Greyson شد و در حال حاضر قاعدگی زمانی که او شروع به در نظر گرفتن بلوغ مسدود کننده در سن 12 سالگی تا زمانی که او متوقف شدن دوره خود را به دلیل مواد مخدر شد “بیش-از-ماه مبارک.” مادرش لورن رودریگز نگران خطرات او در مورد به عنوان خوانده شده آنلاین به طور خاص از دست دادن تراکم استخوان است. پس از مطالعه بیشتر او آموخته است که عوارض میآید تنها پس از استفاده طولانی مدت و یا در حدود هفت تا 10 سال و بیشتر trans بچه ها را مسدود کننده فقط برای یک یا دو سال. در یک سال و نیم Greyson بر آنها سخت ترین عارضه جانبی او مواجه شد و گرگرفتگی.

قبل از انتقال Greyson شد بر روی داروهای ضد افسردگی فقط برای مقابله با بیقراری, رودریگز گفت. “اگر من تا به حال شناخته شده چه بود من دختر” در آن زمان خیلی ناراضی, من می خواهم که آن را انجام داده در 3 که فقط اجتماعی, انتقال,” او گفت: با اشاره به احترام نما بچه انتخاب نام ضمایر و سبک لباس بدون هیچ گونه مداخلات پزشكي قبل از بلوغ است.

تصمیم گیری که آیا اجازه می دهد تا یک ترانس نوجوان برای رفتن به بلوغ مسدود کننده های تصمیم گیری است اکثر پدر و مادر به آرامی را نمی. آنها اغلب صحبت کردن با پزشکان و روانشناسان و دستورالعمل کلی از عمده ترین انجمن پزشکی آمریکا توصیه تایید یک کودک جنسیتی اکتشاف به منظور بهبود سلامت روان خود را. انتقال آهسته روند مشورتی برای افراد زیر سن قانونی و تنها جوانان و نوجوانان که در حال مصر مداوم و ثابت در خود هویت بیش از دوره های طولانی توصیه می شود برای مداخله پزشکی.

برخی از سیاستمداران محافظه کار خواهید به نگاهی است که تصمیم گیری از دست پزشکان و پدر و مادر که می دانم این نوجوانان بهترین و قرار دادن آن در دست دولت است. در واقع در Greyson خانه ایالت تگزاس در مجلس وعده داده اند را به شما معرفی قانونی که اساسا ممنوعیت میدوی پزشکی خود انتقال بار بعدی خود را قانونی شروع جلسه در 2021.

هشت دولت قانونگذاران از جمله میسوری و فلوریدا, ایلینوی, Oklahoma, کلرادو, کارولینای جنوبی, کنتاکی و داکوتای جنوبی — در حال حاضر به معرفی صورتحساب در این سال که با عنوان جرم جنایی مجازات پزشکان که به دنبال بهترین روش ها برای درمان نوجوانان مبتلا به جنس بیقراری. در داکوتای جنوبی برای مثال پزشکان تجویز بلوغ مسدود و یا متقابل هورمون های جنسی می تواند 2000 دلار جریمه و یک سال در زندان تحت قانون پیشنهادی. داکوتای جنوبی نسخه از این لایحه بود و حتی اولویت بندی شد و اولین لایحه دهه به عبور از کمیته. روز چهارشنبه آن را به تصویب مجلس در یک 46-23 رای دادن.

قانونگذاران در ایالت تگزاس و یوتا و گرجستان وعده داده اند را به شما معرفی مشابه صورتحساب هنگامی که خود را قانونی جلسات آغاز خواهد شد. و در حالی که یک نیوهمپشایر لایحه نمی جرم پزشکان آن را طبقه بندی جنسیتی تایید مراقبت از کودکان به عنوان کودک آزاری است.

به عبارت دیگر باید هر یک از این لوایح قانون تبدیل آنها موثر خواهد قطع بسیاری از نوجوانان از نظر پزشکی لازم است و اغلب نجات بخش درمان برای gender dysphoria. وجود دارد حدود 150,000 فراجنسیتی جوانان بین سنین 13 و 17 در ایالات متحده با توجه به ویلیامز موسسه در UCLA دانشکده حقوق و مطالعات نشان می دهد که بچه ها در Gen Z شناسایی به عنوان عجیب و غریب و فرا تر از نسل قبلی است. یک 2018 مطالعه نشان داد که خطر ابتلا به یک بیماری روانی بود و سه به 13 برابر بیشتر برای نما و جنس های متنوع جوانان را از برای خود cisgender همسالان.

“بحران که ترانس جوانان روبرو هستند در حال حاضر است نه فرضی” گفت: Gillian Branstetter یک سخنگوی ملی زنان مرکز قانون. “این واقعی است و آن است که به خوبی مستند شده است و آن را بسیار شدید است. تلاش برای محدود کردن بسیار راه حل به بحران نادان هستند در افراطی و خطرناک جلوه ای از رتبه تعصب سیاسی و فرصت طلبی.”

صورتحساب ممنوعیت ترانس برای مراقبت از بچه ها حمام جدید اسکناس بخشی از محافظهکاران بزرگتر فرهنگ جنگ علیه ترانس مردم است. محافظه کار رسانه ها و سیاستمداران شده اند دامن زدن به شعله های آتش برای این مبارزه برای سال امید محوری پایه بیش از یک مدتی تهدید — تهدید قرار می دهد که تنها trans زندگی مانند Greyson را در معرض خطر است.

اخیر محافظه کار فشار برای آشکار ممنوعیت انتقال برای مراقبت از افراد زیر سن قانونی رشد به طور مستقیم از رسانه های اجتماعی کمپین دروغ اطراف لونا جوان 7 ساله ترانس با دختر از دالاس در وسط تلخ دعوا و درگیری بین پدر و مادر که مخالف او هویت جنسیتی. تگزاس قاضی رد یک هیئت منصفه تصمیم به جایزه حضانت از Luna به آن Georgulas در اواخر ماه سپتامبر. این بدان معناست که لونا پدر جفری جوان اصرار می کند که در پانسمان فرزند خود را به عنوان یک پسر و او را مجبور به کوتاه است مساوی می گویند در آینده تصمیم گیری پزشکی برای لونا.

رانندگی گفتگو در مورد این پرونده بودند در درجه اول رسانههای محافظه کار. در این هفته پس از اولیه داوران تصمیم 23 محافظه کار در سایت های خبری منتشر شده 55 داستان در مورد جوان و همه مخالف کودک گذار. با توجه به داده ها از رسانه های مهم آن 55 داستان به دست آورده 3.5 میلیون Facebook فعل و انفعالات.

مردم آنقدر riled آنلاین است که برخی از فرستاده تهدید به Georgulas; او را “وحشیانه حمله و تهدید توسط غریبه کامل” خود را وکیل مدافع گفت: روزانه تماس گیرنده. چند برجسته تگزاس مقامات حتی اضافه شده به نزاع: کالیفرنیا ، گرگ ابوت وعده داده شده به منظور تگزاس گروه خانواده و حفاظتی خدمات به بررسی Georgulas. دولت Rep. استیو Toth گفت که پیشنهاد قانون “اضافه کردن ‘انتقال از یک جزئی’ به عنوان کودک آزاری است.” یک نسخه از این لایحه است که انتظار می رود در تگزاس docket زمانی که قوه مقننه تشکیل مجدد در سال آینده.

آن را ندارد اما چند ماه برای این ناگهانی از محافظه کار مخالف به خار مقدمه ای از قوانین به دنبال ممنوعیت پزشکی انتقال از کودکان زیر سن قانونی در دسترس نباشد.

در حالی که داکوتای جنوبی لایحه را تهدید می کند پزشکان با زندان زمان متحده مانند میسوری در حال گرفتن یک رویه های مختلف. که دولت لایحه به طور خودکار گزارش هر پدر و مادر که بر فرزند خود ترانس هویت با مراقبت های پزشکی به کودک خدمات محافظ برای سوء استفاده و هر گونه پزشکان یافت می شود توزیع مسدود و یا هورمون به افراد زیر سن قانونی خود را پزشکی مجوز لغو.

کنتاکی لایحه که معرفی شد در روز سه شنبه می رود و فراتر از آن از میسوری و داکوتای جنوبی: آن اجازه می دهد هر دو پدر و مادر به نادیده گرفتن رضایت برای انتقال مراقبت درست است که دولت نمیتواند ابطال; این امر نیاز به تمام ماموران دولت را به فاش کردن به پدر و مادر که آیا یک کودک بیان جنسیتی بیقراری یا جنسیت-نوع رفتار و از آن محافظت خواهد حق هر کارمند دولت از جمله معلمان به بیان دیدگاه های خود در هویت جنسیتی از جمله misgendering یا اذیت و آزار فراجنسیتی دانش آموزان است. علاوه بر این, هر فرد بالغ (یا جزئی با پدر و مادر یا نگهبان اجازه) که قبلا داده شده انتقال مراقبت اجازه داده می شود به شکایت پزشکان برای خسارت برای 20 سال آینده.

چرا که لوایح متوقف نمی در ممنوعیت بلوغ مسدود کننده های دوم داکوتای جنوبی لایحه معرفی سهشنبه خواهد نیاز به هر گونه معلم روانشناس یا مددکار اجتماعی به هر گونه دانش آموزان آنها گمان می کنند ممکن است رنج می برند از جنس بیقراری به پدر و مادر دانش آموز. و اجازه دهید فراموش نکنید صورتحساب هدف قرار دادن ترانس ورزشی مدرسه شرکت.

ضد ترانس مبارزه منتقل شده است از حمام دسترسی به وضع بیش از بدن کودکان. با بسیاری از لوایح در فرایند جامعه طرفداران نگران است که عبور از یک نفر می تواند باعث عبور از بقیه مصاحبه پیشرفت ترانس کودکان حداقل نیم قرن است.

سردرگمی و اطلاعات غلط شایع در بحث بر درمان نما نوجوانان. در حالی که بسیاری از محافظه کاران به دروغ ادعا می کنند که پزشکان در حال انجام تناسلی عمل جراحی در کودکان متفاوت مکالمه است که در واقع در حال وقوع بین جوان و پزشکان و پدر و مادر.

“کودکان اغلب دارای حس روشنی از هویت به عنوان جوان به عنوان سه یا چهار سال. اما بدون مداخله پزشکی رخ می دهد و برای کودکان و بهترین عمل این است که به ارائه و روانی و اجتماعی تاکید تا اوایل دوران بلوغ” دکتر الکس Keuroghlian ملی همجنسگرایان آموزش بهداشت مرکز در Fenway موسسه و مدیر بیمارستان عمومی ماساچوست روانپزشکی هویت برنامه گفت: Vox. “هنگامی که یک کودک می رسد آستانه بلوغ که آیا آنها تمایل و دسترسی به بلوغ سرکوب یا نه روانی جنسیتی تاکید خانواده و همسالان از طریق نوجوانی و بزرگسالی باقی می ماند مهم برای سلامت روانی خوب میباشد.”

هنگامی که نوجوانان رسیدن به سنین 9 تا 14 بلوغ مسدود کننده می تواند یک ابزار برای جلوگیری از تغییرات دائمی از natal بلوغ از محل مصرف به طوری که می تواند تبدیل به بیشتر ذهنی مادر قبل از تصمیم گیری در این دوره از درمان دائمی.

“مسدود کننده های قرار داده بلوغ در انتظار نگه داشته به طوری که نوجوانان باید زمان بیشتری برای تصمیم گیری چه باید بکنید بعد. بدون آنها نوجوانان خواهد شد که تغییرات فیزیکی است که دشوار است اگر نه غیر ممکن است به معکوس. اغلب نیاز به عمل جراحی برای باطل کردن این تغییرات پایین خط” دکتر جک پشيمان پزشک مقیم در روانپزشکی در بیمارستان عمومی ماساچوست که در آن او تحقیقات سلامت روانی فراجنسیتی جوانان گفت: Vox.

اما ultraconservatives و ترانس-انحصاری فمینیست های رادیکال همراه با برخی از sexologists باید ایده های دیگر برای کسانی که کودکان آتی لابی به ممنوعیت بلوغ مسدود کننده و متقابل هورمون های جنسی برای همه افراد زیر سن قانونی. در حالی که پیشنهاد لوایح جدید هستند ایدئولوژی پشت سر آنها است. لایحه طرفداران تجدید نظر به مغالطه است که پس از وضع حمل بلوغ طبیعی است و بنابراین لازم است برای همه بچه ها.

اما این رویکرد خواهد نیروی ترانس دختران به بلوغ و ترانس پسر به زن بلوغ بدون رضایت آنها و به ارمغان می آورد همراه خود تغییرات دائمی که می تواند تا حدی معکوس تنها با دردناک و گران قیمت درمان های پزشکی در بزرگسالی است. ترانس زنان مجبور طریق بلوغ را به انجام الکترولیز برای حذف موهای صورت و ممکن است به سمت چپ با یک قاب بدن (شانه و عرض لگن) خواهد بود که تغییرناپذیر جراحی. ترانس مردان را مجبور به انجام عمل جراحی برای برداشتن سینه خود را و مانند ترانس زنان مجبور به زندگی در یک ناخواسته بدن قاب برای تمام طول زندگی خود را.

کسانی که تغییرات دائمی مورد بحث قرار گرفت بین رودریگز, پسر و پسر, دکتر, قبل از او آغاز شده تستوسترون هورمون های گرفته شده توسط transmasculine مردم به عنوان بخشی از پزشکی خود را انتقال. “اگر ما در شروع این تغییرات دائمی هستند,'” رودریگز به یاد می آورد که دکتر گفت. “‘هنگامی که شما یک ریش شما باید یک ریش. هنگامی که شما یک سبیل, سبیل. هنگامی که صدای خود را گرم صدای شما قطره. هیچ قصد بازگشت به آن است. و او گفت: همه چیز خاکستری بود ” بله اجازه دهید آن را انجام دهد.'”

بسیاری از محافظه کار و استدلال در برابر ترانس حقوق استقرار شبح “بزرگ و ترسناک” ترانس بدن زنان در فضاهای — که چلیپا, حمام, صورتحساب و آخرین فشار علیه ترانس ورزشکاران است. ترانس دختران که برای دریافت حمایت اولیه از طریق بلوغ مسدود کننده و احتمالی متقابل هورمون های جنسی را تا پایان با طبیعی بدن زن و استخوان و توسعه و ساخت بدن خود را بسیار کمتر به راحتی مشخص شده برای محرومیت اجتماعی و مجبور باشید از یک سوراخ محافظه کار نابود برابر ترانس حقوق.

با خود قانون قانونگذاران محافظه کار هستند و از بین بردن پدر و مادر و بچه ها گزینه های در دسترس نباشد وادار کردن خود به خود ایدئولوژی سیاسی در پزشکی انتخاب های خصوصی شهروندان است.

داکوتای جنوبی لایحه حتی دریافت خارج از دولت کمک کند. آن را تحت فشار قرار دادند توسط یک ائتلاف محافظه کار گروه های منافع خاص با فعالان و پزشکان از عنوان دور به عنوان سیاتل و کالیفرنیا شهادت عمدتا از طریق ویدئو. این لایحه اصلی حامی, Rep. فرد دویچ نیز با حضور یک ضد ترانس کنفرانس به میزبانی محافظه کار و بنیاد میراث با عنوان “اجلاس در حمایت از کودکان جنسی” در ماه اکتبر با توجه به واشنگتن پست. (زمانی که Vox تماس با بنیاد میراث در مورد دخالت خود در این قانون به بنیاد ارسال یک لینک به یک مقاله و شرکت نوشته شده توسط میراث محقق در دفاع از منع “مداخلات فیزیکی در بدن کودکان به ‘تأیید’ خود ‘هویت.'” Deutsch بازگشته است Vox را درخواست دهید.)

در ضمن محلی در داکوتای جنوبی پزشکان و کارشناسان پزشکی شده اند شهادت در برابر این لایحه است. بهداشت عمومی محقق Michaela Japanese اشاره کرد که بسیاری از تحقیقات Deutsch ارائه شده در واقع پشتیبانی از تصدیق برای مراقبت جنسیتی متنوع جوانان است.

“من کنجکاو در مورد آنچه که مطالعات او در واقع با استفاده از پشتیبانی همه این مسائل, اما زمانی که من شروع به غواصی به آنها در واقع از نشریات است که من فکر می کنم او باید متوجه شد خیلی ضد آنچه که او در تلاش برای ترویج” Japanese گفت: Vox.

با توجه به Japanese دویچ گیلاس برداشت نادر عوارض جانبی بالقوه از بلوغ مسدود کننده از مطالعات ایمنی و ارائه آنها را به عنوان اگر هر جوانی که می رود در مسدود خواهد آنها را تجربه. “او ساخته شده اشتباه است که دانشجویان دوره لیسانس حتی ممکن است فراموش کنه فقط چیدن تکه های کوچک از بافت و با استفاده از به عنوان حمایت خود را.”

سیاسی مبارزه نگران جوان, ترانس مردم در سراسر کشور است که بستگی به دارو خود را به نگه داشتن جنسیت خود را و بیقراری در خلیج. با توجه به داده ها از Trevor پروژه 76 درصد از جوانان LGBTQ احساس کردند که اخیر سیاسی نهفته سلامت روان خود را و یا حس خود. بیش از سال گذشته Trevor پروژه حمایت کرده است بیش از 150 جوانان LGBTQ در بحران در داکوتای جنوبی.

“آنها با استفاده از فراجنسیتی جوانان به عنوان مهرههای سیاسی برای پیشبرد خاص را در دستور کار خود گفت:” الکسیس چاوز مدیر پزشکی در تروور پروژه با اشاره به سیاستمداران محافظه کار. “آنها در حال پیشبرد آن تحت پوشش است که آنها در حال انجام چه چیزی بهترین را برای جوانان, اما آنها این پایگاه در هیچ گونه شواهد است. آنها در این پایگاه در بالينی بهترین شیوه. آنها با استفاده از ارائه دهندگان که در حال کار روز به روز با این جوانان به این قوانین است. این واقعا مایه تاسف است چرا که آنها در حال هدف قرار دادن برخی از جمعیت های آسیب پذیر.”

گردآوری شده توسط Trevor پروژه در یک تحقیق مختصر مطالعه پس از مطالعه نشان داده است که تایید ترانس و جنسیتی متنوع کودکان و نوجوانان را در خود اکتشاف بهبود سلامت روانی و کاهش خطر خودکشی. این تصدیق که اجازه می دهد تا کودکان خود را کشف هویت جنسیتی در سرعت خود را و می تواند شامل بلوغ مسدود شده است توصیه می شود تقریبا هر عمده انجمن پزشکی آمریکا از جمله American Academy of Pediatrics, the American Medical Association, American Psychological Association, غدد درون ریز, جامعه, جهان, حرفه ای انجمن برای نما بهداشت و کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان.

“آنچه مهم است این است که برای پدر و مادر به گوش دادن احترام و حمایت خود را از فرزند خود ابراز هویت است. این را تشویق می کند به باز کردن مکالمات است که ممکن است دشوار باشد اما [در حال] کلید برای کودک, سلامت روان و خانواده انعطاف پذیری و رفاه” نوشت: Jason Rafferty یک متخصص و روانپزشک کودک در Hasbro بیمارستان کودکان در پراویدنس, رود آیلند و استاد در دانشگاه براون در یک کلید American Academy of Pediatrics بیانیه سیاست در سال 2018 است.

اثرات حمایت از یک ترانس کودک نیز می تواند نجات بخش. اواخر هفته گذشته, تحلیل جدید از یک گروه از محققان که تخصص در مطالعه ترانس جوانان یافت می شود که دسترسی به بلوغ مسدود کننده به طور قابل توجهی باعث کاهش طول عمر suicidality در ترانس مردم است.

که بزرگترین نگرانی برای مادران مانند رودریگز. “او می خواهم خود را بکشند” او پاسخ داد: وقتی پرسید که چگونه او پسر خواهد واکنش نشان می دهند اگر دولت در زمان هورمون های دور. “او در حال حاضر از تخت گفت که.”

محافظه کاران در تگزاس به ترتیب اولویت ضد ترانس قانون در هر یک از سه جلسه از جمله تلاش و عدم تصویب یک ایالت حمام لایحه در سال 2018 است. باید مجلس تصویب ممنوعیت هورمون مسدود کننده و دیگر درمان های پزشکی برای gender dysphoria رودریگز می گوید او می خواهم که هیچ چاره ای اما برای بلند کردن و حرکت در خارج از دولت است.

“من باید برای فروش خانه من; من را مجبور به ترک کار در سازمان های غیر انتفاعی است که من دوست دارم” او گفت:. “اما ما در حال رفتن به رفتن به یک تایید دولت است. من نمی توانم انتظار فرزند من برای رشد و ادامه زندگی اگر [آنها] با تصویب این.”

در حالی که برخی از خانواده ها با ترانس بچه ها ممکن است قادر به پرداخت هزینه به ترک دولت, دیگران ممکن است مجبور به پیدا کردن راه حل های پزشکی در سراسر دولت خطوط و هنوز هم دیگران انتخاب خواهد شد اما به ناگهان خود را متوقف پزشکی و انتقال به طور کامل.

با توجه به Branstetter خواهان کنار زدن این ممنوعیت نیاز به آماده برای بدترین نتیجه ممکن. “الیوت انگل ، Deutsch آماده برای میزبانی در خانواده برای اولین بار است که مجبور به دفن خود را 12 ساله به خاطر او می خواست به یک قهرمان در جناح راست رسانه ها؟”

دولت در حال حاضر را تهدید می کند به قرار دادن خود را به اساسی ترین تصمیمات بدن و هویت همه به درایو یک تعداد انگشت شماری از آرا از حزب محافظه کار پایه به پیروزی در انتخابات سال است. از دست رفته در محافظه کار عجله برای tamp پایین ترانس جنبش حقوق هستند بسیار واقعی زندگی trans کودکان و نوجوانان است که به سادگی می خواهید برای انتقال و حرکت به بزرگسالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی