به همین دلیل دانشمندان در حال خوشبین جدید COVID-19 مواد مخدر (که هیدروکسی کلروکین)

کارشناسان امیدوار هستند در مورد یک داروی دگزامتازون می تواند به کاهش مرگ و میر در میان بیماران مبتلا به موارد شدید COVID-19.

اخیر بریتانیا مطالعه — که هنوز هم در مراحل اولیه به این معنی است که آن اطلاعات کامل هنوز منتشر شده است و آن را هنوز رتبهدهی نشده است به طور کامل کارشناسی — یافت می شود که استروئید دگزامتازون به طور گسترده ای در دسترس داروی مورد استفاده برای درمان بیماری مانند آرتریت روماتوئید و آسم می تواند تاثیر مفیدی در بیماران مبتلا به COVID-19.

تبلیغات:

پیتر Horby یک محقق ارشد و استاد در Nuffield علوم پزشکی در دانشگاه آکسفورد در بیانیه ای گفت که “دگزامتازون برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای بهبود بقا در COVID-19.” Horby استدلال کرد که به دلیل آن ارزان است و به راحتی در دسترس آن “می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله برای نجات جان انسان ها در سراسر جهان است.” یکی دیگر از محقق ارشد — مارتین Landray استاد پزشکی و اپیدمیولوژی در Nuffield گروه جمعیت بهداشت و درمان دانشگاه آکسفورد — نوشت که “این نتایج اولیه از بهبود آزمایشی بسیار روشن – دگزامتازون باعث کاهش خطر مرگ در میان بیماران مبتلا به عوارض تنفسی.”

“این فوق العاده است که برای اولین بار از درمان نشان داد به کاهش مرگ و میر است که فورا در دسترس و مقرون به صرفه در سراسر جهان” Landray ادامه داد.

این بررسی شامل 2,104 بیماران مصرف شش میلی گرم از دارو یک بار در روز در حالی که 4,321 بیماران دریافت عادی خود مراقبت. دانشمندان دریافتند که دگزامتازون در کاهش مرگ و میر با 35 درصد برای بیمارانی که نیاز به ونتیلاتور و 20 درصد برای بیمارانی که نیاز به اکسیژن اما نمی شد در یک ونتیلاتور. بیمارانی که آیا نیاز به اکسیژن دریافت نمی هر گونه سود قابل مشاهده از مصرف دگزامتازون. این به این معنی است که تقریبا یک مرگ خواهد بود مانع از هر هشت نفر در هواکش و یک مرگ خواهد بود مانع برای هر 25 نفر تنها نیاز به اکسیژن است.

تبلیغات:

“این نتایج بسیار جالب” دکتر اریک Feigl-دینگ متخصص اپیدمیولوژی و سلامت اقتصاد در دانشگاه هاروارد چان دانشکده بهداشت و عضو ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکایی گفت: سالن. Feigl-دینگ اشاره کرد که آمار نشان داد این دارو بیشتر موثر برای افرادی که COVID-19 علايم شديدتر; این “نشان می دهد که به نظر می رسد مانند آن را به نظر می رسد کار قوی تر به عنوان یک مطلب در اواخر مرحله مورد شدید به مواد مخدر,” او اضافه شده است.

دکتر راسل, Medford, رئیس مرکز بهداشت جهانی نوآوری و بهداشت جهانی بحران هماهنگی مرکز ابراز مشابه views.

“من فکر می کنم آن را بسیار دلگرم کننده است اما این اطلاعات اولیه” مدفود توضیح داد. “آن را به خوبی طراحی و مطالعه است. نتایج حاصل از داده های اولیه نظر — نشان می دهد برای اولین بار است که در به طور جدی بیمار مبتلا به COVID-19 یک به آسانی در دسترس و دوز استروئید به نام dexamethazone (که توسط راه ارزان قیمت) می تواند یک تاثیر مثبت در کاهش مرگ و میر در میان “ترین بیماران به طور جدی بیمار در بیمارستان است.”

تبلیغات:

مدفود اشاره کرد که “اگر تایید کرد — و من می خواهم برای ایجاد یک نظر در مورد آن — آن است که یک گام مهم رو به جلو است. Dexamethazone است که به راحتی در دسترس و گران قیمت و در دسترس خواهد بود برای درمان در سطح جهانی بر اساس حق دور.”

او سپس افزود: “من می خواهم برای دیدن داده های خود را. انتشار نتایج, من فکر می کنم در اینجا بسیار مهم است. من تشخیص اهمیت گرفتن اطلاعات به سرعت و در مورد یک بیماری همه گیر برای درمان مقاصد اما بررسی اطلاعات خود را در یک نشریه است که یک گام مهم در اینجا. بنابراین من مشتاقانه در انتظار انتشار نتایج خود را بنابراین من می تواند بررسی آن را در جزئیات است.”

تبلیغات:

Feigl-دینگ گفت: سالن که در مورد خواسته دراز مدت پیامدهای این یافته ها زمانی که می آید به همه گیر وجود دارد که دلیلی برای خوشبینی محتاطانه.

“این یک درمان زود چیزی است و آن را نه یک پیشگیری چیز اما مواد مخدر را بسیار ارزان” Feigl-دینگ توضیح داد. مانند مدفود او گفت که آزمایشات بیشتر مورد نیاز خواهد بود اما تاکید کرد که به دلیل dexamethazone ارزان است و می تواند در کشورهای در حال توسعه است که نمی تواند در این مورد به صورت بالقوه دیگر درمان های دارویی است.

Dexamethazone اولیه موفقیت در درمان COVID-19 است که در تضاد کامل قبلا تبلیغ “تعجب مواد مخدر” هیدروکسی کلروکین که کمی شواهد علمی که به آن اثر در عین حال که محافظه کاران ضامندار بر روی به عنوان یک درمان معجزه رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت پوستی از آن است. در واقع سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) روز دوشنبه اعلام کرد که آن را لغو اضطراری با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین و کلروکين مرتبط با مواد مخدر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان درمان برای رمان coronavirus. اورژانس با استفاده از مجوز صادر شده است توسط FDA نشان می دهد که در حالی که آن را تایید نمی کند, از مواد مخدر, آن کمک خواهد کرد که آن را تبدیل به بیشتر های موجود در طول رسما اعلام وضعیت اضطراری و یا اگر وزارت امنیت داخلی می گوید وجود یک “ماده تهدید.”

تبلیغات:

“FDA به این نتیجه رسیدند که . . . . آن است که دیگر معقول و منطقی به این باور است که [هیدروکسی کلروکین و کلروکين] ممکن است موثر در درمان COVID-19 و نه آن را معقول و منطقی به این باور است که شناخته شده و بالقوه مزایای این محصولات بیشتر خود را شناخته و خطرات بالقوه” FDA دانشمند ارشد دنیس Hinton نوشت: در نامه مورخ دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی