چرا برخی با قرار وثیقه بودجه مجبور به توقف پذیرش, نقدی,


People stand handcuffed by police in the Hollywood area during emergency curfew amid demonstrations over George Floyd’s death.

وثیقه بودجه دیده می شود امواج بزرگ خیریه در هفته های اخیر به بازداشت معترضان.

ماریو تاما/گتی ایماژ

بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شده اند در آمریکا در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی پس از مینیاپولیس افسر کشته جورج فلوید در مه 25. به عنوان یک نتیجه, خیرین کمک کرده اند میلیون ها دلار در هفته های اخیر به قید وثیقه بودجه که کمک به قید وثیقه برای کسانی که دستگیر شده اند به طوری که آنها لازم نیست که صبر کنید در زندان تا آنها به صورت آزمایشی. مینه سوتا آزادی صندوق به عنوان مثال با دریافت 20 میلیون دلار در پنج روز از فلوید مرگ است. محلی و ملی در بودجه مطرح کرده اند همین طور خیره کننده مبالغ در یک مقدار کوتاه از زمان یک روند سوخت غیر رسمی اجتماعی رسانه ها و افراد مشهور تاییدیه. هزاران نفر از مردم اهدا کرده اند به قید وثیقه بودجه برای اولین بار از جمله—افشای کامل من.

نقدی به قید وثیقه به طور نامتناسبی تحت تاثیر کم درآمد و اقلیت جمعیت از آنها بیشتر احتمال دارد به صورت تهاجمی پلیس و بالاتر وثیقه مقدار. معترضان اما روبرو هستند بسیار متفاوت وثیقه شرایط در سراسر کشور با توجه به تغییر قوانین محلی و هوی و هوس از قضات و وکلای منطقه. در برخی از شهرستانها مانند واشنگتن بسیاری از معترضان منتشر شده است و بدون نیاز به هر نوع پرداخت با توجه به ممنوعیت محلی نقدی به قید وثیقه. وکلای منطقه در لس آنجلس و نیویورک نیز گفت: آنها نمی خواهند تعقیب سطح پایین جرائم. در موارد دیگر معترضان مواجه شده اند وثیقه اعم در هر نقطه از $100 به $250,000 با توجه به پیلار وایس, مدیر, جامعه, عدالت, بورس که میزبان ملی وثیقه صندوق شبکه ائتلافی از بیش از 60 وثیقه و وجوه اوراق قرضه. “آن را در سراسر نقشه. من دیده ام صورتحساب بالا در سراسر کشور گفت:” وایس. “ما دیده ایم بسیاری از لوایح در جنوب و جنوب شرقی اما من هم شنیده ام بسیار بالا اسکناس در آیووا امروز نیز هست.”

یکی از چالش هایی که وثیقه بودجه مواجه است که کمک های مالی نیست همیشه رفتن به مکان هایی که به آن نیاز دارید. بودجه در برخی از شهرهای غرق شده اند با مشارکت و به طور جدی به تشویق مردم برای ارسال پول خود را در جای دیگر. مینه سوتا آزادی صندوق به طور خلاصه متوقف گرفتن کمک های مالی اشاره کرد که آن را به حال به اندازه کافی منابع برای کمک به معترضان و سپس در روز جمعه اعلام کرد که هر بیشتر درآمد حاصل خواهد شد به سمت اوراق قرضه مهاجرت و تلاش برای پایان دادن به پول نقد وثیقه در دولت است. فیلادلفیا وثیقه صندوق نیز گفت: در روز جمعه که آن را “به خوبی تامین می شود برای اطمینان از معترضان به خانه بازگشت.” تا کنون این صندوق ارسال شده است وثیقه برای حدود 80 معترض است و در حال حاضر کارگردانی اهدا کنندگان بالقوه به یک لیست از سازمان های دیگر در این شهرستان است که می تواند استفاده از پول است. “اهدا به قید وثیقه وجوه مهم است اما حتی بیشتر مهم است به چالش کشیدن سیستم بسیار است که باعث می شود یک وثیقه صندوق لازم است” گفت: ملک نیل مدیر فیلادلفیا وثیقه صندوق. “من می خواهم درخواست مردمی برای پیوستن به این مبارزه نیز هست.”

بروکلین جامعه وثیقه صندوق در نیویورک در حال حاضر توجه به بالا در وب سایت خود حاکی از آن است که دیگر پذیرش کمک های مالی به پرداخت وثیقه برای معترضان. “ما شده است در تماس با مدافعان و درک است که اکثر مردم در حال منتشر شد” گفت: Zoë عادل BCBF ترویجی و مدیر ارتباطات. “روشن شد که نیاز به تظاهرات وثیقه حداقل برای سازمان ما شده بود ملاقات کرد.” امید است که با مصرف بیشتر کمک های مالی مردم کمک خواهد به قید وثیقه و اوراق قرضه وجوه دیگر. (با وجود این واقعیت است که بسیاری از آنها در نهایت منتشر شد, مکان عمومی, مدافعان در نیویورک هستند را متهم به شهر نگه داشتن معترضان در تنگ زندان برای غیر معقول دوره از زمان با توجه به تفهیم اتهام تاخیر—به خصوص نگران مشکل در طول یک بیماری همه گیر.)

در حالی که بزرگتر وثیقه بودجه در شهرهای بزرگ شده اند از دیدن سیل کمک های بسیاری در کمتر قابل مشاهده هستند هنوز هم نیاز به پول. سازمان هایی که لازم نیست 503(c)(3) غیر انتفاعی وضعیت اغلب یک زمان سخت تر جمع آوری کمک های مالی از مشترک جمع آوری اعانه و سیستم عامل های آنلاین مانند ActBlue. در حالی که سازمان های ملی مانند جامعه عدالت ارز کار برای توزیع پول که در آن مورد نیاز ویس توصیه می کند که مردم کمک مالی مستقیم به جامعه محلی خود را از صندوق های پس از آنها قادر خواهید بود به سرعت marshal آن منابع است. و اگر وثیقه بودجه در حال دریافت مقدار زیادی از توجه در این لحظه مردم همچنین می توانید پشتیبانی از جنبش اعتراضی با اهدای داوطلب پزشکان و وکلا.

ویس اخطار می دهد که در حالی که یک وثیقه صندوق ممکن است به نظر می رسد که مازاد پول نقد در یک لحظه خاص به این معنا نیست که آن را نمی خواهد نیاز به استفاده از این پول به مردم در آینده نزدیک. از زمان ناآرامی های مدنی همچنان ادامه دارد و پلیس شده اند و در دستگیری مردم در روز پس از آنها به سمت چپ تظاهرات بر اساس فیلم های نظارت و اتهامات. در آن صورت ممکن است که یک تعداد انگشت شماری از مردم به طور ناگهانی باید برای هر یک از پرداخت صدها هزار دلار در وثیقه در آن نقطه محلی وثیقه صندوق را به سر جذب سرمایه و یا کمک گرفتن از یک سازمان دیگر. “ما پیش بینی است که تظاهرات و دستگیری لزوما رفتن برای پایان دادن به امروز” ویس گفت. “شما می توانید با صرف میلیون ها دلار وثیقه به سرعت متاسفانه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی