چرا مردم واقعا چرخید فن آوری است. (آن را نمی کند چرا که آنها آن را درک نمی کنند.)


Man holding a smart phone.
Mladen Zivkovic/iStock/گتی ایماژ Plus

ریچارد Devitt 86 ساله بازنشسته restauranteur زندگی در ماساچوست ندارد یک حساب ایمیل و هنوز هم با استفاده از فلیپ تلفن. “من صادقانه نمی نیاز دارید و یا می خواهید آنها را” او گفت: در مورد گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی. این واقعیت است که حضور در کلیسا جشن تولد و حتی قرار ملاقات های پزشکی در حال حاضر نیاز به ورود به سیستم آنلاین نیست ذهن خود را تغییر.

وجود گسترده ایده است که سالمندان در فن آوری بی سواد و یا دوست نداشتن دستگاه اما این که لزوما این چنین نیست. به جای افراد مسن اتخاذ فن آوری آنها در پیدا کردن مفید است و مقاومت در برابر تکنولوژی آنها نیست. در زمان عادی است که می تواند مشکل هنگامی که آن را به پر کردن فرم های آنلاین و یا دسترسی به نتایج آزمون. اما در این بیماری همه گیر در هنگام اتصال به اینترنت درایوهای تعامل اجتماعی و مراقبت های پزشکی این تصور غلط می تواند کشنده باشد. حدود 27 درصد از آمریکایی ها بیش از 65 نیست آنلاین و درک همین دلیل کلیدی برای تغییر آن است. اگر شرکت طراحی دستگاه ها و نرم افزار های با ارزش برای سالمندان نه به عنوان بسیاری از افراد مسن را در پیدا کردن خود را در طرف دیگر شکاف دیجیتال. در طول یک بیماری همه گیر است که می تواند زندگی را نجات دهد.

با توجه به مرکز تحقیقات پیو, 73 درصد از افراد بالای 65 سال در ایالات متحده با استفاده از اینترنت از 14 درصد در سال 2000. مسن فرد کمتر احتمال دارد او را در آغوش اینترنت و رسانه های اجتماعی و یا گوشی های هوشمند اما کسانی که به تصویب رسید این فن آوری استفاده از آنها بسیاری و یادگیری مهارت های جدید برای انجام این کار. سالمندان در حال رشد سریع آنلاین جمعیتی هر چند برخی باقی می ماند holdouts. در بسیاری از موارد مانع ورود ندارد فن آوری—it شخصی.

سالمندان یادگیری مهارت های فن آوری وقتی که فن آوری به ارزش آنها. Devitt به من گفت که او با اعتماد به نفس او می تواند استاد Facebook یا یک گوشی هوشمند, اگر او می خواست به. “هر کسی می تواند آن را کشف کردن” او گفت: “اما من نمی خواهم به صرف زمان برای انجام آن است.” غم انگیزترین قسمت در مورد رستوران کسب و کار Devitt گفت: به تماشای مردم در آمده و به جشن و رویدادهای “را به عنوان به زودی به عنوان آنها نشستم تلفن های خود بیرون آمد.” او می بیند که بسیاری از افراد مسن به عنوان آنهایی که جوان چسب به تلفن های خود را و او نمی خواهید به یکی از آنها. (او به خصوص نمی خواهم فشار برای پاسخ به کسی که فورا چند بار در روز.) این بیماری همه گیر را ندارد, رسانه های اجتماعی جذاب است یا نه. به جای Devitt و همسرش همچنان به صورت هفتگی تماس تلفنی با خانواده.

لارنس Stephens یک 91 در می سی سی پی است منفعل ارتباط با Facebook. او دسترسی به آن را برای دیدن آنچه در جریان است به خصوص زمانی که نوه اش در سفر است اما او “نمی خواهد جرات” پست هر چیزی. استفن محتضر چه بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی در همه سنین نیست: “هنگامی که شما در شما فراموش نکنید که شما در حال صحبت کردن به میلیون ها نفر از مردم دیگر. کسی می تونه در.” بسیاری از افراد مسن باید نگرانی های حریم خصوصی و با همین دلیل خوب. کلاهبرداران با استفاده از انواع فن آوری های به هدف قرار دادن افراد مسن به حدی است که FBI نوشته های هشدار بر روی وب سایت خود را. در 2019 در کمیته مجلس سنا در پیری تشکیل جلسات در تقلب در برابر جانبازان و امنیت اجتماعی کلاهبرداری که هزینه سالمندان $38 میلیون است که در سال.

در حالی که مردم در تمام سنین نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها, کسانی که نگرانی های جلوگیری از برخی از سالمندان مانند Stephens از استفاده از رسانه های اجتماعی. “من گنج حریم خصوصی من و فکر می کنم در مورد آن کمی” گفت: استفنز پینوشت: چگونه او دستور ماسک آنلاین از خارج به تازگی و شوکه شده بود به یاد بگیرند که این شرکت تا به حال حفظ تمام اطلاعات شخصی خود از زمانی که او خریداری یک قلم وجود دارد و سه سال پیش از آن. “آنها به فروش این اطلاعات تا هر کس می داند که چگونه از یک مکنده من هستم” استفن گفت.

سبوس Knowles یک محقق که تمرکز در تقاطع بین داده ها و سیستم های مسئولیت اجتماعی, مطالعات, چگونه افراد مسن با استفاده از تکنولوژی و به همین دلیل آنها انجام و یا نمی با استفاده از دستگاه های خاص و یا سیستم عامل. او را یافته است که استفاده از تکنولوژی در مورد انتخاب نشان دهنده Devitt و Stephens تجارب. اغلب مانع است “انحراف از ارزش ها و محصولات” گفت: Knowles—شرکت های فن آوری “نمی بینم [افراد] به عنوان معتبر ذینفعان.” که آشکار در چگونه آنها موفق به در نظر گرفتن سالمندان نیاز دارد حتی زمانی که تولید محصولات مانند Jitterbug یک گوشی با دکمه های بزرگ در نظر گرفته شده برای کاربران است. اما اندازه دکمه نمی دیکته سالمندان’ تصمیم گیری در مورد استفاده از تکنولوژی و چنین گمان برجسته دره سیلیکون تعصب نسبت به جوانان هم از نظر سهامداران و کاربر بازارهای. بازاریابی Jitterbug به نظر می رسد بشود نسبت به کودکان و یا مراقبان سالمندان و نه از سوی سالمندان خود و بررسی کاربر به طور مشابه تمایل دارند از این کودکان و مراقبان. افرادی که درایو tech توسعه “می توانید تصور کنید آنچه در آن مانند به 80” گفت: Knowles. تصورات غلط دریافت پخته به طراحی و ساخت و بازاریابی دستگاه های ظاهرا ساخته شده برای سالمندان است. هنگامی که افراد مسن نیست آنها را اتخاذ و آن را آسان به ارسال آنها را به عنوان قاطعانه مقاوم به فن آوری است.

فرض بر این است که سالمندان در “بیگانه” توسط تکنولوژی—فعل Knowles اجتناب از آن ضمنی انفعال—نادیده ماهیت تحقیق: که افراد مسن’ مقاومت به تکنولوژی مبتنی بر ارزش انتخاب است. در نتیجه بسیاری از سالمندان مقاومت در برابر برخی از فن آوری ها و در آغوش گرفتن دیگران است. استفن با استفاده از کامپیوتر خود و TurboTax نرم افزار برای تجارت در بازار سهام و به فایل مالیات است. اپل “یکی از شرکت های مورد علاقه” و او خود را خریداری آی فون از یک سال پیش. اما با وجود چگونه مفید این گوشی می توان به “مثل یک افسار” بنابراین او به ندرت از آن استفاده می کند. “هنگامی که شما می خواهید به انجام برخی از تفکر عمیق و قطع نمی شود, گوشی های هوشمند هستند خوب نیست” گفت: Stephens.

برخی از سالمندان مانند 77 ساله ساکن ایالت ایلینوی مارگارت کالن را اتخاذ فن آوری های جدید به ماندن اجتماعی متصل می شوند. کالن به بازی پوکر با چند نفر دیگر از زنان هر ماه از سال 1976. در حال حاضر که آنها نمی توانند در فرد آنها نقل مکان کرد و بازی خود را به زوم. “همه از من ارشد, دوستان مشتاق به یادگیری چیزهای جدید” کالن نوشت: در یک ایمیل مربوط با emojis. انگیزه برای یادگیری است به خصوص قوی اگر شما نوه: “همه ما در ابتدا می گویند:” نه ” و سپس کسی که می آموزد از نوه و احساس است كه اگر او می تواند آن را انجام دهد من هم می توانم,’ ” کالن نوشت. “این شگفت انگیز است که چگونه سریع دوستان من آموخته اند!”

حتی در طول یک بیماری همه گیر بسیاری از افراد مسن باقی می ماند unmotivated برای عبور از شکاف دیجیتال. این COVID-19 بحران می تواند تداوم خطرناک تصور غلط است که سالمندان که مقاومت در برابر تکنولوژی یا نمی تواند و یا نمی خواهید به توان رسید. نه درست است و این فرضیه می تواند تداوم عواقب مرگبار سن گرایی توسط دلسرد افراد و شرکت ها از سرمایه گذاری در جدید یا طرح های مختلف. Knowles می بیند heartlessness در اطراف عدم حمایت از سالمندان و صریح پیشنهاد که آنها مصرفی به عنوان “تا حدودی تابعی از داشتن دیجیتالی جهان بدون طراحی آن را در راه است که دعوت افراد مسن برای پیوستن به.” سن گرایی می تواند تبدیل به قربانی سرزنش زمانی که سازمان اخراج نیازهای افراد مسن است. اگر کسی نمی تواند پر کردن یک فرم آنلاین برای دریافت کمک های دولت در زمان بحران و یا نمی توانند بفهمند چگونه می توانید زوم به کار برای یک telehealth انتصاب Knowles ترس این پاسخ: “خوب, شما باید یاد گرفته ایم چگونه به استفاده از اینترنت—این مشکل ما نیست.”

در همان زمان Knowles نگرانی که افراد مسن گاهی اوقات فکر می کنند که هیچ چاره ای جز اتخاذ تکنولوژی و همه گیر می تواند تشدید کند که باور. که درک اولتیماتوم می تواند به مقدار آنچه Knowles تماس “اخلاقی امتیازی به این صنعت” و یا توجیه ادامه محرومیت از سالمندان از بازارهای خود را. اگر شرکت همچنان نادیده گرفتن ارزش های مبتنی بر دلایل افراد مسن مقاومت در برابر فن آوری های مختلف و در ادامه شکست به جای چنین کاربران بالقوه آنها هرگز متوجه آنها شده ایم پرسیدن سوال اشتباه همراه است. آن را در مورد “چگونه به افراد مسن تر به استفاده از فناوری ما” Knowles گفت. سوال واقعی این است که “چگونه ما را با تکنولوژی سالمندان در واقع می خواهید؟”

این مقاله در نوشته شده بود با حمایت از یک روزنامه نگاری یاران از پیری شناسی Society of America, روزنامه نگاران شبکه در نسل و مشترک المنافع صندوق.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>