چرا militarizing پلیس باعث می شود آنها را بیشتر خشونت

اگر شما می خواهید برای کاهش خشونت در تظاهرات یک گام بسیار مهم است به demilitarize پلیس.

که به گفته محققان که مطالعه کرده اند نظامی پلیس در ایالات متحده بیش از چند دهه گذشته و به نظر می رسد به یک اجماع نظر است.

تبلیغات:

“من فکر می کنم شواهد بسیار روشن است که [نظامی پلیس] افزایش خصومت و خشونت است که ما در تظاهرات به دلیل آن را در خدمت در نظر گرفته شده و عملکرد بسیار تهدید آمیز و خصمانه و همچنین dehumanizes در راه است که اجازه می دهد آنها را به احساس کمتر به صورت جداگانه مسئول خاص عمل” مایکل آلمانی عضو ارشد در Brennan Center for Justice سابق و یک مامور اف بی آی گفت: سالن. او اشاره کرد که از 1950s از طریق 1970 تعدادی از مطالعات انجام شده و پیدا شده “است که بسیاری از رفتار پلیس در تظاهرات این است آنچه که اغلب تشدید خشونت اما فقط این نیست. آن را تهاجمی پلیس تعامل با مردم به عنوان یک روال مهم است.”

آلمانی همچنین استدلال کرد که قانون فراهم می کند که تجهیزات پیشرفته به پلیس بیشتر incentivizes خشونت با این استدلال که “برنامه فدرال برای ارائه به دولت و ادارات محلی پلیس با تجهیزات نظامی در کمی به هیچ هزینه — این یک مشکل, راست?” “هر کس می خواهد آن را که آیا آنها به آن نیاز دارید یا نه و هنگامی که شما این مسائل تمایل به استفاده از آن را در اولین فرصت خود را,” او ادامه داد.

آلمانی بود و نه تنها در رسیدن به این نتیجه است. یک قطعه های اخیر در مارشال پروژه نیز با اشاره به بیش از نیم قرن پژوهش در رفتار پلیس و به این نتیجه رسیدند که “زمانی که پلیس پاسخ با افزایش نیروی پوشیدن riot gear از شروع و یا با استفاده از گاز اشک آور معترضان—آن کار نمی کند.” این مقاله به نقل از اسکات تامسون رئیس سابق پلیس در Camden, New Jersey, که گفت که “وجود این شکست خورده طرز فکر” اگر ما نشان می دهد نیروی بلافاصله ما را از فعالیت های جنایی و یا سرکش فعالیت و به من نشان می دهد که در آن کار کرده است.” او اشاره کرد که توسط پلیس افزایش یک وضعیت آنها وادار معترضان به پاسخ با افزایش به نوبه خود.

تبلیغات:

به عنوان افسر پلیس سابق تیم نولان نوشت: در MarketWatch, پلیس نظامی افزایش یافت پس از 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی است. آن را به خصوص یاری توسط دفاع تدارکات آژانس 1033 برنامه اجازه داده است که سازمان های اجرای قانون محلی برای دریافت تجهیزات نظامی) و امنیت کمک مالی برنامه (که اجازه می دهد تا سازمان های اجرای قانون محلی برای خرید درجه نظامی سلاح ها و وسایل نقلیه). نولان استدلال کرد که اقدامات مانند این ایجاد یک فرهنگ که در آن افسران پلیس بیشتر احتمال دارد به خشونت اشاره به یک سال 2017 پژوهش در “پژوهش و سیاست: SAGE Journals” که تجزیه و تحلیل پلیس صرف و ارتباط آن با خشونت است.

نویسندگان این مطالعه همچنین به این نتیجه رسیدند در یک جداگانه واشنگتن پست سرمقاله که “حتی برای کنترل سایر عوامل ممکن است در خشونت های پلیس (مانند درآمد خانوار به طور کلی و جمعیت خشونت-سطح جرم و جنایت و استفاده از مواد مخدر) بیشتر-نظامی سازمان های اجرای قانون در ارتباط بودند با بیشتر غیر نظامیان کشته در هر سال توسط پلیس.”

شده اند وجود دارد تعدادی از مشخصات بالا حوادث پس از 11 سپتامبر و حملات تروریستی که در آن نظامی نیروهای پلیس به نظر می رسید که منجر به خشونت های غیر ضروری. این موجود دریایی یک جانباز به نام خوزه Guerena در توسان آریزونا که کشته شد توسط نیروهای سوات که نادرست هدفمند کردن خانه خود را به عنوان بخشی از ماری جوانا raid; شهردار Berwyn ارتفاعات مریلند Cheye کالوو که برگزار شد با او مادر در قانون در زور اسلحه (که سگ به ضرب گلوله کشته شد) زیرا پلیس معتقد بود فروش ماری جوانا; هفت سال در دیترویت بود که به ضرب گلوله توسط پلیس پس از سوزانده شدن توسط یک فلش-انفجار نارنجک (پلیس به دنبال یک مرد مشکوک در خانه های مختلف) و هجده ماهه کودک در کورنلیا گرجستان که بینی دمیده شد و دچار سوم-سوختگی درجه زیرا یک تیم SWAT انداخت فلش-انفجار نارنجک به یک خانه بر اساس معیوب نکته در مورد روش خرید.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی