چرا نیویورک 12 بار به عنوان بسیاری از coronavirus مرگ و میر به عنوان کالیفرنیا

به عنوان coronavirus شروع به گسترش در ایالات متحده, California, نمی, نیویورک, ممکن است به نظر می رسید مردها محل برای این بیماری همه گیر به اوج.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت در میان اولین به گزارش موارد است. اول ممکن است مورد جامعه انتقال در ایالات متحده گزارش شد و در کالیفرنیا در فوریه 26; دولت گزارش آن مرگ برای اولین بار در مارس 4. نیویورک عقب مانده های روز, گزارش اول خود را به جامعه انتقال مورد در مارس 3 و مرگ برای اولین بار در مارس 14.

اما تنها بیش از یک ماه پس از کالیفرنیا اولین coronavirus مرگ به عنوان از آوریل 7, دولت دیده می شود بیش از 16,000 موارد و نزدیک به 400 مرگ و میر — در حالی که ایالت نیویورک بیش از 130,000 موارد و تقریبا 4,800 مرگ و میر.

اورژانس های پزشکی کارگران حمل و نقل یک زندانی بیمار به آمبولانس خارج المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز نیویورک در مارس 6.
رابرت Nickelsberg/گتی ایماژ

بیمارستان در شهر نیویورک است که به خصوص ضربه توسط coronavirus روبرو هستند کمبود تخت هواکش و تجهیزات حفاظتی برای کارکنان پزشکی.
رابرت Nickelsberg/گتی ایماژ

کارشناسان می گویند که خیلی زود به قطعی می گویند چرا کالیفرنیا است مراتب خیلی بهتر از نیویورک است. یکی از عوامل است که کالیفرنیا به سادگی عمل سریع تر از نیویورک پس از آن مشخص شد که coronavirus شد و شروع به گسترش در آمریکا است. اگر موارد در کالیفرنیا ماند و تحت کنترل در حالی که کسانی که در نیویورک افزایش می یابد — هنوز هم بسیار بزرگ اگر این تجربه می تواند درس های مهم برای نحوه مقابله با Covid-19 بیماری ناشی از SARS-CoV-2 coronavirus.

کالیفرنیا تجربه به احتمال زیاد نشان دهنده حداقل در بخش ارزش سریع فعال تر عمل — در امتداد خطوط از آنچه کارشناسان می گویند که نیاز است در سراسر ایالات متحده و حتی در مکان های که ممکن است احساس نمی کنند در معرض coronavirus در حال حاضر. ما “نیاز به تغییر به یک فعال ذهنیت به جای واکنشی” Krutika Kuppalli یک بیماری عفونی پزشک و ظهور رهبر در امنیت زیستی همکار در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به من گفت. واکنش پذیری ذهنیت “شده است تا حد زیادی به این بیماری شده است از آغاز است.”

این نیز مهم است کارشناسان اضافه شده که کالیفرنیا هوشیار باقی می ماند. با بزرگ اقتصادی آسیب های ناشی از کوروناویروس مستندات می توان آن را وسوسه انگیز را به سهولت خاموش اجتماعی فاصله گرفتن از اقدامات اولیه است. اما به راستی جلوگیری از یک فاجعه مانند نیویورک, کارشناسان می گویند, کالیفرنیا به احتمال زیاد نیاز به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است حداقل تا زمانی که coronavirus موارد به نظر می رسد به رها کردن و تست مناسب و نظارت در محل هستند به مسیر بهتر و کاهش شیوع جدید خوشه.

لس آنجلس گفته مقامات حد هشدار در مورد یک پتانسیل اوج در دو هفته آینده. “اگر شما به اندازه کافی منابع در خانه شما این خواهد بود که هفته به جست و خیز خرید در دسترس نباشد” لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر روز دوشنبه گفت:. “هر کس بدون در نظر گرفتن هر امکان احتیاط تعداد ما می توانید شروع به بالا رفتن سرسام آور.”

عوامل دیگر وجود دارد در بازی تفاوت های بین دو کشور می باشد. یکی این است که تراکم خود را از بزرگترین شهرهای: شهر نیویورک است که متراکم ترین شهر در ایالات متحده (هر چند سن فرانسیسکو دوم است) و بسیاری از مردم بسته بندی شده نزدیک به هم باعث می شود آن را آسان تر برای coronavirus به گسترش است.

ایالت نیویورک نیز آزمایش مردم در بیش از چهار برابر نرخ کالیفرنیا است که می تواند تا حدودی هر چند نه بیشتر توضیح تفاوت بین هر دو کشور’ موارد گزارش شده و مرگ و میر.

یک عامل بزرگ — شاید بزرگترین — نیز شانس. “وجود دارد این احتمال که وجود دارد فقط بیشتر معرفی ویروس در سواحل شرق در نیویورک منطقه” جفری مارتین متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو به من گفت.

اما کالیفرنیا نیز عمل کرده و با سرعت بیشتری از نیویورک پس از آن مشخص شد که coronavirus شد و شروع به گسترش در آمریکا است. منطقه خلیج سان فرانسیسکو صادر امریکا اولین پناهگاه در محل سفارش در مارس 16 و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر ایالت اقامت در خانه سفارش سه روز بعد.

مقامات در هفت منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستانهای استان را اعلام کرد قصد دارد به گسترش پناهگاه در محل سفارش تا زمانی که ممکن است 1.
جاستین سالیوان/گتی ایماژ
لس آنجلس بسته شده است تمام سواحل به عنوان یک اقدام جدید برای جلوگیری از گسترش Covid-19.
ماریو تاما/گتی ایماژ

نیویورک در ضمن نمی موضوع یک ایالت اقامت در خانه سفارش تا مارس 22. (شهر نیویورک نیست پیاده سازی نظم خود را از قبل; رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت او را باور می کنند و اگر تنها در یک شهر آن را انجام داد.)

و شواهدی وجود دارد که اجتماعی فاصله گرفته و بیشتر به طور جدی در برخی از بخش هایی از کالیفرنیا و حتی قبل از آن دولت موظف. رستوران اطلاعات از OpenTable نشان می دهد که نشسته ناهار خوری در مارس 1 پایین بود 2 درصد در شهر نیویورک بود اما پایین 18 درصد در سان فرانسیسکو. (هر چند آن را تنها 3 درصد در لس آنجلس, پس نه هر جایی در کالیفرنیا عمل همان.)

از اوایل ماه مارس آغاز شد و در نیویورک, مقامات تشویق مردم برای رفتن در مورد کسب و کار خود را. در مارس 2, New York City, شهردار, بیل د Blasio توییتی او “تشویق نیویورکی به رفتن با شما زندگی می کند” و “در این شهر با وجود کروناویروس” — ارائه یک فیلم توصیه برای خائن. که آمد قبل از ایالت نیویورک را تایید کرد یک مورد از جامعه انتقال, اما آن را نیز پس از کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی با د Blasio, به نام جامعه انتقال “اجتناب ناپذیر است.”

همان روز, سان فرانسیسکو, شهردار لندن نژاد که در حال حاضر اعلام دولت محلی اضطراری در فوریه 25, عمومی هشدار داد به “آماده شدن برای اختلال ممکن است از شیوع” از برخورد با تعطیلی مدارس به مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. کالیفرنیا تایید کرده بود مورد جامعه انتقال در نزدیکی Solano County توسط آن است.

نیویورک مقامات به نظر می رسید به این تهدید جدی تر در روزهای آینده و هفته به خصوص پس از جامعه انتقال و مرگ و میر تایید شد.

تفاوت از چند هفته یا چند روز در عمل و سفارشات گفتن مردم به ماندن در خانه ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ است. اما آن را واقعا مهم است با کروناویروس به این دلیل که تعداد موارد و مرگ و میر به خصوص در اوایل شیوع می تواند دو هر چند روز اگر اقدامات حفاظتی در محل نیست.

“با این ویروس روز و حتی ساعت ماده” جن Kates مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست در قیصر بنیاد خانواده به من گفت.

در مارس 23, سه هفته پس از نژاد و د Blasio توييتها جدید وزارت امور خارجه گزارش داد حدود 5000 جدید کروناویروس موارد در روز است. کالیفرنیا گزارش شده کمتر از 500.

یکی از درس هایی از کالیفرنیا: “هر زمان که شما در حال برخورد با شیوع اگر آن را به نظر می رسد مثل شما overreacted و سپس شما احتمالا درست” Kuppalli گفت.

که ممکن است به ویژه برای coronavirus دلیل آن می تواند یواشکی پخش. مردم با کروناویروس می تواند دیگران را آلوده قبل از آنها توسعه قابل توجهی علائم یا بدون همیشه در حال توسعه علائم (اگر چه ما هنوز نمی دانند چگونه مشترک این است). به خصوص در مراحل اولیه یک Covid-19 شیوع این بدان معناست که بسیاری از مردم می تواند راه رفتن در اطراف با کروناویروس و آلوده کردن هر یک از دیگر بدون دانستن آن.

سکوت طبیعت coronavirus را گسترش تشدید شد آمریکا عدم تست. کافی تست شده آن را سخت تر برای مقامات به تایید مردم بود coronavirus آنها را منزوی و سپس پیگیری کردن و قرنطینه مخاطبین خود است. که ساخته شده آن را بسیار سخت تر برای تشخیص هر گونه شیوع در ایالات متحده و حذف هر گونه احتمال توقف آن را در آهنگ های خود را.

عضو در دانشگاه استنفورد بخش رادیولوژی گرفتن نمونه خون در طول یک coronavirus آنتی بادی مطالعه در مانتین ویو کالیفرنیا در آوریل 3.
ری چاوز/MediaNews گروه/جیوه اخبار از طریق گتی ایماژ

از شروع و سپس امریکا از دست رفته بسیاری از Covid-19 موارد است. بنابراین هنگامی که یک جامعه تایید coronavirus مورد و به خصوص پس از آن شاهد مرگ وجود دارد یک فرصت خوب آن را در حال حاضر بسیار گسترده تر شیوع — از آنجا که اکثر موارد خفیف هستند (هر چند هنوز به طور بالقوه بسیار ناخوشایند) و حتی در بدترین موارد می تواند روز یا هفته برای نشان دادن علائم اصلی.

“شانس خود را از مورد اول بودن یکی می آید که به توجه شما بسیار بسیار بسیار بسیار کوچک” جورج رادرفورد متخصص اپیدمیولوژی در UCSF به من گفت. “در زمانی که شما برای اولین بار مرگ شما باید به شکل وجود دارد که سه هفته از انتقال و وجود حداقل چند صد نفر در جمعیت است.”

بنابراین هنگامی که یک دولت-شهر یا کشور است که گزارش چند Covid-19 موارد و به خصوص مرگ و میر ناشی از آن به طور معمول امن به فرض وجود دارد که بسیار بزرگتر شیوع رفتن — فقط یکی است که به طور کامل قابل مشاهده حداقل و در عین حال به مردم است. با توجه به این که coronavirus موارد و مرگ و میر دو برابر می توانید هر چند روز آن را به ویژه مهم است برای عموم مردم و مسئولان به عمل به سرعت در آن نقطه به توقف رشد نمایی.

آن ها در این زمینه است که شش یا سه روز تاخیر در صدور اقامت در خانه سفارش می تواند واقعا مهم است. آن به نظر نمی رسد در این زمان که یا کالیفرنیا یا نیویورک تا به حال عمده شیوع کروناویروس فقط رتبهدهی نشده است. اما آنها نمی توانست در آن زمان شناخته شده — و زود اقدام ایالات متحده را به احتمال بسیار زیاد مانع از موارد مصرف به عنوان بد به عنوان آنها را در غیر این صورت.

“من میلی به انتقاد و ادراک است 20/20,” رادرفورد گفت. اما “شما رو به شروع زود هنگام. شما رو به انجام این کار قبل از مرگ شروع به تجمع می یابد. … و شما می کردم برای نگه داشتن پای خود را به استراحت در طول کل دوره است.”

برخی از شواهد در این نقطه می آید از سال 1918 آنفولانزای همه گیر بود که مرتبط به عنوان بسیاری از 100 میلیون مرگ و میر در سطح جهان و مورد 675,000 مرگ و میر در ایالات متحده است. یک مطالعه سال 2007 در PNAS یافت که مکان هایی که در زمان سریعتر عمل اجتماعی فاصله بسته شدن مدارس و ممنوعیت تالار اجتماعات — شاهد نتایج بهتر:

[C]ities که در آن چندین مداخلات اجرا شده در مرحله اولیه این بیماری همه گیر در حال اوج نرخ مرگ ≈50 درصد کمتر از کسانی است که نیست و تا به حال کمتر-شیب منحنی اپیدمی. شهرستانها که در آن چند مداخلات اجرا شده در مرحله اولیه این بیماری همه گیر نیز نشان داد که روند به سمت کاهش تجمعی بیش از حد و مير اما تفاوت کوچکتر بود (≈20%) و کمتر از نظر آماری قابل توجهی از آن برای اوج نرخ مرگ و میر.

یکی از نمونه های ذکر شده در این مطالعه تفاوت بین فیلادلفیا بود که آهسته به قانون و سنت لوئیس که سریع تر بود. همانطور که در این نمودار نشان می دهد سنت لوئیس انجام یک کار خیلی بهتر از مسطح منحنی و جلوگیری از مرگ و میر بیش از حد:

A chart showing the death rates of Philadelphia and St. Louis during the 1918 flu pandemic. PNAS

هدف با بیماری شیوع این است که به دنبال کمتر مانند فیلادلفیا و بیشتر شبیه St. Louis. تا کنون ایالت نیویورک به نظر می رسد بیشتر شبیه به فیلادلفیا, در حالی که کالیفرنیا hewed نزدیک به St. Louis.

کالیفرنیا که تا کنون اجتناب شیوع به عنوان بد به نیویورک به این معنا نیست که دولت در حذف در حال حاضر. به خلاف کارشناسان هشدار با کروناویروس هنوز هم به سرعت گسترش در سراسر ایالات متحده آن را کاملا ممکن است در این نقطه است که شیوع می تواند شروع در هر ایالتی که در آن اجتماعی فاصله اقدامات نیست جدی گرفته شود.

به این منظور کالیفرنیا و کشورهای دیگر خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به حفظ چنین محدودیت برای چند هفته آینده اگر نه ماه. حتی یک بار متحده دیدن تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر کاهش آنها نیاز به صبر کردن برخی از زمان در حال حاضر برای تهدید واقعا بود.

دوباره 1918 آنفولانزای همه گیر را ارائه شواهد و مدارک مربوط. St. Louis, اگر چه در حال حاضر منادی آن اقدام اولیه هنوز هم به نظر می رسد مانند بسیاری از شهرستانها در زمان جلو و عقب اجتماعی فاصله اقدامات خیلی زود است. بر اساس یک مطالعه سال 2007 در JAMAکه منجر به افزایش مرگ و میر.

در اینجا چگونه است که به نظر می رسد در نمودار شکل با خط نمودار به نمایندگی از بیش از حد آنفولانزا مرگ و میر و سیاه و سفید و خاکستری میله در زیر نمایش زمانی که اجتماعی فاصله اقدامات بودند در محل. بلندترین قله می آید پس از اجتماعی فاصله اقدامات برداشته شد و با نرخ مرگ و سقوط تنها پس از آنها ابقاء شد.

A chart showing St. Louis’s flu deaths during social distancing measures. JAMA

این نه فقط اتفاق می افتد در سنت لوئیس. تجزیه و تحلیل داده ها از 43 شهرستانها JAMA مطالعه نشان داد این الگو بارها و بارها در سراسر کشور است. هوارد Markel یک نویسنده این مطالعه و مدیر دانشگاه میشیگان مرکز تاریخ پزشکی توصیف نتایج به عنوان یک دسته از “دو کوهانه epi منحنی” — مقامات نهاد اجتماعی فاصله اقدامات دیدم آنفولانزا موارد سقوط و سپس به عقب کشیده اقدامات و دیدم آنفولانزا موارد افزایش است.

قابل توجه دوم افزایش مرگ و میر به نظر می رسد تنها زمانی که شهرستانها برداشته اجتماعی فاصله اقدامات JAMA مطالعه نشان داد: “در میان 43 شهرهای ما در بر داشت هیچ نمونه ای از یک شهر است که تا به حال یک دوم اوج آنفلوانزا در حالی که اولین مجموعه از nonpharmaceutical مداخلات هنوز در اثر.”

برای کالیفرنیا و دیگر کشورهای هدف در حال حاضر این است که نه تنها کسانی که در منحنی های پهن و خم رو به پایین در چند هفته آینده, اما همچنین مطمئن شوید که وجود ندارد دیگری را بالا بردن.

به برخی از درجه است که شما نیاز به هوشیاری تا یک واکسن برای Covid-19 توسعه یافته است که می تواند یک سال دیگر یا بیشتر.

یک گروه از دوستان از پارک اتومبیل خود را در یک دایره به لحاظ اجتماعی فاصله در حالی که صرف وقت با هم در برکلی کالیفرنیا در مارس 28.
جسیکا مسیحی/سان فرانسیسکو کرونیکل از طریق گتی ایماژ

اما هوشیاری ممکن است نیاز به کامل مستند تا یک واکسن. اگر ما مقیاس تست و قابلیت نظارت کارشناسان می گویند که آن را می تواند تشخیص علائم هشدار دهنده زود هنگام این بیماری و عمل درآمده: منزوی کردن افراد تایید شده به ویروس قرنطینه همه آنها در تماس آمد و اگر لازم باشد را گسترده تر جامعه گسترده اقدامات برای اطمینان حاصل کنید که ویروس نیست و گسترش بیشتر است.

“اگر وجود دارد به اندازه کافی تست اطراف و افرادی که مایل به آزمایش می شود ، brushfires می توان شناسایی قرار داده و قبل از آتش سوزی” مارتین از UCSF گفت. او تاکید کرد: “تنها راهی است که یک جامعه می تواند تابع است اگر brushfires شناسایی قرار داده است.”

که لزوما به معنای آزمایش همه حتی کسانی که بدون علائم است. که تا حد زیادی غیر عملی برای یکی از افرادی که تست منفی را باید مجددا به طور منظم به مطمئن شوید که آنها باقی می ماند و منفی است. اما این به آن معنا تست همه را با علائم و مردم آنها را در تماس با آمد در بالا از آنها برای جداسازی و قرنطینه. که اجازه خواهد داد که ایالات متحده آمریکا مارتین توضیح داد, به بازگشایی, جامعه و اقتصاد به طور گسترده تر.

این است که اساسا آنچه در کره جنوبی انجام می شود شامل coronavirus. به عنوان حداکثر فیشر و چو سنگ-Hun در گزارش نیویورک تایمز مقامات کره جنوبی به سرعت نورد هزاران نفر از آزمون — هنوز تست, در این روز, در حدود دو نرخ به عنوان ما به پیگیری عفونت و شامل آنها است. این کشور به دست آورده تحسین گسترده ای برای آن پاسخ جدید خود را با کروناویروس موارد در حال حاضر در کاهش پس از آن رنج می برد یکی از بزرگترین بحران در آسیا و خارج از چین. اما حتی کره جنوبی آماده برای یک پتانسیل موج دوم نشان از نیاز به ثابت هوشیاری.

به راستی جلوگیری از شیوع بیشتر مانند نیویورک, ایالات متحده نیاز به نزدیک شدن به کره جنوبی. اما تست است که هنوز هم یک مشکل در سراسر کشور از جمله نیویورک و کالیفرنیا ، ما به طور کامل این مشکل برای بازگشت به حالت عادی.

تا آن زمان شهرها و ایالات متحده نیاز به گرفتن و حفظ نوع عمل که در سان فرانسیسکو و کالیفرنیا صورت گرفت هر دو به طور رسمی و غیررسمی در اوایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>