چرا نوادا قفقاز گاهی اوقات تصمیم گرفت با طراحی یک کارت

برنی ساندرز طرف رو پایین کارت و پیت Buttigieg تیم را شکست کراوات.

در نوادا قفقاز اگر دو نامزد را تا پایان با یک کراوات پس از دو دور رای گیری برنده مصمم است با طراحی یک کارت از عرشه کارت. بالا برنده کارت ،

حساب از خبرنگاران و انتخابات کارگران بر روی زمین نشان می دهد که در چند تا از بسیاری از انجمن سایت در سراسر کشور در روز شنبه شرکت کنندگان تا به حال به توسل به کارت به دلیل یک کراوات. این یک Vegas چرخش کراوات-شکستن روند که هر ایالت برای خود انتخابات و قفقاز.

در اینجا تمام قوانین برای یک نوادا حزبی کارت قرعه کشی از طریق Vox اندرو Prokop:

  • عرشه از کارت باید حوصلگی حداقل هفت بار توسط حوزه صندلی یا سایت رهبری
  • Jokers و کارت های اضافی حذف شد
  • کت و شلوار سفارش: پیک بالاترین و سپس قلب, الماس, باشگاه
  • Aces بالا

به نظر می رسد به اتفاق چندین بار در روز شنبه. اما حتی یک تعداد انگشت شماری از کارت تساوی را تعیین بسیار کوچک تعدادی از نمایندگان خواهد بود که برنده در قفقاز.

برنده شدن در یک انجمن سایت با کارت قرعه کشی به معنی برنده شدن بیشتر شهرستان کنوانسیون نمایندگان که در نهایت ممکن است به معنای نامزد برنده بیشتر نمایندگان برای سال 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون. که هدف این است که از کل اولیه: یک نامزد باید برنده بیش از نیمی از حدود 4,000 نمایندگان برای grabs در سراسر 50 ایالت و یک تعداد انگشت شماری از مناطق را به نفع نامزدی قبل از کنوانسیون در این تابستان.

تعداد کمی از کسانی که نمایندگان در حال رفتن به برنده از طریق کارت تساوی سکه flips و کشیدن یک نام از یک کلاه. در آیووا قفقاز آنها را تلنگر یک سکه برای یک سه راه کراوات را به خود جلب کرد یک نام از یک کلاه. (ویرجینیا تا به حال به جلو و یک نام از یک کلاه به دلیل یک کراوات در یک سال 2017 دولت قانونی مسابقه که در واقع تعیین و کنترل وضعیت خانه.)

ما شاهد کارت قرعه کشی دوباره رنو در روز شنبه.

اگر شما می خواهید بدانید که دقیقا نوادا قفقاز در حال انجام Prokop است آن را پوشش داده:

آن آغاز می شود که در هر حوزه شرکت کنندگان به دو گروه تقسیم خواهد شد و بر اساس آن نامزد آنها پشتیبانی می کند. سپس اولین گزینه رای اولیه برای هر نامزد خواهد بود را نشان داد.

بعدی حامیان (یا در شخص و یا اوایل رای دهندگان) برای هر نامزد در 15 درصد از آرا در هر حوزه خواهد شد قفل شده است و در آن نامزدها به طور رسمی قابل دوام.

اما هر کسی که در ابتدا حمایت از یک نامزد با کمتر از 15 درصد از آرا در حال حاضر این شانس را به تراز قرار گیرند. آنها می توانند پشت یک نامزد مناسب ترکیب نیروهای خود را برای دریافت یک nonviable نامزد بیش از 15 درصد آستانه و یا هیچ در تمام.

هنگامی که فرد در تجدید نتیجه گیری وجود دارد در اوایل رای توزیع مجدد. است که: هر اوایل رای دهندگان که اول انتخاب نامزد به پایان رسید تا nonviable خواهد شد باید رای خود را نقل مکان کرد به بالاترین رتبه نامزدی که قابل دوام است.

پس از این رای گیری نهایی کل خواهد بود شمارش در هر حوزه (ترکیب وفراهم در شخص رای و توزیع اولیه رای).

پس از آن زمانی است که نمایندگان در آمده است.

هر یک از نزدیک به 2000 حوزه در نوادا اختصاص داده شده است یک شماره خاص از شهرستان کنوانسیون نمایندگان بر اساس چگونه بسیاری از ثبت نام رای دهندگان دموکرات ها در این حوزه.

بنابراین در هر حوزه به نمایندگان تقسیم خواهد شد تا در میان نامزدهای زنده متناسب با توجه به رای نهایی کل است. گرد کردن به بازی می آید به دلیل این که نمایندگان مردم هستند و نمی توانید تقسیم fractionally. (اگر وجود دارد یک کراوات وجود دارد و مجزا Nevadan راه حل: کارت کشیده خواهد شد با بالا کارت تعیین برنده).

به نظر می رسد در اوایل جلسه روز مانند ساندرز انجام خواهد شد به شدت در نوادا احتمالا در راه خود را به یک انتظار پیروزی. اما خود را نماینده اکثریت نمی تواند برنده در بالای انجمن سایت در رنو است. شما نمی توانید برنده شوید و یک کارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>