چرا منچستر سیتی رو ممنوع از لیگ قهرمانان


A workman begins to change the external panel designs on the Etihad Stadium in Manchester.

یک کارگر شروع به تغییر پانل خارجی طرح در ورزشگاه اتحاد در منچستر, انگلستان در 15 آوریل سال 2018 به علامت منچستر سیتی را در لیگ برتر پیروز شود.

پل الیس/گتی ایماژ

از کنفدراسیون فوتبال اروپا روز جمعه اعلام کرد که در آن پرتاب شده است این کتاب در منچستر سیتی. فوتبال اروپا حاکم بدن به این نتیجه رسیدند که این باشگاه “مرتکب نقض جدی” از مقررات مالی و ممنوع کرده است آن را از شرکت در لیگ قهرمانان برای دو سال. منچستر سیتی نیز باید پرداخت 30 میلیون یورو خوب است.

برای پیدا کردن آنچه به طور خاص منچستر سیتی انجام داد و یا نه Houston Astros درگیر شدند لطفا به این راهنمای دستی.

چه منچستر سیتی را برای به دست آوردن این مجازات ؟

پخت و پز آن کتاب در واقع. بر اساس بیانیه منتشر شده توسط یوفا باشگاه “مرتکب نقض جدی از لیگ باشگاه صدور مجوز و مالی Fair Play مقررات توسط overstating آن حمایت درآمد در حساب های خود را و شکستن و حتی ارسال اطلاعات به یک هشتم بین 2012 و 2016.”

چه Financial Fair Play مقررات ؟

در سال 2011 یک نهاد و مجموعه ای از قوانین برای بهبود سلامت مالی فوتبال اروپا تیم پس از یک بررسی پیدا کرده است که اکثر باشگاه ها شد عامل در از دست دادن. در اصل مقررات نیروی تیم را بهتر جبران پول آنها صرف حقوق و دستمزد و پخش نقل و انتقالات با درآمد تولید شده از چیزهایی مانند بلیط, درآمد, حمایت های مالی, رسانه های معاملات خروجی انتقال و پای فروش (در انگلستان حداقل).

چگونه منچستر سیتی شکستن این قوانین است ؟

در سال 2008 ابوظبی خانواده سلطنتی منصور بن زاید آل نهیان خریداری شده منچستر سیتی و بلافاصله شروع به پاشش نقدی بر بازیکنان ستاره و دستمزد گزاف. او کاملا سرد با از دست دادن پول را به نفع خود اما سرگرمی خود رفت و در برابر یوفا Financial Fair Play مقررات. به زودی پس از آن تصویب شد, Etihad Airways (ابوظبی) به طور قابل توجهی بالا برده و از آن حمایت مالی معامله به حدود 67.5 میلیون پوند سالانه که کمک به تعادل منچستر سیتی کتاب.

چه چیزی اشتباه است ؟

منصور بن زاید آل نهیان خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت صاحب هر دو آرسنال و منچستر سیتی. حمایت معامله واقعا ارزش همه که پول و یوفا بررسی این باشگاه برای خرید و فروش و فریبنده گزارشگری مالی.

بنابراین آن را فقط مانند Houston Astros ثبت نام-سرقت رسوایی.

بله. یک اماراتی سلطنتی خود را با استفاده از خطوط هوایی بین المللی را فریب لیگ است که فوتبال را معادل کوبیدن در سطل زباله در ستاره شرق.

شد آستروس درگیر در هر راه است ؟

یوفا اشاره نمی کند و آنها را با نام اما هیچ راهی برای دانستن اینکه برای اطمینان حاصل کنید.

چگونه منچستر سیتی گرفتار ؟

ایمیل به طور طبیعی. یک پرتغالی به نام Rui پینتو منتشر گنجینه ای از فایل ها لقب “فوتبال نشت” بیش از یک دوره چهار ساله در شروع 2015. (او دستگیر شد در سال گذشته و در مواجهه با 147 اتهامات در پرتغالی دادگاه است.)

در یکی از ایمیل های اجرایی با Abu Dhabi, United گروه نوشت که اتحاد تنها محدود “کمک مستقيم” به ارزش حدود 8 میلیون پوند برای حمایت معامله در حالی که صندوق سهام خصوصی پرداخت می شود و بقیه.

می توانم حدس می زنم خط موضوع ایمیل ؟

برو برای آن.

آن را “اطلاعات re: حمایت shenanigans”?

نزدیک است. آن را “Cashflow.”

دو سال ممنوعیت از لیگ قهرمانان و یک 30 میلیون یورو جریمه بسیار سنگین است.

آن است. منچستر سیتی هرگز برنده لیگ قهرمانان و رقابت نهایی جایزه برای باشگاه مالکیت. که آنها را مجبور به نشستن برای دو سال کامل باید واقعا پخت لوبیا. 30 میلیون یورو و در ضمن کمتر از آنچه که آنها می خواهم به صرف یک دوم-رشته سمت چپ.

به طوری که در پایان آن ،

نوچ! این باشگاه در حال حاضر اعلام کرد که قصد دارد به تجدید نظر در یک حکم در دادگاه داوری ورزش “در اولین فرصت.” در ضمن منچستر سیتی هنوز هم در رقابت در لیگ قهرمانان این فصل است. آنها بازی رئال مادرید در دور 16 در فوریه. 26.

آیا شما فکر می کنم بازیکنان خواهد بود فوق العاده با انگیزه ؟ و یا آنها را پریشان همه این درام?

آیا شما در واقع کنجکاو ؟ و یا شما فقط برنامه ریزی برای شرط بندی بر روی بازی ؟

آن ناسازگار نیست.

نقطه خوب است. تعداد آنها انگیزه بودن و پریشان است که باید به خوبی برای 2-2 قرعه کشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی