چرا برخی از شهرستانها در حال تبدیل به بز برای مبارزه با آتش سوزی

بز زندگی می کردند در میان انسان برای هزاران سال به حدی است که تمدن ما مدیون یک بدهی بزرگ به آنها است. در واقع بز تر هستند مثل ما از یکی ممکن است فکر می کنم: فوق العاده کنجکاو و هوشمند و اجتماعی و همچنین سازگار ترین و از نظر جغرافیایی گسترده دام گونه است. زمانی که انسان شروع زیبا و بز (Capra hircus) در خاورمیانه هلال حاصلخیز از 10000 تا 12000 سال پیش آنها ساخته شده یک تغییر در شیوه زندگی. آنها روشن از شکارچی-جمع آوری به عنوان پنجه خاک و دامداران از حیوانات. زمانی که کشاورزان برای اولین بار نقل مکان کرد و به اروپا مورد از 7500 سال پیش بز آمد و با آنها کمک به انقلابی در جامعه است. این یکی از اساسی ترین تغییرات در تاریخ ما و بز وجود دارد به قرض دادن چهار کمک به فوت است. در انقلاب نوسنگی مدیون برخی از اعتباری به بز.

برای هزاران سال بز – یکی از اولین domesticates — شده است یک منبع از شیر و پنیر و گوشت برای مواد غذایی است. خود را در پوست و مو استفاده شده است لباس برای آب حمل و کاغذ. آنها همچنین به عنوان تصاویر برای دین و اساطیر و فرهنگ عامه. در حال حاضر به عنوان تغییرات آب و هوایی در ادامه به افزایش درجه حرارت در سطح جهانی نوید در بیشتر خشکسالی و به طور فزاینده ای شدید آتش سوزی جنگل ها منجر به اقتصادی و زیست محیطی ویرانی بز, مارس را به دست آورد دیگری حتی بیشتر مهم است ،

تبلیغات:

برای دهه ها در سواحل غرب امریکا شده اند یکی از رفتن به پوشش گیاهی ابزارهای مدیریت به صورت فعالانه مبارزه با آتش سوزی در قرن 21 است.

اوکلند و برکلی ساکنان هنوز هم به یاد داشته باشید که تلخ و سیاه شدن moonscapes از سال 1991 گسترده آتش سوزی که شروع به پریدن کرد یک هشت خط آزادراه, کشته و 25 نفر مجروح و بیش از 150 نفر را نابود حدود 3,500 خانه مصرف بیش از 1500 هکتار و هزینه $2.2 میلیارد دلار خسارت. پس از خصوصی بسیاری از ساکنان و بزرگ لباس مانند سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی اقیانوس آرام گاز و برق شرکت کنترا کوستا آب منطقه ای گوگل و UC برکلی را همه به نام محلی در پیشگیری از آتش سوزی در تیم ملی: اقتصادی سازگار با محیط زیست, غیر-آفت کش های غیر گاز guzzling علف های هرز و اسکراب تیم مدیریت از استواری بز و چوپان و هشدار مرز collies. حتی شهر اوکلند آتش نشانی با استفاده از بز-چرا به ارائه firebreaks به منظور کاهش سرعت که با آن آتش را “سفر می تواند به صورت افقی و تهدید ساختارهای مجاور و مالکیت خصوصی است.”

ثابت می شود بیشتر مقرون به صرفه با سمیت کمتر و کمتر آلاینده از دیگر آتش نشانی, راه حل های مانند آفت کش ها و تجهیزات مکانیکی 170-قوی گله می توانید روشن کردن 2.000 پوند از قلم مو در یک روز. مناطق در نظر گرفته شده برای رسیدن به غیر ممکن توسط انسان یا مکانیکی دست به طور کامل پاک بز با prehensile فوقانی لب و زبان. منحصر به فرد خود را در دهان معماری اجازه می دهد آنها را به چراندن و مرور بر روی پوشش گیاهی به طور معمول نمی خورده توسط دیگر داخلی دام است.

تبلیغات:

و البته ساکنان منطقه خلیج در حال درمان به روستایی صحنه antic مستعد چرا بز را از طریق بیش از حد رشد, زمین, بالا رفتن از درختان و سرحد یک دیگر با تنها گاه به گاه و بع بع کردن را مزاحم یا افزایش — محیط زیست.

بز-چرا به عنوان یک شکل از کنترل برای ایجاد سوخت می شکند و جلوگیری از آتش سوزی مرگبار است منحصر به فرد به منطقه خلیج و یا حتی ایالت کالیفرنیا است. فعال و مفید تلاش برای کاهش تهدید و اثرات مخرب آتش سوزی از طریق بز-چرا استفاده می شود در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان.

مثبت از این شکل از آتش روشن هستند. متاسفانه پتانسیل منفی نیز روشن است. مثل ما بز قادر هستند و اغلب مسئول آسیب های زیست محیطی.

تبلیغات:

کاهش داد توسط وحشی بز می تواند منجر به تخریب اکوسیستم و از دست دادن تنوع زیستی. این چالاک موجودات – اغلب به عنوان تلفن همراه قوطی های زباله و یا با دقت بیشتری مخلوط-تغذیه اپورتونيست — شناخته شده است به کاهش یا از بین بردن کل جمعیت از گیاهان بومی و تسهیل فرسایش خاک منجر به حذف خاک سطحی و استقرار گیاهان مهاجم.

دن Gluesenkamp مدیر اجرایی کالیفرنیا بومی گیاه جامعه و بنیانگذار کالیفرنیا تهاجمی گیاه شورای اسلامی معتقد است که “بز می توانید انجام دهید بسیار مهم و آسیب به پوشش گیاهی طبیعی. آنها می تواند مفید برای پاکسازی زیست توده برای کاهش خطر آتش سوزی برای یک فصل شده است اما در هزینه از تنوع زیستی و بالاتر خطر آتش سوزی در سال آینده است.”

تبلیغات:

وحشی بز به خصوص ویرانگر به جزیره اکوسیستم. معرفی بز بودند مسئول ناپدید شدن گیاهان بومی از سانتا کاتالینا سان کلمنته گوادلوپ و جزیره سنت هلن.

در هاوایی مرور و پایمال وحشی بز را ترویج تهاجم بیگانه گیاهان در معرض تهدید خطر انقراض گونه های گیاهی بومی تخریب زیستگاه و افزایش فرسایش. Elon Gilbert, کشاورزی و توسعه اقتدار ادعا میکند که بز می تواند ایجاد خرابی و ویرانی اگر آنها به درستی کنترل می شود. او دیده است که “آسیب بزرگ آنها باعث در هاوایی که در آن حیوانات اهلی وحشی شد و باید به طور جدی ناراحت شکننده اکوسیستم در مناطق کوهستانی.”

آن است که نه تنها جزایر که در معرض خطر هستند. لیست از مکان ها در سراسر جهان آسیب دیده توسط بز کاهش داد رشد طولانی تر و طولانی تر از هر سال است.

تبلیغات:

برای چندین دهه این رایگان-اعم هاردی نشخوارکنندگان را خراب محصولات تخریب پوشش گیاهی طبیعی و گاهی اوقات کمک تضعیف پیشرفت اقتصادی در گامبیا و سنگال نیجریه و اتیوپی و یونان و پرتغال و چین و مغولستان و استرالیا و مکزیک و برزیل به نام فقط چند مکان.

بدون شک وجود دارد که اگر کار نادرست بز می تواند مصرف پوست برخی از گونه های درخت به طور موثر کشتن درختان girdling آسیب اکوسیستم و آسیب پذیر گیاهان و حیوانات. علاوه بر این آنها می توانند از بین بردن بیشتر از انواع پوشش گیاهی از گاو یا گوسفند تحت شرایط سوء مدیریت که باعث شدید محدوده زوال است. در گذشته این دو جمله آن را باید به ذکر است که عمل کلمات در اینجا به کار نادرست و سوء مدیریت. به نظر می رسد که آن است که اغلب حتی شاید بیشتر نامناسب مهار و کنترل و سوء مدیریت از بز به جای صرف حضور است که منجر به ویرانی زیست محیطی.

فقط به عنوان کاهش داد می تواند ایجاد لیست خود را از مشکلات و واضح است که محیط زیست مشکل چرای مفرط تابع و undergrazed زمین را می توان حمله با آتش-خطر وودی گونه که می تواند در نتیجه ویرانگر آتش سوزی. بنابراین یک تعادل نیاز به یافت می شود.

تبلیغات:

از آنجا که از لیست طولانی از منفی قبل از اقدام به هر بز-ترخیص کالا از پروژه های بومی گیاه چرخه زمین-لانه پرندگان در الگوهای تولید مثل و زیستگاه در معرض خطر باید به دقت بررسی و در نظر گرفته شود. بز تیم نیاز به کار با مدیران زمین برای رسیدن به یک سطح مناسب از پوشش گیاهی حذف خواهد شد که کاهش خسارت آتش بدون ایجاد فرسایش و یا از دست رفتن تنوع زیستی.

با توجه به آنچه که شناخته شده است در مورد بز-ایجاد خرابی در جهت کاهش فجایع زیست محیطی این بز نیاز به مهار و نظارت نزدیک. صاحبان تیم نیاز به حفاظت حفاظت شده گیاهان و مناطق قابل حمل نرده ها. هنگامی که ایمن موجود توسط برق خورشیدی نرده و تحت نظارت چوپان آگاه و سخت کوش مرز collies استواری بز می تواند محیط زیست دارایی.

امروز با پیشگیری از آتش سوزی تبدیل شدن به یک اصلی مدیریت موضوع و آتش سوزی جنگل ها در حال اجرا خارج از کنترل و سیاهی مناظر آن را ممکن است زمان به طور جدی نگاه به تحقیقات بیشتر و پس از آن شاید بیشتر سرمایه گذاری در حرفه ای کنترل می شود و شامل بز-قدرت برای جلوگیری از از دست دادن زندگی و اموال.

و در آینده چه کسی می داند ؟ شاید این آتش سوزی-پیشگیری بز گله ممکن است – فقط ممکن است — re-ایجاد باستانی اساطیری تصویر از Amalthea گاهی اوقات گفته می شود زئوس او-بز, مرطوب, پرستار در کوه ایدا نماد حفاظت و حافظ فراوانی و مقدار زیادی — تا زمانی که آنها به درستی مدیریت موجود و کنترل می شود.

تبلیغات:

نسخه قبلی این قطعه به نظر می رسد در جغرافیایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>