چرا برخی از کلیساها در حال برگزاری در شخص عید پاک خدمات در سرپیچی از دستورالعمل های فدرال

تعدادی از کلیساها در سراسر آمریکا در حال برگزاری در فرد خدمات به جشن عید پاک یکشنبه با وجود دستورالعمل های فدرال خواستار مردم برای جلوگیری از تجمعات عمومی.

این مسئله که آیا برای نگه داشتن فرد در عید پاک خدمات نشان داده است یک شکاف در میان اصولگرایان با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشویق مسیحیان به عبادت از خانه در حالی که رعایت اجتماعی فاصله پروتکل و اعضای خانه آزادی حزبی با این استدلال که محدودیت در خدمات کلیسا در حال توهین به متمم اول قانون اساسی حقوق آزادی مذهب و مونتاژ.

در حالی که بسیاری از کلیساها باقی مانده بسته به عنوان بخشی از یک تلاش در سراسر کشور به سرعت گسترش coronavirus وجود دارد گزارش های متعدد از کلیساها و حتی megachurches تصمیم به برگزاری خدمات.

در حداقل هشت متحده سازمان های مذهبی تلقی شده است ضروری خدمات اجازه می دهد آنها را معاف از اقامت در خانه سفارشات. در حالی که اکثر کلیساها در سراسر کشور باید با تجربه جایگزین متعارف, خدمات — چیزهایی مانند livestreamed نماز و رانندگی در خدمات پارکینگ — وجود داشته است درگیری بیش از محدودیت در یکشنبه عید پاک است که در شرایط عادی منجر به رونق در کلیسا حضور و غیاب.

دولت و مقامات محلی را آغاز کرده اند که اقدام به محدود کردن حضور و غیاب در خدمات مذهبی با نتایج مختلط. برای مثال شهردار لوئیزویل, کنتاکی, صدور یک فرمان منع رانندگی در خدمات کلیسا برای آخر هفته عید پاک اما یک کلیسا شکایت شهردار و شهر — و برنده یک سفارش ضابط موقت از یک قاضی فدرال که تلقی از سیاست خلاف قانون اساسی است. ما منطقه قاضی جاستین واکر نوشت: در سفارش خود را: “در روز پنج شنبه مقدس, آمریکا شهردار جرم جمعی جشن عید پاک است.”

در کانزاس قانونگذاران دولت لغو فرماندار اجرایی به منظور محدود کردن تجمعات مذهبی به 10 نفر پیش از عید پاک خواستار نظم “آشکار نقض از حقوق اساسی ما.”

و دیگر رهبران مذهبی برگزار شد خدمات در تخلف از دستور دولت است.

زندگی خیمه کلیسا در نزدیکی Baton Rouge, لوئیزیانا, انتظار می رود جمعیت بیش از 2000 در یکشنبه عید پاک با وجود ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر در دولت است.

کلیسا, کشیش, کشیش تونی طلسم گفت: ایمان خود را خواهد او را حفظ کند و خود شرکت کنندگان از سقوط بیمار. “خدا را سپر ما از همه آسیب و بیماری” املا و گفتگو کرد. “ما می ترسند. ما, به نام خدا, به ایستادگی در برابر دجال خزنده به مرزها آمریکا.”

طلسم ساخته شده این بیانیه با وجود داشتن مواجه عواقب قانونی برای هجوم دولت محدودیت های اعمال شده در گذشته: او در حال حاضر به اتهام شش جنحه برای برگزاری خدمات.

به عنوان تخته سنگ دانیل Politi گزارش برخی از کلیساها فکر می کنم عید پاک به عنوان به سادگی بیش از حد مهم است یک روز برای انجام خدمات آنلاین و در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای ارائه اجتماعی دور در فرد خدمات. با شکوه راه کلیسا در هوستون تقسیم خواهد شد خدمات خود را به دو جلسه پیشنهاد, ضد عفونی کننده دست و حد 1000-فرد فضای 100 عبادت.

“اگر آن را یک بحران کلیسا باید قادر به برطرف کردن ترس و وحشت و پیوستن به در با ترس و وحشت” کلیسا کشیش جان Greiner گفت تگزاس تریبون. “ما نمی توانیم تفاوت را واقعا در جهان ما فقط آنلاین است.”

خانه آزادی پارلمانی رئیس اندی Biggs (R-AZ) و Rep. جودی Hice (R-GA) در نامه ای به ناروا معاون رئیس جمهور مایک پنس و دادستان کل ویلیام Barr در روز شنبه در برابر استدلال منع خدمات در مکان عبادت است.

“با دعوت از افراد برای آگاهی بیشتر از محیط خود را حفظ فاصله مناسب از دیگران و تلاش برای حفظ بهتر بهداشت همه ممکن است موجه به عنوان ما همچنان به مقابله با بسیاری از ناشناختهها از این ویروس” Biggs و Hice نوشت. “ممنوعیت عبادت هیچ جایی در این محدودیت ها.”

“اعضای بسیاری از ادیان به نام پس از جمع آوری در جامعه به پرستش” آنها ادامه داد. “و متمم اول قانون اساسی محافظت از حق خود را به انجام این کار. متاسفانه بسیاری از رهبران در سراسر کشور گرفته اند این بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت به خیال عبادت تجمعات غیر ضروری است.”

در خصوص Biggs و Hice تقبیح کنتاکی که رژیم صهیونیستی. اندی Beshear را مبنی بر تجمع جرم امر به کلیسا و Beshear متعهد به ثبت پلاک از مردم حضور عید پاک خدمات و اعمال قرنطینه سفارش بر روی آنها. “وجود دارد هیچ جایی برای این رفتار در آمریکا” کالیفرنیا و Hice نوشت.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس گفت او امیدوار بود که “بسته بندی کلیساها” در عید پاک او در بیشتر روزهای اخیر در تشویق مردم به ادامه رعایت اجتماعی فاصله سفارشات در تعطیلات مذهبی. او در توییتی که او می خواهد تنظیم به یک livestream در دالاس اولین کلیسای باپتیست به جای حضور در یک سرویس در فرد است.

و در روز یکشنبه او توییتی یک پیام ویدئویی تشویق مردم به ادامه اجتماعی فاصله شیوه با وجود آن که در عید پاک.

“[T]عید پاک خود خواهد بود بسیار متفاوت از دیگران است چرا که در بسیاری از موارد ما را از هم جدا جسمی تنها از کلیساهای ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما نمی خواهد در آنجا نشسته در کنار یکدیگر است که ما می خواهم به. و به زودی خواهیم دوباره. اما در حال حاضر ما در حال نگه داشتن جدایی است.”

نه هر کس موافق با رئیس جمهور در مورد این موضوع. اما باید از او می خواهم به سهولت اجتماعی فاصله در هفته به آمده — به او پیشنهاد کرده است که مورد تهمت را مجبور به پیدا کردن یک راه برای متقاعد کردن افکار عمومی به جمع آوری در فضاهای. باید چنین تجمعات ادامه کاهش در این کشور دیده می شود در تایید موارد می تواند به توقف ساخت مورد “بازگشایی” نقاط کشور به مراتب سخت تر را.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>