چرا دادستان در حفظ و اجازه پلیس Get Away With Murder


Mike Freeman and Keith Ellison stand next to each other wearing face masks.

Hennepin County وکیل Mike Freeman و مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

تنها یک هفته پیش جهان شاهد یک ویدئو از مینیاپولیس افسر درک چوین زانو زدن در جورج فلوید به نای با یک طرز مرموزی رفتار آرام در حالی که افسران Tou Thao, J. Alexander Kueng و توماس خط عمل به عنوان مواظب مردان است. با وجود آنچه که همه ما دیدم, اما, شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman در ابتدا حاضر به بازداشت و یا متهم هر یک از چهار مردان, اصرار, “من نمی خواهد با عجله به عدالت است.” این بود که در همراهی با او در دادستانی غریزه; برای اولین بار در 16 سال در دفتر فریمن نیست شارژ یک افسر و یک غیر نظامی زخمی شد.

پس از چند روز بی محلی و ملی تظاهرات فریمن در نهایت به ارمغان آورد یک سوم قتل درجه اتهام چوین. مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون به زودی از پا در اعلام روز چهارشنبه که او را بالا ببرد اصلی اتهام چوین و همچنین اتهامات علیه این سه افسر که به تماشای برگزار شد و جمعیت به عقب. اما آن را در زمان تهوع ویدیو بسیار نیرومند تلاش های معترضان و خشم جهانی به سادگی به ماشه دادرسی جزایی. چرا که دادستان محلی غریزه بود برای محافظت از افسران او با این نسخهها کار به جای شهروندان او خدمت می کند.

فریمن واکنش اولیه یک نرمال پاتولوژی که فراتر از مینیاپولیس. بسیاری از دادستان ها در سراسر کشور باید یک سمی وابسته به شرکت ارتباط با پلیس است. دادستان ها و پلیس بیش از فقط نهادی متحدان در اجرای قانون; آنها اغلب همکاران در پلیس دایر است. به ظاهر بی پایان لیست جوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس محلی بدون عواقب—مایکل براون Philando کاستیا, Stephon, Clark, اریک گارنر, Tamir برنج آلتون استرلینگ و بیشتر صحبت می کند به این پدیده را تداوم و دامنه ملی. بنابراین در حالی که بسیاری از تمرکز خود را بر پیروزی کوتاه مدت از اتهامات جنایی دادستان به تنهایی نمی خواهد جلوگیری بعدی قساوت. ما نیاز به تعمیرات اساسی دادستان-پلیس ارتباط است.

همانطور که ما در استدلال به تازگی در دانشگاه بوستون بررسی قانون پلیس اعمال قابل کنترل بیش از دادستان در هر دو رسمی و غیر رسمی راه. برای مثال در تحقیقات جامعه شناختی بررسی پلیس و دادستانی عمل در شیکاگو دادستان متکی پلیس شهادت به پیروزی محاکمه و کسانی که در دادگاه برنده شد و ضروری برای کسب درآمد تبلیغات در داخل دفتر. دادستان توصیف آشکار فشار مطابق با پلیس فرهنگ “سکوت و خشونت” که همه اما دیکته شده که دادستان عمل با “چشم پوشی” ، این بدان معنی است که سوال یک افسر نسخه از وقایع وجود دارد که آیا یک مرده مشکوک و یا فقط گم شده و یک کیسه از مواد مخدر دیده می شد به عنوان نشانه ای از “بی احترامی” به افسر. وجدان دادستان که مورد سوال مشروعیت گزارش پلیس یا کلمه از یک افسر می تواند در نهایت با مخدوش شهرت در میان اجرای قانون مقاومت از افسران و حاشیه نشینی در دفتر.

این انگیزه نافرمانان ساختار نرمال پلیس دروغ و ایجاد شرایط که بر اساس آن پلیس سوء می تواند رشد در کوچک و بزرگ راه. این شیوه انباشته عرشه به نفع دولت در اجرا از آسیاب تعقیب و اغلب نقض قانون—دولت و قانون اساسی. اما در موارد بسیار شدید که در آن یک مظنون به ضرب گلوله کشته شد و یا کشته شدن آنها کمک کرد تا اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ عدالت برای قربانی یا جامعه هیچ پاسخگویی برای پلیس و افسر درگیر شد و مجاز به ادامه راه رفتن خود را ضرب و شتم.

با وجود این قدرت است که پلیس اعمال بیش از دادستان اما دادستان نیست دقیقا گیاهان گلدانی یا نه. قانون به دادستان وسیع اختیار به عنوان جرم جنایی مسئول و در غیر این صورت تصمیم گیری در این دوره از پرونده های جنایی. اما زمانی که پلیس در حال آنهایی که ارتکاب جرم دادستان اغلب استقرار قدرت است که به پوشش و به طور موثر تشویق و جنایت به جای مبارزه با آن و به دنبال عدالت است. پس از همه دادستان های خود را می دانید که نان کره.

این اتفاق می افتد در راه آشکار مانند شارژ (هر چند بعد از انداختن تحت فشار) Breonna تیلور در جهت ماست مالی کردن یک قاتل بدون دست کشیدن حکم. اما آن را نیز طول می کشد بیشتر دنیوی اشکال. عدم افشای یک شاهد بیانیه ای که در تضاد مورد علاقه افسر; حذف هزینه که شامل سوء رفتار پلیس قبل از یک قاضی می تواند نگه دارید افسر پاسخگو در دادگاه باز; حتی بی سر و صدا اما به طور موثر لابی در برابر پلیس اصلاحات. این ظریف دستکاری سیستم عدالت کیفری اجازه می دهد تا gravy train برای نگه داشتن در حال اجرا و در نهایت باعث عدم شارژ یک افسر مانند چوین نه یک لحظه گذشت اما طبیعی اوج حرفه ای-همکاری طولانی. این است که چرا حتی اگر افسران مانند کسانی که در مینیاپولیس—و یا در سراسر کشور—آیا در نهایت به اتهام جرایم و آن یکی کردن موارد بعید به توقف پلیس و دادستان حکم بزرگ از ادامه متقابلا سودمند ،

وجود دارد ساده رفع این امور از جمله افزایش نظارت پایان دادن به پلیس محافظ آموزه های مانند واجد شرایط ایمنی و انتخاب واقعا مستقل دادستان. وقتی که می آید به افسران مانند چوین که سابقه شکایت دادستان می تواند امتناع از آنها را به شهادت در پرونده های جنایی.

اما ما نیاز به به درستی تشخیص مشکل قبل از بحث در مورد راه حل. بسیار شبیه به آمریکایی ها تمایل به چشم پوشی از حق رای تا انتخابات سال یا همه گیر پیشگیری تا پس از یک بازدید, ما تمایل به مورد مداقه قرار دادن دادستان نقش در خشونت های پلیس تنها در پی با مشخصات بالا نیستیم ، و به ندرت ما در نظر پلیس-دادستان co-وابستگی به عنوان یک سیستمیک ملی پدیده به جای استاتیک محلی یکی. اما ما نیاز به شروع. تنها خواهد شد و سپس ما را در درک چگونه چوین می تواند باقی می ماند آرامش و خيال با دست خود را در جیب خود را به عنوان او را کشته جورج Floyd—حتی با دوربین های متعدد و خود را bodycam در حال اجرا است. شاید این نزدیکی اطمینان که فلوید مرگ خواهد بود از اهمیت کمی به خود را تعقیب همتایان حداقل در مقایسه با صدها نفر از موارد آنها نیاز چوین در آینده است. شاید او بر این باور است که دادستان خواهد به عنوان بسیاری تا به حال قبل از گام و پاک کردن صحنه جرم و جنایت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>