چند بار در شب دوشنبه در برخی از آیووا قفقاز نامزدها به پایان رسید تا با همان تعداد از رای. وجود دارد یک کراوات وقتی که آمد آن زمان به دست نمایندگان.

بنابراین رای دهندگان ایالت آیووا حل و فصل آن با زمان افتخار, انتخابات, سنت: بازی شیر یا خط سکه.

به عنوان Des Moines, ثبت نام توضیح داد: در سال 2016 وجود دارد چند شرایطی که یک بازی شیر یا خط سکه لازم می شود اما معمولا به معنای حزبی و بعد فورا رفت واز به نقطه ای که آن را آماده برای جایزه نمایندگان اما دو یا بیشتر از دو نامزد باید به همان تعداد از هواداران است. برنده سکه بازی شیر یا خط تعیین می کند که چگونه نمایندگان در هر محل تقسیم خواهد شد ،

بسیاری از سکه پرتاب می تواند نشانه ای از یک مسابقه نزدیک. در سال 2016 هیلاری کلینتون و برنی ساندرز تقریبا گره خورده است به طور کلی در آیووا و 13 قفقاز شد و تصمیم گرفت با یک سکه بازی شیر یا خط که در آن سال. این زمان در حالی که نتایج رسمی هنوز در حال جدول خبرنگاران’ توییتهایی نشان می دهد چند قفقاز تصمیم گرفته شده اند با سکه بازی شیر یا خط تا کنون:

سه راه کراوات ظاهرا حل و فصل چیدن یک نام از یک کلاه.

با توجه به این که زود بازده نشان می دهد خیلی ها حتی چهار راه مسابقه بین جو بایدن, Bernie Sanders, پیت Buttigieg و الیزابت وارن در سراسر کشور این است که لزوما یک تعجب. اما سکه کوه در می رم برای تعیین نامزدی ریاست جمهوری نمایندگان یکی دیگر از فرایند پیچ و تاب و در آیووا که در آن قفقاز در حال حاضر پیچیده تر و گیج کننده تر از همیشه قبل از.

در هر انجمن محل در سراسر کشور در حال حاضر مردم در حال رفتن را از طریق یک فرایند سه مرحله بازده سه مجموعه مختلف از نتایج به شکل از چگونه بسیاری از نمایندگان هر نامزد برنده است. سکه پرتاب می آیند در صورتی که کراوات در پایان مرحله سوم. به عنوان Vox اندرو Prokop توضیح داد:

1) قبل از تجدید رای کل: این اولیه شمارش چگونه بسیاری از مردم ترجیح می دهند هر نامزد در هر یک از بیش از 1600 فرد حزبی سایت (اضافه شده با هم برای یک ایالت کل). بطور اساسی, آن را که بیشترین آرا اولین بار در اطراف.

2) رای نهایی مجموع: پس از شمارش هر گونه حمایت از یک نامزد که کمتر از یک آستانه خاص از رای گیری (15 درصد در اکثر حوزه) می توانید از shift خود را در حمایت از نامزد دیگری. داوطلبانی که به شرح زیر است زنده ماندن آستانه حذف به عنوان “nonviable” و جدید و نهایی شمارش گرفته شده است. بنابراین این است که بیشترین آرا پس از تقسیمات جدید.

3) هيئت دولت معادل: رای گیری نهایی در مجموع در هر حزبی سایت خواهد شد و سپس مورد استفاده برای تعیین هر یک نامزد مناسب یک تعداد خاصی از نمایندگان شهرستان. سپس آن شهرستان نماینده عدد خواهد بود و وزن برای برآورد خود را “دولت نماینده معادل” (که چگونه بسیاری از نمایندگان هر نامزد خواهد شد در ایالت آیووا کنوانسیون).

این پرتاب سکه به رویم تعیین می شود که نامزدی حزب دموکرات (حداقل احتمالا نه). حدود 1 درصد از تقریبا 4000 نمایندگان خواهد شد که برنده بیش از چند ماه آینده هستند تا برای grabs در آیووا. دولت 41 نمایندگان در مجموع و به نظر می رسد فقط یک تعداد انگشت شماری اهدا خواهد شد توسط این رجعت سنت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی