowly. آن را هر تر برای رفتن به یک جلسه جامعه پس از یک هفته امروز نسبت به 30 سال پیش اما آن را احساس می کند سخت تر نسبت به جایگزین.

من همچنین فکر می کنم که آگاهانه تصمیم گیری های سیاسی احزاب و توسط دولت فدرال و دولت های ایالتی گرفته اند قدرت به دور از گروه های محلی گرفته اند پول دور از مردمی سازماندهی و مورد علاقه مشاور محور فعالیت است که احتمالا ایجاد یک صحنه که به نفع hobbyism.

و من فکر می کنم بسیاری از مردم فقط نمی باید انرژی یا زمان برای انجام واقعی کار سیاسی است که سخت و طاقت فرسا. و مقدار زیادی از مردم لزوما را عمدی تصمیم به درگیر نیست; آنها فقط نمی بینم هر مسیر به معنی مشارکت. که بخش بسیار زیادی از این مشکل است.

Sean Illing

مناسب به نظر می رسد به درک قدرت بهتر از سمت چپ یا شاید چیزی در مورد ماهیت محافظه کاری که آشنایی خود را به مرتب کردن بر اساس سیاست شما در حال دفاع.

Eitan هرش

من فکر می کنم شما بر روی چیزی وجود دارد. رویکرد از پایین به بالا به تغییر سیاسی است که با تمرکز بر روی مسائل محلی و یا نهادهای محلی مانند کلیساها و یا تفنگ باشگاه فقط شایع تر در سمت راست. ما استفاده می شود به فکر می کنم بیشتر در مورد مردمی سازماندهی متمرکز بر اتحادیه های کارگری برای مثال اتحادیه سقوط کرده اند در حالی که کلیساهای بدست نامتناسب خواه.

دوباره برخی از کلید جمعیتی از سمت چپ مانند کالج تحصیل سفید مردم نیست حضور هر مذهبی خدمات در همان رای از مردم در سمت راست و بنابراین کمتر تعامل جامعه. و برخی از برترین مسائل برای چپ مانند مسابقه و یا تغییر آب و هوا احساس غیر محلی مشکلات و این خود یک عامل بازدارنده.

Sean Illing

من فکر می کنم این مهم است که به می گویند که برخی از کاهش در سازماندهی در سمت چپ ناشی از محافظه کاران به طور فعال از بین بردن واسطه نهادهایی مانند اتحادیه های کارگری که کمک به سازماندهی طبقه کارگر رای دهندگان در این کشور برای چندین دهه است.

Eitan هرش

شما درست است که اتحادیه های کارگری تضعیف شده است. محافظه کاران که انجام یک کار خوب گرفتن دولت و نه به نفع کارگران سازمان یافته. اما هیچ کس توقف لیبرالها از تشکیل خود کمک انجمن ها و یا از تشکیل کلیساها که به آنها صحبت می کنند و یا با ایجاد سازمان های جامعه است.

هر زمان که من در مورد بحث سیاسی hobbyism مردم در پیچ و تاب خوردن برای پیدا کردن دلیل این تقصیر شخص دیگری. یکی از دلایل من این ناراحت کننده ترین چیزی که برای یک دانشمند علوم سیاسی است که بحث در مورد خود من مشارکت سیاسی است به طوری که من می تواند به خواننده بگوید من می دانم که همه آنها بهانه چون من همه آنها را خودم.

Sean Illing

چه توصیه شما برای افرادی که می خواهید به مشارکت و کمک به ساخت سیاسی قدرت ؟

Eitan هرش

من فکر می کنم آنها آغاز شده توسط ساختمان یک سلول از دوستان به آن را انجام دهد با آنها به صورت محلی و آنها باید به فکر کردن در مورد چگونه آنها می توانند با اختصاص حداقل یک شب در هفته به این و یا تعداد معینی از ساعت. طرز فکر است نه “چگونه می توانم تاثیر بعد از انتخابات؟” این طرز فکر را به “من حق را به خودم رای, اما چگونه بسیاری از می تواند به من نفوذ؟”

من مشخصات تعداد زیادی از مردم در این کتاب که در حال مصرف این نوع رویکرد و انجام چیزهای شگفت انگیز. آنها نشان می دهد که اگر شما می توانید 100 یا 200 یا 1000 نفر برای به اشتراک گذاشتن و ارزش های خود را به بازیگران یک رای و یا نشان می دهد تا به حمایت شما واقعا می تواند یک تفاوت بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی