چرا برخی از آمریکایی ها به عنوان یک Coronavirus امداد چک دریافت نمی


An exterior view of the building of US Department of the Treasury is seen on March 27, 2020 in Washington, DC. - US Treasury Secretary Steven Mnuchin on Friday pledged to quickly send cash to Americans as part of the a massive $2.2 trillion relief package aimed at rescuing the coronavirus-battered economy. (Photo by Olivier DOULIERY / AFP) (Photo by OLIVIER DOULIERY/AFP via Getty Images)

مردم با دادن پول سخت است.

اولیویه DOULIERY/گتی ایماژ

با تشکر از coronavirus امداد لایحه که رئیس جمهور تهمت امضا جمعه اکثر آمریکایی ها می توانید انتظار برای دریافت یک پرداخت نقدی از واشنگتن برای کمک به پوشش صورتحساب خود را در حالی که در انتظار در این فصل بهار بیماری همه گیر. تحت قانون دولت ارسال خواهد شد بزرگسالان تخفیف مالیاتی به ارزش تا $1,200 با اضافی $500 برای هر یک از فرزندان خود را هر چند به مقدار شروع تدریجی و در نهایت به صفر کاهش برای بالاتر بگیر.

متاسفانه میلیون ها نفر از دستمزد پایین کارگران که از نظر قانونی مجاز به چک ممکن است هرگز یکی را ببینید. و یا اگر آنها می تواند ماه به آنها برسد که در آن زمان کشور در حال حاضر خواهد شد به یک بحران اقتصادی است.

به همین دلیل است که دولت در نظر دارد برای پیگیری آمریکایی ها و ارائه خود را کرونا-پاداش با استفاده از اطلاعات مالیاتی آنها فرستاده شده در سال 2018 یا 2019. اما تعداد نسبتا زیادی از خانواده ها نیست فایل را برمی گرداند به IRS در هر سال به دلیل درآمد خود را آنقدر کوچک است که آنها لازم نیست به. به عنوان یک نتیجه, آنها لازم نیست که یک حساب بانکی فعلی و یا آدرس در فایل با آژانس است. اگر یکی از این غیر filers اتفاق می افتد برای دریافت سن و یا ناتوانی از مزایای تامین اجتماعی دولت ارسال خواهد شد آنها خود را تسکین چک بر اساس این اطلاعات. اما در غیر این صورت ؟ آنها ممکن است از شانس. موسسه مالیات و سیاست اقتصادی تخمین می زند که برخی از 7.5 میلیون خانوار با 9 میلیون بزرگسال و 4 میلیون کودکان ممکن است قادر به دریافت پول خود را به سرعت و یا شاید در همه.

به عنوان شما ممکن است انتظار داشت افرادی که ایستاده به از دست کمک به آنهایی که احتمالا می تواند با استفاده از آن بیشتر است. غیر filers به طور کلی درآمد کمتر از استاندارد کسر است که در حدود $12,200 برای یک فرد و $24,400 برای یک زن و شوهر است. به عنوان چاک Marr, مدیر ارشد, از سیاست های مالیاتی در مرکز بودجه و سیاست اولویت قرار داده و آن را به من: “اگر شما 10 ، 000 دلار در سال 1200 $در یک مقدار زیادی از پول.”

یک راه ساده برای رفع این وضعیت خواهد بود برای متقاعد کردن مردم بیشتر به فایل مالیات خود را برای سال 2019. و در واقع نجات بیل آیا دستور وزیر خزانه داری برای انجام یک آگاهی عمومی در مورد تخفیف. اما مردم به ادعای نقدی خود را ممکن است آسان تر از انجام گفت. بسیاری از آمریکایی ها که اصلا فایل دست آورده مالیات بر درآمد و اعتبار این جایزه سالانه تعبیه شده در قانون مالیات برای طبقه کارگر آمریکایی است. آنها به طور کلی یک دسته برای دولت برای رسیدن به. در حال حاضر از آن خواهد شد حتی سخت تر توجه به این که شیوع این است که نگه داشتن مردم به دور از مالیات-دبستان خدمات و تشکیل پرونده مهلت تمدید شده است به جولای—بنابراین اگر آنها صبر کنید که آنها ممکن است قابل دسترسی برای ماه می باشد.

یک دلیل برای امید در اینجا این است که EITC تنها فراهم می کند مقدار کمی از پول برای تک. Coronavirus تخفیف از سوی دیگر است که ممکن است مردم به H&R Block. این لایحه همچنین مجوز دولت برای استفاده از سایر اطلاعات اداری از دیگر شبکه امنیت برنامه ها از جمله درآمد مکمل امنیت برای پیگیری کردن افراد گم شده. اما آنها لازم نیست و این روشن نیست که چگونه تهاجمی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت واقعا خواهد بود. (آنها همچنین باید W-2 دستمزد اظهارات در فایل هایی که آنها می توانید استفاده کنید برای قرار دادن مردم اما دوباره آن را تلاش.)

حتی افرادی که فایل مالیات سالانه ممکن است باید صبر کنید در حالی که برای دریافت پول خود را. زمانی که دولت بوش فرستاده تخفیف برای آمریکایی ها به عنوان بخشی از آن در سال 2008 بسته محرک آن زمان نه هفته به جسمی چاپ و ایمیل چک. خوشبختانه 82 درصد از آمریکایی ها که دریافت بازپرداخت مالیات دریافت آن از طریق واریز مستقیم امروز و باید دریافت پول نقد خود را سریعتر به عنوان یک نتیجه. اما هنوز هم برگ میلیون ها نفر که چپ می تواند انتظار ماه به پول خود می رسند در پست الکترونیکی.

همه از این است که علامتی از اساسی ناکارآمدی و خودنمایی شکاف در ما مالیات و سیستم بانکی که تمایل به قربانی فقیر. پیدا کردن افراد احتمالا نمی تواند خیلی سخت اگر ما تا به حال یک سیستم که در آن IRS به صورت خودکار آمادگی مردم اظهارنامه مالیاتی و ارسال آن به آنها را برای یک سریع هیچ ایده که خوب نوع دولت را تحت فشار قرار دادند برای سال, و است که مانع از مالیات-دبستان لابی. مردم پول نقد خواهد بود به طور قابل توجهی ساده تر اگر ما با ارائه آمریکایی ها رایگان حساب بانکی از طریق خدمات پستی به طوری که ما نمی باید بسیاری از خانواده ها قطع از سیستم مالی. به جای آن ما باید برای اجرای این چاپخانه ها و ایمیل تکه کاغذ به خانواده به طوری که آنها می توانید آنها را به یک چک-تجاری خدمات است که یک درصد کاهش دهد. دادن پول به مردم نباید به این سخت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>