چرا آه چرا من خرید و پوشیدن این ماسک از خود من ،


A series of people in face masks with faces printed on them.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Diann wearables and iot/واقعی من, ماسک, Christopher Miller/توییتر اسم حیوان دست اموز, جولیانی, Daniel Cozzolino, جولیانی, جولیانی, جولیانی, جولیانی, Khera, NBC Studios.

من به تازگی خریداری یک چهره جدید. آن را هزینه $12.95 و سپس یکی دیگر از $3.99 برای حمل و نقل. بنابراین از لحاظ فنی صحبت نبود یک چهره واقعی اما آن چیزی بود که تقریبا به عنوان خزنده: این یک ماسک صورت با یک عکس از چهره خود را در آن چاپ شده.

سرزنش filmmaker Christopher Miller. چند ماه پیش میلر ارسال یک صدای جیر جیر که شامل یک عکس از خود را در تلاش برای ایجاد یک ماسک که تحت پوشش پایین نیمی از صورت خود را با یک simulacrum از خود من شناخته شده نیست صلح پس از. این ماسک رو آه زیر پوست من. آن ساخته شده وجود ندارد—چرا!—و در عین حال خیلی حس—بله! من می خواستم به نگاه دور اما من هم می خواستم به نگاه فقط در آن است. آن خنده دار بود; آن چیز عجیب و غریب آن شوق و شعف و grotesquerie شد در گفتگو با هر یک از دیگر تا آنجا که شما می توانید در گفتگو با/در مورد چیزی که دهان به معنای واقعی کلمه حرکت نمی کند. از آنجایی که من برای اولین بار دیدم میلر شوخی تغییرات ماسک بر روی صورت خود را و یا MOYOF—ماسک کری واشنگتن دهان و یا لیز لیمو دهان-پوشش در 30 Rock مراسم و یا مرد دیگری تلاش آن را در توییتر—شروع به پاپ تا ترکیب کنجکاوی من. من Kevin Garnett در جدا نشده جواهراتو عکاسی از ماسک من عقیق. من تا به حال به دانستن بیشتر در. من تا به حال به درک چرا. و در نهایت—کسی نمی تواند استدلال می کنند با سرنوشت—من تا به حال به خود من MOYOF. این سفر من.

“آنها در حال رفتن به یک عروسی و او نمی خواهید به ایستادگی کردن. بنابراین گفتمOK.’ منظورم این است که من فکر می کنم آنها ایستاده است.” — اسم حیوان دست اموز جولیانی

یک نماینده از میلر کاهش یافته است به صحبت می کنند به من در مورد او از کجا MOYOF ساخته شده است. (اگر چه او در واقع گفت: بله اما او با پوشیدن ماسک پس از او تشکر نمی بینم لب های خود را حرکت و آن را از دست رفته? امکان پذیر است.) اما یک جستجوی آنلاین به همراه داشت بسیاری از چاپ بر روی تقاضا وب سایت و راهابی مادر, در هنر و صنعت بازار Etsy. من عجله به صحبت می کنند با این کارآفرینان خود را در مورد غذای اصلی به رشد MOYOF فضا.

اسم حیوان دست اموز جولیانی که زندگی در پیتسبورگ به من گفت که در اصل او اعتراض به حکم اما نه به دلایل سیاسی. آن بود که در آن فقط افسرده. “هر زمان که شما می خواهم به راه رفتن به یک فروشگاه” او گفت:, “هیچ کس حتی نگاه در هر یک از دیگر; آنها فقط به پایین نگاه کرد. همه را با پوشیدن ماسک. آن را فقط غمگین. من گفتم: “اوه خدای من من نمی توانم تحمل به رفتن به فروشگاه مواد غذایی.’ “

که چه کردم جولیانی فکر کردن در مورد یک راه برای تزریق شادی کمی به اجباری ماسک-پوشیدن. “من در زمان عکس از برخی از خانواده من و برخی از دوستان من و من شروع به چاپ آنها در ماسک و پوشیدن آنها را به فروشگاه. من می خواهم به پوشیدن پدرم ریش چیزهای شبیه به آن. این یک ضربه بزرگ بود.” قبل از coronavirus جولیانی را Etsy فروشگاه تخصصی شخصی و سفارشی-چاپ هدایای مانند monogrammed موس پد و کیسه های شراب. زمانی که ویروس آمار, فروش, کند,, پس یک محور به ماسک کمک کرده است تا از او در خط پایین. او به فروش می رسد هزاران نفر.

در علاوه بر این به MOYOFs, جولیانی به فروش می رساند بسیاری از ماسک های عمومی, بینی و دهان. به جز آنها در واقع نه عمومی. آنها متعلق به دوستان و خانواده. “من یک دوست که سیگار میکشد و به ریش,” او گفت:. “من مانند” به من اجازه دهید نگاهی به برخی از تصاویر از شما, چرا که می تواند واقعا خوب است.’ مردم را دوست دارم.” یکی دیگر از ماسک های او, این یک تصویر دخترش دوست پسر, چهره, ویروسی رفت و در Infinite. توجه و موفقیت باعث شد تا دوستان و خانواده در نظر گرفتن علاقه در کسب و کار خود را مانند قبل از هرگز. “ما همه درگیر در گرفتن ماسک کردن و دیدن که در صورت فروش بهترین است.” جولیانی فکر می کند او را بالا فروشنده یک ماسک از او 26 ساله دختر چهره, چون او خوب دندان. جولیانی خوب است که با. “پرداخت می شود برای کسانی که در پرانتز” او گفت:.

دانیل Cozzolino فروشگاه هم یک ماسک صورت مورد چهره. قبل از همه این ها او به طور عمده به فروش می رسد T-shirts, اما پس از پدرش تا به حال این ایده را به یک MOYOF او فکر کرد که او ممکن است قادر به جلو است که خاموش است. “ماسک نمی آمد بیش از حد بزرگ است. آن را کمی اندازه” Cozzolino است که بر اساس در لانگ آیلند گفت. “خود بینی و دهان خود بودند گوش به گوش.” پس او به چهره پدر خود کوچکتر و سپس حتی کوچکتر تا زمانی که او آن را کردم راست. “این عالی است. او می پوشد عینک و همچنین تا عینک و پوشش بالا از ماسک. به نظر می رسد مثل او پوشیده نیست هر چیزی. این نوع وحشت زده است.” در حال حاضر Cozzolino, هم, فروش سفارشی ماسک در Etsy در کنار دیگر خود را عرضه می کنند.

فروشندگان مختلف باید از تکنیک های مختلف برای ساخت ماسک. Parijat Devarshy به فروش می رساند نه تنها ماسک اما گتر گردن کسانی که چسبناک لوله که شما می پوشند اطراف گردن خود را و سپس تا بیش از بینی و دهان خود را. او Etsy فروشگاه می پرسد MOYOF و NGOYOF خریداران برای ارسال استاندارد جلوی عکس بلکه جانبی و عقب انداز. “سپس ما را به تمام کسانی که عکس به فتوشاپ و ما آنها را ترکیب برای ایجاد یک استوانه نقشه از صورت انسان,” Devarshy گفت: در نتیجه یک محصول است که او گفت: به نظر می رسد خوب از هر زاویه ای نه فقط در مقابل.

که در آن Devarshy می رود برای حداکثر رئالیسم دیگران تکیه به کمدی. “من ترک سفید, بخشی وجود دارد,” جولیانی گفت: از ماسک’ لبه ها و تسمه. “برخی از مردم نمی, اما من انجام دهید به دلیل آن است که یک ماسک. من در تلاش برای پنهان کردن آن است که یک ماسک. که بخشی از سرگرم کننده از آن است.”

Heather Schwedel in a quilted printed face mask with her face on it.
بینی و دهان نه به مقیاس.
هدر Schwedel

برای رفتن خنده حس می کند; سبک سری است چه خریداران اغلب به دنبال. هر کس به فروش می رسد بسیاری از MOYOFs برای روز پدر, برای مثال. یک گروه از کارکنان از یک دندانپزشک منشی جولیانی گفت: “خریداری پایین نیمی از دندانپزشک و همه آنها عینک آن را هر زمان که آنها برای تمیز کردن دندان ها, فقط خنده دار است.” طنز نیز اغلب با این هدف که مردم برای انتخاب کردن ماسک از افراد به جای خود—Cozzolino علاقه خود را پست مالون ماسک که ویترین رپر های متعدد صورت خالکوبی. Cozzolino گفت که او به عمد برداشت یک عکس که در آن Posty دهان باز بود: “اگر من یک فرصت برای کوره و سپس من قصد دارم به آن را,” او گفت:.

جولیانی گفت که گاهی اوقات به دلایل مشتریان را به صورت مایل ماسک, تعجب او. او گفت: یکی از مشتری “می خواستم آنها را برای آخر هفته آینده برای او و شوهرش به این دلیل که آنها رفتن به عروسی و او نمی خواهید به ایستادگی کردن. بنابراین گفتم OK.’ من فکر می کنم آنها را به ایستادگی کردن.”

اما فهمیدم که misbegotten زن و شوهر به خاطر این ماسک نیز اظهار بی شفقت کشش در من. آنها غیر طبیعی و وحشتناک و من می خواستم یکی بد. هنگامی که آن را در نهایت زمان برای به دست آوردن خود من MOYOF تمام سایت های ساخته شده آن را آسان به سفارش: من در زمان برخی از selfies, انتخاب آنهایی که من فکر می کردم تا به حال بهترین روشنایی و وضوح کشیده و آنها را به یک سری از قالب ها. دو تا از سایت های من سعی کردم هرگز در آمد از طریق من حدس می زنم با توجه به همه گیر مربوط به حمل و نقل تنگناها. مجموعه ای از ماسک را دریافت کردم از یکی چاپ بر روی تقاضا های سایت ویژه, در علاوه بر این به یک quilted بافت بود که اختیاری comically اندازه بینی و دهان. (من هنوز هم تعداد کمی از این اگر کسی آه … هرگز از ذهن است.)

بلافاصله من می توانم احساس واقعی من صورت زیر صورت تبدیل به رنگ قرمز.

یک گتر گردن من دستور داد از های مختلف چاپ بر روی تقاضا سایت creepily دقیق ، من می توانم بگویم که چگونه دقیق آن بود که من فورا پشیمان سیلی بسیار کمتر از میانگین عکاسی در آن. من تا به حال فرسوده آرایش. من تا به حال تلاش برای خنثی بیان اما من نوع نگاه غمگین و یا دیوانه. شما می توانید ببینید یک سایه در کنار بینی و همچنین کمرنگ سایه از من دست نگه داشتن گوشی برای عکاسی از خود.

با این وجود این پوست دوم من مجبور. پوست من crawled شده اما من هنوز می خواستم برای قرار دادن بر روی این پوست دیگر. چرا ؟ من از برخی از دانشمندان متخصص در صورت به رسمیت شناختن تحقیقات چه ساخته شده است این ماسک بسیار جذاب است.

“فقط عبارت ‘من قصد دارم به پوشیدن خود من به عنوان یک ماسک که کابوس القا” سعید بن بالاس استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی که مورد مطالعه صورت ادراک. “اگر من را از من دانشمند کلاه برای یک دقیقه.” منظورم این نمایشگاه به اندازه کافی.

پیتر Hancock استاد روانشناسی در دانشگاه استرلینگ در اسکاتلند که مطالعات ادراک از چهره گفت که این ماسک ها به خصوص نگرانکننده به ما به خاطر انسان هستند “بسیار حساس به چیزهایی که اشتباه در این صورت.” کسی با پوشیدن MOYOF “این به نظر می رسد کمی مانند زمانی که شما دیده اید کسی که تا به حال بیش از حد بوتاکس,” او گفت:.

Pawan سینها استاد بصری و محاسباتی علوم اعصاب در انستیتو تکنولوژی ماساچوست با اشاره به چند اصل او گفت: ممکن است کمک به توضیح وحشت و لذت از MOYOF. یکی از این کامپوزیت چهره اثر: “هنگامی که ما در یک فرد با پوشیدن [این نوع] ماسک” سینها گفت: “حتی اگر ما شناختی می توانید ببینید بالا نیمه واقعی و نیمه پایین است فقط یک تصویر ما به نوعی مجبور هستند از ما, طبیعی, پردازش استراتژی برای مشاهده کل این چیزی که به عنوان یک چهره کامل.” نیز وجود دارد هنوز هم چهره اثر در محل کار: “آن چیزی که ما عمیقا ریشه دوانده در سیستم بینایی و شناخت است که ما می خواهیم و انتظار داریم دیگر به صورت پویا باشید.” بنابراین هنگامی که ماسک را بیان نمی کند که unmovingness است که بخشی از آنچه که باعث می شود آن را بسیار وحشت زده است.

در طول مصاحبه من با بسیاری از این محققان من معمولا تصمیم در مورد نیمه راه نقطه به نقطه نشان می دهد که من در حال حاضر ایجاد یک MOYOF. من سعی کردم آن را برای شخص من صحبت شد ، برای برخی از دلیل هیچ یک از آنها به عنوان شیفته با این مفهوم به عنوان من بود. قرض فروید از دانشگاه مرکز چشم انداز پژوهش در تورنتو گفت که او فکر نمی کنم MOYOFs می گرفتن: “به عنوان یک ابزار برای بهبود چهره ما ادراک در دوران COVID-19 من مطمئن هستم که این ابزار مناسب است.” شما می توانید باور او گفت که به صورت من و من دیگر ،

Heather Schwedel in a printed neck gator.
برنده MOYOF.
هدر Schwedel

این شد یک چیزی را می پوشند من MOYOF در یک تماس اسکایپ. اما آنچه که من می خواهم خواب بوده برای هفته بود که با پوشیدن آن در جهان است. در حال حاضر آن زمان بود. من تضعیف گردن گتر در کشیده من صورت بیش از صورت من گرفت و یک نفس عمیق از طریق هر دو دهان و راه می رفت به محله من. بلافاصله من می توانم احساس واقعی من صورت زیر صورت تبدیل قرمز. من مطمئن هستم که من مانند بسیاری از مردم که در من نیست و بدون عارضه ارتباط با من صورت است که می گویند گاهی اوقات متنفرم صورت احمقانه. به عنوان یک درونگرا من شده است با بهره گیری مخفی زیر یک ماسک. تا به حال من کپی صورت من به وجود من ، تحت شرایط عادی شما یک انتخاب نیست چه صورت خود را به نظر می رسد اما با یک MOYOF بود, من نمی, نوع, از, اعلام, به عنوان اگر در یک سیاسی, آگهی “هدر Schwedel تصویب این صورت”? و من نمی خواهم کسی به فکر می کنم که! یا فکر نمی کنم که!

این نوع از چیزهایی که در حال اجرا را از طریق سر من همانطور که من راه می رفت در سراسر پوشیدن من هدر Schwedel گردن gator انتظار هر کس در يوناني به خیره و یا بریده بریده نفس کشیدن. اما هیچ کس واقعا. یک نفر فریاد زد در من به پوشیدن کفش, اما من با پوشیدن کفش, بنابراین او احتمالا نیست کسی را از مشاوره. پس از یکی از اولین بار در تلاش چیزی را در فروشگاه مواد غذایی و گرفتن هیچ واکنش من بیرون کشیده و جمع و جور برای بررسی خودم و دیدم که من می خواهم با پوشیدن آن وارونه است. این تفاوت صفر. در نهایت تعداد کمی از مردم گفت: چیزهایی مانند “ماسک خوب!” یا من اشاره به شخص آنها نشسته بودند و خندید. من نمی توانستم لبخند یا خنده بازگشت; من فقط می تواند نگاه و نوع غم انگیز یا دیوانه در آنها به من گفت: ممنون.

برای بیشتر قسمت ها هیچ کس مراقبت. هیچ کس اهمیت می دهد! آن بود که هر دو ویرانگر و آزاد. حتی پس از من خواهد بود با قرار دادن ماسک دور در حال حاضر. قدرت خود را بیش از حد قوی هستند برای پوشیدن روزمره است. گاهی اوقات خود را در صورت نیاز به خارج شدن از صورت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com