قبل از نیوهمپشایر دموکراتیک نتایج اولیه تا به حال حتی به پایان رسید آینده در روز سه شنبه, نوادا, آشپزی اتحادیه در زمان هدف در بهداشت ، برنی ساندرز. این گروه که بسیار با نفوذ در دولت آینده قفقاز, خاص ساندرز به عنوان تنها نامزد که خلاص شدن از اتحادیه برنامه های مراقبت های بهداشتی در کوتاه مدت.

این یک پیام است که رفت و در یک فیزیکی بروشور و همچنین از طریق ایمیل و متون به سازمان 60,000, نوادا, اعضای, که همه آنها را تحت پوشش این اتحادیه طرح بهداشت. این اتحادیه تصمیم به انتشار بروشور شب از مقدماتی نیوهمپشایر که ساندرز زخم برنده سیگنال تمرکز خود را بر ramping تا حملات علیه سناتور جلوتر از اواخر فوریه نوادا قفقاز.

به عنوان بخشی از آن مطالب بروشور شکسته شدن مواضع نوادا بالای شش دموکراتیک نامزدها در نظرسنجی های اخیر, خلاصه سیستم عامل خود را در اطراف مراقبت های بهداشتی و مهاجرت و شغل. در آن طول می کشد یک واکسن در Sanders, لیست, او را به عنوان تنها نامزد که “پایان” اتحادیه کارکنان بخش بهداشت و درمان در حالی که اشاره کرد که وارن را جایگزین آن پس از سه سال دوره گذار است.

در هسته این پیام برجسته نگرانی برخی از اعضای اتحادیه باید بیان در مورد از دست دادن سخت به دست آورد طرح بهداشت محصول طولانی و دشوار مذاکرات اگر مدیکر برای همه اجرا شده است.

سوال در مورد مدیکر-برای-همه اثرات در اتحادیه های کارگری است که ساندرز مواجه شده و او در پاسخ اشاره کرد که سیاست را نه تنها به ارائه قوی پوشش مراقبت های بهداشتی آن نیز شرکت های فعال برای انتقال آنچه که آنها صرفه جویی در هزینه های مراقبت های بهداشتی به سمت بالاتر کارگر دستمزد و مزایای دیگر. او تاکید کرد که سیاست را تضمین قابل اعتماد مراقبت های بهداشتی برای همه کارگران حتی در میان بالقوه حملات و دیگر تغییرات شغلی.

“ساندرز پیشنهاد طرح سخاوتمندانه تر از معمولی بخش خصوصی طرح ارائه هیچ همکاری می پردازد و یا deductibles و پوشش تقریبا همه چیز” تارا گلشن قبلا نوشت: برای Vox. “اگر آن را برای تصویب به پیشنهاد بسیاری از اتحادیه های کارگری به احتمال زیاد می بینید مدیکر برای همه به عنوان یک معامله بهتر.”

ساندرز, نوادا, مدیر امور خارجه سارا Michelsen تکرار این نقطه اشاره کرد که آشپزی اتحادیه خواهد بود قادر به ادامه حفظ سلامت درمانگاه آن را تاسیس منحصرا برای کارگران آن تحت سناتور طرح است. “برنی شده است و روشن است که تحت مدیکر برای همه ما تضمین خواهد شد که پوشش به عنوان جامع و یا بیشتر از آن از مزایای مراقبت های بهداشتی اتحادیه کارگران در حال حاضر دریافت و اتحادیه مراکز بهداشتی-درمانی از جمله آشپزی سلامت درمانگاه باز باقی خواهد ماند برای خدمت به اعضای خود” او در بیانیه ای گفت.

در حالی که برخی از اتحادیه های کارگری را تایید ساندرز نه همه آنها پشت خود را پیشنهاد. آشپزی اتحادیه مخالفت مدیکر برای همه است به خصوص قابل توجه داده می شود که چگونه قدرتمند یک نیروی سازمان در نوادا انتخابات با آن گسترده و متنوع عضویت. این گروه پنج شنبه اعلام کرد که این طرح به حمایت از هیچ کاندیدایی. هر پیام منفی آن منتشر شده می تواند به طور بالقوه افسرده یک نامزد شانس حزبی برنده شوید.

“[این] است و نه فقط یک مشارکت دستگاه برای کارگران اما در اصل اسپانیایی مشارکت دستگاه” جان Ralston ویرایشگر نوادا مستقل قبلا گفته بورسی را الا Nilsen. “اگر شما می توانید آشپزی اتحادیه به بیرون رفتن برای شما و بیرون رفتن برای شما سخت است که می تواند یک تعویض بازی.”

پیش از این اتحادیه منتشر شد بیشتر مایل اظهارات به چالش کشیدن هر دو ساندرز و وارن برنامه های مراقبت های بهداشتی. اما این مطلب با اشاره به حمله نشان می دهد که این سازمان به طور فزاینده ای نگران ساندرز اخیر افزایش و نگران که آیا چشم انداز خود را برای مراقبت های بهداشتی جهانی است که در آن اعضا و منافع.

سوال در مورد چگونه مدیکر-برای-همه را تحت تاثیر قرار میدهد اعضای اتحادیه نابود و لگدمال شده است تا در طول اولیه.

این مسئله ای است که اعضای آشپزی اتحادیه مطرح کرده اند در هر انتخابات ریاست جمهوری تاون هال که صورت گرفته در مقر خود در نوادا می نویسد: لس آنجلس تایمز مت پیرس:

“ما در حال آشپزی, بهداشت و درمان” hotel la مونز که در ادامه اعتصاب بیش از شش سال در مرز هتل و کازینو در 1990s گفت ساندرز [دسامبر]. “ما می خواهیم به آن را نگه دارید. من نمی خواهم به آن را تغییر دهید. چرا باید آن را عوض کنم؟”

این موضوع نیز یکی است که برخی از ساندرز مخالفان — از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن — سعی کرده اند به هارپ در تلاش برای تضعیف ورمونت سناتور حمایت از کارگران است. اگر چه آشپزی اتحاد است نه تایید کسی دیگر وابسته Unite Here — پدر و مادر خود و سازمان خود را در حمایت از ساندرز به عنوان به خوبی به عنوان وارن. اتحادیه های کارگری از جمله فدراسیون معلمان آمریکا و پرستاران ملی ایران نیز حمایت خود را از مدیکر برای همه.

ساندرز معتقد است که اجرای موفقیت آمیز مدیکر برای همه ادامه خواهد داد برای تضمین قوی مزایای مراقبت های بهداشتی برای همه کارگران در حالی که تقویت اتحادیه های کارگری’ قدرت چانه زنی در جبهه های دیگر. برای مثال کارگران نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد پرداخت برای مراقبت های بهداشتی در طول یک اعتصاب گسترده به عنوان بسیاری از ایالات خودکار کارگران اعضا گفت: آنها در تلاش برای انجام کار در جنرال موتورز اعتصاب پاییز گذشته. ساندرز اشاره کرده است خود لایحه همچنین شامل یک ماده را قادر می سازد شرکت به قیف پس انداز آنها برای به دست آوردن از مدیکر-برای-همه به کارگران در قالب یا دستمزد بالاتر و یا مزایای دیگر.

با نوادا قفقاز سریع نزدیک شدن به روز 22 فوریه این گفتگو و بحث در مورد چگونه مدیکر-برای-همه تاثیر می گذارد اتحادیه مراقبت های بهداشتی — یکی که مطمئن شوید که برای ادامه. آشپزی اتحادیه بروشور به سادگی ساخته شده این موجود تنش صریح و روشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی