با ظهور Instagram نیاز برای غذا و نوشیدنی ها — در واقع همه چیز ما مصرف — به نگاه زیبا بوده است هرگز خیلی شایع است. از مسدود کردن رنگ مبلمان کاملا ورقه آوکادو به “اسب شاخدار” مواد غذایی, رسانه های اجتماعی مطرح شده است و این بار نه تنها برای آنچه که ما مصرف می کنیم اما چگونه جذاب آنچه ما مصرف است که به چشم انسان. قطعا این است که چرا زمانی که زغال فعال در مواد غذایی تبدیل به یک چیز آن را به عنوان واکنش به همه روشن رنگ-پاشش Instagram خوردها. از قاشق از بستنی به ذغال پیتزا یکی خوار نویسنده به نام charcoalization از غذا یک “گت, پاسخ به همه جا از اسب شاخدار lattes و رنگین کمان شیرینی.”

اما پس از آن نوع دیگری از واکنش اتفاق افتاده است و این یکی از مقامات بهداشت عمومی. در سال 2018, نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی (DOHMH) گفت که زغال فعال بود دیگر مجاز به فروش می رسد در مواد غذایی و نوشیدنی به عنوان یک نتیجه از یک قانون نهاد توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA). کالیفرنیا در بخش بهداشت و درمان است توافقاگر چه ذغال سنگ ذغال سنگ-تزریق lattes هنوز هم آسان برای پیدا کردن در بسیاری از عمده کالیفرنیا شهرستانها.

تبلیغات:

در حال حاضر به عنوان زغال چوب مواد غذایی روند محو تحت مراقبت و مواظبت تابش خیره کننده از تنظیم کننده های مختلف سلامت ذغال سلامت-روند تبدیل شده است به طور فزاینده ای به امری عادی: زغال چوب, خمیر دندان. در کنار ذغال ماسک صورت و زیبایی محصولات زغال چوب, خمیر دندان همچنان ادامه دارد. بازی در فرهنگی ایده از ذغال چوب به عنوان ذاتی مغایر, زغال چوب, خمیر دندان است که اغلب به عنوان یک صورتحساب دندان های طبیعی و ماسه.

علمی صحبت کردن زغال فعال نام برای هر مجموعه ای از کربن غنی از مواد مانند نارگیل خاکستر چوب یا پوسته نارگیل است که گرم شده در دمای بسیار بالا است. این گرمایش فرآیند حذف قبلا جذب مولکول به آزاد کردن چسبندگی سایت. زغال فعال شده است و مورد استفاده در بیمارستان ها برای جلوگیری از سموم و مواد مخدر استعمال بیش از حد به عنوان سطح بالا منطقه خاص کربن allotrope در کربن فعال مانع میکروسکوپی از مواد جذب شده توسط بدن است. در سلامتی, جهان, زغال فعال استفاده شده است و به بازار عرضه شده به عنوان یک سم زدا و به نظر می رسد برای افزایش محبوبیت پس از Gwyneth Paltrow را گوک توصیه می شود خوانندگان در آب پاک را انتخاب کنید تا ذغال لیموناد در سال 2014. این سم زدایی روایت بیشتر تحت فشار قرار دادند توسط مشاهیر مانند کیم کارداشیان و Chrissy Teigen.

وجود داشته است و مقالات متعددی در طول سال در آن پزشکان کم ارزش کردن این اسطوره را که زغال فعال جذب مواد سمی در بدن انسان به عنوان کلیه و کبد در حال حاضر انجام این کار است. اما آنچه در مورد چگونگی تعامل آن با دندان های ما?

تبلیغات:

بسیاری از دندانپزشکان بودند انتقادی از توانایی خود را برای سفید کردن. “هنگامی که مورد استفاده در خمیر دندان ذغالی گزارش شده است که توانایی سفید کردن دندان, با این حال, آن را دارای اثرات منفی” دکتر سارگن Lazarofیک دندانپزشک زیبایی و بنیانگذار سارگن دندان & موسسه ایمپلنت در انسینو, کالیفرنیا., گفت: سالن یک ایمیل به در. “تاریکی ذغال می گیر در گوشه و مخفیگاه از دندان و پر کردن و ساخت آنها ناخوشایند است. اگر زغال گیر در زیر لثه, آن می تواند مضر باشد.”

Lazarofکه در توصیف این روند به عنوان “CBD از مراقبت از دهان صنعت” افزود: “در بسیاری از موارد زغال چوب در خمیر دندان نیز جایگزین فلوراید مورد نیاز است که برای آن اثرات ضدباکتريايی.” هر چند برخی از تئوری های توطئه ادعا می کنند که فلوراید سمی است دندانپزشکان و مقامات بهداشت عمومی همواره معتقدند که fluoridated آب و خمیر دندان به خصوص اطلاعات مشاغل, به خصوص برای کودکان است. به گزارش NBC News در سال 2018فلوراید یک بار در نظر گرفته می شود یکی از بالا, عمومی سلامت دستاوردهای قرن 20 توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). اما در بخش با توجه به ضد فلوراید جنبش چند شهرستانها ایالات متحده باید رای به حذف فلوراید از آب آشامیدنی خود را در طول سال.

یکی دیگر از دندانپزشک دکتر ریک مریخ مستقر در میامی فلوریدا گفت که زغال چوب خمیر دندان است که صرفا “آخرین مد” در دندانپزشکی بازار است.

تبلیغات:

“شده است وجود دارد بسیاری از ادعاها در مورد مزایای استفاده از زغال چوب, خمیر دندان, اما هیچ چیز اثبات شده است با علم” مریخ گفت: در یک ایمیل. “ادعای متفاوت از آن را به سفید کردن دندان های خود را به آن را تقویت کرده و بدن خود را. یک بار دیگر که در آن علم ؟ بدون خمیر دندان نشان داده شده است که به واقعا سفید کردن دندان مانند دندان های سفید یا سفید.”

در سال 2019 یک نقد و بررسی از 50 ذغال خمیر دندان منتشر شده در مجله دندانپزشکی یافت 8 درصد از آنها حاوی فلوراید و حدود 96 درصد از محصولات ادعا به داشتن دندان های سفید, خواص, اما نه به اندازه کافی حاوی رایگان عوامل سفید کننده برای انجام این کار است.

تبلیغات:

“بدون خمیر دندان نشان داده شده است که به واقعا سفید کردن دندان مانند دندان های سفید یا سفید: اگر شما می خواهید برای سفید کردن دندان های خود را و سپس سفید کننده دندان,” مریخ گفت. “خمیر دندان نمی ماند در دندان های خود را برای یک دوره قابل توجهی از زمان برای هر گونه اثر دراز مدت مانند سفید و بدون خمیر دندان می توانید بدن خود را سم زدایی.”

مریخ اضافه شده: “برخی از مردم حتی احساس ذغال خمیر دندان می تواند بیش از حد ساینده برای دندان و می تواند باعث آسیب به مینای دندان شما.”

مشروع وجود دارد دلایل به شک و تردید در مورد بزرگترین مارک های خمیر دندان و بارها ادعاهای فریبنده. در سال 2016 عامل ضد باکتری triclosan ممنوع شد, از خانواده, صابون, محصولات با کنجکاو استثنا از کلگیت کل خمیر دندان. شیمیایی شده بود مربوط به رشد سلول های سرطانی. از شک و تردید بیش از کلگیت استثنا شرکت متمایل به ترس و حذف عنصر از آن خمیر دندان.

تبلیغات:

ممکن است که شرکت های بزرگ بی اعتمادی و غیر قابل تنظیم ادعاهای بازاریابی باید در بخش, با توجه به افزایش جایگزین خمیر دندان از جمله زغال چوب فعال هستند. شاید تیاو مشروع جمعی ترس از مواد شیمیایی صنعتی و تنظیم شده است برای کمک به پسند عامه به اصطلاح طبیعی خمیر دندان; یا شاید از آن است که جمعی تمایل به نزدیک تر به طبیعت و به دنبال زمان-آزمایش محصولات است که تا قبل مدرن شیمی. در عین حال به عنوان ذغال روند به ما نشان داده گاهی اوقات طبیعت دارای معایب خاص خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی