چرا من تیره ونسا جدید کتاب هر کس را در مورد عصبانی


Left: the cover of My Dark Vanessa. Right: Kate Elizabeth Russell.

تصویر عکس با تخته سنگ. تصاویر توسط هارپر کالینز و النا Seibert.

یکی دیگر ادبی رسوایی مربوط به هفت شکل کتاب معامله است. حتی به جزئیات هنوز هم در حال ظهور در گرداب اطراف جانین کامینز’ مهاجر رمان خاک آمریکا, در حال حاضر وجود دارد یک جدید ادبی توییتر درام دم این یکی مربوط به کیت الیزابت راسل بسیار پیش بینی اولین تاریک من ونسا.

من تیره ونساکه حول محور ارتباط بین یک دختر نوجوان و معلم او کشیده شده ستایش از امثال استفان کینگ, جیلیان فلین و کریستن Roupenian نویسنده کتاب “گربه فرد است.” اما این کتاب در حال حاضر درگیر در یک اختلاف شبیه به یک در سراسر خاک آمریکا. وندی C. Ortiz نوشت: یک مقاله متهم راسل استقراض از تجربیات زندگی واقعی از یک نویسنده—در این مورد کسانی که در ارتیز را خاطرات حفاری—برای او کار خود را از داستان است. تشابه بین این دو کتاب استفاده می شود به عنوان شواهد از سنگر تعصبات و استانداردهای صنعت چاپ و نشر. دیگران هر چند می گویند که Ortiz را از اتهام سرقت ادبی هستند شتابزده و غلط. در اینجا چه خبر است.

کتاب

من تیره ونسا تناوب بین گذشته و حال از عنوانی شخصیت ونسا Wye. ونسا حاضر است مانند ما: در میان ملی حساب اطراف تجاوز جنسی و سوء استفاده در آورده با #MeToo جنبش او دوباره ارزیابی یک رابطه او تا به حال زمانی که او 15 با او 42 سال معلم انگلیسی یعقوب معنوی. در سال 2017 معنوی است که متهم به سوء استفاده جنسی توسط یکی دیگر از دانشجویان سابق که می رسد به ونسا. به عنوان ناشر و خلاصه آن: “در حال حاضر ونسا به طور ناگهانی خودش را در مواجهه با یک انتخاب غیر ممکن: سکوت شرکت در این باور است که نوجوان خود را با میل و رغبت درگیر در این رابطه و یا دوباره تعریف خودش و حوادث گذشته او. اما چگونه می توانید ونسا رد او اولین عشق, مردی که اساسا او تبدیل شده است و حضور مداوم در زندگی خود را ؟ ممکن است که مرد او را دوست داشت به عنوان یک نوجوان و استادانی که به عبادت تنها او ممکن است بسیار متفاوت از آنچه که او همواره معتقد بودند؟”

من تیره ونسا گنجانده شد در هر دو روزنامه نیویورک تایمز و گاردین را پیش بینی ترین کتاب سال 2020 با دومی تشبیه آن به “وارون از لولیتا برای #MeToo نسل است.” در مصاحبه راسل گفته است که او مشغول به کار در این کتاب پس از او بود 16 و که این پروژه آغاز شد به عنوان یک خاطرات با شخصیت ونسا بر اساس راسل خودش. او می گوید: شخصیت معنوی اما همیشه در نظر گرفته شده به عنوان یک کامپوزیت از مردان که راسل درگیر شد با عنوان نوجوان. “من می دانستم که آنچه که در خطر است, برای آنها که نمی خواهم به خیانت آنها—اما در حال حاضر من آن را به عنوان یک توانمند سازی تصمیم گیری برای من هم به عنوان یک زن و یک نویسنده گفت:” سرگرمی هفتگی. “داستان به من این آزادی را به مرکز خود من تجربه عاطفی به جای تمرکز بر روی جزئیات از آنچه دقیقا یک, مسن, مرد قدرتمند بود یا نبود برای من انجام دهید.”

دیگر کتاب

در چهارشنبه Ortiz مقاله منتشر شده در Roxane, همجنس باز, رسانه, انتشار, گی, مجله مورد محاکمه که او رو در تامین امنیت یک نماینده ادبی و فروش حفاریکه در درجه اول معاملات با “رابطه خود را با جذاب و عمیقا ناقص خصوصی, معلم مدرسه پانزده سال آخر خود را.” او در آغاز مقاله به صراحت مقایسه وضعیت برای آمریکا در خاک و سپس می نویسد که “یک زن سفید نوشته شده است کتابی است که fictionalizes یک داستان بسیاری از مردم جان سالم به در برد و کتاب فوق العاده ای دریافت حمایت و ارتقاء. کتاب این زمان هر چند با عنوان من تیره ونسا. کتاب من نوشت: حفارییک خاطره با داستان وهم آور شباهت و منتشر شده توسط مطبوعات کوچک در سال 2014.”

بخش عمده ای از Ortiz مقاله معاملات با برخورد با سفید ادبی gatekeepers که اطمینان او را که او نوشته است و “قدرتمند” و “قابل توجه” است که خاطرات است “قدرتمند و پیچیده” و “داستان خود را کاملا باید شنیده شود” اما پس از آن نیز به او بگویید که وجود دارد هیچ جایی در بازار برای خود خاطرات است که در یک بار بیش از حد اصلی و بیش از حد شبیه به دیگر خاطرات آن را به ارزش خرید. اورتیز در نهایت منتشر حفاری با فشار رفت و در خود برنامه ریزی تور کتاب و یک سال بعد از قرار دادن کتاب برای حراج به تجدید چاپ می شود با یک ناشر بزرگ تنها به ملاقات “با رادیو سکوت.” زمانی که او آموخته است که از من تیره ونسا آنلاین خلاصه “این صدا بسیار شبیه به حفاری من فکر کردم من که قرار بود به تصویب.”

اورتیز اذعان می کند که در مقاله خود را که او نمی خواند راسل کتاب و نه او قصد نوشتن در توییتر که او “بی علاقه در خواندن یک کتاب است که برای تلفن های موبایل مانند یک داستانی را در یک واقعیت او زندگی می کردند.” به زودی پس از Ortiz ذکر شده در توییتر که او “‘منتظر’ به کتاب است که برای تلفن های موبایل مانند [او] بیرون آمدن در مه” او می گوید: راسل رسیده به او.

ظاهرا آن آمده بود به او توجه است که مردم در مقایسه با کتاب و ناراحت بودند. او تایید کرد که او خوانده بود حفاری در سال 2015 ارائه شده و تعدادی از دیگر تأثیرات در نوشتن رمان او. برخورد من با این ایمیل راه من مقابله با چیزهایی که من لازم نیست در زندگی من: من آن را در یک پوشه و تصمیم من نمی نیاز به نگاه در آن بیشتر است. قبل از من که من هدایت آن را به دو نفر دیگر اعتماد مردم را به مطمئن شوید که من در خشم شد و متناسب باشد. اجماع بود که ناگهان خیلی افتضاح توجیه کمی بیش از حد دیر است. سوالات من در مورد آن جواب داده نشده.

جنجال

اورتیز حساب از تجارب خود را با صنعت چاپ و نشر است که 76 درصد سفید و دشوار برای نویسندگان از رنگ برای شکستن اتحاد زده وتر به خصوص در خاک آمریکا.

هنوز هم برخی از آنها نگران از واکنش در برابر راسل گفت که Ortiz طرفداران هستند در بیش از متعصب تلاش برای نقد منزوی نیروهای صنعت چاپ و نشر و خواستار آن است که راسل از خودش به عنوان یک بازمانده از سوء استفاده جنسی تا ثابت کند که او نمی اثار یک تجربه است که متاسفانه بسیار رایج است. راسل آیا لیست Ortiz این خاطرات به عنوان بخشی از تحقیقات خود را—همراه با بیش از 50 دیگر آثار داستانی و شعر از جمله 14 دیگر خاطرات. در حالی که وجود دارد هیچ گفتن در این نقطه چگونه وضعیت ممکن است حل و فصل آنچه که کاملا روشن از هر دو گفتمان در سراسر خاک آمریکا و تاریک من ونسا این است که صنعت چاپ و نشر بسیار دیر شده برای یک حساب خاص خود را دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی